Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cagriunveren

Testo bolde kürü ne kadar devam ettirilmeli? (fikir amaçli)

Önerilen İletiler

Abilerim ablalarım kardeşlerim hepinize selamlar olsun!

10 haftadır testo boldenon kürüne aktif ve sorunsuz bir şekilde devam ediyor bulunmaktayım. Bu hafta pazartesi günü kan testimi de verdim. Değerlerim gayet normalize ve sağlıklı şekilde.

Sizlere danışmak istediğim bir konu var;

Yukarıda belirttiğim üzere kürümün 10. haftasına geçiş yapmış bulunmaktayım ve kürden aldığım verim gayet mükemmel ve beklentilerimi karşılıyor.

Fakat aklıma takılan şey şu,

Sizce bu küre ne kadar süre boyunca devam etmeliyim? (İleride cycle yapacağım olayını hesaba katar isek küre ne kadar uzun süre devam edersem cycle döneminde doğal testo hormonumun salgılanması bi o kadar zor olacak.)

Şahsen ben ilk başlarda aralıksız bir şekilde nisan mayıs ayına kadar küre devam edip sonrasında boldenon'u kesip only testo yaparak (düşük dozda) biraz vücudumu temizleyip 2-3 ay sonrasında tekrar küre girmeyi düşünüyordum. Fakat aralıksız bir şekilde only testo ile devam etmek pek sağlıklı değil. Gün geçtikçe doğal testo hormonum daha da baskılanacak ve ileride cycle yapmaya karar verdiğim vakit benim için çok zor olacak.

Sizin fikirleriniz nedir? Sizce ne kadar bu küre devam etmeliyim? Ne zaman kesmeli ve sonrasında ne zaman tekrar başlamalıyım?

@rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.361
cagriunveren, 21 dakika önce yazdı:

10 haftadır testo boldenon kürüne aktif ve sorunsuz bir şekilde devam ediyor bulunmaktayım. Bu hafta pazartesi günü kan testimi de verdim. Değerlerim gayet normalize ve sağlıklı şekilde.

Yukarıda belirttiğim üzere kürümün 10. haftasına geçiş yapmış bulunmaktayım ve kürden aldığım verim gayet mükemmel ve beklentilerimi karşılıyor.

Sizce bu küre ne kadar süre boyunca devam etmeliyim? (İleride cycle yapacağım olayını hesaba katar isek küre ne kadar uzun süre devam edersem cycle döneminde doğal testo hormonumun salgılanması bi o kadar zor olacak.)

Şahsen ben ilk başlarda aralıksız bir şekilde nisan mayıs ayına kadar küre devam edip sonrasında boldenon'u kesip only testo yaparak (düşük dozda) biraz vücudumu temizleyip 2-3 ay sonrasında tekrar küre girmeyi düşünüyordum. Fakat aralıksız bir şekilde only testo ile devam etmek pek sağlıklı değil. Gün geçtikçe doğal testo hormonum daha da baskılanacak ve ileride cycle yapmaya karar verdiğim vakit benim için çok zor olacak.

Sizin fikirleriniz nedir? Sizce ne kadar bu küre devam etmeliyim? Ne zaman kesmeli ve sonrasında ne zaman tekrar başlamalıyım?

@rastlantisal

Kan değerlerinin kötüye gittiği zaman kürü kesebilirsin ama genede 20 haftadan fazla uzun tutmana gerek yok. Dozlarını öğrenebilir miyim düşük doz dediğin only testoyu dinlenmede ne kadar kullanacağınıda yazarsan iyi olur. Eğer pct yapacaksan da bence  en az  3 4 ay uzak durup iyice dinlendikten sonra yapmalısın. Bunu gene o zamanki kan değerlerin belirler.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
cagriunveren, 55 dakika önce yazdı:

@rastlantisal

18 haftaya kadar boldenon devam. 19-20-21-22 only testo.

Son enjeksiyondan 3 hafta sonra test ve durum tespiti. Duruma göre PCT.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cakir    5
rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

18 haftaya kadar boldenon devam. 19-20-21-22 only testo.

Son enjeksiyondan 3 hafta sonra test ve durum tespiti. Duruma göre PCT.

Nacizane tavsiyem boldeyi 24 haftanın altına düşme. Zaten 12. Haftada tam anlamıyla çalışıyor. Daha uzun tutanlarda var ama maksimum verim için 24 hafta boldenon idealdir diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346
Cakir, 26 dakika önce yazdı:

Nacizane tavsiyem boldeyi 24 haftanın altına düşme. Zaten 12. Haftada tam anlamıyla çalışıyor. Daha uzun tutanlarda var ama maksimum verim için 24 hafta boldenon idealdir diye düşünüyorum.

