Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Rei

Yardım ederseniz sevinirim

Önerilen İletiler

Rei    4

Merhabalar herkese, alt ve ast yüksekliğim var bayağı araştırma yaptım yüksekliği vücutta morarmalar(kan toplanması şeklinde) üstünde yaralar çıkıyor sizden ricam alt ast yüksekliğini nasıl düşürürüm milk thistle yardımcı olur mu ne yapmam gerekir şimdiden teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rota    225
Rei, Şimdi yazdı:

Merhabalar herkese, alt ve ast yüksekliğim var bayağı araştırma yaptım yüksekliği vücutta morarmalar(kan toplanması şeklinde) üstünde yaralar çıkıyor sizden ricam alt ast yüksekliğini nasıl düşürürüm milk thistle yardımcı olur mu ne yapmam gerekir şimdiden teşekkür ederim 

Doktora görün dostum. Alt-ast düşürmenin sayısız yolu var ama doktor buna en temiz yanıtı verecektir :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4
Rota, 25 dakika önce yazdı:

Doktora görün dostum. Alt-ast düşürmenin sayısız yolu var ama doktor buna en temiz yanıtı verecektir :)

Kilo ver diyor tamam vermeye başladım da yaralar çıkmaya devam ediyor belki bilen yaşayan biri vardır diye sordum 

Screenshot_20230101_222614_tr.gov.saglik.enabiz.jpg Screenshot_20230101_222607_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Rota, 22 dakika önce yazdı:

Dostum doktora görün bence. FSH gibi şeyler halledilir ama sende Glukoz falanda yüksek. Sağlık bu şakası olmaz.

Kanka 2 ayrı doktora gittim ısrarla ne yapim diyorum kilo ver diyor ikisi de kimse birşey demiyor ki zorla boğazına yapışamam ki 2 haftada 2 kez gittim başka tek kelime etmiyorlar söyleseler buraya yazmam zaten

@gymibo

IMG_20230101_224433_edit_10254568645307.jpg IMG_20230101_224323_edit_10173612188028.jpg IMG_20230101_224224_edit_10116019415120.jpg IMG_20230101_224254_edit_10137016522408.jpg

gymibo, 14 dakika önce yazdı:

Bro sana benim onerebilecegim tek sey Milk Thistle olabilir. Trendyolda Ligone markali urunu kullandim 1 ay icinde alt ast ref araliklarina direk dondu. İstersen iki kutu alip gunde 2 kapsulle bir kendini gozlemle. Ama bence esas olarak bir hekime gitmen onemli.

Kanka gittim 2 haftada 2 doktor gördü ne hap ne öneri hiçbir şey yok sadece kilo ver dediler hepsi bu. Milk thistle yardımcı olur mu sence başka ne önerirsin

Rota, 14 dakika önce yazdı:

Yazıklar olsun ne diyeyim. ALT-AST yi düşüren temel faktörler bellidir. İlki yükselten şeyi hayatından çıkarmak... Anapolon gibi zehirler mesela. Sonrasında çok sağlam bir diyet programı oluşturman gerekiyor. Ufakta olsa kalori açığı oluştur. 1 ay boyunca temiz beslen çay dahi içme. Maydonoz gibi besinler tüket. Bol bol su iç. Hiç bir ilaç kullanma. Biraz esneme ve kardiyo egzersizlerine yönel. Karaciğer bu gerçekten cömert bir organ. Kendini yenilemesi zor değil. 

ALT-AST değerleri hızlı düşüp çıkabilen değerler. Emin ol bu dediklerimi gözden geçirip dene farkı görüceksin. Her şeyi ilaçlarla çözmeye çalışıyoruz ama Allah bizi kusursuz yaratmış. Vücudumuz bizi bir yere kadar tolere edebiliyor. Eğer kronik bir hastalığın yoksa 1 ay sonra hiç bir şeyin kalmaz. Şekerinde düşücektir. 

Hiçbir ilaç kullanmıyorum ki hocam ter temiz besleniyordum 2 ay bozdum bu hale geldi değerlerim bende anlamadım ama dediğiniz gibi yapacağım çok teşekkür ediyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Rei, 24 dakika önce yazdı:

Kilo ver diyor tamam vermeye başladım da yaralar çıkmaya devam ediyor belki bilen yaşayan biri vardır diye sordum 

Dostum doktora görün bence. FSH gibi şeyler halledilir ama sende Glukoz falanda yüksek. Sağlık bu şakası olmaz.

