Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

turboakif

Kür yapmak istiyorum (definasyon)

Önerilen İletiler

turboakif    69

boy 174. 90 kg. 28 Yaşındayım. Antalya'da yaşıyorum.(Merkez) Kas oranım yüksek ama deri 1 cm kalınlığında sulu ve yağlı kaslar gözüküyor ama podyum vucudu değil. Kısa ester Örneğin: Propiyonat alabileceğim. Biryer yada biri var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. 

Antreman Programım

Pzrtsi:

Gögüs - Ön arka kol.

Salı:

Sırt - Omuz

Çarşamba: 

Kardiyo - Bacak

PRSMBE CUMA CUMARTESİ DE Yukardaki gibi. Pazar off.

Hergün Sabah kardiyo. Akşam Antreman.

Diyette var. Ama sular gitmiyor kurumak istiyorum.

tarihinde turboakif tarafından düzenlendi
boy kilo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
turboakif, 13 dakika önce yazdı:

boy 174. 90 kg. 28 Yaşındayım. Antalya'da yaşıyorum.(Merkez) Kas oranım yüksek ama deri 1 cm kalınlığında sulu ve yağlı kaslar gözüküyor ama podyum vucudu değil. Kısa ester Örneğin: Propiyonat alabileceğim. Biryer yada biri var mı? Yardımcı olursanız sevinirim. 

Antreman Programım

Pzrtsi:

Gögüs - Ön arka kol.

Salı:

Sırt - Omuz

Çarşamba: 

Kardiyo - Bacak

Tıkla butona sana hgh frag önerecektir döngünü de kapatmadan pırıl pırıl yağ yakarsın kan değerlerin bile yerinden oynamaz sağlıklı sporlar.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
turboakif, 12 dakika önce yazdı:

Antreman Programım

Pzrtsi:

Gögüs - Ön arka kol.

Salı:

Sırt - Omuz

Çarşamba: 

Kardiyo - Bacak

Wp butonu tıkla. Kurumak için detoksfit gibi ürünler kullanabilirsin. İlaçla kurumak kalıcı olmaz. Winstrol, Tren gibi ağır girmene gerek yok. Kilon fazla 200 arası 300 propionat işini görür. Seni sulandıran besinlerden uzak durmalısın. Ama 1.74 boyda 90 kilo bir insanın yağ oranı illa ki yüksektir. Sulanmanın ana nedeni bu ve muhtemelen su değildir yağdan şikayetçisin. Kuruyup kuramadığına form karar verecek. Test verebilirsin östrojen seviyen yüksek ise (yağ oranın yüksek) kür içinde kasten anti-östrojen ilaç alımını artırabilirsin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Tıkla butona sana hgh frag önerecektir döngünü de kapatmadan pırıl pırıl yağ yakarsın kan değerlerin bile yerinden oynamaz sağlıklı sporlar.. 

Fakir adam prop girer :D Hgh maliyeti ne kadar oluyor. Orjinal testo p 1500 2000 arası.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rota, Şimdi yazdı:

Fakir adam prop girer :D Hgh maliyeti ne kadar oluyor. Orjinal testo p 1500 2000 arası.

Prop zahmetiyle uğraşamam açıkçası enant ile cut yapıcam hgh frag ekleyerek testo testodur kas ta tuttuğu su beni rahatsız etmiyor podyum yapmayacağım sonuçta 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
turboakif, Bir saat önce yazdı:

Antreman Programım

Pzrtsi:

Gögüs - Ön arka kol.

Salı:

Sırt - Omuz

Çarşamba: 

Kardiyo - Bacak

Burah hocayla tanıştık; bazı tavsiyelerde bulundu. Testonun zararları ve mahiyetleri hakkında.  Fotoğraflarım aşağıda arkadaşlar bi göz atın su aygırı gibiyim. 1 -8 Hafta Yohimbe tablet, 4-8 Hafta Efedrin veya yohimbe + hgh-fragment önerdi.

Sizin düşünce veya fikirleriniz nelerdir?

38d08a0f-4edc-44ca-a2c3-455a090bb3c1.jpg 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
turboakif, 24 dakika önce yazdı:

Burah hocayla tanıştık; bazı tavsiyelerde bulundu. Testonun zararları ve mahiyetleri hakkında.  Fotoğraflarım aşağıda arkadaşlar bi göz atın su aygırı gibiyim. 1 -8 Hafta Yohimbe tablet, 4-8 Hafta Efedrin veya yohimbe + hgh-fragment önerdi.

Kombinasyon güzel. Yüksek proteinli bir diyette sonuçlar tatmin edici olacaktır. Efedrin sıkıntılı bir ilaç onu kullanma, fragment + yohimbe git kafi.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
Rota, 5 dakika önce yazdı:

Kombinasyon güzel. Yüksek proteinli bir diyette sonuçlar tatmin edici olacaktır. Efedrin sıkıntılı bir ilaç onu kullanma, fragment + yohimbe git kafi.

Benim diyette Bol Bol Şu Menü var.

Sabah Kahvaltı:

Yulaf, Yoğurt, Protein Tozu 

L carnitin içip sonra kardiyo yapıyorum 1 saat.

Bu Karışım Kahvaltı.

Kardiyodan sonra menü aşağıdaki gibi.

