Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dess

Bulk kürü, ne önerirsiniz?

Önerilen İletiler

Dess    6

Herkese selamlar

2 haftadır Testo Bolde küründeydim çok büyük ihtimalle aldığım ilaçlar tamamen çalışmıyor durumda.

Önerileriniz üzerine yeni bir kombinasyon arayışındayım, elimdeki ürünleri çöpe atıp bu kez daha gerçekçi bir satıcıdan alarak..

180 boy, 82 kilo (başlangıç 58 kilo), 40cm kol (başlangıç 27)

2 yıllık spor geçmişi

Only testo

Testo Deca

Testo Bolde

vs vs. Tüm seçeneklere ve fikirlere açığım. 🙏🏽

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

swezy    191

hocam daha 2 hafta olmuş testo bile yeni açılmaya başlıyor, kullandığınız ilaçların markası nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
swezy, 4 dakika önce yazdı:

hocam daha 2 hafta olmuş testo bile yeni açılmaya başlıyor, kullandığınız ilaçların markası nedir?

Genon Tech, bu yüzden sahte olduğunu düşünüyorum hocam maalesef yeterli araştırma yapmadan almışız buraya göz atınca boş olduğunu gördüm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Dess, 23 dakika önce yazdı:

Genon Tech, bu yüzden sahte olduğunu düşünüyorum hocam maalesef yeterli araştırma yapmadan almışız buraya göz atınca boş olduğunu gördüm 

Geçmiş olsun bro

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
Can4212, 5 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun bro

sağol badi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191

ilk kürün ise only testo yapmanı, uzun süre de böyle devam etmeni öneririm. iran testo veya sustanon kullanbilirsin. sustanon kullanacaksan içerisindeki farklı esterlerden dolayı alacağın dozu en az 3e bölersen daha iyi verim alırsın. pazartesi çarşamba cuma gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
swezy, 29 dakika önce yazdı:

ilk kürün ise only testo yapmanı, uzun süre de böyle devam etmeni öneririm. iran testo veya sustanon kullanbilirsin. sustanon kullanacaksan içerisindeki farklı esterlerden dolayı alacağın dozu en az 3e bölersen daha iyi verim alırsın. pazartesi çarşamba cuma gibi.

Deneyimlediniz Mi peki daha önce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Dess, 26 dakika önce yazdı:

Deneyimlediniz Mi peki daha önce

tabi benim de ilk kürüm only sustanondu, 8 haftada 5 kg almıştım tamamı temiz kütleydi hiçbir kaybım olmadı.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Dess, 3 saat önce yazdı:

Herkese selamlar

2 haftadır Testo Bolde küründeydim çok büyük ihtimalle aldığım ilaçlar tamamen çalışmıyor durumda.

Önerileriniz üzerine yeni bir kombinasyon arayışındayım, elimdeki ürünleri çöpe atıp bu kez daha gerçekçi bir satıcıdan alarak..

180 boy, 82 kilo (başlangıç 58 kilo), 40cm kol (başlangıç 27)

2 yıllık spor geçmişi

Only testo

Testo Deca

Testo Bolde

vs vs. Tüm seçeneklere ve fikirlere açığım. 🙏🏽

Uzun süre only testo gidebilirsin. Adeleme canlılık vermek, kütlemi sertleştirip yağdan arındırmak dışında yan anabolizan kullanmıyorum. Şu sıralar sadece NPP düşünüyorum. Ancak bu sene sonunda yapacağım büyüme küründe sadece salt testo kullanacağın. Uzun süre devam edip dozları artıracağım. En kalıcı kazançları yavaş giderek elde edersin. Eğer dersen ki büyümek istiyorum, kombinasyon yapmak istiyorum Tren, Bolde gibi ilaçların yerine bulabilirsen "kısa ester deca" tavsiye ederim. Güç kazancı olan, vücuda ciddi protein bağlayıp saf kas kütlesi kazanabileceğin bir ilaç...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32

Ürünlerini çöpe atıp, Iran testo veya Sustanon temin edip, sadece bu şekilde ilerlemeni tavsiye ederim... Bulabilirsen bir de Rimobolan...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
Güz, 4 saat önce yazdı:

Ürünlerini çöpe atıp, Iran testo veya Sustanon temin edip, sadece bu şekilde ilerlemeni tavsiye ederim... Bulabilirsen bir de Rimobolan...

iran testo devam etmeye karar verdim, çok teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Sustanon çok güzel ilaçtır.  Only gidin . Rimabolan bulursanız haftada 2 ml mis gibi olur. Bir iştah aciyor rimabolan . 2 dk ağzım boş durmuyordu.  Çok güzeldi bulamıyorum ki kullanayim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
proliqht1, 9 saat önce yazdı:

Sustanon çok güzel ilaçtır.  Only gidin . Rimabolan bulursanız haftada 2 ml mis gibi olur. Bir iştah aciyor rimabolan . 2 dk ağzım boş durmuyordu.  Çok güzeldi bulamıyorum ki kullanayim

sustanon mu enanthat mı peki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Dess, 31 dakika önce yazdı:

Enanthate senin için daha stabil olucaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Dess, Bir saat önce yazdı:

Haftada 3 yada 2 günde bir enjeksiyon yaparım diyorsan sustanon yok ben uğraşamam haftada 1 2 enjeksiyon yaparım diyorsan enanthate 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147

Psikolojik sorunların yoksa sustanon güzel. Pazartesi perşembe yapacaksın mis gibi. En azından tertemiz orijinal ilaç daha az zararlı. Diğer aldığın ürünler testosteron olsa bile nasıl yapıldığını bilmiyorsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
proliqht1, 11.01.2023 - 10:13 yazdı:

Psikolojik sorunların yoksa sustanon güzel. Pazartesi perşembe yapacaksın mis gibi. En azından tertemiz orijinal ilaç daha az zararlı. Diğer aldığın ürünler testosteron olsa bile nasıl yapıldığını bilmiyorsun.

teşekkür ediyorum 

desperado, 11.01.2023 - 09:58 yazdı:

Haftada 3 yada 2 günde bir enjeksiyon yaparım diyorsan sustanon yok ben uğraşamam haftada 1 2 enjeksiyon yaparım diyorsan enanthate 

sence sustanonun enanthata göre artısı ne peki hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Dess, 11.01.2023 - 12:16 yazdı:

sence sustanonun enanthata göre artısı ne peki hocam

Daha enerjik yapıyor beni. Libido daha yüksek oluyor daha iyi hissediyorum. Güzel ilaç sustanon tadını alan bırakamıyor 😅 Vurduktan 2-3 saat sonra bi canlılık veriyor insana.

Ama dediğim gibi haftada 2 enjeksiyonla sustanon olmaz. Günaşırı yada hergün vuracaksın. En kötü haftada 3 gün çünkü sustanondaki prop. Esteri kandan çıkmaya başlıyor ve modun düşüyor. Ben her gün enjeksiyon yaparak kullandığım da oldu günaşırı da. Arada çok bi fark yok ama enjeksiyonsuz geçen 2. Gün hissettiriyor. Dene gitsin baktın sevmedin enanthate kullanırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.