Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Rei    4

Herkese Merhabalar, arkadaşlar 6 7 haftadır bulk yapıyorum 185 98 kiloyum şuan, yaklaşık 1 ay önce kaşınmaya başladım 15 gün sonra dayanamayıp cildiye doktoruna gittim ve doktor 15 gün önce benden kan tahlili istedi 5 tane ayrı kan ve 1 idrar verdim değerlerime bakıp cildiyelik bir durum yok seni dahiliyeye (iç hastalıkları) yönlendiriyorum dedi. Dahiliye doktoru sonuçlarıma bakıp karaciğerin de yağlanma var dedi ve bana kaşıntı ilacı yazdı zayıflamam gerektiğini söyledi fakat inanılmaz derecede kaşınıyorum külot bölgem pul pul olup kızarıklık olmaya başladı yara şeklinde ama asıl sorunum kaşıntı delireceğim resmen, internetten baktım böyle bir yan etkisi varmış özel bölgede kaşıntı dökülme ve kızarıklık normalmiş sırtımda da hafiften sivilceler çıkmaya başladı zaten sizden ricam bana birşeyler önermeniz yani kilo vermeye başladım ama uyuyamıyorum düşünemiyorum yerimde duramıyorum ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin 

Screenshot_20221223_224815_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Screenshot_20221223_224810_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Screenshot_20221223_224759_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

YellowDe    24

Hocam geçmiş olsun eczaneden exoderil ve Travazol faydalı olabilir önce exoderil ile kaşınan yeri  temizle sonra travazolu sür günde 3 kere yap kısa sürede geçirmesi lazım eğer geçmezse kına yakabilirsin kasınan bölgelere 2 kat 

tarihinde YellowDe tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4
YellowDe, 4 dakika önce yazdı:

Hocam geçmiş olsun eczaneden exoderil ve Travazol faydalı olabilir önce exoderil ile kaşınan yeri  temizle sonra travazolu sür günde 3 kere yap kısa sürede geçirmesi lazım eğer geçmezse kına yakabilirsin kasınan bölgelere 2 kat 

Teşekkür ederim yanıtınız için ama özel bölgeyi düşünmüyorum bile bacaklarım bel bölgem sırtım kollarım kalçam bileklerim kısacası Her yerim aşırı kaşınıyor kremi nereme süreyim ki 🤦🏻‍♂️😩

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
Rei, 1 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim yanıtınız için ama özel bölgeyi düşünmüyorum bile bacaklarım bel bölgem sırtım kollarım kalçam bileklerim kısacası Her yerim aşırı kaşınıyor kremi nereme süreyim ki 🤦🏻‍♂️😩

Hocam sakin olmakta fayda var olan olmuş exoderil sprey şeklinde en azından onunla biraz kesebilirsin sabırla geçmesini bekleyeceksin benimde bazı yerlerimde olmustu kasınmadan duramıyordum yürüyemiyordum bile ama zamanla geçti 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4

1 aydır uykuyu unuttum araba sürerken bile kırmızı ışıkta uyukluyorum sen düşün artık kaşıntının dışında böyle birisi aynı anda her yerime iğne batırıyor da öyle kaşınıyor gibi hissediyorum hızlı zayıflamaya çalışıyorum onun dışında belki bir ilaç yada supplement iyi gelir diye buraya yazdım ama sanırım pek bie çaresi yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
Rei, Şimdi yazdı:

1 aydır uykuyu unuttum araba sürerken bile kırmızı ışıkta uyukluyorum sen düşün artık kaşıntının dışında böyle birisi aynı anda her yerime iğne batırıyor da öyle kaşınıyor gibi hissediyorum hızlı zayıflamaya çalışıyorum onun dışında belki bir ilaç yada supplement iyi gelir diye buraya yazdım ama sanırım pek bie çaresi yok 

Hocam siğil olmasın ? ben doktora gittiğimde verdiği ilaçlar hiçbirşeye yaramadı doktor çokta ilgilenmedi  e.s den  araştırarak buldum ilaçları 1 ayda geçmesi lazımdı tedavi yanlıs demek ki iğne gibi batan yerlerde hafif su toplaması ve şişlik varsa  siğildir kesin fotoğrafını atarsanız en azından kasınan bölgenin  bakıp yardımcı olabiliriz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oguzhanbb7    2
Rei, 29 dakika önce yazdı:

