Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gdogan208

Ghrp 6

Önerilen İletiler

gdogan208    8

GHRP6 yı ilerleyen zamanlarda düşünüyorum hangi markayı önerirsiniz kullanan kişiler neye dikkat etmeliyiz dozajları nasıl ayarlanıyor direkt olarak güvenilir olması adına bu siteden satın almayı düşünüyorum daha önce buradan satın alan var mı etkileri nasıl ?  @metinav @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.468
gdogan208, Bir saat önce yazdı:

GHRP6 yı ilerleyen zamanlarda düşünüyorum hangi markayı önerirsiniz kullanan kişiler neye dikkat etmeliyiz dozajları nasıl ayarlanıyor direkt olarak güvenilir olması adına bu siteden satın almayı düşünüyorum daha önce buradan satın alan var mı etkileri nasıl ?  @metinav @rastlantisal

Dikkat etmen gereken, içi dolu ve çalışan sağlıklı bir ürün olması.Bu sitedeki @Loving den destek alabilirsin.Sana nasıl kullanman gerektiğini belirtecektir.Etkileri klasik acıktırma ve uyku kalitesi vb. şeklinde.Nerede ne amaçla kullanacağın önemli...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    838
gdogan208, Bir saat önce yazdı:

Günlük 10 iü dan gazla kullanımı prolaktin ve kortizol seviyelerinde artış yaptığından günlük 10 iü (500mcg) den fazla kullanma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gdogan208    8
metinav, 24.12.2022 - 16:07 yazdı:

Dikkat etmen gereken, içi dolu ve çalışan sağlıklı bir ürün olması.Bu sitedeki @Loving den destek alabilirsin.Sana nasıl kullanman gerektiğini belirtecektir.Etkileri klasik acıktırma ve uyku kalitesi vb. şeklinde.Nerede ne amaçla kullanacağın önemli...

Hocam şöyle söyleyeyim npp bolde ve testo enant kürü yapacağım yanında kullanmayı düşünüyorum dozları nasıl ayarlamam gerektiği konusunda bir bilgim yok ne yazık ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gdogan208, 27.12.2022 - 00:38 yazdı:

Hocam şöyle söyleyeyim npp bolde ve testo enant kürü yapacağım yanında kullanmayı düşünüyorum dozları nasıl ayarlamam gerektiği konusunda bir bilgim yok ne yazık ki

Şöyle yap dostum. Boldenon kullanma çıkar gereksiz. Kalbe zarar veren, kanı yağlandıran dehşet akne vb. sorunları olan kar-zarar sıkalasında berbat bir ilaç. Npp yani Kısa Ester Deca + Testosteron mükemmel bi seçenek. Mesela 300 Testo 100 NPP, 250 testo 100 NPP, 250 Testo 100 NPP Veya 500 Testo 200 NPP. Şeklinde gidebilirsin. Dozu minimalden başlatıp zamanla antreman ve yediklerini artırarak yükselt. Daha fazla verim, daha az zarar alırsın. Testo her zaman NPP den yüksek olmalı.

En önemli nokta ise NPP ye Testoya başladıktan 2 hafta sonra gir, kürüde önce NPP yi kes sonra bir süre daha Testoya devam et. Testoyla NPP'yi aynı anda kesme. 

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gdogan208    8
Rota, 18 saat önce yazdı:

Şöyle yap dostum. Boldenon kullanma çıkar gereksiz. Kalbe zarar veren, kanı yağlandıran dehşet akne vb. sorunları olan kar-zarar sıkalasında berbat bir ilaç. Npp yani Kısa Ester Deca + Testosteron mükemmel bi seçenek. Mesela 300 Testo 100 NPP, 250 testo 100 NPP, 250 Testo 100 NPP Veya 500 Testo 200 NPP. Şeklinde gidebilirsin. Dozu minimalden başlatıp zamanla antreman ve yediklerini artırarak yükselt. Daha fazla verim, daha az zarar alırsın. Testo her zaman NPP den yüksek olmalı.

En önemli nokta ise NPP ye Testoya başladıktan 2 hafta sonra gir, kürüde önce NPP yi kes sonra bir süre daha Testoya devam et. Testoyla NPP'yi aynı anda kesme. 

