Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Rota

Igf-1 türevleri, etki ve verimi

Önerilen İletiler

Rota    225

İgf-1 türevleri araştırmalarım ve söylenenlere göre oldukça etkili ilaçlar. Özellikle insan vücudunda çok az bulundukları için verimi çok fazla imiş... Sonuçta testodan epey bi miktar var. Ama konu bu değil. 10 haftalık bi İgf-1 kürü 10 haftalık testo p kürüne göre ne kadar mantıklı? 

Özellikle kas yıkımını tamamen durduruyormuş. 

Bu sefer gerçekten dede heyetinden cevap bekliyorum :D ana hedef yağ kaybı, kas kaybını durdurmak.

@rastlantisal @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.350
Rota, Şimdi yazdı:

İgf-1 türevleri araştırmalarım ve söylenenlere göre oldukça etkili ilaçlar. Özellikle insan vücudunda çok az bulundukları için verimi çok fazla imiş... Sonuçta testodan epey bi miktar var. Ama konu bu değil. 10 haftalık bi İgf-1 kürü 10 haftalık testo p kürüne göre ne kadar mantıklı? 

Özellikle kas yıkımını tamamen durduruyormuş. 

Bu sefer gerçekten dede heyetinden cevap bekliyorum :D ana hedef yağ kaybı, kas kaybını durdurmak.

@rastlantisal @metinav

O kadar masrafa girmene gerek yok. Clen + Yohimbe + yüksek protein diyeti de kas kaybını durduruyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
rastlantisal, Şimdi yazdı:

O kadar masrafa girmene gerek yok. Clen + Yohimbe + yüksek protein diyeti de kas kaybını durduruyor. 

Masraf derken maliyeti ne kadar hocam? Birde düşük doz clen ve 400mg kafein kalp hızımı 140 ın üzerine çıkarıyor hassasım o konuda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.350
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Masraf derken maliyeti ne kadar hocam? Birde düşük doz clen ve 400mg kafein kalp hızımı 140 ın üzerine çıkarıyor hassasım o konuda.

Kafein niye? Canlar kafeine olan bağımlılığınızı anlamıyorum. Benim gücüm ve performansım tamamen öfke ve irademden geliyor mesela. Kafein "bir süre" performansını artırır doğru ama disiplin daimidir. 

Hiç kullanmadım ancak kullanan arkadaşlarımdan gözlemlediğim 10 haftada testo P'nin anca getir götürünü yapacağı yönünde. 

Sevgili @metinavhocam bu konuda çok daha bilgili.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Birde uzun süre kullanımda cafein bende pek bir etki vermemeye başlıyor sanırım metebolizma alışıyor ve bi etki vermiyor.

Bünyeden bünyeye değişir tabi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 10 dakika önce yazdı:

Kafein niye? Canlar kafeine olan bağımlılığınızı anlamıyorum. Benim gücüm ve performansım tamamen öfke ve irademden geliyor mesela. Kafein "bir süre" performansını artırır doğru ama disiplin daimidir. 

Hiç kullanmadım ancak kullanan arkadaşlarımdan gözlemlediğim 10 haftada testo P'nin anca getir götürünü yapacağı yönünde. 

Sevgili @metinavhocam bu konuda çok daha bilgili.

Hocam ben hayatımda max 4 5 kere kullanmıştım. Bilmediğim bi sebeple (sayısız eko çekildim) 2 3 bardak kola dahi bende çarpıntı yapıyor. Ama normal bir çarpıntı değil 140 150 üzerine çıkıyor. Bu sebeple clen tarzı şeyler kullanamıyorum. Kafein bağımlılığı da ilaç kullanmakla benzer aslında. Sabır, irade, kaliteli beslenme ile 3-4 sene istenilen vücudu veriyor aslında. Şimdi ki nesil plaj vücudu için kür yapıyor motivasyon için neden kafein almasın.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.350
Rota, 3 dakika önce yazdı:

Hocam ben hayatımda max 4 5 kere kullanmıştım. Bilmediğim bi sebeple (sayısız eko çekildim) 2 3 bardak kola dahi bende çarpıntı yapıyor. Ama normal bir çarpıntı değil 140 150 üzerine çıkıyor. Bu sebeple clen tarzı şeyler kullanamıyorum. Kafein bağımlılığı da ilaç kullanmakla benzer aslında. Sabır, irade, kaliteli beslenme ile 3-4 istenilen vücudu veriyor aslında. Şimdi ki nesil plaj vücudu için kür yapıyor motivasyon için neden kafein almasın.

Motivasyonun acemi sporcular ve bir heves sporcuları için gerekliliğine inanıyorum. Sporcu için lazım olan yegane şey disiplindir diye düşünüyorum. 

dinlenme nabzın kaç?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Motivasyonun acemi sporcular ve bir heves sporcuları için gerekliliğine inanıyorum. Sporcu için lazım olan yegane şey disiplindir diye düşünüyorum. 

dinlenme nabzın kaç?