Rei, 20 dakika önce yazdı:

Kanka 2 ayrı doktora gittim ısrarla ne yapim diyorum kilo ver diyor ikisi de kimse birşey demiyor ki zorla boğazına yapışamam ki 2 haftada 2 kez gittim başka tek kelime etmiyorlar söyleseler buraya yazmam zaten

Yazıklar olsun ne diyeyim. ALT-AST yi düşüren temel faktörler bellidir. İlki yükselten şeyi hayatından çıkarmak... Anapolon gibi zehirler mesela. Sonrasında çok sağlam bir diyet programı oluşturman gerekiyor. Ufakta olsa kalori açığı oluştur. 1 ay boyunca temiz beslen çay dahi içme. Maydonoz gibi besinler tüket. Bol bol su iç. Hiç bir ilaç kullanma. Biraz esneme ve kardiyo egzersizlerine yönel. Karaciğer bu gerçekten cömert bir organ. Kendini yenilemesi zor değil. 

ALT-AST değerleri hızlı düşüp çıkabilen değerler. Emin ol bu dediklerimi gözden geçirip dene farkı görüceksin. Her şeyi ilaçlarla çözmeye çalışıyoruz ama Allah bizi kusursuz yaratmış. Vücudumuz bizi bir yere kadar tolere edebiliyor. Eğer kronik bir hastalığın yoksa 1 ay sonra hiç bir şeyin kalmaz. Şekerinde düşücektir. 

Rei, 10 dakika önce yazdı:

Hiçbir ilaç kullanmıyorum ki hocam ter temiz besleniyordum 2 ay bozdum bu hale geldi değerlerim bende anlamadım ama dediğiniz gibi yapacağım çok teşekkür ediyorum 

Dostum değerlerine baktım. 2 ay bozduktan sonra bu hale gelmen hiç normal değil. Vücuduna ters giden bir şeyler var. Şekerinin yüksek olması ayrı bir problem. Durumun orta vadede tehlikeli. Gerçekten işini bilen bi doktora git. Durumun varsa özele git. Yoksa diyetle vesaire düşüyor zaten dediğin gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
Rei, Şimdi yazdı:

Bro sana benim onerebilecegim tek sey Milk Thistle olabilir. Trendyolda Ligone markali urunu kullandim 1 ay icinde alt ast ref araliklarina direk dondu. İstersen iki kutu alip gunde 2 kapsulle bir kendini gozlemle. Ama bence esas olarak bir hekime gitmen onemli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4

Evet aç karnına 92 çıktı kan testinde bol su içiyorum şekeri kestim aç karnına kardiolara başladım onun için ne önerirsin ayriyeten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Rei, 10 dakika önce yazdı:

Evet aç karnına 92 çıktı kan testinde bol su içiyorum şekeri kestim aç karnına kardiolara başladım onun için ne önerirsin ayriyeten 

Ağırlık antreman şiddetini iyice azalt. Proteini tüketiminide azalt. Asıl amaç metabolik stresi azaltıp kasların değil vücudun kendini yenilemesine izin vermek. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4
Rota, 2 dakika önce yazdı:

Ağırlık antreman şiddetini iyice azalt. Proteini tüketiminide azalt. Asıl amaç metabolik stresi azaltıp kasların değil vücudun kendini yenilemesine izin vermek. 

Teşekkürler hocam, genital bölgede de bir yara dökme durumu söz konusu yani anlamadı bu kadar yara dökmesi normal mi hadi bacaklarımda 7 8 tane ama 10 15 tane de külot bölgesinde var özellikle peniste yaşadınız mı böyle bir durum yada duydunuz mu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Rei, 4 dakika önce yazdı:

Teşekkürler hocam, genital bölgede de bir yara dökme durumu söz konusu yani anlamadı bu kadar yara dökmesi normal mi hadi bacaklarımda 7 8 tane ama 10 15 tane de külot bölgesinde var özellikle peniste yaşadınız mı böyle bir durum yada duydunuz mu 

Hmm. Sorunun ALT-AST ile ilgili değil. Vücuduna ki bu döküntüyü yapan şey ALT-AST yi tetikliyor olabilir. Dediğimiz gibi sağlam bi doktora ihtiyacın var.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4
Rota, Şimdi yazdı:

Hmm. Sorunun ALT-AST ile ilgili değil. Vücuduna ki bu döküntüyü yapan şey ALT-AST yi tetikliyor olabilir. Dediğimiz gibi sağlam bi doktora ihtiyacın var.

Hangi bölüm bakar ki cildiyeye gittim alt ast yüksek dedi dahiliyeye yönlendirdi ama külot bölgesinde yaralar var üroloji mi bilemedim ki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Rei, Şimdi yazdı:

Hangi bölüm bakar ki cildiyeye gittim alt ast yüksek dedi dahiliyeye yönlendirdi ama külot bölgesinde yaralar var üroloji mi bilemedim ki 

Dahiliye.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4
Rota, 2 dakika önce yazdı:

Dahiliye.

Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldun, eksik olma dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.397

Yarın aktara git enginar suyu al öncelikle birde nac600 al eczaneden ikisini düzenli 1 ay kullan değerlerin düşecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4
Emrahtkty, 30 dakika önce yazdı:

Yarın aktara git enginar suyu al öncelikle birde nac600 al eczaneden ikisini düzenli 1 ay kullan değerlerin düşecektir.

İnternette balgam söktürücü ve akciğer için diyor prospektüsünde de karaciğer sorunu olanlar doktora danışmadan sormasın diyor siz bunu ne için önerdiniz yarın gidip ona göre alayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gönderildi (düzenlendi)
Rei, 7 dakika önce yazdı:

İnternette balgam söktürücü ve akciğer için diyor prospektüsünde de karaciğer sorunu olanlar doktora danışmadan sormasın diyor siz bunu ne için önerdiniz yarın gidip ona göre alayım 

İlaç,takviye vb. bu sebepten önermedim. Sorun belirsiz ve bulana kadar vücudun yardımı ile hafifletmeye çalışıyoruz.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Rota, 1 dakika önce yazdı:

İlaç,takviye vb. bu sebepten önermedim. Sorun belirsiz ve bulana kadar vücudun yardımı ile hafifletmeye çalışıyoruz.

Acaba astıma iyi gelirmi 🤔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.397
Rei, 9 saat önce yazdı:

Kendim ve buradaki birçok arkadaşa kullandırdığımız icin önerdim normalde bakgam söktürücüdür biraz araştırırsanız ilaç kullananların karaciğer değerleri için kullandığını da görebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: dertsahnesi
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?  
      Testo Bolde 500 (8. Hafta) Tren 400 (4. Hafta) Küründeyim ve geçen ay test sonuçları referans değerindeydi beslenme değişmedi sadece milk t. markasını değiştirdim ve küre tren ekledim nac 600 başlayacağım ilaçları kesmeme gerek var mı? @Askabar @metinav @Semih Erarslan @SantoR @Diver
      İlaçların markası arenis medico toxic olduğunu düşünmüyorum. 

• Yazan: rıza333
      Herkese merhaba 2018 2020 arasında bir kür geçmişim olmuştu süre boyunca herhangi bir sıkıntı yaşamadım fakat son kür pct tamamlayamayıp o zaman dan itibaren bu işlerden ve sağlık takibinden uzak kalmak zorunda kaldım  aşağıdaki foto işe giriş için yapılan testten aldım karaciğer yağlanması var dedi doktor ektomorfum yaklaşık 4 5 senedir de uzak kaldığım için haliyle şuan zayıfımda tavsiyelerinize ihtiyacım var. @rastlantisal @Rdm

• Yazan: Darknessott
      Arkadaşlar merhaba sağlık raporu için hastaneye gittim karaciğer değerlerim çok yüksek çıktı sigara alkol vs tüketmiyorum bol bol yeşillik brokoli tüketiyorum ekstra olarak liv52 aldım başladım kullanmaya ne yapmam gerek acil yardım lütfen.
      400  mg rimabalon   500 mg testeron küründeyim tablet yok  
    • Yazan: anabolikadam
      Arkadaşlar kısa tutacağım konuyu. Küre girmedim, kürde değilim ve dışarıdan anabolik bir ilaç takviyesi kullanmıyorum. Sadece yaptığım tek şey yüksek kalorili beslenmek.
      6 ay bir süre boyunca: 
      2500-4000 kalori arasında beslendim. Yeşillik maalesef adam akıllı tüketemedim. Anabolik, tiroit hormonlarını bozacak/yükseltecek herhangi bir takviye kullanmadım. Önceki konumu bilenler bilir, TSH değerim yüzünden kan tahlili vermiştim ancak kan tahlili verip sonuçlarıma baktıktan sonra bir hüzün ile karşılaştım. Normal anabolik kullanan bir insanın dahi' böyle bir değere gelmesi zor iken benim böyle bir değere karşı cirit atmam kafamı bozdu.

(31.10.2023) ESKI.

(9.03.2024) GUNCEL.
      Neler yapmalıyım? Ek olarak aile hekimime gidip danışacağım oradan nereye yönlendirirse tekrardan gideceğim. İlk defa bu halice yükseldi karaciğer değerlerim. Başka hiçbir zaman hatırlamıyorum. Neler kullanabilirim? Öncü olabilirseniz çok güzel olur. @metinav

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.