Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

nitroturbo

İRON PHARMA !!!!

Önerilen İletiler

labslabs    77

ben o sitenin sahibiyle konuştum yaklaşık 10-15 dakika o üretmiyormuş üreten arkadaşı sadece domain mi ne onunmuş ilaç çalışıor dio zaten optimumda çalışıyor gidin bakın amerikan forumlarına ama kalitesi tartışılır yani yüksek kalite değil ama ucuz mesela sadece testo kürüne paran yetiyordur gider optimumun 400 boldesini alırsın 120 tl'ye haftada 400 ml bolderon vurmuş olursun 10 hafta yeter sana kısa esterli testesteronuda kullanabilirsin ucuz oda zaten satan adamda ürün müthiş demio parasına göre gayet iyi sanki diğer markaları kim üretiyor sanıyorunuz ? hespi yurtdışından mı geliyor sanıonuz :D istanbulda üretiliyor çoğu :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

DeMoNhUnTeR    233
ben o sitenin sahibiyle konuştum yaklaşık 10-15 dakika o üretmiyormuş üreten arkadaşı sadece domain mi ne onunmuş ilaç çalışıor dio zaten optimumda çalışıyor gidin bakın amerikan forumlarına ama kalitesi tartışılır yani yüksek kalite değil ama ucuz mesela sadece testo kürüne paran yetiyordur gider optimumun 400 boldesini alırsın 120 tl'ye haftada 400 ml bolderon vurmuş olursun 10 hafta yeter sana kısa esterli testesteronuda kullanabilirsin ucuz oda zaten satan adamda ürün müthiş demio parasına göre gayet iyi sanki diğer markaları kim üretiyor sanıyorunuz ? hespi yurtdışından mı geliyor sanıonuz :D istanbulda üretiliyor çoğu :D

Selamlar,

Tanıdığım herkesin şikayet ettiği ve gözümle de gördüğüm kötü bir markayı savunabilmek için çok ciddi somut delillerinizin olması gerekir. Satıcısı değilseniz tabi.

Kaldı ki biz küre giren sporculara ilaç konusunda her zaman daha verimli olanı değil de ''daha sağlıklı'' olan kullanımları önerdiğimiz için; gerçekten steril olmayan ilaçları savunmanızı anlamıyorum. Bahsedilen ürünler ağız yoluyla alınan bitkisel takviyeler değil enjeksiyon müstahzarlardır ve tabletlerde dahil özellikle enjeksiyon ilaçların, sağlanması gereken standartların altında üretilme lüksü yoktur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

içersindeki alkol turleri bakteri uremesini onluyor o yuzden korkacak bir durum yok. Tabletlerde zaten el degmeden makineye hammade koyup basiliyor.

Neredeyse tum undergroundlarda durum boyle.Kalkıpta anasını kardeşini satan bulgarlardan alcağıma Türk markasını kullanırım ben steroid satmıyorum hiç bir markayı övmüyorum ama kimseyide haksız yere karalamaya gerek yok ben kendim kullandım çalışıyor neden yalan söyleyeyim ? optimumda çalışıor İron pharmada ama steroid kullacaklara şiddetle Balkan markasını öneririm benim çok hoşuma gitti optimum ve irondan çok daha iyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
içersindeki alkol turleri bakteri uremesini onluyor o yuzden korkacak bir durum yok. Tabletlerde zaten el degmeden makineye hammade koyup basiliyor.

Neredeyse tum undergroundlarda durum boyle.Kalkıpta anasını kardeşini satan bulgarlardan alcağıma Türk markasını kullanırım ben steroid satmıyorum hiç bir markayı övmüyorum ama kimseyide haksız yere karalamaya gerek yok ben kendim kullandım çalışıyor neden yalan söyleyeyim ? optimumda çalışıor İron pharmada ama steroid kullacaklara şiddetle Balkan markasını öneririm benim çok hoşuma gitti optimum ve irondan çok daha iyi

Alkol tek başına sterilizasyon sağlamaz hocam, alkolle çözülmeyen ilaçları ve üretim malzemelerini sterilize etmek için ya farklı antiseptikler veya fırınlama işlemi gerekebilir. Haksız yere karalanmış olması için de yaşanmamış olan bir olayın yaşanmış gibi anlatılması gerekir. Ben kullanıcıların yaşadığı birebir deneyimlerden bahsediyorum ve zaten haberlere çıkan üretim yerleri de durumu açıklıyor. Çalışması konusunda da size zaten sözüm yok ben steril olmamasından bahsediyorum. Yani demek istediğim bu insanlar açık açık tam steril olmayan sağlıksız ürünler satıyorlar. Bizim bunları piyasadan silmemiz gerekirken neden savunduğunuzu anlamıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
balyusufcan    0

Evet optimum steril üretilmiyor bu doğru, ama piyasaya bakacak olursak hem de fiyat açısından ideal ben de boldenonu kullanıyorum az bir şey ödem yaptı onun dısında sorun yok. Piyasaya da güvenmiyorsun yurtdısında üretilen ugl olacagına yerli ugl daha mantıklı geliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
Evet optimum steril üretilmiyor bu doğru, ama piyasaya bakacak olursak hem de fiyat açısından ideal ben de boldenonu kullanıyorum az bir şey ödem yaptı onun dısında sorun yok. Piyasaya da güvenmiyorsun yurtdısında üretilen ugl olacagına yerli ugl daha mantıklı geliyor.