Herkese Merhabalar, arkadaşlar 6 7 haftadır bulk yapıyorum 185 98 kiloyum şuan, yaklaşık 1 ay önce kaşınmaya başladım 15 gün sonra dayanamayıp cildiye doktoruna gittim ve doktor 15 gün önce benden kan tahlili istedi 5 tane ayrı kan ve 1 idrar verdim değerlerime bakıp cildiyelik bir durum yok seni dahiliyeye (iç hastalıkları) yönlendiriyorum dedi. Dahiliye doktoru sonuçlarıma bakıp karaciğerin de yağlanma var dedi ve bana kaşıntı ilacı yazdı zayıflamam gerektiğini söyledi fakat inanılmaz derecede kaşınıyorum külot bölgem pul pul olup kızarıklık olmaya başladı yara şeklinde ama asıl sorunum kaşıntı delireceğim resmen, internetten baktım böyle bir yan etkisi varmış özel bölgede kaşıntı dökülme ve kızarıklık normalmiş sırtımda da hafiften sivilceler çıkmaya başladı zaten sizden ricam bana birşeyler önermeniz yani kilo vermeye başladım ama uyuyamıyorum düşünemiyorum yerimde duramıyorum ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin 

Screenshot_20221223_224815_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Screenshot_20221223_224810_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Screenshot_20221223_224759_tr.gov.saglik.enabiz.jpg

Dostum karaciğerinin verdiği bir sos olabilir eğer gerekli detoxları yaptığın halde bu kaşıntı akneler dinmiyorsa , hepatit cinsi bir mikrop kapmış olabilirsin. Bir dahiliyeye  daha gitmen gerekli. Muhtemelen tablet ve krem olarak herşeyi ve kırmızı et ve yumurta gibi ürünleri tamamen kestirecektir.  Karaciğerin dışarıdan herhangi bir sentetiğe şuan etkisiz ve karşı  durumdadır, kullandıkların bir işe yaramayacaktır. Çözüm dinlenmek vucuddaki dehidrasyonu hızlandırmak koyu yeşil yapraklı sebzeleri öğünlerine ekle protein çeşidi olarak beya etli yağlı ızgaralık balıkları tercih et  mezgit çupra levrek gibi . Yediğin tavuk gramajını yarıya indir. Eğer karacigerdeki mikrop kaynaklıysa ki ben cildiyenin dahiliyeye yönlendirmesinden bunu anladım yapacağın şey böyle bir detox. Bir dahiliyeye daha git karaciğer kan testini detaylı yapsın ortaya çıkar.

Bol yeşil koyu yapraklı sebzeler

Bol sıvı

Dısaridan tablet ilac vitamin krem kullanımı kesilmesinde fayda var.

Protein turevini alman gereken kaynağı yazdım eskisine nazaran yarıya in bir muddet. 

Saygılar. 

Tekrardan dediğim gibi bir dahiliyeye daha gidip emin olman senin için daha doğru olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oguzhanbb7    2
YellowDe, 4 dakika önce yazdı:

Hocam siğil olmasın ? ben doktora gittiğimde verdiği ilaçlar hiçbirşeye yaramadı doktor çokta ilgilenmedi  e.s den  araştırarak buldum ilaçları 1 ayda geçmesi lazımdı tedavi yanlıs demek ki iğne gibi batan yerlerde hafif su toplaması ve şişlik varsa  siğildir kesin fotoğrafını atarsanız en azından kasınan bölgenin  bakıp yardımcı olabiliriz 

Bir cildiye doktoru sizce siğili anlamayacak kapasitede olabilirmi, düşük bir ihtimal. Yinede bakmakta fayda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
Oguzhanbb7, 2 dakika önce yazdı:

Bir cildiye doktoru sizce siğili anlamayacak kapasitede olabilirmi, düşük bir ihtimal. Yinede bakmakta fayda var.

