Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RealX11

X11 Beslenme günlüğü

Önerilen İletiler

RealX11    2

Arkadaşlar 4 aydır yaptığım beslenme ve çalışmayı yazmak istiyorum belki bazı arkadaşların işine yarar.

Bu beslenme ile 4 ayda 5 kilo aldım. Ama bunu kas olarak aldım. Yağ oranım %19 dan %15 e düştü.

1. Öğün Sabah kalkar kalkmaz karışım içiyorum,

200ml Mandıra sütü günlük

300ml su ( sulandırarak sütü liğht süt yapıyorum)

2 muz

50gr ruşeym (yulaf kullanmıyorum çünkü işlenmemiş yulaf bulamıyorum)

Yarım avacado

10gr deve dikeni tozu (bildiğiniz Milk Thistle karaciger korumak için)

Bir kaşık bal

isteğe bağlı protein tozu

Bunların hepsini blender da karıştırıyorum tadıda çok güzel oluyor ve 2 saat tok tutuyor.

2. Öğün

5 yumurta ( 2tane tam 3 tane beyaz)

3, Öğün

Yemek ( Ispanak, Kuru Fasulye, Nohut, Köfte veya Et)

4. Ögün

Evde yaptığın protein tatlısından yiyiyorum 200gr kadar.

5. Öğün

Yemek ( Ispanak, Kuru Fasulye, Nohut, Köfte veya Et)

6. Öğün Yatmaya yakın

Ya sabahki karışımı içiyorum bazı malzemeleri eksilterek veya ona benzer sütle karıştıracağım birseyler Sütü Kazein olarak kullanıyorum.

Antrenman ise Haftanın 3 günü Full body çalışıyorum

Bu şekilde hatırı sayılır bir gelişme kaydettim.

Şimdi Peptid veya Testostereon kürüne girmeyi planlıyorum ama emin değilim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SaVaS    3

bu beslenme ile 4 5 kg kas koydu isen müthiş bir genetiğin var demektir son haliinin 1 2 fotoğrafını atarmısın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RealX11    2

Öyle müthiş bir genetiğimin olduğun sanmıyorum, ahım şahım bir fizik yok ama ilk basladığım vucuda göre iyi bir gelişme var nacizhane.

Geçenlerde de sn.gürbüz Testo ile E2 seviyendeki sonuçlarda hata var böyle olamaz dedi, onuda hala tekrar 2. bir test yaptırmadım.

Resim bu hafta çekeyim ve paylaşayım.

İlk halimin resmini çekmistim, son haliminde çekip aradaki farkı bende görmüş olurum ve burada paylaşırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

4-5 kilo kastan almak iyi bir steroid kürüyle çok efsane bir beslenme gerektiren birşey bence siz beginner gainz i alıp üzerine yağ oranı düşüşü ile kaslar ortaya çıkınca oradan aldığınızı zannediyorsunuz gibime geldi kaldı ki bu beslenme takribi 2000-2200 civarında bu şekilde beslenirken vucudun kas yapımı işlemini yürütmesi büyük sekteye uğrayacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Haf edersin dostum seni kırmak istemem ya Savaş'ın dediği gibi çok iyi genetiğe sahibsin ama bu paylaştığın beslenme çok kötü beslenme ni tekrar gözden geçirmeni öneririm. Bu söylediğimi yanlış anlama bu başlık altında sormak istediğin soru varsa ben ve gruptaki arkadaşlar hep birlikte yardımcı oluruz iyi geceler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RealX11    2
Haf edersin dostum seni kırmak istemem ya Savaş'ın dediği gibi çok iyi genetiğe sahibsin ama bu paylaştığın beslenme çok kötü beslenme ni tekrar gözden geçirmeni öneririm. Bu söylediğimi yanlış anlama bu başlık altında sormak istediğin soru varsa ben ve gruptaki arkadaşlar hep birlikte yardımcı oluruz iyi geceler...

Sevgili mhmt22,

Est., kırılmam dostum, benim amacım kendi günlüğümü yazmak ve nasıl bir beslenme ile nasıl bir yol kattetiğimi göstermek.

Açıkçası iyi bir gelişme olduğunu bilmiyordum sadece 4-5 ayda bu beslenme ile ve düzenli uyku ile yapabildiğimi göstermek.

İyi veya kötü neticede hepsi tecrübe buna göre insanlar kendisine yol belirler ;)

Pazartesi resim ekliycem yorumlarınızı alırım arkadaslar ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RealX11    2
Doğru bulmak için yanlış yapmak ta önemli formunu merak ettim

Sevgili mhmt22,

1 nolu resmim Temmuz ayına ait.

2 nolu resim ise 2 gün önce çektim.

Öyle süper bir vucut beklemiyelim neticede öncesinde bir vucut çalışmam hiç olmadı, yaşım 42.

5 Ayda yukarıdaki beslenme ve haftada 3 gün full body çalışma ile yapılabilen nacizhane fizik bu oluyor :)

1- http://i.hizliresim.com/d87b8p.jpg

2- http://i.hizliresim.com/9gDLQZ.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
Doğru bulmak için yanlış yapmak ta önemli formunu merak ettim

Sevgili mhmt22,

1 nolu resmim Temmuz ayına ait.

2 nolu resim ise 2 gün önce çektim.

Öyle süper bir vucut beklemiyelim neticede öncesinde bir vucut çalışmam hiç olmadı, yaşım 42.

5 Ayda yukarıdaki beslenme ve haftada 3 gün full body çalışma ile yapılabilen nacizhane fizik bu oluyor :)

1- http://i.hizliresim.com/d87b8p.jpg

2- http://i.hizliresim.com/9gDLQZ.jpg

Alınma ama 5 kg kas bundan çok daha fazlası olur. 5 KG kas çok büyük bir rakam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RealX11    2

Alınmam dostum,

ben ekranın söylediğini söylüyorum neticede 75 kg dan 79 a çıktım.

Yağ oranım %19 dan %15 e düştü.

Gerçeklesen bu.

Bu ay küre giricem inşallah, sadece Testo Enanth Haftalık 500 ve 12 hafta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.