Ödem yapması da bence ciddi bir sorun, şayet ileri derecede enfekte olursa ameliyatla da alınmaz ömür boyu vücudunuzda taşıyabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

ya ben nie savunayım :)) doğruyu söylüom herkes çalışmıyor dio ulan bi tek bendemi çalışıyo :D testoyu vurdum kan testi yaptırdım testo seviyem uçmuş :) boldenonu acıktırıo baya + kas kütlesi koydumda masteronuda sinirli yapıyor baya ama yinede BALKAN öneriorum balkan daha güzel çalışıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alper33    0
Merhaba arkadaşlar İRON PHARMA'yı duymuşsunuzdur piyasaya yeni girdi herkes satmaya başladı fiyatları ne ucuz ne pahalı orta sekmette

Ben 3-4 yıldır hep aynı kişiden alış veriş yapıyorum şuana kadar verdiği tüm ürünler takır takır çalıştı ve piyasanın hep altında verdi fiyatları toplamda 20 kutu clenbeterol, 2 kutu dnp ,5 kutu whey protein,2 kutu Anavar, 3 kutu efedrin vs. vs. aldım adamdan hepsi çalıştı sıkıntı yoktu adama güveniyorum tek 1 ürünü bile patlat çıkmadı bu piyasada herkes memnun bu adamdan.

İLK DEFA STEROİD KÜRÜNE GİRCEKTİM 2 AY ÖNCE HER ŞEYİ PLANLADIM MARKA OLARAK G.E.P. VEYA THAİR PHARMA istedim oda boşver onları İRON PHARMA yapalım dedi İRON PHARMA yolladı bana

şimdi google yazıom hiç kimse kullanmamış ironpharma.com'a mesaj atıom cevap vermiyorlar 2-3 tane satana sordum İSTANBULDA Üretiliyor dio herkes optimum üretiyormuş dio, satıcıma mesaj attım MALEZYADA üretiliyor dio eğer Malezyada üretilmiyorsa bu işi bırakırım dio kime inancaz ?

ARANIZDA KULLANAN TECRÜBE ETMİŞ BİRİ VAR MI ? 2 AYDIR DURUO BENDE KULLANIP KULLANMAMADA KARARSIZ KALDIM

3 kutu testo enath. (iron) 3kutu bolde(iron) 3kutu masteron,(iron) 2kutu turinabol(hts laps)

merhaba kardes, kullandın mı acaba ılaclar. bırde kullandıysa calıstı mı acaba bılgı verebılır mısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77
Merhaba arkadaşlar İRON PHARMA'yı duymuşsunuzdur piyasaya yeni girdi herkes satmaya başladı fiyatları ne ucuz ne pahalı orta sekmette

Ben 3-4 yıldır hep aynı kişiden alış veriş yapıyorum şuana kadar verdiği tüm ürünler takır takır çalıştı ve piyasanın hep altında verdi fiyatları toplamda 20 kutu clenbeterol, 2 kutu dnp ,5 kutu whey protein,2 kutu Anavar, 3 kutu efedrin vs. vs. aldım adamdan hepsi çalıştı sıkıntı yoktu adama güveniyorum tek 1 ürünü bile patlat çıkmadı bu piyasada herkes memnun bu adamdan.

İLK DEFA STEROİD KÜRÜNE GİRCEKTİM 2 AY ÖNCE HER ŞEYİ PLANLADIM MARKA OLARAK G.E.P. VEYA THAİR PHARMA istedim oda boşver onları İRON PHARMA yapalım dedi İRON PHARMA yolladı bana

şimdi google yazıom hiç kimse kullanmamış ironpharma.com'a mesaj atıom cevap vermiyorlar 2-3 tane satana sordum İSTANBULDA Üretiliyor dio herkes optimum üretiyormuş dio, satıcıma mesaj attım MALEZYADA üretiliyor dio eğer Malezyada üretilmiyorsa bu işi bırakırım dio kime inancaz ?

