Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Metsters

Başlangıç için steroid önerisi ve kür yardımı

Önerilen İletiler

Metsters    1

Merhabalar, steroide başlamayı planlıyorum ve bütün risklerini göze almış durumdayım. İlk kür için bana onlytesto önerdiler. Hangi testoyu almam gerek fazla bir bilgim yok ve ilk kürümü nasıl yapmalıyım, haftada kaç gün kullanmalıyım, doktor kontrolleri nasıl olmalı, steroidi nereden temin edebilirim gibi sorularım var? Bilgili bir kişi detaylı bilgilendirme yaparsa çok sevinirim. İyi forumlar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
Metsters, 32 dakika önce yazdı:

Merhabalar, steroide başlamayı planlıyorum ve bütün risklerini göze almış durumdayım. İlk kür için bana onlytesto önerdiler. Hangi testoyu almam gerek fazla bir bilgim yok ve ilk kürümü nasıl yapmalıyım, haftada kaç gün kullanmalıyım, doktor kontrolleri nasıl olmalı, steroidi nereden temin edebilirim gibi sorularım var? Bilgili bir kişi detaylı bilgilendirme yaparsa çok sevinirim. İyi forumlar dilerim.

Öncelikle bir kan testi ver neymiş sistem bir görelim sıkıntı var mı sonra detaylara bakarız, test için dahiliyeye rica edersen yapacaklardır veya özel kliniklerde lablarda yaptırabilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metsters    1
galicik, 3 saat önce yazdı:

Öncelikle bir kan testi ver neymiş sistem bir görelim sıkıntı var mı sonra detaylara bakarız, test için dahiliyeye rica edersen yapacaklardır veya özel kliniklerde lablarda yaptırabilirsin. 

Tamamdır test sonuçları çıktığında konuyu tekrardan güncelleyeceğim teşekkürler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Metsters, 4 dakika önce yazdı:

Tamamdır test sonuçları çıktığında konuyu tekrardan güncelleyeceğim teşekkürler 

Bekliyoruz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metsters    1
Rota, 05.01.2023 - 20:00 yazdı:

Bekliyoruz.

galicik, 05.01.2023 - 16:45 yazdı:

Tekrardan merhabalar, kan tahlili için aile hekimine başvurdum ve ekran görüntüsündeki sonuçlar ortaya çıktı. Bu bilgiler yeterli olacak mı emin değilim ama aile hekimi sadece bu kadar test yapmış. Dahiliyeye gitmeyi planlıyordum fakat sigortam olmadığı için gitmeyi uygun görmedim. Eğer bu sonuçları yeterli bulmazsanız dahiliyeden tekrardan kan verebilirim.

Ekran görüntüsü 2023-01-14 115823.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Metsters, Bir saat önce yazdı:

Tekrardan merhabalar, kan tahlili için aile hekimine başvurdum ve ekran görüntüsündeki sonuçlar ortaya çıktı. Bu bilgiler yeterli olacak mı emin değilim ama aile hekimi sadece bu kadar test yapmış. Dahiliyeye gitmeyi planlıyordum fakat sigortam olmadığı için gitmeyi uygun görmedim. Eğer bu sonuçları yeterli bulmazsanız dahiliyeden tekrardan kan verebilirim.

Almanız gereken tetkikler;

Lh , fsh , hemogram , alt-ast , total testosteron ,  e2 , prolaktin

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38

Abi adama keşke hangi testleri yaptıracağınıda söyleseydin kan testlerinde yüzlerce değer var kan tahlili yap diyorsun bu çok genel bi terim bilgi vericekseniz tam net bilgi verin 

Metsters, Bir saat önce yazdı:

Ekran görüntüsü 2023-01-14 115823.png

Kardeşim bunlar çok önemli değil steroidler hormon senin baktıracağın şey testosteron değerleri yani total testosteron lh fsh ayrıca böbrek enzimleri yani üre bun kreatin egfr ve karaciğer enzim değerleri alt ast bunları yaptır normalse o zaman steroid kullan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Ozgur511, 1 dakika önce yazdı:

Abi adama keşke hangi testleri yaptıracağınıda söyleseydin kan testlerinde yüzlerce değer var kan tahlili yap diyorsun bu çok genel bi terim bilgi vericekseniz tam net bilgi verin 

Yanlış anlaşılmasın ancak küre girme konusunda kendisini netleştirmiş bir kişi kür öncesi hangi testleri vereceği konusunda net bir bilgi sahibi olmak zorunda.  

Hani bütün risklerini göze aldım diyoruz ya, peki riski neye göre göze alıyoruz? Önce kendi vücudumuzu, sistemimizin işleyişini biliyoruz, ona göre yolumuzu çiziyoruz. Şahsi fikrim burada @galicik güzel bir hatırlatma yapmış. Ek olarak burası hem bir forum hem de bilgilerin yoğun şekilde arşivlendiği bir kütüphane gibi. Hangi testlerin yaptırılacağı bence ilk aşama ve arkadaşın bu sebeple küre girmeden önce tüm süreci tekrar gözden geçirmesi gerekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Alaz, Şimdi yazdı:

Yanlış anlaşılmasın ancak küre girme konusunda kendisini netleştirmiş bir kişi kür öncesi hangi testleri vereceği konusunda net bir bilgi sahibi olmak zorunda.  

