Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

wanno

Tahlil için hangi kurum

Önerilen İletiler

wanno    0

Selam arkadaşlar kür için tahlilleri devlet hastanesinde yapılması mümkün mü doktora anabolizan kullandığımı belirtip kontrol amaçlı tahlil yaptırdığımı söylesem bana hormon testi yapıp istediğim değerler için beni tahlile yollar mı ? Eğer yollamaz ise özel sağlık kuruluşlarında ortalama hormon tahlili fiyatı nedir ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rota    225
wanno, 9 dakika önce yazdı:

Selam arkadaşlar kür için tahlilleri devlet hastanesinde yapılması mümkün mü doktora anabolizan kullandığımı belirtip kontrol amaçlı tahlil yaptırdığımı söylesem bana hormon testi yapıp istediğim değerler için beni tahlile yollar mı ? Eğer yollamaz ise özel sağlık kuruluşlarında ortalama hormon tahlili fiyatı nedir ? 

Herhangi bir üroloji p. ye git durumu anlat rica et kafi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113

Üroloji doktorları genelde yardımcı oluyor devlet hastanelerinde.

Rica edersen ve durum anlatırsan geri çevirmezler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

Dahiliye veya Endokrinoloji doktoruna gitmelisin. Her hangi bir açıklama belirtmeden.

Spor yaptığını ve bu tahlilleri kontrol ettirmek istediğini söyle yeterli. Yapmak zorunda

D vitamini

FSH

LH 

Estradiol 

Total Testosteron 

Prolaktin 

Progesteron.

Sonrasında bu konu altından yaş kilo boy spor geçmişi ve tahlilini paylaşım yaparsan bizimde araştırmalarimiza Katkı sağlamış olursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
wanno, 9 saat önce yazdı:

Ürolojide sağlık sorunun olmadığı için geri çevirilme ihtimalin var en garantisi dahiliye diyebilirim dostum dahiliyide doktor yapmasa bile başka bir doktorda şansını dene özeller çok yüksek fiyat çekiyor

• Olumsuz 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wanno    0
Jacop, 03.01.2023 - 09:36 yazdı:

Ürolojide sağlık sorunun olmadığı için geri çevirilme ihtimalin var en garantisi dahiliye diyebilirim dostum dahiliyide doktor yapmasa bile başka bir doktorda şansını dene özeller çok yüksek fiyat çekiyor

Dahiliye doktoru bana posta koydu biraz bu değerlerimi tahlil etmek istediğimi söyleyip rica ettim, tahlile siz değil ben karar veririm dedi yarın ürolojide şansımı deneyeceğim

Sayrox, 03.01.2023 - 09:02 yazdı:

Dahiliye veya Endokrinoloji doktoruna gitmelisin. Her hangi bir açıklama belirtmeden.

Spor yaptığını ve bu tahlilleri kontrol ettirmek istediğini söyle yeterli. Yapmak zorunda

D vitamini

FSH

LH 

Estradiol 

Total Testosteron 

Prolaktin 

Progesteron.

Sonrasında bu konu altından yaş kilo boy spor geçmişi ve tahlilini paylaşım yaparsan bizimde araştırmalarimiza Katkı sağlamış olursun.

Yapmadı hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
wanno, 17 dakika önce yazdı:

Dahiliye doktoru bana posta koydu biraz bu değerlerimi tahlil etmek istediğimi söyleyip rica ettim, tahlile siz değil ben karar veririm dedi yarın ürolojide şansımı deneyeceğim

Geçen test vermek için devlet hastanesine gittim doktordan kurtulamadım 55 dk muhabbet ettik bu ilaçların durumu, tıpın durumu vesaire adam salmadı ne istersem yazdı, ne istersem tahlilleri yaptı bazı merak ettiği tahliller vardı onları da ekledi 2 haftada 1 gel istediğin testi yaparız muhabbete de uğra dedi çok şaşırdım normalde böyle bir tavır beklemiyordum devlet hastanesi doktorlarından. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wanno    0
galicik, 6 dakika önce yazdı:

Geçen test vermek için devlet hastanesine gittim doktordan kurtulamadım 55 dk muhabbet ettik bu ilaçların durumu, tıpın durumu vesaire adam salmadı ne istersem yazdı, ne istersem tahlilleri yaptı bazı merak ettiği tahliller vardı onları da ekledi 2 haftada 1 gel istediğin testi yaparız muhabbete de uğra dedi çok şaşırdım normalde böyle bir tavır beklemiyordum devlet hastanesi doktorlarından. 