Hocam zaten önce testoya başlayıp sonradan npp ye başlayacaktım bir zemin oluşturmak mantığıyla bu küre ghrp 6 eklemeyi düşünüyorum ama dozlaması vesaire hiç bir bilgim yok peptid konusunda sizin var mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
gdogan208, 4 saat önce yazdı:

Hocam zaten önce testoya başlayıp sonradan npp ye başlayacaktım bir zemin oluşturmak mantığıyla bu küre ghrp 6 eklemeyi düşünüyorum ama dozlaması vesaire hiç bir bilgim yok peptid konusunda sizin var mı 

Günlük 200mcg kafi. İştah açmak amaçlı kullanıcaksan yemek yemeden önce kullan. Ben günde 100 mcg bu şekilde kullanmıştım. Ama tavsiyem, bütçen varsa iştah sorunun yoksa Burak Hocadan İgf türevi bir peptid temin et. Ciddi bir büyüme elde edersin, üstelik yağ kütleni de bastırır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Tunahankrc
      Ghrp 6 kullanıma açıldıktan sonra ne kadar zaman saklanır doğru şartlarda
    • Yazan: osmwn
      Merhaba arkadaşlar planladığım kür hakkında fikir ve eğer var ise önerilerinizi almak isterim.
      Öncelikle kür geçmişimden bahsedeyim;
      3 ay testo bolde(3. ayında çalışmayan bir deca) ardından 2 ay pctsiz bir off(yağsız 12kg kazandım adelelerim tamamen açık ve belirgindi alt karnım bile gözüküyordu kür başında da sonunda da ve 12kgnin 9kgsi bende kaldı.) daha sonra çalıştığım salondaki "hoca"mın yaptığı 3.5 aylık bir kürüm oldu yine testo bolde arada boldenonum bittiğinde yenisini sipariş etmesini istedim (sürekli saçma sapan isminin internet ortamında dahi daha önce duyulmadığı markaları getirtiyordu) ama hocam bana bolde almak yerine deca kullandırtmak istedi 2-2.5 hafta kadar kullandım sonra ilaçların bitmesine yakın sağdan soldan bulduğum tüm flakonların diplerindeki ilaçları(tren deca bolde vs) karıştırıp bana kullandırtmaya çalıştı bir süre ikna etmeye çalıştı tartıştık ve ben kullanmadım birkaç hafta sonra kürü de bırakıp o salonda çalışmayı bıraktım. bu kürde iyi beslenmeme rağmen sadece 8kg aldım ve kür bittikten 2 hafta sonra hepsi gitti ilk kür sonu formuma anında geri döndüm 3 hafta kadar sonra pctye başladım protokolüm şöyleydi 0.1mg triptorelin 180mg nolvadex (ilk hafta 20mg daha sonra 10mg)ve ek olarak magnezyum çinko c vit b complex kullanıyordum sağlık ocağına verdiğim tahlilde b ve magnezyumun yüksek olmasından dolayı bıraktım son nolvadexi dün 26.05'te aldım ve pct bitti. yeni kürüme temmuzda başlamayı planlıyorum. anlayacağınız sahte ilaçlardan ağzım yandı.
      Aklımdaki kür planı kaba taslak şu şekilde;
      @rastlantisal @hectordoyle