Hani bütün risklerini göze aldım diyoruz ya, peki riski neye göre göze alıyoruz? Önce kendi vücudumuzu, sistemimizin işleyişini biliyoruz, ona göre yolumuzu çiziyoruz. Şahsi fikrim burada @galicik güzel bir hatırlatma yapmış. Ek olarak burası hem bir forum hem de bilgilerin yoğun şekilde arşivlendiği bir kütüphane gibi. Hangi testlerin yaptırılacağı bence ilk aşama ve arkadaşın bu sebeple küre girmeden önce tüm süreci tekrar gözden geçirmesi gerekiyor.

Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp demişler bu plafform bilgi alışveriş platformu herkes bilicek diye bi zorunluluk yok ben bu plaformdan bi çok bilgi öğrendim ve arkadaşada eksik kan testi yaptırdığını ve neleri yaptırması gerektiğini söyledim bilgi vericekseniz tam bilgi verin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Ozgur511, Şimdi yazdı:

Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp demişler bu plafform bilgi alışveriş platformu herkes bilicek diye bi zorunluluk yok ben bu plaformdan bi çok bilgi öğrendim ve arkadaşada eksik kan testi yaptırdığını ve neleri yaptırması gerektiğini söyledim bilgi vericekseniz tam bilgi verin 

Dostum bilgi bu platformda yoğun şekilde bulunuyor. Her an herkes her konuda incelemesine, ayrıntılı şekilde bilgi veremez, yönlendirmeyi yapar. Trajikomik durum şu ki, bilgi edinmenin yolu konu açıp soru sormak olarak gözüküyor galiba. Daha önce açılmış konular var, @rastlantisal @metinav @agfitness gibi hocaların üstünü çize çize 40 kez tekrarladıkları konular var. Bilgiye erişmek için kişide de çaba olmak zorunda. Karar verdim, bitti gitti olmamalı.

Yönlendirme yapan kişiye de "bilgi veriyorsun tam bilgi ver" şeklinde bir söylem bence hiç kullanılmamalı. Hani riskleri göze alan karşı taraf ya? :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Alaz, Şimdi yazdı:

Dostum bilgi bu platformda yoğun şekilde bulunuyor. Her an herkes her konuda incelemesine, ayrıntılı şekilde bilgi veremez, yönlendirmeyi yapar. Trajikomik durum şu ki, bilgi edinmenin yolu konu açıp soru sormak olarak gözüküyor galiba. Daha önce açılmış konular var, @rastlantisal @metinav @agfitness gibi hocaların üstünü çize çize 40 kez tekrarladıkları konular var. Bilgiye erişmek için kişide de çaba olmak zorunda. Karar verdim, bitti gitti olmamalı.

Yönlendirme yapan kişiye de "bilgi veriyorsun tam bilgi ver" şeklinde bir söylem bence hiç kullanılmamalı. Hani riskleri göze alan karşı taraf ya? :) 

Adam zaten soru sormuş konu açarak ve cevap bekliyor bizde cevap vermişiz trajikomik olan durum ne 😂😂 ayrıca bi sağlıkçı olarak sen doktora ben kan testi vermek istiyorum de doktor sana testosteron testimi yapar 😂 yapacağı test hemogram ve biyokimyanın bazı parametreleri (glukoz,alt ast,tsh, vs…) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
Ozgur511, Şimdi yazdı:

Adam zaten soru sormuş konu açarak ve cevap bekliyor bizde cevap vermişiz trajikomik olan durum ne 😂😂 ayrıca bi sağlıkçı olarak sen doktora ben kan testi vermek istiyorum de doktor sana testosteron testimi yapar 😂 yapacağı test hemogram ve biyokimyanın bazı parametreleri (glukoz,alt ast,tsh, vs…) 

Yahu anlamamakta ısrar ettiğin nokta nedir çözemiyorum. Kan testinde neler olması gerektiğini bence küre girmek isteyen kişi en başta bilmeli, bunu anlatmaya çalışıyorum. Yani olay bizim cevap vermemiz değil. Yüzlerce bu şekilde konu da mevcut, hani bilgi edinmek istiyoruz ya, onlara da bakabiliriz. :)

tarihinde Alaz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Metsters, 05.01.2023 - 16:11 yazdı:

