Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dess

Ilk kürüm, fikirlerinizi bekliyorum abiler kardeşler

Önerilen İletiler

Dess    6

Merhabalar, 25 yaşındayım 2 yıllık spor geçmişim var. 180 boy 81 kilodayım. İlaç kullanma kararı aldım. Genon isimli firmadan testo ve bolde satın alıp 5 gün önce ilk iğneli yaptım. 1 gün şiddetli baş ağrısı oldu onun dıyında en ufak bir belirti dahi yok şu anda. 
1. sorum şu, 5 günde herhangi bir ağrı vs gibi bir yan etki görmemem normal mi yoksa genondan aldığım ilaç aslında zeytinyağ olduğu için mi böyle oldu?

2. sorum şu ilk 5 haftaya yetecek kadar aldım ileçları kalan 7 hafta için güvenilir ilaç kimden almayım.

3. sorum ese kür içi omega3 apikobal, multivitamin, çinko ve haftada 1 femara kullanıyorum ekle ya da çıkart dediğiniz ürün var mı? şimdiden teşekkür ederim  iletişim kurabilirMerhabalar, forumda sıkça önerilen Burak Hocamız ile iletişime geçmek istiyorum ürün konusunda destek alabilmem için yardımcı olur musunuz ner

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dess    6

Herkese selamlar.

25 yaş 180 boy 81 kilodayım. 2 yıldır düzenli spor yapıyorum. İlaç kullanmaya karar verdim ve arkadaş önerisiyle genondan ilaçlarımı aldım.

Haftalık 500mg testo 400mg bolde kullanıyorum. Beraberinde ise günlük 1 adet omega3, çinko, multivitamin, apikobal; 2 günde 1 saw palmetto, 2 günde bir milk thistle ve haftada 1 femara kullanıyorum.

İlk iğnemi 5 gün önce yaptım, ertesi günü şiddetli baş ağrısı ve enjekte yerinde ufak bi ağrı oldu, onun dışında en ufak bir hissiyat yok.

-1. sorum: 5 günlük süreçte farklı bir yan etki olması gerekiyor muydu yoksa ilacın boş olduğu şimdiden belli mi oluyor?

2. sorum: Genondan ilaçları sınırlı miktarda aldım, kürü 12 15 hafta yapmayı düşünüyorum, kalan 8 10 hafta için ilaç temini konusunda önerileriniz var mı?

3. sorum: şunu ekle veya şunu çıkart dediğiniz bir şey var mı? 

Yorumlarınızı bekliyorum.

(Not: dianabolün faydasının zararını karşılamadığını düşünerek bu gelenekselleşmiş küre eklemedim fakat kür ortasında turinabol ekleyebilirim)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Dess, 3 saat önce yazdı:

Herkese selamlar.

25 yaş 180 boy 81 kilodayım. 2 yıldır düzenli spor yapıyorum. İlaç kullanmaya karar verdim ve arkadaş önerisiyle genondan ilaçlarımı aldım.

Haftalık 500mg testo 400mg bolde kullanıyorum. Beraberinde ise günlük 1 adet omega3, çinko, multivitamin, apikobal; 2 günde 1 saw palmetto, 2 günde bir milk thistle ve haftada 1 femara kullanıyorum.

İlk iğnemi 5 gün önce yaptım, ertesi günü şiddetli baş ağrısı ve enjekte yerinde ufak bi ağrı oldu, onun dışında en ufak bir hissiyat yok.

-1. sorum: 5 günlük süreçte farklı bir yan etki olması gerekiyor muydu yoksa ilacın boş olduğu şimdiden belli mi oluyor?

2. sorum: Genondan ilaçları sınırlı miktarda aldım, kürü 12 15 hafta yapmayı düşünüyorum, kalan 8 10 hafta için ilaç temini konusunda önerileriniz var mı?

3. sorum: şunu ekle veya şunu çıkart dediğiniz bir şey var mı? 

Yorumlarınızı bekliyorum.

(Not: dianabolün faydasının zararını karşılamadığını düşünerek bu gelenekselleşmiş küre eklemedim fakat kür ortasında turinabol ekleyebilirim)

Oral steroide kür ortasında hiç gerek yok. Boldenonu 24 hafta kadar yapmani tavsiye ederim. 12-13. haftada kendini belli ediyor. Tavsiyem bütçen elverirse Burak hocadan orjinal SP temin etmen. Onun dışında bence dozlar iyi. Boldenonu 500 e çekersen daha iyi olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
gymibo, Şimdi yazdı:

Oral steroide kür ortasında hiç gerek yok. Boldenonu 24 hafta kadar yapmani tavsiye ederim. 12-13. haftada kendini belli ediyor. Tavsiyem bütçen elverirse Burak hocadan orjinal SP temin etmen. Onun dışında bence dozlar iyi. Boldenonu 500 e çekersen daha iyi olabilir.