Marul, Salatalık, Mısır 1 Yemek Kaşığı, Bezelye 1 Yemek kaşığı, 300 Gram felan Tavuk Didikliyorum Üzerine.

Bu öğle yemeği niyetine.

Akşam Ağırlık antremanı Gögüs * ön arka kol.

Gelince protein tozu içiyorum. Meyve felan yiyorum. Çok açsam 3 kaşık yoğurt ve 2 kaşık yulaf karışımı hazırlıyorum. 

Aralarda ekstra Çörçıl felan yapıyorum Maden suyu Limon tuz. 

2 haftadır böyle yapıyorum 92. Kilodan 90.250 kiloyum şuan 1.750 gram vermişim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
turboakif, 36 dakika önce yazdı:

hgh frag bütçen varsa yohimbine ekleyebilirsin hgh frag tek başına harika işler zaten çıkaracaktır. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69

Arkadan görünüş şu şekilde çok kaslı sayılmaz ama 80 kiloda iyi görünür diye düşünüyorum. Göbeğe bak gördükçe sinir oluyom, Sinir oldukça görüyom.

d72da909-77c2-4c96-85d7-09f561671d4a.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
turboakif, 43 dakika önce yazdı:

Arkadan görünüş şu şekilde çok kaslı sayılmaz ama 80 kiloda iyi görünür diye düşünüyorum. Göbeğe bak gördükçe sinir oluyom, Sinir oldukça görüyom.

Brom beslenme planında aç kaldığın nokta yok cardio yok paso whey var eğer ithal bir marka değilse whey tüketme çünkü çok dandikler sana önerim 5 gün 0 carb 30dk cardio+idman 2 gün carb yüklemesi hayatından bir sürü ürünü çıkar günlük 800-1kg tavuk tüket bol yeşillik, meyve yok bezelye yok mısır yok. yükleme günleri de 300-350 gr carb şeklinde ilerleyebilirsin haftada 6 gün spor salonu 1 günü sadece cardio yap.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
galicik, 11 dakika önce yazdı:

hgh frag bütçen varsa yohimbine ekleyebilirsin hgh frag tek başına harika işler zaten çıkaracaktır. 

Evet HGH Fragment için Şunlar söyleniyor; Hgh Fragment bildiğimiz büyüme hormonunun modifiye edilmiş halidir, Fragment aşırı kas gelişimi yapmaz ancak çok etkili bir yağ yakıcıdır, Hgh fragment normal büyüme hormonundan 12 kat daha etkili yağ yakım özelliği vardır. Bu yüzden vücut geliştirmeciler definasyon dönemlerinde yağ yakımı için kullanır. Bütce yok, Fakir biriyim propiyonat kullanıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
turboakif, 1 dakika önce yazdı:

Evet HGH Fragment için Şunlar söyleniyor; Hgh Fragment bildiğimiz büyüme hormonunun modifiye edilmiş halidir, Fragment aşırı kas gelişimi yapmaz ancak çok etkili bir yağ yakıcıdır, Hgh fragment normal büyüme hormonundan 12 kat daha etkili yağ yakım özelliği vardır. Bu yüzden vücut geliştirmeciler definasyon dönemlerinde yağ yakımı için kullanır. Bütce yok, Fakir biriyim propiyonat kullanıcam.

Döngüsü açık birisinin yağ yakmak için asla prop kullanmasını önermem, kullanmana değmeyecek döngün kapanacak her gün enjeksiyon yapmak zorunda kalacaksın proplarda artık uygun değil 1000 lira vereceksin 3 hafta gidecek az daha veririm hgh frag girerim o kadar koruyucuya pct ilaçlarına hormon testlerine para vermem çok fazla araştır bazen daha uygun diye kaçtığın yollar aslında daha uygun olmayabiliyor. Ha illa gireceğim döngüm kapansın zayıflayacağım diyorsan enant a girerim 12 hafta cut yaparım 12 hafta clean bulk yaparım..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
galicik, Şimdi yazdı:

Döngüsü açık birisinin yağ yakmak için asla prop kullanmasını önermem, kullanmana değmeyecek döngün kapanacak her gün enjeksiyon yapmak zorunda kalacaksın proplarda artık uygun değil 1000 lira vereceksin 3 hafta gidecek az daha veririm hgh frag girerim o kadar koruyucuya pct ilaçlarına hormon testlerine para vermem çok fazla araştır bazen daha uygun diye kaçtığın yollar aslında daha uygun olmayabiliyor. Ha illa gireceğim döngüm kapansın zayıflayacağım diyorsan enant a girerim 12 hafta cut yaparım 12 hafta clean bulk yaparım..

Teşekkürler bilgi verdiğiniz için. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
turboakif, 24 dakika önce yazdı:

Teşekkürler bilgi verdiğiniz için. 

Yohimbe kullan döngünü kapamaya değmez arkadaş haklı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kakule    42

konuyu takip ediyorum ayrıntıları paylasırsanız donem donem cok iyi olur. sizinle aynı durumdayım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
kakule, 11.01.2023 - 10:01 yazdı:

konuyu takip ediyorum ayrıntıları paylasırsanız donem donem cok iyi olur. sizinle aynı durumdayım.

HGH Fragment temin edemedim. bulursam foto atarım. buradan

tarihinde turboakif tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.