Benimki anlamamıştı mesela mantar ve akne demişti sonra siğil olduğu ortaya çıktı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4
Oguzhanbb7, 12 dakika önce yazdı:

Dostum karaciğerinin verdiği bir sos olabilir eğer gerekli detoxları yaptığın halde bu kaşıntı akneler dinmiyorsa , hepatit cinsi bir mikrop kapmış olabilirsin. Bir dahiliyeye  daha gitmen gerekli. Muhtemelen tablet ve krem olarak herşeyi ve kırmızı et ve yumurta gibi ürünleri tamamen kestirecektir.  Karaciğerin dışarıdan herhangi bir sentetiğe şuan etkisiz ve karşı  durumdadır, kullandıkların bir işe yaramayacaktır. Çözüm dinlenmek vucuddaki dehidrasyonu hızlandırmak koyu yeşil yapraklı sebzeleri öğünlerine ekle protein çeşidi olarak beya etli yağlı ızgaralık balıkları tercih et  mezgit çupra levrek gibi . Yediğin tavuk gramajını yarıya indir. Eğer karacigerdeki mikrop kaynaklıysa ki ben cildiyenin dahiliyeye yönlendirmesinden bunu anladım yapacağın şey böyle bir detox. Bir dahiliyeye daha git karaciğer kan testini detaylı yapsın ortaya çıkar.

Bol yeşil koyu yapraklı sebzeler

Bol sıvı

Dısaridan tablet ilac vitamin krem kullanımı kesilmesinde fayda var.

Protein turevini alman gereken kaynağı yazdım eskisine nazaran yarıya in bir muddet. 

Saygılar. 

Tekrardan dediğim gibi bir dahiliyeye daha gidip emin olman senin için daha doğru olur.

Dışarıdan tablet ilaç ne olabilir kaşıntı ilacı alıyorum ama gram etkisi olmuyor milk thistle işe yarar mı supplement olarak veya ne önerirsiniz dediklerini uygulayacağım yarıdan itibaren 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oguzhanbb7    2
YellowDe, 1 saat önce yazdı:

Benimki anlamamıştı mesela mantar ve akne demişti sonra siğil olduğu ortaya çıktı 

Üzücü bir durum geçmiş olsun. Öncelikle siğil vakaları herpes sendromu ise başta kanda bu uyarıları verir . Ama herpes ömürlük bir cilt hastalığıdır her bagışıklık düştüğünde meydana çıkar ve genital kalca ve dudak dışında genelde belirti vermez bunlar uçları sarı iltihap şeklinde belirir sonrasında kabuk baglar dokulur ve deri altına geri iner. Ama normal siğil karaciğerde bu alarmı vermez. Arkadaşın genel hemoglabin değerlerindede kanının yoğun olduğu ve fazla oksijen alamadığı görünüyor bu yaşadığı hastalıkla bağlantılı olmayabilir ama yinede detaylı bir analiz yaptırması gerek öğrenmek için . Saygılar

Rei, 1 saat önce yazdı:

Dışarıdan tablet ilaç ne olabilir kaşıntı ilacı alıyorum ama gram etkisi olmuyor milk thistle işe yarar mı supplement olarak veya ne önerirsiniz dediklerini uygulayacağım yarıdan itibaren 

Dışarıdan ağrı kesici dahi alınmasını önermem eğer yaşadığım tecrübelere dayanarak söylediğim şüohe ettiğim konu ise. Ama sonuçta bu ortamda biz doktor değiliz tecrubelere dayalı konusuyoruz dediklerimiz herhangi bir recete veya doktor tavsiyesi olarak kabul edilmemeli ve/veya algılanmamalı. Ben 3 kişiye böyle atlattırdım bunu ve dediğim gibi virus vakası cıktı belirtiler dediğiniz gibiydi. Ama siz yinede detaylı bir karaciğer testi verin vucudun verdigi bu sos ne kaynaklı hekimlerimiz size belirtsin iciniz rahatlasın. Sakin olun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4
Oguzhanbb7, 16 dakika önce yazdı:

Üzücü bir durum geçmiş olsun. Öncelikle siğil vakaları herpes sendromu ise başta kanda bu uyarıları verir . Ama herpes ömürlük bir cilt hastalığıdır her bagışıklık düştüğünde meydana çıkar ve genital kalca ve dudak dışında genelde belirti vermez bunlar uçları sarı iltihap şeklinde belirir sonrasında kabuk baglar dokulur ve deri altına geri iner. Ama normal siğil karaciğerde bu alarmı vermez. Arkadaşın genel hemoglabin değerlerindede kanının yoğun olduğu ve fazla oksijen alamadığı görünüyor bu yaşadığı hastalıkla bağlantılı olmayabilir ama yinede detaylı bir analiz yaptırması gerek öğrenmek için . Saygılar

