Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Candinc2506

Andromedicals kullanan varmı

Önerilen İletiler

Bumin    72
Candinc2506, 18 saat önce yazdı:

Arkadaşlar bu markayı merak ediyorum kullanan deneyimleyen varmıdır

Testosunu kullanıyorum zphc deca ile beraber 3 hafta oldu libido falan iyi test vereceğim bugün yarın sonuçlara bakacağız artık,

20221215_173248.thumb.jpg.19b3c93c88f68929049df964298d57de.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24

Çakmasını görmedim ama bir sp, balkan kalitesinde değil kullanılabilir mi evet ne kadar verim alırsın bilemem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Candinc2506, 1 saat önce yazdı:

hakkında daha kötü yorum görmedim tren ve testosunu aldım fakat burun ameliyatım var, en erken 3 hafta sonra deneyimleyebileceğim ilaçları 😩

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Candinc2506, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşım benim önerim ile adanalı arkadaştan satın aldı testosundan memnun anabolizanlarıda iyidir diye düşünüyorum

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende Adanalı satıcıdan androdec deca aldım ama sadece haftada 250 mg alıyorum 12. haftaya girdim test yaptırmadım henüz vakit bulamıyorum ama şöyle söyleyeyim öncesinde novalife 400 mg deca alıyordum ve 400 mg novalife ile androdec 250 mg deca arasında bir fark yok.. yani androdec için 900 tl ödemiştim novalife'ı eski fiyatından aldım 240 tl 400 mg vs 250 mg arasında görüntü,hissiyat,güç olarak bir fark yok. Belki 400 - 400 alsam androdec öne geçecek ama 250 250 gidiyorum öte yandan androdec su gibi çok daha rahat enjektöre çekiliyor novalife biraz daha sarımsı renkte ve hava alabiliyor enjektör. Bu demek değil ki ilaç boş ama bir fark göremiyorum.  Asıl olay anapolonda.. anapolon görüntü ve hissiyat olarak testesteronu ve decayı katlıyor. Şu an sadece pazartesi günleri 50 mg anapolon alıyorum haftada tek hap o bile formumun önemli bir kısmını korumama yetiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    37
Jacop, 15 saat önce yazdı:

Arkadaşım benim önerim ile adanalı arkadaştan satın aldı testosundan memnun anabolizanlarıda iyidir diye düşünüyorum

ilacı nerden temin ettiniz hocam kodlar mısınız sosyal medyada bulabilir miyim kendisini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Hwidka1, 7 dakika önce yazdı:

ilacı nerden temin ettiniz hocam kodlar mısınız sosyal medyada bulabilir miyim kendisini

İnstagramda s.p hesabıyla ürün satışı yapıyor dostum bulman kolay olmayacaktır.

Biz isim vermeden orjinal ilaç bulman çok zor dostum test sonuçların çıktıktan sonra direkt burak hocaya yönelmen daha iyi olur bu kez işini garantiye al

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    37
Jacop, 1 saat önce yazdı:

İnstagramda s.p hesabıyla ürün satışı yapıyor dostum bulman kolay olmayacaktır.

Biz isim vermeden orjinal ilaç bulman çok zor dostum test sonuçların çıktıktan sonra direkt burak hocaya yönelmen daha iyi olur bu kez işini garantiye al

tamamdır hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Candinc2506    3
Bumin, 31.12.2022 - 19:48 yazdı:

Testosunu kullanıyorum zphc deca ile beraber 3 hafta oldu libido falan iyi test vereceğim bugün yarın sonuçlara bakacağız artık,

20221215_173248.thumb.jpg.19b3c93c88f68929049df964298d57de.jpg

Bro ilerleyen zamanlarda dönüş yaparmısın etki olarak nasıldı falan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
Candinc2506, 57 dakika önce yazdı:

yaparım tabi ki..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Bumin, 34 dakika önce yazdı:

yaparım tabi ki..

Takipteyim dostum ikinci kürüm için bu markayı temin etmeyi düşünüyorum formda yarattığı değişikliği görmüş olalım

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
IMJOLLNIRR    31

Ürün Bulgar malı ama ciddi anlamda temiz bir ürün , fiyatlarıda yüksek değil dolar bazında satışı yapılıyor Trde kullanılabilecek 4-5 markadan birisi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

Boş yerli arkadaşlar şuan türkiyede orijinal ilaç neredeyse yok olanları da inanın bana adamlar kendilerine getirip kullanıyorlar araya o kadar bağlantı soktum boldeye bile 120 usd fiyat çektiler unutun bu fiyatlara orijinal ilaçları sp de bile stok bitti neredeyse ürün yok türkiye de yok 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ghostmane    21
galicik, 14 dakika önce yazdı:

Boş yerli arkadaşlar şuan türkiyede orijinal ilaç neredeyse yok olanları da inanın bana adamlar kendilerine getirip kullanıyorlar araya o kadar bağlantı soktum boldeye bile 120 usd fiyat çektiler unutun bu fiyatlara orijinal ilaçları sp de bile stok bitti neredeyse ürün yok türkiye de yok 

Haklısın dostum. Resmen orjinal ürün bulamıyorum yok piyasada.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proliqht1    147
galicik, 48 dakika önce yazdı:

2 sene ilaçları toplamaya uğraşıp 5 ay kür yapacak millet neredeyse  😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72
Candinc2506, 03.01.2023 - 19:08 yazdı:

ürünü 5 hafta kullandım test yapma şansım olmadı ama çalıştı o belli etki anlamında iyi idi libido falanda artış olmuştu, ama bende enjeksiyon sonrası 2 gün civarı ağrı yaptı hep. ödem yaptı diyemem tam olarak ama ciddi ağrı oldu.. şuan iran testoya geçtim ağrısız sızısız devam ediyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.