Siz ne dediniz de tahlil yaptı hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xStana    14
galicik, 8 dakika önce yazdı:

Sizinki mesaiden sonra basıyor anlaşılan hocam bende bi 10 dakika dil dökmüştüm harika denk gelmiş 😂

wanno, 02.01.2023 - 23:40 yazdı:

Anabolizan kullandığınızı söyleyince bi garip davranabiliyorlar ben sadece boksör olduğumu söyleyip anormallik olup olmadığını merak ettiğim için kontrol istediğimde yaptılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
wanno, 34 dakika önce yazdı:

Siz ne dediniz de tahlil yaptı hocam

Gerçeği söyledim merhaba doktor x bey ben bu bu bu ürünleri kullanıyorum öncellikle akıl almaya gelmedim ne kullandığımın farkındayım diye girdim şikayetlerimi ve yaptırmak istediğim testleri kendisine uygunsa yapabilmesini rica ettim anlayış ile karşıladı baya sohbet ettik sohbetin ilk 10dk sı ilaçlar üzerineydi sonra konular baya saptı muhabbet ettik hoş bir sohbetti 

Fakat ben bu noktada şuna da inanıyorum insan seçiyorlar çünkü bu kişiler gün içerisinde bin bir türlü insana maruz kalıyorlar senin yaklaşımın diksiyonun kılık kıyafetin bile bence önemli bir rol oynuyor bu konuda belki her doktor için geçerli değil ama yıllardır gözlemlediğim bir çok devlet kurumunda gözlemlediğim muamele bunu gösteriyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
galicik, 6 dakika önce yazdı:

Fakat ben bu noktada şuna da inanıyorum insan seçiyorlar çünkü bu kişiler gün içerisinde bin bir türlü insana maruz kalıyorlar senin yaklaşımın diksiyonun kılık kıyafetin bile bence önemli bir rol oynuyor bu konuda belki her doktor için geçerli değil ama yıllardır gözlemlediğim bir çok devlet kurumunda gözlemlediğim muamele bunu gösteriyor. 

Tabi ki ben Şehir Hastanesinde MR Teknikeriyim, randevum var diyip evragini onume tabiri caizse firlatan hasta ile selam verip iyi calismalar dileyip evragini uzatip ilgilenmemi bekleyen hastaya yaklasimim farkli oluyor haliyle

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wanno, 02.01.2023 - 23:40 yazdı:

Hocam ürolojiye gittim onlara endokrin bakıyor dedi, yine de tahlil yaptırdı ama çok detaylı değildi tahlilim e2 yoktu mesela o yüzden ürolojiye gitmeni tavsiye etmem. Endokrine gidip hormon değerleri için tahlil vermek istiyorum de, nedenini sorarsa durumu açıklarsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wanno    0
Geleceğin Olympia'sı, 5 dakika önce yazdı:

Hocam ürolojiye gittim onlara endokrin bakıyor dedi, yine de tahlil yaptırdı ama çok detaylı değildi tahlilim e2 yoktu mesela o yüzden ürolojiye gitmeni tavsiye etmem. Endokrine gidip hormon değerleri için tahlil vermek istiyorum de, nedenini sorarsa durumu açıklarsın

Maalesef bulunduğum ilde endokrinoloji polikliniği yok :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Geleceğin Olympia'sı, 18 dakika önce yazdı:

e2 ye bakmaya alışkın değiller erkek hastalarda doktor bazen belirtmeme rağmen bu benim hatam olduğunu düşünüp testlerden sildikleri bile oluyor demişti e2 baktıracaksan üstüne basarak belirt bunu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wanno    0
Sayrox, 03.01.2023 - 09:02 yazdı:

D vitamini

FSH

LH 

Estradiol 

Total Testosteron 

Prolaktin 

Progesteron.

