Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yigit132

Yaşim 17

Önerilen İletiler

Yigit132    5

Abilerim arkadaşlarım hocalarım selamlar. Öncelikle başlığa yaşım 17 yazmamın sebebi birazcık drama katıp etkileşim almaktı. Evet yaşım 17. 1.5 yıl önce çocukluktan beri hayalini kurduğum vucüt geliştirme sporuna başladım ve bu kararımdan en ufak bi pişmanlık duymadım.

Bu süre zarfında belki sadece spora para harcadım. Aynı tişörtü 1 hafta giydiğim oldu zor zamanlar geçirdim fakat her gün o beslenmeyi ve antrenmanı yaptım hepsinin hakkını verdim. Spora 51kg başladım ve 3 ay sonra 10 kilo aldım. Vucüdüm asla yağ tutmaz ne yersem yiyeyim bu sebeple kilo alımı yavaşladı. Geriye kalan 1 yıl civari sürede de 10 kilo daha aldım + yağ oranım düştü. Çevremde yarışmacı büyüklerim var bu işi 20 30 yıldır yapan insanlar var ve hep iltifat alıyordum bu da beni bu spora çocukluk hayalime hayatımı vermeye yönlendirdi.

Geçtiğimiz yaz küre girdim, şanslıyım ki ilaclari temin ettigim kisi tanıdıktı güvenilirdi avrupa şampiyonu bi yarismaci kendisi ben kücük baslamak istedim ama herkes o kadar kullanacagina hic kullanma diyerek bi kenara atiyordu o yuzden stokluyorum diye adamdan 1 kutu danabol ve turinabol aldım. 6 hafta boyunca ikisinden de 1 tane aldım sadece, bacak günleri danabolden veya turinabolden toplam 30 mg olmak uzere 1 tablet daha attım. Ve bu kür sonunda elde ettiğim 6 kilo kütlenin en ufak gramı geri gitmedi bitmesi uzerinden tam 3 ay geçti.

Ayrıca tartıda kilom artmasa bile gittikce sisiyordum ve spor salonunda yazın eleman olarak cslistim gorenler cok sasiriyorlardi. Vucudum çok guzel tepki verdi ve bi sağlık sorunu yaşamadım pct yapmak istedim fakat en ufak hormonal veya libido sorunu yoktu ayıptır söylemesi taşşolarda da en ufak ufalma olmadı hep ayni kaldı. Kür içi aşırı libidom birazcık normale döndü ve kürden sonraki ay 2 kg aldım.

Kurden sonra hafif karnım su tutmustu onu da su tuketimini arttirarak attim. Simdi,yani 3 ay sonrasında tekrar küre girmeye karar verdim ve yine bana aynı sözler söylenecek eminim bu kadar girecegine hic girme. Günde 20 mg danabol ve haftada 250 test. Ilk enjeksiyonu gectigimiz persembe gunu yaptım dianabole de ayni gun basladim asırı acılı pump olma hissi 2. Günden geldi daha dolu hissediyorum ve tartıda 1 kilo aldım. Bunlar dianabolun etkileri ilaclari yine ayni kisiden aldim ama testo ne yapacak nasi calisacak bakacagim. Markası pharm-tec ilaclarin orjinal dogruladım sitede de. Antrenman sistemimden verim alıyorum.

Beslenme konusunda da tecrübe ettiğime göre vucudum aşırı protein istiyor o yüzden agirligim proteinlerde ve yağlarda. Fazla karbın bana pek bi faydası olmuyor. Kür içi tribulus(devedikeni),b12, ve magnezyum kullanıyorum. Haftaya da liv52 ve enginar alacağım. İlaclardan verim alıyorum ve her türlü oneriye acigim.

Testoyu 10 hafta kullanıcam dianabolu 5de kesicem araya primobolan mi atsam diye dusunuyorum gereği faydası ne yönde olur primo da karacigeri yoran bi ilaç tavsiyelerinizi bekliyorum abilerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kerem kurt    67
Yigit132, 6 dakika önce yazdı:

Abilerim arkadaşlarım hocalarım selamlar. Öncelikle başlığa yaşım 17 yazmamın sebebi birazcık drama katıp etkileşim almaktı. Evet yaşım 17. 1.5 yıl önce çocukluktan beri hayalini kurduğum vucüt geliştirme sporuna başladım ve bu kararımdan en ufak bi pişmanlık duymadım. Bu süre zarfında belki sadece spora para harcadım.

Danabol tablet zaten primo dan cok yoruyor karaciğeri 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Yigit132, 18.12.2022 - 22:00 yazdı:

Abilerim arkadaşlarım hocalarım selamlar. Öncelikle başlığa yaşım 17 yazmamın sebebi birazcık drama katıp etkileşim almaktı. Evet yaşım 17. 1.5 yıl önce çocukluktan beri hayalini kurduğum vucüt geliştirme sporuna başladım ve bu kararımdan en ufak bi pişmanlık duymadım. Bu süre zarfında belki sadece spora para harcadım. 

Sen de benim gibi erken yaşta kafayı kırmışsın sağlığından sosyal hayatından taviz vererek yaptığın kürlerin hakkını ver 🦍

Yigit132, 18.12.2022 - 22:00 yazdı:

Abilerim arkadaşlarım hocalarım selamlar. Öncelikle başlığa yaşım 17 yazmamın sebebi birazcık drama katıp etkileşim almaktı. Evet yaşım 17. 1.5 yıl önce çocukluktan beri hayalini kurduğum vucüt geliştirme sporuna başladım ve bu kararımdan en ufak bi pişmanlık duymadım.