ARANIZDA KULLANAN TECRÜBE ETMİŞ BİRİ VAR MI ? 2 AYDIR DURUO BENDE KULLANIP KULLANMAMADA KARARSIZ KALDIM

3 kutu testo enath. (iron) 3kutu bolde(iron) 3kutu masteron,(iron) 2kutu turinabol(hts laps)

merhaba kardes, kullandın mı acaba ılaclar. bırde kullandıysa calıstı mı acaba bılgı verebılır mısın

ban yedi nitroturbo, ben iron testo cyp. masteron boldnenon clenbeterolünü kullandım testosu iyidi clenbeterolüde iyidi masteronu süperdi boldenonu kötüydü ama baskın yedi die biliom iron pharma orjinalini bulabilirmisin bilmem her markanın sahtesi var çünkü, iron pharma A.B. isimli bursalı biri üretiyor kendisini şahsen tanımıyorum ama çok iyi adam diyorlar ben direk ondan almıştım şuan var mı bilmem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alper33    0

Bendede test 250 ve deca sı var suanda, sitesınden kodunu kontrol ettım orjinal yazıyordu, başlayalı daha 1 hafta oldu bolednon da var ama o generics, Etkısı ne zaman görülmeye baslar peki, Bu arada çok tesekkur edeım ılgılendıgın için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

iron pharmanın kod sistemi hahahahha :)))) kardeşim ardaşık gidiyor kodları ilkokul bebesi bile algoritmasını çözer iron pharmanın sakın kanma check koduna :) sen kimden aldığını özelden yaz ben sana söyleyim orjinal mi değilmi üreten kişiyi tanımıom sorarım ona 2-3 haftaya etki görmeye başlarsın ilaçlar çalışırsa dikkat et ödem yapar önlem al

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyler bir ay önce İron pharma deca 200 mg testo 100 mg kürünü girdim 83 ten 90 kiloyu gördüm bir ayda sadece üç kiloluk bir kaybım oldu markayı daha önce duyöamıştım ama memnun kaldım tavsiye ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
labslabs    77

övse nolcak artık iron pharma yok baskın yedi millet stokladıklarını satıyor   :))))) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan78    9

arkadaşlar aranıza yeni katıldım  herkese selamualeykum 15 senedir bu işin içindeyim ramazandan önce 25 haftalık kürden cıktım  ironpharma kullandım kazancı büyüktü hatta iki kişiye daha aldık onlarda aşırı memnun kaldı sadece gözümle şahit oldugum için yazıyorum şimdi şaşaırdım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hasan78    9

arkadaşlar araştırdım birkaç görüşme yaptım ilk parti malları çok güzelmiş sonrada bozmuş  kendini genelde böle oluyor zaten piyasa cıkarken zirve yapacaz die güzel sonra bozuluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cucu1453    1

arkadaşlar 150 tl ye roxpharma trenbolone düşünmüştüm. ama yorumlara göre rox sahte mi? daha önce balkan parma parabolone kullandım. beni resmen kurut yapmıştı. çikolata yiyerek baklava çıkarmıştım. gerçi güç artışı olmamıştı. şimdi roxparmanın fiyatı uygun. sırf marka diye de bazıları fiyatları çok şişiriyor. bir şişe tren 300 tl .. eee en az 3 yada 4 şişe giricen. bunun yanında testosu var. mailyet çok çıkıyor. ne marka tren almalıyız. geçen yaz tek şişe bvs labs tren acetat kullandım. ürün sıfır etki yaptı. gram yağ eritmedim. gerçi tek şişe de mucize olmaz ama. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46
cucu1453, 6 saat önce yazdı:

arkadaşlar 150 tl ye roxpharma trenbolone düşünmüştüm. ama yorumlara göre rox sahte mi? daha önce balkan parma parabolone kullandım. beni resmen kurut yapmıştı. çikolata yiyerek baklava çıkarmıştım. gerçi güç artışı olmamıştı. şimdi roxparmanın fiyatı uygun. sırf marka diye de bazıları fiyatları çok şişiriyor. bir şişe tren 300 tl .. eee en az 3 yada 4 şişe giricen. bunun yanında testosu var. mailyet çok çıkıyor. ne marka tren almalıyız. geçen yaz tek şişe bvs labs tren acetat kullandım. ürün sıfır etki yaptı. gram yağ eritmedim. gerçi tek şişe de mucize olmaz ama. 

sahte ve türkiye malıdır içine ne koydukları belli değil sağlığını düşünüyorsan kullanma hocam

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cucu1453    1

Pavel hocam uyardığın için Allah razı olsun. Şu an ilaç kullanmadım.  Ramazanda 98 kiloya düştüm.  Eczaneden 20 adet sustanon almıştım depoladım.  Yanına guvenecegim bi sağlam tren istiyorum. Guvenemezsem mecbur eczane mali primobolon giricem. Ama Kilo yağ çok . Tren gibi parabolone gibi hiç bişey kurut etmiyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.