Kardeşi. İran abduraihan testo bul loving hoca var ben güvenilir olduğunu düşünüyorum çünkü forumum yarısı destek aldı bu hocadan sol altta wp sekmesi var onun destek verdiği ürünler eczane ürünleri sp balkan falan git üroloji bölümüne git total testosteron lh fsh üre bun kreatin egfr alt ast baktır ama doktora steroid kullanıcam dersen yapmayabilir oyüzden steroid kullanıcam deme başka bişe de kür için profesyonel birinden yardım al loving forumun sahibi yani.sana haftada ne kadar ve kaç hafta kullanacagın hakkında detaylı bilgi verir.küründe bol şans kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metsters    1
gymibo, Bir saat önce yazdı:

Ozgur511, Bir saat önce yazdı:

Kardeşim bunlar çok önemli değil steroidler hormon senin baktıracağın şey testosteron değerleri yani total testosteron lh fsh ayrıca böbrek enzimleri yani üre bun kreatin egfr ve karaciğer enzim değerleri alt ast bunları yaptır normalse o zaman steroid kullan 

Arkadaşlar ben aile hekimime gittiğimde spor için baktırıyorum testo değerlerimi öğrenmek istiyorum dedim ve doktorda biz onun için değilde genel kontrol için bakalım tarzı konuştu. Aile hekimim biraz kıl bir insan olduğu için uzatmadım fazla bende tamam dedim kanı verdim bu değerlere bakmışlar sadece. Hangi değerlere baktıracağımı bende biliyorum ama aile hekimim bunları istemiş sadece. Sigortam olmadığı için dahiliyeye gidememiştim ama artık parası neyse verip devlet hastanesindeki dahiliyeye gidicem artık mecburi olarak. Yardımlarınız için teşekkürler, testo değerlerim çıktığında konuyu tekrardan güncelleyeceğim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Saskypls    2
Metsters, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar ben aile hekimime gittiğimde spor için baktırıyorum testo değerlerimi öğrenmek istiyorum dedim ve doktorda biz onun için değilde genel kontrol için bakalım tarzı konuştu. Aile hekimim biraz kıl bir insan olduğu için uzatmadım fazla bende tamam dedim kanı verdim bu değerlere bakmışlar sadece. Hangi değerlere baktıracağımı bende biliyorum ama aile hekimim bunları istemiş sadece. Sigortam olmadığı için dahiliyeye gidememiştim ama artık parası neyse verip devlet hastanesindeki dahiliyeye gidicem artık mecburi olarak. Yardımlarınız için teşekkürler, testo değerlerim çıktığında konuyu tekrardan güncelleyeceğim.

Bence dahiliyeyede gitme ürolojiye git  bazen dahiliye e2 testi yapmıyor 1 hafta önce yapamıyorum dedi bana

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Ozgur511, 3 saat önce yazdı:

Dostum ben adamın para verdiği pt si değilim bende ilk kürüme 5 ay önce girdim bak bakayım 1 tane forum açmışmıyım her gün araştırıyorum araştırmaktan acizse bir insan kusura bakma ben kimseye bilgi veremem.. Bide kalkmışsın bana sitem ediyorsun sonra bu ülkenin insanları neden 1mm öteye gidemiyor işte bu yüzden hazır varken ne gerek var bilgiye ulaşmak için emek vermeye .... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355

Metsters, 05.01.2023 - 16:11 yazdı:

Bu şekilde yazanlara herhangi birşey yazmayarak tepkimizi verebiliriz. Cevap yazarak iyilik yaptığımızı zannedip kötülük yapıyoruz. Burda yazılanlar yabancı dilde yazılmıyor sende Türkçe biliyorsun araştırsanıza mübarek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metsters    1

Tekrardan merhabalar aklıma bir soru takıldı, dahiliyeden kan tahlili vermek için randevu aldım. Randevu saat 16.00’da. Hormonlara baktıracağım için aç karna mı gitmem gerekiyor? Yoksa tok karına da kan verebilir miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19
Metsters, 2 dakika önce yazdı:

Tekrardan merhabalar aklıma bir soru takıldı, dahiliyeden kan tahlili vermek için randevu aldım. Randevu saat 16.00’da. Hormonlara baktıracağım için aç karna mı gitmem gerekiyor? Yoksa tok karına da kan verebilir miyim?

Muhtemelen o saatte kan almazlar. Ertesi gün sabah gelmeni isterler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Metsters, 8 saat önce yazdı:

Aç karna sabah min 3 cinsel perhiz. Eğer bir yoğunluğun yoksa yarın sabah yapman daha iyi olucaktır. Yoksa 4 de yapıyorlarsa aldır kanı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo, 14.01.2023 - 13:04 yazdı:

bu testleri yaptırmak için doktora özel bi bahane söylememize gerek var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

• Yazan: boziko
      Merhaba arkadaşlar,
      Bir kaç sorum olacak;
      testosteron enantatı kullanmaya başlamadan önce hangi tahlilleri vermem gerekli ? 500 mg aromatize olur mu herhangi bir şey kullanmam gerekli mi yanında ? zararı ne olur ? kalbe veya diğer organlara ne kadar zarar verir veya verir mi ? kaç ay yapmalıyım minimum ? pct zor olur mu ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.