Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kürlüatletik

Kür içinde tansiyon

Önerilen İletiler

Şans eseri bugün tansiyonumu ölçtürdüm çok yüksek çıktı normalde 12\8 bugün 158/72 çıktı.

Kürün böyle bir yan etkisi var mı?

Daha önceki kan testlerim tertemiz yarında zaten dahiliye randevum var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.218
kürlüatletik, 18 dakika önce yazdı:

Şans eseri bugün tansiyonumu ölçtürdüm çok yüksek çıktı normalde 12\8 bugün 158/72 çıktı.

dianabol, clen veya benzeri ilaçlar varsa onlar yapmış olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
kürlüatletik, Bir saat önce yazdı:

uzun süre only testo kullanımı bile yapar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
kürlüatletik, 11 saat önce yazdı:

5 dakika hareket etsen bile uçar o tansiyon. 15 20 dakka otur nabzın normala dönsün ondan sonra ölçtür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
agfitness, 12.01.2023 - 13:29 yazdı:

Anabolizanlar;
Damarları genişleterek nitrik oksit ve protein sentezi artışı sağlar,
Dolayısıyla daha çok kan kompalanma ihtiyacı ortaya çıkar,
Kalp kuvvetli kan pompalama eforu sarfeder, kan dolaşımı ve atım hızlanmış olur.
Sonuç: Evet tansiyon normalden daha yükselen bir hal alır. (Fakat bu kişinin kardiyolojik bio yapısına, kondisyonuna, dinlenme ve beslenmesine, stres seviyesine, kullandığı ilaçların sıklık ve dozajına, emilim kapasitesine, genetik faktörüne, beraberinde herhangi başka bir ilaç kullanıp kullanmadığına, içtiği su ve tükettiği tuz miktarına gibi gibi gibi onlarca nedene göre değişir.)

Eğer sürekli ve yüksek seyreden bir tansiyon durumu var ise sakın hafife alma ve bir hekim kontrolünden geçerek uyguladığın ilaç, dozaj ve süresini detaylıca anlat sürprizle karşılaşma. 

Sağlıklı sporlar...

Hocam çok teşekkür ediyorum yanıt için yüksek ihtimalle boldenon bende bu etkiyi yaratıyor kan testlerimde GFR değerim dışında ekstra birşey yok o da yüksek antrenman ve kreatin yüzünden düşük çıktı.Boldenonun yarattığı bu tansiyon etkisini nasıl düşürebiliriz ekstra olarak  ator veya micardisplus gibi tansiyon ilacı almaya gerek var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
agfitness, 2 saat önce yazdı:

Endokrinoloji uzmanıyla değerlendirebilirsin. Afaki ilaç falan kullanılmaz öyle kafaya göre sonra ayvayı yersin.
Tansiyon hastası teşhisi mi kondu da kafadan tansiyon ilacı alacaksın saçmalama.
Boldenonla ilgili yazılarımız mevcut orada defalarca belirttim sinsi bir tehlikesi var bıraktıktan bir kaç sene sonra bile geçmeyen hatta patlak verebilen dünyanın en kaliteli boldelerinden bedava kutu kutu ayağıma serseler bir daha elimi sürmem ağzım yandı beni 2-3 sene geriye attı diye demiştim. Neyse demem o ki Bolde kaynaklı sorunlar elbet olabilir niyahetinde önce hayvanlar için üretilmiş sonra insanlar kendilerince spora modifiye etmeye çalışmışlar bu ilacı.
Senin durumunda ise lütfen al randevunu git anlat durumunu takibini ve çözümünü sağlayalım sayın hocam de doktora bakın değerlendirin. Başka bir şey diyemem üzgünüm.

Sağlıklı sporlar...

Abi bende 4 hafta boldenon kullandım tüm dengemi alt üst etti. Hafif bir ilaç diyolar ama rimobolan kullandim 10 hafta hiç bisey yaşatmadi bana. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.