Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Boheme

Sertleşme sorunu

Önerilen İletiler

Boheme    0

Arkadaşlar selamlar yaş 25, bundan önceki 2.5 sene önceki kürüm: boldenon, iran testo ve decaydı. 1.5 sene önce ise testo ve fragment kürü yaptım ama 6.haftada vucudumda kırmızı bir şeyler çıkması sonucu bırakmak zorunda kaldım ve pct mct yapmadım. 1 senedir sertleşmeye bağlı sorunlar yaşıyorum. Nedeni bir anlamda psiklojik olabilir ama çok net şekilde bir düşüş var. Değerlere bağlı olarak yardımcı olabilir misiniz? Bu sorunu nasıl ortadan kaldırabilirim? Teşekkürler, iyi forumlar..

63b54e1c92ef3_EkranResmi2023-01-0412_06_34.thumb.png.3cd275fa174ba2c6777fc1c0d0bd0d7e.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Boheme    0
STALOB, 6 dakika önce yazdı:

kan tahlili gayet iyi 

Testosteron düşük gibi belki buna bağlayabilirim sertleşmede olan sorunu ama bir problem var, psikolojiye yıkmak istemiyorum sadece

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827
Boheme, 15 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar selamlar yaş 25, bundan önceki 2.5 sene önceki kürüm: boldenon, iran testo ve decaydı. 1.5 sene önce ise testo ve fragment kürü yaptım ama 6.haftada vucudumda kırmızı bir şeyler çıkması sonucu bırakmak zorunda kaldım ve pct mct yapmadım. 1 senedir sertleşmeye bağlı sorunlar yaşıyorum. Nedeni bir anlamda psiklojik olabilir ama çok net şekilde bir düşüş var. Değerlere bağlı olarak yardımcı olabilir misiniz? Bu sorunu nasıl ortadan kaldırabilirim? Teşekkürler, iyi forumlar..

Total isteksizlik yapabilir aksi halde @STALOB dediği gibi sonuçlarda sorun yok prolaktin veya e2 genelde bu gibi durumlarda belirleyicidir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
Boheme, 36 dakika önce yazdı:

63b54e1c92ef3_EkranResmi2023-01-0412_06_34.thumb.png.3cd275fa174ba2c6777fc1c0d0bd0d7e.png

totaldendir o tekrar küre gireceksen eğer anlarsın zaten sorunun oradan olup olmadığını.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220

Free testosterondan da olabilir. Anlamak için 2 hafta boyunca her gün 1 tane proviron al. Cinsel istek şahlanıyorsa free testosteron ve bağlı olarak total testosterondan olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
Bay-T, 3 dakika önce yazdı:

totaldendir o tekrar küre gireceksen eğer anlarsın zaten sorunun oradan olup olmadığını.

Kür öncesi totali normal seviyeye çekmek adına neler yapılabilir hocam tüm değerlerimi en iyi şekilde görmeyince rahat edemeyen birisiyim ileride başıma gelirse bilgim olsun

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468

Pct yapmadığın için testislerinde performans kaybı var.Hcg bulursan al kullan bir iki enjeksiyon sonra, klomen tamoksifenle 40 günlük bir pct yap.Geliştirebilirsen testislerini eski durumuna gelebilirsin.Tekrar kür düşünüyorsan o zaman bunların bir anlamı yok...Östrojen seviyen düşük bu da libidonu düşürebilir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boheme    0
metinav, 04.01.2023 - 14:15 yazdı:

Pct yapmadığın için testislerinde performans kaybı var.Hcg bulursan al kullan bir iki enjeksiyon sonra, klomen tamoksifenle 40 günlük bir pct yap.Geliştirebilirsen testislerini eski durumuna gelebilirsin.Tekrar kür düşünüyorsan o zaman bunların bir anlamı yok...Östrojen seviyen düşük bu da libidonu düşürebilir...

Hocam ama anlamadığım bir konu var, araştırmadan bu konu üzerinde yorum daha çok yapmak istemediğim için bir süre yazamadım. Ben pct dönemini bir noktada doğal yollarla geliştirdiğimi düşünüyorum ve Burak hocanında dediğine göre ve bir noktada okuyabildiklerime göre desem daha doğru olur bu süreç artık benim için kapanmadı mı? Şöyle bir örnek ile karılaşıldı mı, sizlerden bunun cevanını  çok merak ediyorum evet bir düşüş var çok etkiliyor üstünden zaman geçse bile pct yapınca bu durumu yerine getiren örnekler ile karşılaştınız mı bunu çok merak ediyorum. Teşekkür ederim.

