Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GustavoGaviria

12 haftalık yeni kürüm

Önerilen İletiler

Merhabalar, 

Önceki konumda 105 kilodan 90 kiloya düşme serüvenimi sizinle paylaşmıştım. 

Şimdi Güncel Kilo 89 ve Yağ oranım %15

Yeni kür olarak Tamamen burak hoca ile çalışarak

Testesteron En.
Bolde

Dianabol

Trenabol En.

12 Haftalık olarak ayarladık.

Güncel Fotoğrafım ve Yeni küre başlangıç fotoğrafım.

f0w0r3h.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.321

Başarılar dilerim.

Kür konusunu Burak hoca hallediyor ise üstüne yorum yapmaya lüzum yok zaten.

Kilo alıp veren kişilerde deri çatlakları ihtimalini azaltmak için günde 50mg çinko kullanmanı tavsiye ederim. Zinxx fiyat performans olarak çok ideal. Eczanede bulabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Başarılar dilerim.

Kür konusunu Burak hoca hallediyor ise üstüne yorum yapmaya lüzum yok zaten.

Kilo alıp veren kişilerde deri çatlakları ihtimalini azaltmak için günde 50mg çinko kullanmanı tavsiye ederim. Zinxx fiyat performans olarak çok ideal. Eczanede bulabilirsin.

Kür konusuda tamamen Burak hocada.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
Her sabah Çinko kullanıyorum hocam. O deri çatlaklıkları sürekli kilo alıp vermekten uzun yıllardır var. Maalesef gideremedim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aryo    1

Kardeşim o hareketi yanlış yapıyorsun. Yeni kürün hayırlı olsun benim tarafımdan yönlendirmelerle başladığın bu kür serüvenin de umarım istediğin yerlere gelirsin zaten birinci göz den gelişimine tanığım mükemmelsin brom len basss.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aryo, 5 saat önce yazdı:

Kardeşim o hareketi yanlış yapıyorsun. Yeni kürün hayırlı olsun benim tarafımdan yönlendirmelerle başladığın bu kür serüvenin de umarım istediğin yerlere gelirsin zaten birinci göz den gelişimine tanığım mükemmelsin brom len basss.

Sağ ol brom <3

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Pzt
250 mg Testo en.
1ml Boldenon
1ml tren en.

Cuma
250 mg Testo en.
1ml Boldenon
1ml tren en.

Ekstradan bir etksii olur diye, Eczaneden Rimobalan aldım. Çarşamba günleride 1ml Rimobalan vuruyorum.

Bu Hafta tamamen vücüdum aniden patlamaya başladı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GustavoGaviria, 7 dakika önce yazdı:

Dayanamadım normalde kür sonu atacaktım. 8. Haftada değişimimi görmeniz için buraya bir anı bırakıyorum :D
mt1pa4a.png

Kalflar gayet iyi hocam.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NamasteGodDamnİt, Şimdi yazdı:

Kalflar gayet iyi hocam.

Çok teşekkür ederim güzel yorumunuz için. Kalfda çıkan damarları bel üstündede çıkmasını dilerdim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.321

Şablon artık oturmuş. Kilo vermişsin ama küçülmemişsinde. Görünüşe göre 2-3 kür sonrasında tamı tamına vücudun oturmuş olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 31 dakika önce yazdı:

Şablon artık oturmuş. Kilo vermişsin ama küçülmemişsinde. Görünüşe göre 2-3 kür sonrasında tamı tamına vücudun oturmuş olur.

Tavsiyeniz Bulk kürünü uzatmam olur mu sizce yoksa ben 12 hafta bitişinde definasyona girmeyi planlıyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
GustavoGaviria, 3 dakika önce yazdı:

Tavsiyeniz Bulk kürünü uzatmam olur mu sizce yoksa ben 12 hafta bitişinde definasyona girmeyi planlıyordum.

İlaçların markası ne

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.321
GustavoGaviria, 6 dakika önce yazdı:

Definasyonu yaza hazırlık için yapacaksan takvim ideal oluyor. bir temizlenip, eksik gedik görüp sonra ona göre bulk + antrenman planlamak bence senin için daha iyi olacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 44 dakika önce yazdı:

Definasyonu yaza hazırlık için yapacaksan takvim ideal oluyor. bir temizlenip, eksik gedik görüp sonra ona göre bulk + antrenman planlamak bence senin için daha iyi olacaktır.

Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kürü bitirdim arkadaşlar arkasına definasyona gireceğim.

Pumplı ve pumpsız şekilde fotoğrafları bırakıyorum.
f0eteiy.jpeg
aud60g2.jpeg

Vücut hatlarım çok sıkılaştı. Diyeti ilk bir ay tam oturtamadım dışarıda olduğum için 4. haftadan sonra stabil hale geldim. Değişimim gözle görükür şekilde çok iyi oldu.
Diyeti tam tamına uyup antremanlara fazla şekilde odaklansaydım daha farklı sonuçlar doğurabilirdi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BİLGE MADAM SEYİS, 4 dakika önce yazdı:

Tam bir viking olmuşsunuz hocam

Kendi iradesizliğimden ötürü tam tamına disiplinli şekilde gidemediğim için tatmin ben olamadım fakat güzel yorumunuz için teşekkür ederim hocam :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.321

Gelişim gayet net. 1 beden büyümüşsün. Şimdi bir beden küçüldüğünde yani define olduğundaki hali seni daha çok tatmin edecek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.