Sonunda alabildim tahlili ürolojiden. Yaş 22 kilo 80 boy 1.80 spor geçmişi 3 yıl tahlillerim bu şekilde hiç kür yapmadım

Screenshot_20230127_165410.jpg

tarihinde wanno tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
wanno, 48 dakika önce yazdı:

Sonunda alabildim tahlili ürolojiden. Yaş 22 kilo 80 boy 1.80 spor geçmişi 3 yıl tahlillerim bu şekilde hiç kür yapmadım

Evet bir problem görünmüyor kür mü planlıyorsunuz yoksa sağlığınız için bir test mi vermek istediniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wanno    0
galicik, 2 saat önce yazdı:

Evet bir problem görünmüyor kür mü planlıyorsunuz yoksa sağlığınız için bir test mi vermek istediniz

Kür yapmayı planlıyorum hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
wanno, 7 saat önce yazdı:

Tahliller güzel çıkmış LH dikkatimi çekti yeterli testosteron olmasına rağmen yüksek çıkmış. 

Nasıl besleniyorsun. Soğan vb. Veya supplement kullanıyor musun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wanno    0
Sayrox, 19 saat önce yazdı:

Tahliller güzel çıkmış LH dikkatimi çekti yeterli testosteron olmasına rağmen yüksek çıkmış. 

Nasıl besleniyorsun. Soğan vb. Veya supplement kullanıyor musun 

Preworkout (Kafein) ve sigarayı sık kullanıyorum sanırım uyarıcılardan dolayı böyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Mcfallen
      Bayramdan sonra kür düşünüyorum bunun için tahlil verdim total testesteron ile LH yüksek çıktı bir problem olur mu ?

• Yazan: testotr
      Merhabalar iyi forumlar,
      Yaklaşık 2 aydır kısa ester bir kür yapmaktaydım. ZPHC marka 
      500mg testosteron propionate 30mg winstrol 20mg clenbuterol Hiçbir gelişim kaydetmeyişimin beraberinde rezeksiyon problemleri, karaciğer değerlerimin yükselmesi de cabası. Belki arkadaşlaralara örnek olur iyice araştırmadan hiçbir işe girmeyin. Başlangıçtan itibaren olan test sonuçlarımı paylaşacağım. Hocalarım ve kardeşlerimden PCT konusunda yardım istiyorum sizce nasıl bir ilerleme sağlamalıyım? 
      Aktif yakın tarih sonuçlarım :

• Yazan: batıkan
      Arkadaşlar merhaba. küre girme kararı aldıktan sonra yaptırmam gereken testleri yaptırdım. 3 senedir doğal olarak bu sporu yapıyorum beslenme antrenman ve uyku düzenim gayet makul seviyede. yaptırdığım test sonuçlarında total teststeronum sınırın baya üzerinde çıkmış, bu herhangi bir sağlık sorununa mı işaret ediyor yoksa normal bir durum mu ? 
      Zannedersem araştırdığım kadarıyla bana bir diğer gerekli olan serbest testesteron seviyemi ve shbg düzeyini bilmek onu doktor söylememe rağmen yapmadı. nedenini de anlamış değilim . bilgili hcoalarım tecrübeli arkadaşlarım yorumlar ve yol gösterirse çok sevinirim. @metinav @Askabar @otopsicikedi

• Yazan: Mertt
      Herkese selam 2 sene önce testo+bolde kürüne girmiştim ve 2 kere pct yaptım, testesteron seviyem naturel halimi asla yakalayamadı sanırım artık benim için geri dönüşü yok.
      Prolaktin seviyem artmış büyük ihtimalle çok fazla stres ve yoğun ritalin/concerta etkisinden dolayı direk ilacı kestim göğüslerim jinekomasti olmaya çok yatkın ve sanırım oluşmaya başladı tamoxisifen mi kullanmayayım yoksa dostinex/cabaser mi ?
      @Rdm @metinav @Bay-T

• Yazan: Aksiyonist
      Değerlerimi inceleyebilir misiniz, bazı değerler de sorun olabilir mi, düşük gibi... @rastlantisal @metinav

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.