Bu süreci bir türlü atlatmalıyım yardımlarınızı tekrardan bekliyorum teşekkür ederim, iyi çalışmalar dilerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Boheme, 21.01.2023 - 04:55 yazdı:

Hocam ama anlamadığım bir konu var, araştırmadan bu konu üzerinde yorum daha çok yapmak istemediğim için bir süre yazamadım. Ben pct dönemini bir noktada doğal yollarla geliştirdiğimi düşünüyorum ve Burak hocanında dediğine göre ve bir noktada okuyabildiklerime göre desem daha doğru olur bu süreç artık benim için kapanmadı mı? Şöyle bir örnek ile karılaşıldı mı, sizlerden bunun cevanını  çok merak ediyorum evet bir düşüş var çok etkiliyor üstünden zaman geçse bile pct yapınca bu durumu yerine getiren örnekler ile karşılaştınız mı bunu çok merak ediyorum. Teşekkür ederim.

Bu süreci bir türlü atlatmalıyım yardımlarınızı tekrardan bekliyorum teşekkür ederim, iyi çalışmalar dilerim

Açıkçası ben birilerine hocalık yada danışmanlık yapmıyorum normal hayatımda.Onun için kimseyi sürekli takip ettiğim yok.Forumda olduğum süreler içinde benzer sorunları yaşamış arkadaşlar oldu ve onlara önerdiğimiz hep pct yapmalarıydı.Bu geri dönüşü sağlamaya yeter mi orası belirsiz fakat yolak bu şekilde ve onu geliştirecek güçlendirecek pct dışında şuan için bir yol yok.Bazı şeyler geçiktirildiğinde vucut kendini yeni duruma adapte ediyor zaman içinde.Ve eski hale dönebilmek zorlaşıyor belki mümkün olmuyor...Fakat ümitsiz olmayı gerektirecek bir durum yok bence.Testislerini geliştir olabildiğince ve hipofizin uyarısına gerektiği gibi karşılık verebilir duruma gelsin.Sonrası biraz beyindeki psikolojik etmenlere bakıyor olur...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boheme    0
metinav, 25.01.2023 - 15:13 yazdı:

Açıkçası ben birilerine hocalık yada danışmanlık yapmıyorum normal hayatımda.Onun için kimseyi sürekli takip ettiğim yok.Forumda olduğum süreler içinde benzer sorunları yaşamış arkadaşlar oldu ve onlara önerdiğimiz hep pct yapmalarıydı.Bu geri dönüşü sağlamaya yeter mi orası belirsiz fakat yolak bu şekilde ve onu geliştirecek güçlendirecek pct dışında şuan için bir yol yok.Bazı şeyler geçiktirildiğinde vucut kendini yeni duruma adapte ediyor zaman içinde.Ve eski hale dönebilmek zorlaşıyor belki mümkün olmuyor...Fakat ümitsiz olmayı gerektirecek bir durum yok bence.Testislerini geliştir olabildiğince ve hipofizin uyarısına gerektiği gibi karşılık verebilir duruma gelsin.Sonrası biraz beyindeki psikolojik etmenlere bakıyor olur...

Geri dönüşünüz için tekardan teşekkür ederim, son bir soru ile tedavime başlamayı düşünüyorum. 1. seçenek olarak tekrardan PCT yapma seçeneğim var, 2. seçenek olarak da boz tekrar yap sizce mantıklı mı? Yani tekrardan bir küre girip öyle PCT yapmak sizce nasıl bir fikir? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Boheme, 31.01.2023 - 15:26 yazdı:

Geri dönüşünüz için tekardan teşekkür ederim, son bir soru ile tedavime başlamayı düşünüyorum. 1. seçenek olarak tekrardan PCT yapma seçeneğim var, 2. seçenek olarak da boz tekrar yap sizce mantıklı mı? Yani tekrardan bir küre girip öyle PCT yapmak sizce nasıl bir fikir? 

Kür yapma niyetin varsa bunun şuan içinde bulunduğun duruma + veya - bir etkisi olmaz, yapabilirsin.Pct konusunda kendin de araştır veya çevrende bilen tecrübeli ve bu işlerden anlayan insanlar varsa, birebir onlardan da yardım alarak ilerleyebilirsin.Geçici yan etkileri dışında her hangi bir olumsuzluk yaşamazsın...

Kolay gelsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
metinav, 4.01.2023 - 14:15 yazdı:

Hocam, küçülmüş olan. Ve seneler olmuş testis yine hcg ile eski haline dönebilir mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ghostmane    21
Ahmet1212, 1 saat önce yazdı:

Hocam, küçülmüş olan. Ve seneler olmuş testis yine hcg ile eski haline dönebilir mi? 