90 la 80 arası. Beta-Bloker kullandığım zaman 1 tablet 55-65 arası oluyor. Dinlenme nabzım çok nadir 75 oluyor. Ancak saatlerce kardiyo yapsam bile, 4 5 tekrarlı 100 kilo üstü rowlara çıksam bile kalbimi zorlanmıyor çarpıntı gibi şeyler hiç olmuyor.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sungur    9
gönderildi (düzenlendi)
Rota, 24 dakika önce yazdı:

Yeni igf-1 kullandığım için 1 flakon 20 günlüğünün masrafı 1500 tl kendi kullanım sürenize göre masrafı hesaplayabilirsiniz

Peptidlerden max verim almak için min 60 gün kullanmak gerekiyor diyede biliyorum.

marka: med pharma

tarihinde Sungur tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Sungur, Şimdi yazdı:

Yeni igf-1 kullandığım için 1 flakon 20 günlüğünün masrafı 1500 tl kendi kullanım sürenize göre masrafı hesaplayabilirsiniz

marka: med pharma

25 mcg 50 mcg? Epey masraflı gerçekten :D Ama sizin bütçeniz var ve İGF-1 size seviye atlatacaktır. Eğer iddiaları boş değilse şişirilmemişse. Keza sizde Follistatin var... Sonuçlarınızı gerçekten çok merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sungur    9
Rota, Şimdi yazdı:

25 mcg 50 mcg? Epey masraflı gerçekten :D Ama sizin bütçeniz var ve İGF-1 size seviye atlatacaktır. Eğer iddiaları boş değilse şişirilmemişse. Keza sizde Follistatin var... Sonuçlarınızı gerçekten çok merak ediyorum.

Bende çok merak ediyorum işlerim hafiflesede sakin kafayla başlasam diye gün sayıyorum...

Igf 1 2000 mcg 1 flakon değeri süper insülün ile 10'a kadar çekip günlük idmandan hemen sonra kullanıyordum peptidler için burak hocayla konuşabilirsin hgh fragment + igf1 + yohimbine + efedrin kürüne zayıflamak için girmiştim ama kesinlikle uzun sürelerde etkisini gösteriyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Sungur, 4 dakika önce yazdı:

Bende çok merak ediyorum işlerim hafiflesede sakin kafayla başlasam diye gün sayıyorum...

Igf 1 2000 mcg 1 flakon değeri süper insülün ile 10'a kadar çekip günlük idmandan hemen sonra kullanıyordum peptidler için burak hocayla konuşabilirsin hgh fragment + igf1 + yohimbine + efedrin kürüne zayıflamak için girmiştim ama kesinlikle uzun sürelerde etkisini gösteriyorlar.

Bir flakonda 2000 mcg var ise gün başına 66 mcg düşer. Normalde dozu 25 50 arasıdır. Benim mi yanlışım var? Eğer böyleyse durumum alacağın verim ciddi oradan artıcaktır. Çok daha iyi olur senin için. Doz ve ilaç miktar planlamanı nasıl yaptın bilmiyorum tabi. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sungur    9
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Bir flakonda 2000 mcg var ise gün başına 66 mcg düşer. Normalde dozu 25 50 arasıdır. Benim mi yanlışım var? Eğer böyleyse durumum alacağın verim ciddi oradan artıcaktır. Çok daha iyi olur senin için. Doz ve ilaç miktar planlamanı nasıl yaptın bilmiyorum tabi. 

Bir Flakon 2000 mcg var günlük 0.1 ml vuruyorum Normal dozu hakkında pek bilgim burak hoca ne derse onu yapıyorum.

Ben 3 flakon igf-1 ve 1 flakon foli kullanıcam kürümde peptid olarak belki foliyi 2-3 flakona çıkarabilirim etkisini gördükten sonra durumlar değişebilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Sungur, 1 dakika önce yazdı:

Bir Flakon 2000 mcg var günlük 0.1 ml vuruyorum Normal dozu hakkında pek bilgim burak hoca ne derse onu yapıyorum.

Ben 3 flakon igf-1 ve 1 flakon foli kullanıcam kürümde peptid olarak belki foliyi 2-3 flakona çıkarabilirim etkisini gördükten sonra durumlar değişebilir.

En az kilo başı 2 gram protein almadan hiç bir şey geçmez eline. Zaten bunu biliyorsundur. Mümkünse kilo başına 3 grama çık. Sonuçları dediğim gibi çok merak ediyorum. Başarılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    902
Rota, Bir saat önce yazdı:

1 flakon igf1 2100 tl oda aralık ayı fiyatı. Ben Şuan günlük 5 iü kullanıyorum 

Sungur, 56 dakika önce yazdı:

Fragment kısa sürelerde de etkisini hissettiriyor. Güzel bir diyet ve günlük 600 mcg fragment ile 4-5 haftada baya baya fark görürsün. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.