İnsanların genon hakkında yorumunu görünce çok soğudum ilk iğnede bıraksam mı diye düşünmeye başladım, Burak Hocanın ürünlerindeki fiyatı bütçem kaldırmayacak zaten genondanda ürün almışken hali hazırda. Ne yapsam bilemedim. Burak Hocadan satın alıp only testo mu devam etsem kısıtlı bütçe olduğu için yoksa genon ile küre sonuna kadar devam mı etsem kafam çok karıştı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Dess, 1 dakika önce yazdı:

İnsanların genon hakkında yorumunu görünce çok soğudum ilk iğnede bıraksam mı diye düşünmeye başladım, Burak Hocanın ürünlerindeki fiyatı bütçem kaldırmayacak zaten genondanda ürün almışken hali hazırda. Ne yapsam bilemedim. Burak Hocadan satın alıp only testo mu devam etsem kısıtlı bütçe olduğu için yoksa genon ile küre sonuna kadar devam mı etsem kafam çok karıştı

Bu işe bütçen yoksa hiç bulaşma 2 araç ele alalım bütçenin yettiği araç 200 bin türk lirası olsun ama almak istediğin araç 1milyon lira olsun bu iki araçta seni a noktasından b noktasına götürür ama konfor ama yol tutuş vesaire değişir ama götürür ama ne yazık ki  bu ilaçlar bu şekilde değil bütçem yetmiyorsa bütçemin yettiğiyle yaparım kafasıyla asla yaklaşmayın çalışan bir sistemi merdiven altı ilaçlarla bozuyorsunuz bu ilaçların içerisinde ne olduğu bile belli değil sterilliği tartışmaya açık sağlığını para ile satın alamazsın. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess, 6 dakika önce yazdı:

dostum ilacı kimden aldın etiket önemli değil artık. zphc de yazsa sp de yazsa balkan da yazsa boş çıkıyor ilaçlar etrafına bir bak kullandığın ilacı kullanıp verim alanı gördün mü buna göre karar ver. daha bir enjeksiyon yapmışsın bi kullan git bi kan ver belki dolu ilaç? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
vitaminsizdeniz, 1 dakika önce yazdı:

dostum ilacı kimden aldın etiket önemli değil artık. zphc de yazsa sp de yazsa balkan da yazsa boş çıkıyor ilaçlar etrafına bir bak kullandığın ilacı kullanıp verim alanı gördün mü buna göre karar ver. daha bir enjeksiyon yapmışsın bi kullan git bi kan ver belki dolu ilaç? 

Umarım doludur buradaki yorumları görünce umutsuz vaka oldu ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
galicik, 4 dakika önce yazdı:

Bu işe bütçen yoksa hiç bulaşma 2 araç ele alalım bütçenin yettiği araç 200 bin türk lirası olsun ama almak istediğin araç 1milyon lira olsun bu iki araçta seni a noktasından b noktasına götürür ama konfor ama yol tutuş vesaire değişir ama götürür ama ne yazık ki  bu ilaçlar bu şekilde değil bütçem yetmiyorsa bütçemin yettiğiyle yaparım kafasıyla asla yaklaşmayın çalışan bir sistemi merdiven altı ilaçlarla bozuyorsunuz bu ilaçların içerisinde ne olduğu bile belli değil sterilliği tartışmaya açık sağlığını para ile satın alamazsın. 

genonun iyi olduğunu düşünüyordum genona yetecek kadar bütçem vardı aldım. çalışıyor mu çalışıyorsa nasıl çalışıyor bilmiyorum o kısmını

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Dess, Şimdi yazdı:

Umarım doludur buradaki yorumları görünce umutsuz vaka oldu ama

Biz alıştık bunlara. En sağlamı only testo uzun süre devam et. Teston gerçek olsun sağlığın için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gymibo, 13 dakika önce yazdı:

Bolde Burak Hocada kalmadı galiba. Sp.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rota, Şimdi yazdı:

Bolde Burak Hocada kalmadı galiba. Sp.

En son güncellenmiş listede var 200 lük te 400 lük te 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dess    6
Rota, Şimdi yazdı:

Biz alıştık bunlara. En sağlamı only testo uzun süre devam et. Teston gerçek olsun sağlığın için.

only testo girip verim alan örnek var mı? sanırım only testoya dönücem eğer varsa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
Dess, 2 dakika önce yazdı:

only testo girip verim alan örnek var mı? sanırım only testoya dönücem eğer varsa

Verim almak tamamen senin elinde dostum. Önemli olan beslenme ve antreman. 6 ay only testo gidip sağlam antreman beslenmen ile muhtemelen istediğin sonuca ulaşıcaksın. İnan bana sporun kendisi antreman alacağın sonuçlar beslenmene bağlı. İlaçlar sadece bu sonuca hızlı ulaştırıyor. Kaygıyla gelişim hedefiyle kür yapılmaz. Kendi kafanda 10 kilo kütle koyarım diye hayal edersin sadece...