Kanımın yoğun olması e rcb oranının yüksek olması sigara kullanmam yüzündendi doktor ekimde bırakmamı söyledi ve bende bıraktım şimdi daha da düşüyor normale dönüyor, yanıtınızı okuyunca internette searchledim ve genital herpes var sanırım kırmızı minik yara şeklinde pul pul dökülmeler var şuan özel bölgem de :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oguzhanbb7    2
Rei, 1 dakika önce yazdı:

Kanımın yoğun olması e rcb oranının yüksek olması sigara kullanmam yüzündendi doktor ekimde bırakmamı söyledi ve bende bıraktım şimdi daha da düşüyor normale dönüyor, yanıtınızı okuyunca internette searchledim ve genital herpes var sanırım kırmızı minik yara şeklinde pul pul dökülmeler var şuan özel bölgem de :(

Eğer şüphe ettiğim Genital herpes sendromu ise cildiye buna tedavi yapamaz sadece bu süreci kısaltıcak kremler vericektir. İlk atak böyle zorludur ama ikinci üçüncü ataklar zamanla ilk atağın 10 da 1 i kadar gelecektir. Bağışıklığınızı yüksek tutun önüne geçeceksiniz. Hekimlerimiz bunun ömürlük olduğunü söyler her sene 1 veya 2 defa 1 hafta kadar rahatsızlık verir kişiye ama koca karı ilacı dediğimiz bir kaç yöntemle ömürlük bunu geçirenlere rastladım. Ama bir yere yarar veren bir yerden alır. Geçmiş olsun. Genital Herpes olduğundan emin olmak için başka cildiye hekimize gösterin. Korkulacak bir durum 10 gencimizin 3 ünde var ne yazıkki bu sendrom vucudunuzda belirdiğinde cinsel ilişkiye girmeyin sarı irinler bir deriye temas ederse o kişiyede bulasır havlularinizi kilodlarinizi bu evrede ev halkından ayrı yıkayın. Genelde sporcularda kür başlangıcında hormonel degisimlerde bagısıklık cökmeye başladıgı icin kendini gösterir sonra geçer.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4

Yarına özel bir hastaneden randevu aldım üroloji bölümüne sonucu sizinle paylaşacağım çok ama çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için eksik olmayın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oguzhanbb7    2
Rei, 7 dakika önce yazdı:

Yarına özel bir hastaneden randevu aldım üroloji bölümüne sonucu sizinle paylaşacağım çok ama çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için eksik olmayın 

Ne demek ben teşekkür ederim. Sağlıklı günler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HGB yüksekliği , kaşıntı yapar. Düzenli baş ağrısı, kafada doluluk hissi, tansiyon yüksekliği .Her yerin karıncalanır. B12+Omega+ bol sıvı tüketimi. HCT değerin yüksektir büyük ihtimal kardio yapmayı ihmal etme kapasiteni geliştir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191

sadece only sustanon bile kullansam 4 -5 haftadan sonra sırtım kaşınmaya başlar ben alıştım artık bu duruma çünkü geçiremedim hiçbir türlü :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    34

Merhaba. Pek dikkat edilmemiş ama testi aç karnına ve sabah verdiğinizi düşünürsek tip2 diyabet hastalığınız var. İlaç kullanmak zorunda değilsiniz. Beslenme ve spor konusunda yapılacak değişikliklerle geri döndürebilir aşamada. Açlık glukoz değeriniz 90’ın altında gelmesi lazım. Ayrıca h1abc değerinize bakıldı mı? Bakılmadıysa baktırın lütfen. Daha kesin bir sonuca varırız bu değerle. 

kaşıntının sebebini kesin olarak şu diyebileceğiniz bir sonuç yok ancak glukoz değeriniz karaciğer yağlanması yapabilecek seviyede. Bu da kaşıntıya sebep olabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    94

Bu anlatacağım sağlıklı bireylerinde senede en az 1 kere yapması gereken bir kür özellikle fazla kalori alan vücutcular sporcular için hatta Ersin Adaklınında bu kürle ilgili bi videosu vardı .

