Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

NamasteGodDamnİt

Kürde 2. yılım kan,hormon tahlilim ve güncel formum

Önerilen İletiler

Herkese selamlar 2 yıldan fazla süredir kürdeyim geçtiğimiz günlerde 3 tüp kan verdim ve kan,hormon tahlili yaptırdım. Nisan ayında tam kan sayımı ile birlikte kolestrol değerlerime baktırmıştım iyi kolestrol 27 çıkmıştı ki düşük bir derece kabul ediliyor bu testte 27.3 görünüyor kötü kolestrol düştüğü için bir miktar iyileşmiş sanırım. Kürümde 8 aydır anapolon var son 2 haftadır sadece pazartesiden pazartesiye 50 mg alıyorum. Yine anapolonun bariz etkisiyle e2 121'e çıkmış eski tahlilde 70 idi ve kürümde tablet yoktu. 250 mg androdec deca ile prolaktin yükselmemiş 400 mg novalife ile daha fazla çıkmıştı önceki tahlilde. LH tamamen kapanmış; fsh ise yükselmiş. ast normal değerlerin üstüne çıkmış ve ilk defa alkalen fosfataz denilen değerin de normalin altına düştüğünü görüyorum. 

Kür içeriğim 

500-600 mg Novalife test e

250 mg androdec deca

İran anapolon

Boy 172

kg 86-87

8 ayın ilk 2 ayı hergün 50 mg anapolon 3-5 ay haftada 3-4 gün anapolon son 2 haftada da tek hapa kadar düştüm.

Libido,sertleşme vs problemim yok testislerim küçülse de boşalmamda da bir azalma söz konusu değil sadece sanki daha halsizim. Niyetim 500 mg testo ile haftada 1 anapolonu devam ettirmek. 2 yıldan fazla süredir kürdeyim ve son tahliller böyle.. nasıl bir yol izlemeliyim, niyetim bu formu korumak. Yarışma vs hedefim hiç olmadı sadece bu sporu çok sevdiğim için riskleri minimumda tutarak ilerlemek istiyorum. E2 bloker tarzı şeyleri hiç kullanmadım sadece avodart alıyorum haftada 2 defa.  @metinav 

1000000769.jpg 1000000814.jpg 1000001183.jpg 1000001186.jpg 1000001189.jpg

VID_20230106_143410.mp4

Enabiz-Tahlilleri (1).pdf

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.468

Bu kadar uzun süre anapolon kullanımına rağmen gayet iyi durumdasın...Belki de anapolonun yan etkilerinin bir kısmını, kullanmış olduğun dutasterid törpülemiş olabilir :)

Karaciğer değerlerin için enginar veya milk thistle türevleri yanında, omega 3 yada bitkisel ala vb. kullanabilirsin; en azından daha destekleyici olur.

Sağlıklı sporlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 8 dakika önce yazdı:

Bu kadar uzun süre anapolon kullanımına rağmen gayet iyi durumdasın...Belki de anapolonun yan etkilerinin bir kısmını, kullanmış olduğun dutasterid törpülemiş olabilir :)

Karaciğer değerlerin için enginar veya milk thistle türevleri yanında, omega 3 yada bitkisel ala vb. kullanabilirsin; en azından daha destekleyici olur.

Sağlıklı sporlar

Metin hocam selamlar :)  benim 4-5 aydır iyi kolestrolüm 30'un altında kalp damar sağlığı açısından düşük ve tehlikeli bir değer şu an haftada 1 anapolon alıyorum ve bir tık düzelme var sence haftada 1 anapolona bir süre daha devam edip 1 ay sonra tekrar kolestrolüme bakmalı mıyım yoksa tamamen kesip atmamı mı önerirsin ? Milk thistle , omega 3 kullanımım var omega'yı arttıracağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
NamasteGodDamnİt, 10.01.2023 - 00:44 yazdı:

Metin hocam selamlar :)  benim 4-5 aydır iyi kolestrolüm 30'un altında kalp damar sağlığı açısından düşük ve tehlikeli bir değer şu an haftada 1 anapolon alıyorum ve bir tık düzelme var sence haftada 1 anapolona bir süre daha devam edip 1 ay sonra tekrar kolestrolüme bakmalı mıyım yoksa tamamen kesip atmamı mı önerirsin ? Milk thistle , omega 3 kullanımım var omega'yı arttıracağım.