Yan etkisi çok zorlayabiliyor. O konuda bir yanılgı var. Merdiven altı markalarda tam dolusunu bulmak zor. SP ile girip devam etmek lazım. 24 hafta boldenona (tam dolu boldenon) girmek hiç kolay iş değil.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Cakir, 25 dakika önce yazdı:

Bazı insanlar testo ve boldenone hiç kesmiyor her kürün temeline koyuyor dinlenme zamanı da kullanmaya devam ediyor (Antalyalı C.Ü bir videosunda bahsetmişti) , merak ettiğim boldenone hiç kesmesek blast zamanı 300-400 mg kullanalım yanına anabolik ekleyelim cruise zamanı da TRT doz testonun yanına 100 mg (0.5 ml) bolde  ekleyelim böylece açıldı açılmadı derdi kalmaz , pro sporcular ilk haftalar 1,5-2 Gr ile yükleme yapıyor daha hızlı açılsın ilaç diye.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 8 saat önce yazdı:

Kan değerlerinin kötüye gittiği zaman kürü kesebilirsin ama genede 20 haftadan fazla uzun tutmana gerek yok. Dozlarını öğrenebilir miyim düşük doz dediğin only testoyu dinlenmede ne kadar kullanacağınıda yazarsan iyi olur. Eğer pct yapacaksan da bence  en az  3 4 ay uzak durup iyice dinlendikten sonra yapmalısın. Bunu gene o zamanki kan değerlerin belirler.  

Testo haftada 500 mg 2 kere 2x250 mg olacak şekilde

Boldenon da haftada 400 mg 1x400 mg

rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Yan etkisi çok zorlayabiliyor. O konuda bir yanılgı var. Merdiven altı markalarda tam dolusunu bulmak zor. SP ile girip devam etmek lazım. 24 hafta boldenona (tam dolu boldenon) girmek hiç kolay iş değil.

Kullandığım boldenon markası SP marka hocam. Testo da iran enantet. İlaçların doluluk ve orijinallik konusunda asla şüphem yok çünkü yurt dışından özel gidip alıyor bana temin eden kişi. Fakat 24 hafta biraz zorlayacaktır. Şuan için boldenon'un yan etkisini görmesem de ileride illa ki göreceğim.

Markus Rühl, 5 saat önce yazdı:

Bazı insanlar testo ve boldenone hiç kesmiyor her kürün temeline koyuyor dinlenme zamanı da kullanmaya devam ediyor (Antalyalı C.Ü bir videosunda bahsetmişti) , merak ettiğim boldenone hiç kesmesek blast zamanı 300-400 mg kullanalım yanına anabolik ekleyelim cruise zamanı da TRT doz testonun yanına 100 mg (0.5 ml) bolde  ekleyelim böylece açıldı açılmadı derdi kalmaz , pro sporcular ilk haftalar 1,5-2 Gr ile yükleme yapıyor daha hızlı açılsın ilaç diye.

Valla işte boldenon'un bu etkisinden dolayı açıkçası pek korkum yok fakat vücut pct ister mi istemez mi onu ilerleyen zamanlardaki kan testim belirleyecek. Şuan için herhangi bir zararlı yan etki görmedim. Ki kan testlerimde de bariz olarak belli gayet normalize değerler. (Sadece testosteron oranım 1900 çıktı. E o da gayet normal) Ne kadar süre boyunca devam etsem düşünüyorum bakalım.

@rastlantisal hocam bir de aklıma takılan bir soru. only testo döneminde sizce kaç mg testo kullanmalıyım? şuan ki gibi haftada 500 mg mı yoksa 250 ye mi çekmeliyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.346

Haftalık 500 devam edebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi, 20 saat önce yazdı:

Kür içi kan değerlerini atabilir misin?

Screenshot_2023-01-12-23-50-09-712_com.whatsapp.thumb.jpg.73b96a7a57d5734c6b42b92641d5ea01.jpg Screenshot_2023-01-12-23-50-09-712_com.whatsapp.thumb.jpg.73b96a7a57d5734c6b42b92641d5ea01.jpg Screenshot_2023-01-12-23-49-59-167_com.whatsapp.jpg Screenshot_2023-01-12-23-49-53-182_com.whatsapp.jpg

rastlantisal, 21 saat önce yazdı:

Haftalık 500 devam edebilirsin.

değil mi hocam. ben de böyle düşünüyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.