Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dentist26

Ani kalp krizi

Önerilen İletiler

Dentist26    0

Geçenlerde paylaşmıştım, bir küre başlayıp 10 gün sonra alerjik nedenlerden ötürü bıraktım diye. Bu gün sabah ilaçları bize getiren vücudu da epeyi iyi olan arkadaşımızın kalp krizi sonrası hayatını kaybettiğini öğrendim. Başka ilaçlarla bir şekilde yeniden ve daha bilinçli bir şekilde tekrar küre başlamak istiyordum fakat artık tüm motivasyonumu kaybettim. Sanırım artık hiçbir zaman kullanmaya cesaret bulamayacağım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

gokhangrsys    37

bu zaten streoid riskleri arasında olan bir şey fakat ailenin akrabalarının yatkınlığı var mı o önemli benim babam amcam vs kalp krizi geçiren kişiler  o yüzden benimde yatkın olduğumu düşünüyorum kalp krizine genetik yatkınlığın da bir işlevi olduğunu düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
LiveStorm    2

çok yazık oluyor ancak böyle de değerlendirmemek gerek. zira yüz binlerce insan kullanıyorsa, bunların içinde sayılı insan ani kalp krizi ile ölüyor. yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi, genetik yatkınlığın çok önemli olduğunu düşünüyorum. +60 yaşında defalarca kez kalp krizi geçirmiş ve yaşayan tanıdıklarım var. bir de böyle 30 yaşında kalp krizinden direkt ölenler var. Çok tartışılabilecek bir konu. geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
gokhangrsys, 1 saat önce yazdı:

bu zaten streoid riskleri arasında olan bir şey fakat ailenin akrabalarının yatkınlığı var mı o önemli benim babam amcam vs kalp krizi geçiren kişiler  o yüzden benimde yatkın olduğumu düşünüyorum kalp krizine genetik yatkınlığın da bir işlevi olduğunu düşünüyorum 

Maalesef genetik yatkınlık çok önemli üst komşumun genetik faktör nedeniyle annesi dahil 4 kardeşi de kalp krizinden vefat etti genetik yatkınlığı olan uzak durmalı ayrıca markasını hatırlıyormusunuz burada ifşa edelim en azından görüp uzak duran olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
YellowDe, 15 dakika önce yazdı:

Maalesef genetik yatkınlık çok önemli üst komşumun genetik faktör nedeniyle annesi dahil 4 kardeşi de kalp krizinden vefat etti genetik yatkınlığı olan uzak durmalı ayrıca markasını hatırlıyormusunuz burada ifşa edelim en azından görüp uzak duran olur 

Vefat eden arkadaş a.t dostum gerçekten sağlam fiziği ve genetiği vardı.Kalp krizi sebebinin streoid değilde yağ yakıcı bir ürün olduğunu düşünüyorum.Ailesine Allah sabır versin daha düğününü yapalı aylar bile olmamıştı

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30

Sosyal medyada da paylaşıldı. Gerçekten iyiymiş formu. Neden olduğunu bilmiyoruz sonuçta. Yağ yakıcı, özellikle nabzı artıran ilaçlardan olabilir elbette ama bilmeden yorum yapmamak gerek. 

Sigara ve alkolden her gün binlerce kişi ölüyor. Böyle spesifik elim kayıplardan yola çıkıp steroidlere ve sporculara çamur atmak, en hafif tabirle saygısızlık. Sosyal medyada o tiplerden zaten yüzlerce var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    34

9 aydır aralıksız yüksek doz tren.a kullanan bir gençle tanıştım. Henüz 20 yaşında. Çok güzel bir vücudu var. Kütle yok ama oldukça kondisyonlu. Steroid üzerine biraz konuşalım dedim ama nafile. Bildiği tek bir şey var o da tren. Yanında testo bile yok. Eline para geçtikçe gidiyor tren alıyor ve devam. Sonu nereye çıkar bilmem ama bilinçsiz kullanım çok yaygın duruyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dentist26    0
YellowDe, 2 saat önce yazdı:

Geçen paylaştığım alerji konusunun altında var ilaçlar zpch mi öyle bir şeydi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
backdoorman, 19 dakika önce yazdı:

9 aydır aralıksız yüksek doz tren.a kullanan bir gençle tanıştım. Henüz 20 yaşında. Çok güzel bir vücudu var. Kütle yok ama oldukça kondisyonlu. Steroid üzerine biraz konuşalım dedim ama nafile. Bildiği tek bir şey var o da tren. Yanında testo bile yok. Eline para geçtikçe gidiyor tren alıyor ve devam. Sonu nereye çıkar bilmem ama bilinçsiz kullanım çok yaygın duruyor. 

9 ay yüksek doz tren a 😳 testosuz 😳 karaciğer ft testis - aman aman 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
Dentist26, 14 dakika önce yazdı:

Geçen paylaştığım alerji konusunun altında var ilaçlar zpch mi öyle bir şeydi 

Maalesef iran tr karışımı zphc bende denk geldim ama sahte olduğunu anlayıp kullanmadım kimseye güvenmemek lazım bu işlerin geri dönüşü yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
agfitness, 3 saat önce yazdı:

Valla üzücü şeyler bunlar. Ama hep söylüyoruz hızlı giden atın boku seyrek düşer. 
Yıl boyu aman formum düşmesin diye testoyu dahi kesmeyen insanlar var. Pct'yi adam yerine koymayan insanlar var. Ben hemen şöyle çatır çatır olacam diye aceleye getirip atın ölümü arpadan olsun diyerek anapolonu treni falan bir çok ilacı yüksek dozlarda kombine eden insanlar var. Ben ne primo ile falan uğraşacam ya 2-3 sene boş yere iğne çakıp duracağım, vücudu zorlarım ama kısa sürede daha iyi yerlere gelirim mantığıyla salakça seçimlere yönelen insanlar var. Evet vücutlar güzelleşiyor ama içerde neler oluyor kimsenin şeyinde olmuyor sonra bak şu öldü bu öldü. 

Yahu ben bu yıl hayatımda ilk kez testoyu Trt seviyesinde devam ettireyim Cruise-Blast mantığı sonra yine vanayı açarım 500'le devam ederim dedim.
Haftada 1 ampul susta gittiğim halde 2 ay zor dayandım. Yeter artık dedim ya dinlensin vücut yazık günah. Sonra verdim kendimi 2 hafta dinlenmeye ardından pctye rahatladım ya resmen. Düşüş yaşamışım falan umurumda değil.

Bakın şuan Bilgehan Koç abinin durumuna adam söndü resmen ama kendisi de diyor ben sürekli tank gibi gezemem bu işin sağlığı da var gerçek yanları da var diye.
Şov yapacağım zaman yine yüklenirim düzgün bir şekilde yine aklın hayalin durur nasıl değişim yaşayacağıma diye söylüyor Özgür Gerçel'e videosunda.

Yani biraz ek toprağı sonra nadasa (dinlenmeye) bırak bu kadar net. Yazık etmeyin kendinize gaza gelip, canınızın değerini düşünün.
Evet olacak varsa her zaman herkese olur ama amaan nasılsa risk alıyoruz zaten diyerek riski de iyice artırıp kumar oynar gibi yapmayın derim ben bir abiniz arkadaşınız olarak.

Sağlıklı sporlar...

Peki hocam cok haklisiniznama aktif dinleme yapanlar var mesela 100 testo aliyor haftada adam oda zararli dimi propianat diyelim 100 uce bolup o sekilde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
mertozkyaa, 12 dakika önce yazdı:

Peki hocam cok haklisiniznama aktif dinleme yapanlar var mesela 100 testo aliyor haftada adam oda zararli dimi propianat diyelim 100 uce bolup o sekilde

Ölüme Neyin sebep olduğu bilinmiyor. Steroidlerde yüksek mglar tehlikeli ama yag yakıcı veya tiromel tarzı ilaçlar daha tehlikeli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.