Bence anapolonu bırak :) Yerine kreatin+maltodekstrin yada dekstrozla benzer etkiye sahip olabilirsin, tabi testosterona devam ederek... Uzun vadede kötü kolesterol damarlarda hasara neden olur...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
NamasteGodDamnİt, 10.01.2023 - 00:44 yazdı:

Anapolon topuna girme su tutmak için bir sürü alternatif var Hocamında dediği gibi. Anapolon 1 senelik kullanım sonrasında karaciğerde kist oluşturabiliyor. Yapılan bir çok araştırma var... Bi de bunu sporcu dozunda kullandığını düşün. Formun düzgün sağlığını bozmaya değmez.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardafurkan    11
NamasteGodDamnİt, 8.01.2023 - 14:27 yazdı:

Herkese selamlar 2 yıldan fazla süredir kürdeyim geçtiğimiz günlerde 3 tüp kan verdim ve kan,hormon tahlili yaptırdım. Nisan ayında tam kan sayımı ile birlikte kolestrol değerlerime baktırmıştım iyi kolestrol 27 çıkmıştı ki düşük bir derece kabul ediliyor bu testte 27.3 görünüyor kötü kolestrol düştüğü için bir miktar iyileşmiş sanırım. Kürümde 8 aydır anapolon var son 2 haftadır sadece pazartesiden pazartesiye 50 mg alıyorum. Yine anapolonun bariz etkisiyle e2 121'e çıkmış eski tahlilde 70 idi ve kürümde tablet yoktu. 250 mg androdec deca ile prolaktin yükselmemiş 400 mg novalife ile daha fazla çıkmıştı önceki tahlilde. LH tamamen kapanmış; fsh ise yükselmiş. ast normal değerlerin üstüne çıkmış ve ilk defa alkalen fosfataz denilen değerin de normalin altına düştüğünü görüyorum. 

Kür içeriğim 

500-600 mg Novalife test e

250 mg androdec deca

İran anapolon

Boy 172

kg 86-87

8 ayın ilk 2 ayı hergün 50 mg anapolon 3-5 ay haftada 3-4 gün anapolon son 2 haftada da tek hapa kadar düştüm.

Libido,sertleşme vs problemim yok testislerim küçülse de boşalmamda da bir azalma söz konusu değil sadece sanki daha halsizim. Niyetim 500 mg testo ile haftada 1 anapolonu devam ettirmek. 2 yıldan fazla süredir kürdeyim ve son tahliller böyle.. nasıl bir yol izlemeliyim, niyetim bu formu korumak. Yarışma vs hedefim hiç olmadı sadece bu sporu çok sevdiğim için riskleri minimumda tutarak ilerlemek istiyorum. E2 bloker tarzı şeyleri hiç kullanmadım sadece avodart alıyorum haftada 2 defa.  @metinav 

1000000769.jpg 1000000814.jpg 1000001183.jpg 1000001186.jpg 1000001189.jpg

VID_20230106_143410.mp4

Enabiz-Tahlilleri (1).pdf

yahu kardeşim size bu kadar dozajları kim veriyor ya yarışmacılar bile bu kadar uzun kür yapmıyor, bu kadar yüksek doz kullanmıyor. Bu kadar uzun süre bu kadar ilaç kullansan 100 kilo falan olman lazımdı gerçekten. 4x olympia Cbum bile off sezonda 500 mg testo e geçmediğini söyledi

• Olumsuz 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
ardafurkan, 31 dakika önce yazdı:

yahu kardeşim size bu kadar dozajları kim veriyor ya yarışmacılar bile bu kadar uzun kür yapmıyor, bu kadar yüksek doz kullanmıyor. Bu kadar uzun süre bu kadar ilaç kullansan 100 kilo falan olman lazımdı gerçekten. 4x olympia Cbum bile off sezonda 500 mg testo e geçmediğini söyledi

Yarışmacıların çoğu kürden çıkmıyor bu adamın kullandığı dozajlar hiç bişe sanırım yenisin bu işlerde 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardafurkan, 27 dakika önce yazdı:

Kelimelerimi doğru seçmek istiyorum çünkü forumun bir parçası olarak kalmam lazım ama her yerde çoluk çocuk koşturduğu için sinirlenmemek zor.  Sen kimsin, yarışmacılar kim, beni yargılama hakkını sana kim veriyor, tahlil sonuçlarına göre konuşamaz mıydın ( elbette konuşamazsın çocuksun sen ) Yüksek doz dediğin ne senin.. 250 mg deca yazıyor orada git tahlile bak ne nasıl çıkmış..  