Dönebilir de dönmeyebilir de. Dönmeyende var dönende. Kürden sonra hızlı bir şekilde PCT yapmak en iyisi bu yüzden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    29
Ghostmane, 2 saat önce yazdı:

Dönebilir de dönmeyebilir de. Dönmeyende var dönende. Kürden sonra hızlı bir şekilde PCT yapmak en iyisi bu yüzden.

Peki hocam değerler normal olduğu halde düzelmeyen ereksiyon ve libido için   ovitrelle  vurmak doğru olurmu ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ghostmane    21
Herkül, 4 saat önce yazdı:

Peki hocam değerler normal olduğu halde düzelmeyen ereksiyon ve libido için   ovitrelle  vurmak doğru olurmu ? 

Libido sorununu halletmek kolaydır çoğu zaman. Ancak ereksiyon ürolojik anlamda çok karmaşık bir sorundur kaynağı geniştir. Bu sebeple önce bu kaynağı bulmak lazım, E2 yüksek olabilir veya testisler gerçekten küçük olabilir. Psikolojik olabilir, prolaktin yükselmiş olabilir. En sağlamı test sonuçlarına göre haraket etmektir. 

Ancak insanlar bu sorunların prengly veya ovitrelle ile düzeldiğini sanıyor. Ta ki enjeksiyonları bitinceye kadar... Prengly, ovitrelle gibi ilaçlar PCT amacı dışında kullanıldığı zaman, (erkesiyon vb.) sonuçları kalıcı olmaz. Geçici olur. 

1 2 hafta proviron kullanarak kendini gözlemleyebilirsin. Sorunlar düzelirse alıntılarsın bu postu. Veya konu açarsın. Ovitrelle kapalı döngünün açılmasına yardım eder, açık döngüde geçiçi iş yapar sadece.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    29
Ghostmane, 2.02.2023 - 02:25 yazdı:

Libido sorununu halletmek kolaydır çoğu zaman. Ancak ereksiyon ürolojik anlamda çok karmaşık bir sorundur kaynağı geniştir. Bu sebeple önce bu kaynağı bulmak lazım, E2 yüksek olabilir veya testisler gerçekten küçük olabilir. Psikolojik olabilir, prolaktin yükselmiş olabilir. En sağlamı test sonuçlarına göre haraket etmektir. 

Ancak insanlar bu sorunların prengly veya ovitrelle ile düzeldiğini sanıyor. Ta ki enjeksiyonları bitinceye kadar... Prengly, ovitrelle gibi ilaçlar PCT amacı dışında kullanıldığı zaman, (erkesiyon vb.) sonuçları kalıcı olmaz. Geçici olur. 

1 2 hafta proviron kullanarak kendini gözlemleyebilirsin. Sorunlar düzelirse alıntılarsın bu postu. Veya konu açarsın. Ovitrelle kapalı döngünün açılmasına yardım eder, açık döngüde geçiçi iş yapar sadece.

Aynen dediğiniz gibi hocam doğru söylüyorsunuz 1 aydır proviron kullanıyorum libidoya bâyâ etkisi oldu ama ereksiyon kalitesi düşük hâlâ 

test sonuçlarım normal hiçbir sıkıntı yok ama ereksiyonu bir türlü toparlayamadım.

Meni sıvısıda eski kıvamına gelmedi hâlâ yani kısacası proviron bir tek libidoya etki etti. 

tarihinde Herkül tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ghostmane    21
Herkül, 04.02.2023 - 02:42 yazdı:

Aynen dediğiniz gibi hocam doğru söylüyorsunuz 1 aydır proviron kullanıyorum libidoya bâyâ etkisi oldu ama ereksiyon kalitesi düşük hâlâ 

test sonuçlarım normal hiçbir sıkıntı yok ama ereksiyonu bir türlü toparlayamadım.

Meni sıvısıda eski kıvamına gelmedi hâlâ yani kısacası proviron bir tek libidoya etki etti. 

Ereksiyon sorununun çok fazla sebebi var. Üroloji Uzmanına danışmalısın. Provironun libidoya katkısı serbest testo ile alakalı. @rastlantisal Hocam siz daha iyi bilirsiniz bu mevzuyu.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
Boheme, 04.01.2023 - 13:00 yazdı:

Değerlerin normal gözüküyor hatta testislere gayet güzel sinyal gidiyor.  1 senedir sertleşme sorunları pisikolojik, hareketsiz bir yaşam ve stres vb olasılıklar olabilir.  Sertleşme sorunları Partnerinizle birliktelik anında oluyorsa biraz fantaziye ihtiyaç duyuluyor olabilir. Masterbasyon yaparken oluyorsa biraz ara vermek gerekir her gün asılmamak lazım kalbi kırılmış olabilir, Onunda bi onuru bi şerefi var. saygı duymak lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.