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Dess, Şimdi yazdı:

Dostum zaten aldığın merdiven altı ürünlerin %49 u boş bildiğin bomboş %49 ise sadece testo 3 parça anabolik alıyorsun 3 ü de testo çıkıyor geçen bir arkadaşım lab ta test vermiş testosu 7200 küsür çıkmış dedim ne oldu deca gümbür gümbür geliyordu e2  100+ ... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Dess, 1 dakika önce yazdı:

Bak only testo gir 12 hafta 250mg 16 hafta 500mg veya 350mg 16. haftada ekle günlük 50mcg ıgf1 8 haftadan 24 haftada çık kürden, 24 hatta 30 haftalık testo boldeden bile daha fazla dokuyla çıkarsın ve zararın minimize olur peptidlerle tanışın salın şu boldeleri decaları.. Tansiyon problemi çekmezsin alt ast tavan yapmaz only testo fazla aromatize olmaz vesaire.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

7-8 Hafta sonra peptidler ile cut a giriyorum bir başlayayım ilaçları aldığım yerleri ücretlerini kullandıklarımı form değişikliklerini her şeyi paylaşacağım  test sonuçlarını vesaire her gün peptidlerin anabolizanlara göre ne kadar daha fazla doku kazandırdığını risk reward rasyosunun anabolizanlardan ne kadar düşük olduğunu 2 haftada 1 test vererek paylaşacağım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
galicik, 2 dakika önce yazdı:

7-8 Hafta sonra peptidler ile cut a giriyorum bir başlayayım ilaçları aldığım yerleri ücretlerini kullandıklarımı form değişikliklerini her şeyi paylaşacağım  test sonuçlarını vesaire her gün peptidlerin anabolizanlara göre ne kadar daha fazla doku kazandırdığını risk reward rasyosunun anabolizanlardan ne kadar düşük olduğunu 2 haftada 1 test vererek paylaşacağım. 

Cut için kullanmazdım ben çok pahalı :D Ama özellikle igf kas kaybını sıfıra indiriyormuşş...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Elindekileri at çöpe , yarın eczaneleri dolaş 30 tane sustanon topla ,  pazartesi perşembe 1ml vur ilk kürünü doğru düzgün eczane malıyla içinde şüphe olmadan 15 hafta yap keyfine bak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
Dess, 22 dakika önce yazdı:

Beni sağlam büyüttü kişiye göre etki çok değişiyor bazı arkadaşlar only testoda sadece su tutarsın falan diyor fakat 16 hafta üzeri kürde kas kazanımı %60 %70 oranında

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rota, 13 dakika önce yazdı:

Cut için kullanmazdım ben çok pahalı :D Ama özellikle igf kas kaybını sıfıra indiriyormuşş...

0 ı bırak idman sonrası carb ile kütle bile ekliyorsun. Ya zaten fragları almıştım 4 flakon, 100 dolardan 3 tane de ıgf 1 ekledim. normalde masteron prop testo prop elimde 3 tane spnin propu var böyle gidecektim fakat masteron prop bulamıyorum bulduklarımda 165 dolar 210 dolar fiyat çekiyor orijinal ürünlere, pahalı ilaç ülkede yok denilecek kadar az girmeyeceğim bende enant ile yapacağım cut ı adeledeki su beni rahatsız etmiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
galicik, 15 dakika önce yazdı:

0 ı bırak idman sonrası carb ile kütle bile ekliyorsun. Ya zaten fragları almıştım 4 flakon, 100 dolardan 3 tane de ıgf 1 ekledim. normalde masteron prop testo prop elimde 3 tane spnin propu var böyle gidecektim fakat masteron prop bulamıyorum bulduklarımda 165 dolar 210 dolar fiyat çekiyor orijinal ürünlere, pahalı ilaç ülkede yok denilecek kadar az girmeyeceğim bende enant ile yapacağım cut ı adeledeki su beni rahatsız etmiyor

Aynen. Masteron hep benim içimde kalmıştır ama pahalı ve bulması zor. Testo p ile masteron temiz ilaçlar onların üstüne İgf güzel gider. Ama bende igf-lr3 olması daha önemli. Uzun esterli peak süresi daha uzun. Daha uzun süre kullanıma uygun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Rota, 2 saat önce yazdı:

Aynen. Masteron hep benim içimde kalmıştır ama pahalı ve bulması zor. Testo p ile masteron temiz ilaçlar onların üstüne İgf güzel gider. Ama bende igf-lr3 olması daha önemli. Uzun esterli peak süresi daha uzun. Daha uzun süre kullanıma uygun.

Masteron Burak hocada mevcut diye biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gymibo, 15 dakika önce yazdı:

Masteron Burak hocada mevcut diye biliyorum

Var ama tuzlu işte kardeş. Onu alacağıma başka şeyler alırdım. Ama denemek istiyorum işte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Masteron kozmetik bir ilaç değil mi ben mi yanlış biliyorum , sadece düşük yağ oranlarında kasların daha keskin sert durmasını sağlıyor , tren gibi yağ yakıcı veya anabolik bir etkisi yok ve oldukça pahalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Markus Rühl, Şimdi yazdı:

Masteron kozmetik bir ilaç değil mi ben mi yanlış biliyorum , sadece düşük yağ oranlarında kasların daha keskin sert durmasını sağlıyor , tren gibi yağ yakıcı veya anabolik bir etkisi yok ve oldukça pahalı.

Ben yağlıyken kullandım,internette gordugum kadariyla diyet doneminde kas kaybini net bir sekilde onluyormus. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.