Karaciğer yağlanması için maydanoz sarmısak limon kürünü denemiştim ve gerçekten etkili oldu sabahları daha dinç kalkmaya başladım vsvs bunu yap mutlaka normalde 15 20 gün yapılıyo ama durum bukadar ciddiyse aşırı bi karaciğer yağlanması varsa 2 ay boyunca yapardım yerinde olsam ve ölçüleride bir tık yüksek kullanırdım örnek 5 diş sarmısak alacağıma günlük 8 diş sarmısak kullanırdım .

Normalde karışım yapıyor insanlar koca kavanozlarda . Benim tavsiyem her sabah kalkar kalkmaz 8 10 sap maydanoz yıka ve kemirmeye başla onu kemirirken tezgahın başında 1 tam limonu sık içine biraz soğuk su ekle koca bi bardakta .. ve son olarak 7 8 diş sarmısağın kabuğunu soyup ( geniş bir bıçağı yan yatırıp bastırarak ezersen sarmısakları daha kolay soyulur ) al doğrama tahtasında ezdiğin soyduğun sarmısakları al soğuk limonlu suyunu otur masaya ve tek tek ağzına atıp hızlı hızlı çiğneyerek yut sarmısakları ağzın çok yanarsa bi yudum limonlu su iç en etkili yöntem bu farkı görüceksin ilk 15 gün sonunda bile .. bunu istersen bir hafta yapıp bir iki gün ara verip devam edebilirsin ama sana  tavsiyem sen ilk 15 gün hiç ara verme . Sağlığına kavuşursun umarım kısa sürede ..

tarihinde boss41 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: keremcix
      Selamlar herkese,
      7 haftadır haftalık 200 mg pazartesi perşembe olmak üzere test cyp küründeyim fakat yeterince üzerine düşünmemişim, hem maddi hem manevi olarak hazır olmadığımı farkettim ve bırakmanın daha sağlıklı olduğunu düşündüm.
      Tam bir hafta önce kan verdim;
      total testosteron 984.08 ng/dl e2 43 ng/L Sorularım:
      Sizce pct için hcg'ye gerek var mı? Yoksa sadece klomen veya tamoksifen kullanmam yeterli mi? Son enjeksiyonu 2 gün önce yaptım ne kadar beklemek lazım sizce? Bazı kaynaklar 15 gün bazıları 25 güne kadar beklemeyi öneriyor. Diğer kan değerlerini görelim gerekli derseniz atabilirim. @Diver @rastlantisal @metinav @Askabar @godofdark @AREN
      Teşekkürler.
    • Yazan: Aslar
      Selamlar arkadaşlar, nasılsınız?
      Boldenon Testosteron Kürümün 4.haftasındayım bu haftanın ilk enjeksiyonu bitti haftada 400 testo bolde kullanıyorum yakın zamanda danabole başlamayı düşünüyorum ama aynı zamanda tedirginim bu konuda abilerim ve kardeşlerimden karaciğer böbrek ve testisleri korumak için doğal kürler hakkında size danışmak istedim hangi karışımları yapmalı veyahut kullanmayalım yardımcı olursanız sevinirim. (İlacın etkisini hissetmeye başladım antrenmanlarda güç artışı farkı kendini gösteriyor omuz başları sivrileşti vücutta ufaktan büyüme başlıyor)
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Pct döneminde ilaçlara ek neler kullanılabilir?  Tavsiyeleriniz nelerdir (keçiboynuzu , incir gibi)? Teşekkürler.
    • Yazan: Gainzzz
      İyi günler herkese arkadaşlar
      2 kez kür geçmişim oldu, ilkinde:
      500 mg test enanthate 400 boldenone ikincisinde ise 2 aylık sürede:
      200 tren a 300 prop 300 masteron İlk kürümde kür içinde 2 kez 1500 pregnyl enjekte ettim, sonrasında pct yapmadım. lakin kür sonu aşırı halsizlik, uykudan doyamama hali, libidoda ciddi bir düşüş oldu. ikinci kürümde 3 hafta sürdü, ama trenin bana verdiği inanılmaz kızgınlık, aşırı saldırganlık, çevremde herkesle kavga etmeme başlamam yüzünden kürü saldım. kür içinde 2 defa pregnyl enjekte etmiştim. sorum şu ki pct yapmamama rağmen hali hazırda kendimi çok ama çok az yorgun, ama libidoda inanılmaz artışlı hissediyorum. bana göre çok garip bi hal, sebebi ne ola bilir? @metinav @Askabar @otopsicikedi @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.