Bu süre zarfında belki sadece spora para harcadım. Aynı tişörtü 1 hafta giydiğim oldu zor zamanlar geçirdim fakat her gün o beslenmeyi ve antrenmanı yaptım hepsinin hakkını verdim. 

Ha bir de salonda barzo takılan ilaçlı abilerin tavsiyelerini asla dinleme araştır öğren kendini gelistir 🤗

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit132    5
Can4212, 1 saat önce yazdı:

Sen de benim gibi erken yaşta kafayı kırmışsın sağlığından sosyal hayatından taviz vererek yaptığın kürlerin hakkını ver 🦍

Veriyorum verdiğime inaniyorum ve hissediyorum gece kaslarım cekiyor uyaniyordum magnezyuma basladim, salonda barzo malda cok isin ehli adam da cidden var o cizgiyi ayirt edebiliyorum 16 17 yasinda sosyal hayat bence olmaz sen oyuna yeni başlamış bot iken gidip klan arayamazsın kafasındayim ben abi umarim anlatabilmisimdir hayatta basarili olmadan sagda solda yeme icmenin bana gore bi anlami yok

Kerem kurt, 1 saat önce yazdı:

Danabol tablet zaten primo dan cok yoruyor karaciğeri 

Evet zaten 6 hafta onu atip sonra primo ile devam etmek olur mu diye sordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Yigit132, 4 dakika önce yazdı:

Bence bana kalırsa dianabol hiç ekleme bu kadar iyi geliyorsa ilaç karaciğeri zorlamadan primo başlardım en başta 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit132    5
Kerem kurt, 5 dakika önce yazdı:

Bence bana kalırsa dianabol hiç ekleme bu kadar iyi geliyorsa ilaç karaciğeri zorlamadan primo başlardım en başta 

Hocam dogrusun ama danabolu de 20 alıyorum max 3. Haftadan 5e 30a cikartirim karaciğeri de iyi koruyacağım cunku danabol gibisi yok konu kutle oldugunda orjinal danabol ölüyü diriltiyor. Primoyu danabolun verdiğini korumak için düşündüm ama bilemedim karaciğeri senteze zorluyor primo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Yigit132, Şimdi yazdı:

Hocam dogrusun ama danabolu de 20 alıyorum max 3. Haftadan 5e 30a cikartirim karaciğeri de iyi koruyacağım cunku danabol gibisi yok konu kutle oldugunda orjinal danabol ölüyü diriltiyor. Primoyu danabolun verdiğini korumak için düşündüm ama bilemedim karaciğeri senteze zorluyor primo

Danabol bir şey katmaz tuttuğu suyu vsrdirir kick start için kullanılıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Yigit132, 23 dakika önce yazdı:

Formunu paylaşır mısın dostum.Yaşın gereği kullanım bilgisi alamaman gerekiyor fakat gerekli alt yapın varsa en azından ciddi bir zarar görmemen için öneriler sunabiliriz

• Beğen 1
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yigit132    5
Jacop, 25 dakika önce yazdı:

Formunu paylaşır mısın dostum.Yaşın gereği kullanım bilgisi alamaman gerekiyor fakat gerekli alt yapın varsa en azından ciddi bir zarar görmemen için öneriler sunabiliriz

Tel değiştirdiğim için eski fotolarım gitti insta sohbetlerimde varsa atıcam yoksa çekerim yarın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Merhaba; henüz daha yaşınız gereği '' karakteriniz, hormonlarınız, kişiliğiniz '' ve daha fazlasının bile oturmadığı haliyle çömeldiği dönemdesiniz siz daha bu yaşlarda bin tane farklı idealiniz olması gerekirken hormonlar en son seçenek olmalı hayatınız da. Dediğim gibi daha kendi hormon yapınız oturmamış ergenliğin merkezindesiniz ve diyorsunuz ki ben steroid kullanacağım. Yaşınız gereği forumda hormonlar kategorisine konu açarak veya başka ilgili konuların altına mesaj atarak yardım talep edemezsiniz aksi halde forum kuralları gereği kullanıcı kaydınızı sınırsız süreyle engellemek zorunda kalırım bilginiz olsun. Okuyarak destek alabilirsiniz konulardan.

Lütfen aşağıda paylaştığım konuyu okuyup, inceleyin. 

KONU KİLİTLENMİŞTİR

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: supraxdt
      Merhabalar,
      Küre girmek istiyorum fakat hangi ilaçları kullanacağım bilgi almak istiyorum.
      testo e boldenon dianbol Var kafamda boldenon yerine rimobolan da kullanabilirim aslında amacım bulk kürü ve 16 haftalık bir kür düşünüyorum kür içerisinde insülin de kullanabilirim aslında kendimden detay vermek Çok daha iyi olur aslında;
      Boy; 156cm Kilo; 61 Spor geçmişi ; 1 yıl  Kür kombini yapma konusunda ve marka seçimi hakkında bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim bir kaç satıcı ile görüşüp fiyat aldım çoğu 5.700-6.800 bandında bir fiyat verdi ve bazıları tren deca da ekleyebilirsin dediler ama kararsız kaldım diyebilirim.
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.