Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

deadlowtr1234

Haftada tek adele mi çift adele mi

Önerilen İletiler

Markus Rühl    142

Yeterli proteini de alıyorum ilaçlıyım da ama pazartesi attığım göğüs idmanından sonra 2.kez çalışmam imkansız perşembe günü tekrar benche yattığımda adele tir tir titriyor , haftada 2 kez çalışanlar ya yeteri kadar hasar veremiyorsunuz zihin-kas bağlantınız zayıf yada haftada 2 çalışmak için bilerek hacimi düşük tutuyorsunuz , küçük bölgeler yan omuz kol haftada 2 çalışabilir ama hakkını verdiğin kas 1 haftadan önce kendine gelmez istersen 1 kg et ye.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Markus Rühl, 42 dakika önce yazdı:

Yeterli proteini de alıyorum ilaçlıyım da ama pazartesi attığım göğüs idmanından sonra 2.kez çalışmam imkansız perşembe günü tekrar benche yattığımda adele tir tir titriyor , haftada 2 kez çalışanlar ya yeteri kadar hasar veremiyorsunuz zihin-kas bağlantınız zayıf yada haftada 2 çalışmak için bilerek hacimi düşük tutuyorsunuz , küçük bölgeler yan omuz kol haftada 2 çalışabilir ama hakkını verdiğin kas 1 haftadan önce kendine gelmez istersen 1 kg et ye.

Öncelikle fazlasıyla hasar verilebiliyor ve 2. günde çalışabiliyor eğer çalışmayı biliyorsan bilmiyorsan 2. gün kolun kalkmaz yok gelmezmiş yok etmezmiş öyle güzel geliyor ki büyük adale hafta 2 çalışıyorum 1 gün intensity 1 gün volume , bir idman sarkoplazmik hipertrofiye yönelik diğer idman myofibril hipertrofiye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43
Markus Rühl, 2 saat önce yazdı:

haftada 2 kere çalışılan programlarda zaten 1 gün ağır diğer gün daha hafif çalışılıyor ben ileri seviye biri değilim benim bile 45 dakika full odak yapacağım göğüs idmanının tam iyileşmesi 1 haftayı bulur. onun yerine 1 gün 8 set diğer gün 12 set yapıyorum bu setlerin sadece %30u failure seviyesinde oluyor. drop veya yardımlı tekrarlara girmiyorum onlara girersem dediğiniz gibi 1 kası ancak 1 kere çalışabilirim. aynı zamanda başka bir sporu da yapmaya çalıştığım için 3-4 gün boyunca felçli kalacak sırt veya bacak benim hayatımı olumsuz etkiler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
Jacop, 20.12.2022 - 09:12 yazdı:

Recovery süresi 72 saattir hocam 8 gün yazan kaynağı bizimle paylaşır mısınız

Hocam kaynagi inan gecen sene okudum hatta videoluydu boyle belgesel formunda bir videoydu ve yanlis hatirlamiyosam BB nin steroid turevi ilaclarin zararinda bahseden bir videoda duymustum bnu lakin bulamiyorum onun disinda dorain yates unlu BB haftada 4gun calisip 3gub off veriyordu ve bu off gunlerin yetmedigini dile getiriyordu söylediğim seyi hic uygulamadim lakin detaylica arastirirsak bulabilcemize suphem yok

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
backdoorman    34

Antremanı yapılıp çalıştırılan kas 4-5 günden önce kendine gelip tekrar çalıştırılabilir duruma geliyorsa iyi antreman yapmıyorsunuz demektir. 

Ek olarak bir kası yaklaşık 30 dakika içerisinde kullanılmaz hale getiremiyorsanız da iyi antreman yapmıyorsunuz demektir. 

tarihinde backdoorman tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Lynx, Bir saat önce yazdı:

Hocam kaynagi inan gecen sene okudum hatta videoluydu boyle belgesel formunda bir videoydu ve yanlis hatirlamiyosam BB nin steroid turevi ilaclarin zararinda bahseden bir videoda duymustum bnu lakin bulamiyorum onun disinda dorain yates unlu BB haftada 4gun calisip 3gub off veriyordu ve bu off gunlerin yetmedigini dile getiriyordu söylediğim seyi hic uygulamadim lakin detaylica arastirirsak bulabilcemize suphem yok

Mesele kasın yenilenme süresi değil. Biz antremanda, bölge sayısını protein sentezine göre ayarlıyoruz. Yıkımı engellemeyi, ne kadar hasar verip ne kadarını tamir edebileceğimizi hesaplıyoruz. Bahsettiğimiz protein sentezi süresi ileri sporcularda kısa, normal sporcularda daha fazladır. Yani önemli olan 8 gün 72 saat beklemek değil. Protein sentezinin bitmesini bekleyip kasa dinlenmesi gereken yeterli süreyi vermektir. Tamamen tamir olması değil. 

tarihinde Rota tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
backdoorman, 39 dakika önce yazdı:

Antremanı yapılıp çalıştırılan kas 4-5 günden önce kendine gelip tekrar çalıştırılabilir duruma geliyorsa iyi antreman yapmıyorsunuz demektir. 

Ek olarak bir kası yaklaşık 30 dakika içerisinde kullanılmaz hale getiremiyorsanız da iyi antreman yapmıyorsunuz demektir. 

Yıl olmuş 2022 insanlar halen vücut geliştirmeyi kasın anasını s... sanıyor.Vücut geliştirme bi dayanıklılık sporu değil dostum bizim antrenmanlardaki asıl amacımız kasa yeterli uyarılmayı verip büyümesini sağlamak.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
backdoorman, 21 saat önce yazdı:

Ben koşarak da bacaklarımı kullanılmaz hale getirebilirim 🤠🤠

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Can4212, Şimdi yazdı:

Ben koşarak da bacaklarımı kullanılmaz hale getirebilirim 🤠🤠

hahah kahkaha attım bu cevaba reply verecektim üşenmiştim harika özetlemişsin, bu şeylerden kabloyla şekilden şekile girip biceps çalışıp 10sn de bir makineden makineye atlayıp idman yaptığını sanıp aslında cardio yapan tiplerden. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rei    4
Markus Rühl, 20.12.2022 - 15:28 yazdı:

Yaptığın antrenman programı net yanlış kardeşim neden mi, normalde kesin ifade kullanmam ama eğer bir sporcu ilk antrenmanda kendini bitirip haftanın 2nci antrenmanını çıkaramıyorsa programı yanlıştır. Sorununun nedeni şu: overtraining oluyorsun yani kası gerektiğinden fazla yorup bitiriyorsun ve 2nci antrenmana recovery olamıyorsun güzel bir araştırma yaparsan bence düşüncenin çokta doğru olmadığını göreceksin bu konu hakkında bilimsel araştırmalar var bulursam ekleyeceğim ayrıca haftada tek seferde kasa hasarı vermek biraz daha prolarda gördüğümüz bir antrenman stili çünkü o adamlar o adeleyi zorlayıp yıkmak için tek seferde yüklenip bitiyorlar bahsettiklerim opendakiler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.