Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Alaz

Bu nasıl hastalık ya?

Önerilen İletiler

Alaz    135

Merhaba Dostlarım, 

5 gündür idman yapamıyorum. Çünkü garip bir hastalığa yakalandım. Corona desem değil, grip değil anlamadım nasıl bir şey. 

Ayriyeten bu 5 günün öncesi olduğunu da fark ettim analiz edince çünkü vücudum fazla su atmaya başlamıştı, idmanlar değişik bir şekilde geçiyordu. Demek ki o zaman kuluçka evresindeymiş virüs.

Şuan ise balgamlı öksürük, grip gibi burun akıntısı, çok nadir arada gelen halsizlik ve stabil 38.5 derece ateş (sadece böyle anlarda oluyor ve maks 38.5 oluyor) 

Merak ettiğim nokta var mı aranızda benim gibi hasta olan ya? Sağlığın önemini çok çok daha iyi kavrıyor insan böyle bir durumda. Rahat rahat nefes alamıyorsun ya, olacak iş değil. Çünkü her an öksürebiliyorsun. 

Dipnot: Doktora gittim, gereken ilaçları temin ettim. 

Nac600 kullanıyorum ayriyeten balgam söktürmesi, ciğerleri temizlemesi adına.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alaz    135
aç goril, 30 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun. Aynı dertten bende muzdaribim, 1 haftadır geçmek bilmeyen bir grip var bendede.

Çok sağolasın, sana da geçmiş olsun.  

Evet evet, geçmemesi zaten delirtiyor insanı. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191

çok geçmiş olsun bende bu aralar biraz kırgınım, başlığı görünce bu nasıl para çüş şarkısı geldi aklıma Allah affettsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
swezy, 11 dakika önce yazdı:

çok geçmiş olsun bende bu aralar biraz kırgınım, başlığı görünce bu nasıl para çüş şarkısı geldi aklıma Allah affettsin

Çok sağolasın, aman ha sakına salma kendini. O kırgınlıktan sonrası çok büyük bela olabiliyor. 

😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Covid'in mutasyon geçirmiş ve tespit edilememiş bir varyantı olabilir diye düşünüyorum ama değildir büyük ihtimal. Ben çok kısa süreli de olsa böyle bir hastalıktan geçtim, 1 günde yakalandım 1 günde de atlattım ne gariptir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Forumda araştırdım daha önce sorulmamış ben sorayım.
      Şuan hafif bir grip başlangıcım var çok az halsizlik çok hafif ishal(bağırsaklarda az acı) şiddeti akşama doğru ilerlemekle birlikte gün ortalarında pek sıkıntı yok yani gece burnum akarken gün içinde akmıyor. Nette biraz araştırdım kimisi yapılır diyor kimisi yapılmaz diyor. Özellikle izlediğim 2 video beni biraz korkuttu sonu ölümle bile bitiyormuş. Sizce ne yapılmalı devam mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.