Özellikle dozajlama konusunda önerilerinize açığım. kür başından sonuna aynı mg testo kullanmak mantıklı mı önceki kürlerim de hep aynı dozda kullandım. yine bu dozda istediğim verimi alabilir miyim? yoksa daha düşük başlayıp artıra artıra gitmek mi mantıklı olur çünkü aklımda yaklaşık 5 aylık uzun bir kür var. bolde ve npp dozlarıyla ilgili de tavsiyelerinizi bekliyorum. npp 4 ay boyunca kesmeden kullanayım mı yoksa 3 ay yeterli midir? ghrp-6 süresini uzatmak gerekir mi? ayrıca bu kürde famera kullanmayı düşünüyorum daha önce kullanmış arkadaşların da deneyimlerini duymak isterim. @metinav hocam yorumlarını bekliyorum.
      herkese iyi forumlar.
    • Yazan: shX648
      Abiler 5mg bodytech ghrp-6 flakonunu 5 ml su ile kurduğumda 
      günlük 200 mcg kullanım için insülin enjektörüne kaç ıu çekmem gerekiyor 
    • Yazan: emreg
      Arkadaşlar selamlar, 
      Yeni bulk kürüm ile alakalı fikirlerinizi ve desteklerinizi almak istedim.
      5 senelik iyi bir spor geçmişim var, peptit dışındaki bütün ilaçları zamanında tecrübe ettim diyebilirim, birkaç güzel kür deneyimim oldu.
      Güncel - Boy 175 / 72 KGS 
      4 sene aradan sonra yeniden başladım spora, 3-4 aydır devam ediyorum, kas hafızasından sebep olsa gerek ki adelelerim çok hızlı toparlanıyor ve büyümeye başladım diyebilirim.
      Kür planım aşağıdaki gibi, temiz bir kür olsun istedim.
      1 - 24 hafta / 500 testo - 400 bolde
      4 - 24 hafta / 500mcg
      Beslenme +4000 kalori olarak başlamayı düşünüyorum. Vitamin ve supplementler ile destekleyeceğim kür boyunca.
      Testo ve bolde dozajları 16.haftadan sonra arttırılabilir gidişata göre.
      Kür sonu değerlere bakarak anabolizanları kesip only testo ile cruise yapmak planım.
      Değerli yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim. @rastlantisal @Rdm @Vural2 @metinav

• Yazan: emreg
      Abilerim kardeşlerim selamlar,
      Forumu çok eskiden beri takip ederim, kayıt olup bir şeyler karalamak yeni nasip oldu. Yeni kür planlamam için değerli fikirlerinizi almak istedim.
      Kendimden özetle bahsetmem gerekirse yaşım 23, şuan için 68 kiloyum, boyum 174. Şöyle ki 5 senelik bir bodybuilding geçmişim oldu daha genç yaşlarımda.15 yaşımdan 20 yaşıma kadar salonda yatıp kalktım diyebilirim, övünmek gibi anlaşılmasın lütfen ama iyi çalışırım, öğün kaçırmam ve kafama koyduğumu yaparım. Çeşitli kürler yaptım. Testo, bolde, deca, danabol ve düşük dozlarda tren kullanımım oldu. Çok araştırıp okumayı severim, bundan sebep kürlerimi hasarsız atlattım diyebilirim. 19 yaşımda pick yaptığım zamanda 95-96 kilolara kadar çıktım, 46 47cm kol ölçüm vardı, tabii ki vücudumda yağ ve su vardı, define ölçülerim değildi bunlar ama fazlasıyla iri ve güçlüydüm. 19 yaşımda 180kg deadlift ile set yapardım  
      3 seneye yakındır idman yapamıyorum. Bazı problemlerden dolayı iyice dağıldım, yoğun ve uzun süren alkol kullanımım oldu, 58 kilolara kadar düştüm bu sene başında, düzensiz beslenme ve mide problemleri de bunu takip etti.
      2 haftadır tekrardan idmanlarıma başladım, alkolü hayatımdan çıkardım ve bütün kötü alışkanlıkları da bıraktım, buna kola bile dahil  Tekrardan eski düzenime dönüyorum diyebilirim. Beslenme ve idman düzenim oturuyor. Bir kür yaparak hızlı bir toparlanma yaşamak istiyorum önümüzdeki ay.

KÜR PLANIM : 
      500 test e - 400 bolde // 16 hafta
      GHRP2 - 500mcg // 4. haftada eklemeyi planlıyorum, 16. haftaya kadar.
      Danabol eklemek istemedim bu kürüme, yağ oranım hazır düşükken daha temiz büyümek planım. Yerine kür başına winstrol eklemem mantıklı olur mu?

Küre girmeden önce tam tahlil yaptıracağım. Özellikle kontrol etmem gereken değerler nelerdir?
      Ayrıca ilk peptit kullanımım olacak. Araştırdığıma göre uzun süre kullanımında GHRP2 problem yaşatmıyor fakat daha efektif kullanabilmem için tavsiyeleriniz olur ise seve seve dinlerim:) 
      Destekleriniz için herkese şimdiden teşekkür ediyorum, iyi sporlar dilerim

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.