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
NamasteGodDamnİt, 1 dakika önce yazdı:

Kelimelerimi doğru seçmek istiyorum çünkü forumun bir parçası olarak kalmam lazım ama her yerde çoluk çocuk koşturduğu için sinirlenmemek zor.  Sen kimsin, yarışmacılar kim, beni yargılama hakkını sana kim veriyor, tahlil sonuçlarına göre konuşamaz mıydın ( elbette konuşamazsın çocuksun sen ) Yüksek doz dediğin ne senin.. 250 mg deca yazıyor orada git tahlile bak ne nasıl çıkmış..  

Kardeşim çocuk yeni işte ciddiye bile almaman lazım boşver formunu çok beğendim başarılar 

tarihinde Ozgur511 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511, Şimdi yazdı:

Kardeşim çocuk yeni işte ciddiye bile almaman lazım boşver formunu çok beğendim başarılar 

Üzücü olan forumda ciddiye alınacak çok az kişinin kalmış olması. Mesela 8 aydır anapolonu ne dozlarla kullandığımı yazmışım açık açık.. biri de çıkıp tansiyon değerlerini paylaşır mısın şeklinde bir soru sormuyor. Bu geliştiren bir sorudur mesela ama adam gelmiş cbum 500 mg testo alıyor diyor banane senin magazininden banane senin poz verirken büktüğün dudaktan yani..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216

Arkadaşlar kürdesiniz. Yazan da yazıyı okuyan da kürde. Hormonlar fora. Tepkiler de hormonlu. Lütfen 2 kere düşünerek yazalım.

Benim çevremde iki tip yarışmacı var. 

1. Tip ki en beğendiklerim, makul dozda ilaçlara girip konuyu antrenman ve beslenme ile ayarlıyorlar. Genelde de B&C ile gidiyorlar.

2. Tip senenin yarısını ilaçlı ve yüksek doz geçiriyor. Yarışmaya doğru amaca göre beslenme ve antrenman ayarlıyorlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu    1
NamasteGodDamnİt, 10 saat önce yazdı:

Bu da güncel form anapolonu bıraktım biraz su atimim oldu 500 600 mg testo 250 mg deca

IMG-20230120-WA0006.jpg

IMG-20230120-WA0005.jpg

Hocam af buyur hiç küre girmedim bilgim yok, bilgilenmek için soruyorum. Testisim küçüldü demişsin, tekrar eski halini alabilecek mi yoksa hep küçüldüğü gibi mi kalacak? Ben de küre girmek istiyorum her konuyu okuyorum hemen hemen bilgilenmek için sordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
bartu, 6 dakika önce yazdı:

Hocam af buyur hiç küre girmedim bilgim yok, bilgilenmek için soruyorum. Testisim küçüldü demişsin, tekrar eski halini alabilecek mi yoksa hep küçüldüğü gibi mi kalacak? Ben de küre girmek istiyorum her konuyu okuyorum hemen hemen bilgilenmek için sordum.

Belli bir süre doğal takılınca büyüyor ama kısırlık riski vs bunlar var küre girmek istersen aklında bulunsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bartu, 1 dakika önce yazdı:

Rica ederim güzel bir soru bu. 2 yıldan fazla süredir kürdeyim 1 2 ay kadar 10 günde bir 250 mg sustanon aldığım dönem oldu ve evet testislerimin dolduğunu gözlemledim ama sonrasında tekrar ufak çaplı kürlere geri döndüm. TRT doz denilen dönemde yani haftada 150 mg ya da 10 günde bir 150 mg gibi doz alındığı dönemde ovitrelle benzeri ilaçlarla testislerine hacim kazandırabilirsin. Mesela tahlil sonucumda fsh'ın yükseldiğine şahit oldum önceki teste göre yani demek ki sperm üretimim artmış.. elbette natural dönemin çok gerisindedir ama kürün atıyorum 28. ayında dahi fsh artış gösterebiliyor demek ki..  testisleri eski hacmine ulaştırmak gibi bir çabaya girişmedim açıkcası yaptırmayı beklediğim spermiogram testi var. Bu şekilde devam edersem elbette testislerim eski hacmini alamayacak ama trt dozu aylara yayarsam muhtemelen yüzde 50'den fazla hacimlenecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.