Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Can4212

Sustanon deca bolde danabol kürü

Önerilen İletiler

Can4212    31

Yukarıdaki 4 ilaçla kür yapmayı düşünüyorum bütçeme göre haftalık doz ayarlaması yaptım

Sustanon 1-14 hafta 700mg

Deca 1-10 hafta 400mg

Boldenon 1-10 hafta 400mg

Danabol 1-6 hafta 40mg

3. Kürüm olacak değerli abilerim yorumlarsanız sevinirim

@rastlantisal @hectordoyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kerem kurt    67
Can4212, 36 dakika önce yazdı:

Yukarıdaki 4 ilaçla kür yapmayı düşünüyorum bütçeme göre haftalık doz ayarlaması yaptım

Deca 1-10 hafta 400mg

Danabol 1-6 hafta 40mg

Dostum form ne halde istedik atmadın sağlığında sorun yoktur inşallah iyimisin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32

Bu kürde neden sustanon? Neden 750 mg? Bolde neden var, üstelik 10 hafta için?.. Baştan aşağı gözden geçirilmeli...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Kerem kurt, 18.12.2022 - 16:18 yazdı:

Dostum form ne halde istedik atmadın sağlığında sorun yoktur inşallah iyimisin 

Sporu bırakmak zorunda kaldım 2 hafta önce tekrar başladım formu atiyim yeni yeni toparladım

IMG_20221218_162435.jpg IMG_20221218_162418.jpg

Güz, 18.12.2022 - 16:18 yazdı:

Bu kürde neden sustanon? Neden 750 mg? Bolde neden var, üstelik 10 hafta için?.. Baştan aşağı gözden geçirilmeli...

750 değil 600-700 arası 

Bolde decayla uyum sağlıyor diye biliyorum yanlışım mı var 10 hafta olmasının sebebi bütçem yetmiyor ki bende 4. Haftadan açılmıştı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Can4212, 41 dakika önce yazdı:

Sporu bırakmak zorunda kaldım 2 hafta önce tekrar başladım formu atiyim yeni yeni toparladım

Süper form başarılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
thompson, 1 dakika önce yazdı:

Bu formu ne kullanarak yaptın 

İlk kürüm berbattı çok sıkıntı yaşadım (ilaç marka konusunda) forumdada var ikinci kürüm only sustanon oldu ve ilk kürümden daha çok verim aldim eczaneden şaşmayın :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Can4212, 15 dakika önce yazdı:

750 değil 600-700 arası 

Bolde decayla uyum sağlıyor diye biliyorum yanlışım mı var 10 hafta olmasının sebebi bütçem yetmiyor ki bende 4. Haftadan açılmıştı 

Tam tersi Boldenon Deca ile uyumlu değildir. Tren Bolde iyi gider. Decayla Bolde kullanılmasına şahsen kendimce karşıyım.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Tam tersi Boldenon Deca ile uyumlu değildir. Tren Bolde iyi gider. Decayla Bolde kullanılmasına şahsen kendimce karşıyım.

Bolde dht türevi deca ostrojenik zıt çalıştıkları için daha etkili bir kür olmaz mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Can4212, Bir saat önce yazdı:

Deca 1-10 hafta 400mg

Danabol 1-6 hafta 40mg

Küründen Boldeyi çıkar kardeşim. 3. kürün artık. Bu doz 3. kür bolde için düşük. Kalbe zarar veren kanı yağlandıran senin için gereksiz bir ilaç. Ayrıca adelen dolu kütlen iyi. Danabolü çıkar. Gücün kuvvetin yerinde. Çok gereksiz olur. Sustanon 500 sana yetecektir. 500 le başla. Verim almazsan dozu artırırsın. Birde eğer gerçek Tren bulabilirsen yan etkiler vesaire kabulleniyorsun, yönetebileceksen tavsiye ederim. Mesela Testo 500 ise Deca veya Tren max 200 olsun.

Can4212, 22 dakika önce yazdı:

Bolde dht türevi deca ostrojenik zıt çalıştıkları için daha etkili bir kür olmaz mı 

Mesele o değil. Bolde ile Deca farklı reseptörlere giren ilaçlar. Dediğin doğru kullanılmasında sakınca yok. Ancak etki, kar-zarar bazından ben bu iki ilacı yan yana kullanılmasını tavsiye etmiyorum. Boldenon ile Deca ağır kaçıyor. Sustanon ile Decanın bozduğu dengeyi Boldenon toparlayamaz. Aksine vücudunda farklı zararları olur. En basidi omuzlarında sırtında devasa akneler oluşturur. Ayrıca kütlen ve formun Bolde için ağır kaçıyor. Sana artık etkisi olmaz. Gereksiz zarar verir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
Can4212, Bir saat önce yazdı:

Deca 1-10 hafta 400mg

Danabol 1-6 hafta 40mg

Test Ent- 1-14 500 

Deca 1-10 hafta 250 mg

Boldenon- deca ile bence kullanma

Dianabol mg cok yuksek 30 iyidir 

Deca kullanmaya karar verdıysen  dikkatli kullan etkılerını gözlemledıkten sonra başka anabolık kullanmak ıstemezsin ama deca dick olmamaya dikkat et boldenon gereksiz sustanon yerine test ent iyidir 3. kür e göre mg lar benım yazdıklarım bile yüksek kalır şunu unutma ne kadar çok ilaç kullanırsam o kadar çok büyürüm mantığı gerçek dışıdır Kürden  verım almaya bak  Formun güzel Başarılar dilerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
YellowDe, 28 dakika önce yazdı:

Test Ent- 1-14 500 

Deca 1-10 hafta 250 mg

Deca kullanmaya karar verdıysen  dikkatli kullan etkılerını gözlemledıkten sonra başka anabolık kullanmak ıstemezsin ama deca dick olmamaya dikkat et boldenon gereksiz sustanon yerine test ent iyidir 3. kür e göre mg lar benım yazdıklarım bile yüksek kalır şunu unutma ne kadar çok ilaç kullanırsam o kadar çok büyürüm mantığı gerçek dışıdır Kürden  verım almaya bak  Formun güzel Başarılar dilerim

İlk defa nor 19 kullanicam bakalım sustanondan bile beni tatmin edecek kadar verim aldıysam decada nasıl olucam görücez 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Can4212, Şimdi yazdı:

İlk defa nor 19 kullanicam bakalım sustanondan bile beni tatmin edecek kadar verim aldıysam decada nasıl olucam görücez 

Önceki konuda çok gelişim yajal5amadın sanırım ilaçlar  boş muydu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
swezy, 1 dakika önce yazdı:

bu adam nasıl benden küçük 🤨

Bomba gibi olmuş başına Bi iş gelmemesi mucize ama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Kerem kurt, 22 dakika önce yazdı:

Bomba gibi olmuş başına Bi iş gelmemesi mucize ama 

morallerim bozuldu damardan deca vurucam şimdi … şaka bi yana geleceği var  arkadaşın umarım hiç bozmadan böyle devam eder 💪

Can4212, 25 dakika önce yazdı:

kanka sana tavsiyem dbol kullanma. diğer hocalarımın dediği gibi bolde vs de gereksiz kalır bu planlamada. bende şuan sustanon+deca gidiyorum. eğer deca dolu ise seni bir üst segmente taşır. sustanona zaten laf yok çok severim. fakat ester ağırlığını unutma 3 ampül 550mg kadar yapıyor. ufak ufak tren e de girersen mis gibi olur. dolu tren bulursam maddi durumum düzelince bende ekleyeceğim. başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
swezy, 15 dakika önce yazdı:

kanka sana tavsiyem dbol kullanma. diğer hocalarımın dediği gibi bolde vs de gereksiz kalır bu planlamada. bende şuan sustanon+deca gidiyorum. eğer deca dolu ise seni bir üst segmente taşır. sustanona zaten laf yok çok severim. fakat ester ağırlığını unutma 3 ampül 550mg kadar yapıyor. ufak ufak tren e de girersen mis gibi olur. dolu tren bulursam maddi durumum düzelince bende ekleyeceğim. başarılar

Boldeyi çıkarttım ama dbol kullanicam 

Decayı ve danabolu bodytech alıcam umarım doludur 

Kerem kurt, 25 dakika önce yazdı:

Önceki konuda çok gelişim yajal5amadın sanırım ilaçlar  boş muydu 

Sorma reis çok sıkıntı yaşadım satıcının burdan ... Neyse 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Can4212, Şimdi yazdı:

Sorma reis çok sıkıntı yaşadım satıcının burdan ... Neyse 

Dozajlardan belliydi kanka ilacı boş olduğu için çok doz yazmış sanırım neyse iyi akşamlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32
Can4212, 2 saat önce yazdı:

750 değil 600-700 arası 

Vücuduna gereksiz yüklenmiş olursun. Bu işte her şey getiri ve götürü hesaplamasından ibaret, orantıyı bozmamak lazım. Bunun yerine Blast&Cruise mantığıyla ilerleyip, minimum ilaçtan maksimum faydayı hedefleyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
YellowDe, 18.12.2022 - 17:14 yazdı:

Test Ent- 1-14 500 

Deca 1-10 hafta 250 mg

Hocam şu şekil bir kür planladım tekrardan 

1-24 sustanon 500mg

1-20 boldenon ilk 10 haftası 250mg son 10 haftası 400mg

10-20 deca 250mg

1-4 danabol 30mg

Nasıl sizce sustanon kullanmakta kararlıyım eczane bana ucuza geliyor hem maddi hem de sterillik konusunda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Can4212, 20.12.2022 - 08:34 yazdı:

Hocam şu şekil bir kür planladım tekrardan 

1-24 sustanon 500mg

1-20 boldenon ilk 10 haftası 250mg son 10 haftası 400mg

10-20 deca 250mg

1-4 danabol 30mg

Nasıl sizce sustanon kullanmakta kararlıyım eczane bana ucuza geliyor hem maddi hem de sterillik konusunda

Son durum ne

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Can4212, 54 dakika önce yazdı:

İlaçlar daha girmemiş tr ye knk gelince guncellicem

dostum ilaçlar zaten tr üretimde her neyse danabol hiç kullanma bomboş bana kalırsa illa kullanacağım diyorsan iran anapolon kullan dbol gereksiz. Yeni planlama güzel ama bolde yi 20 hafta 400 kullan sustoyu 20. haftada kes enant dön pct sürecini kolaylaştırır bir diğer tavsiyemde o marka ilaçları kullanma bütçen yoksa susto kullan sadece zaten bu kür benim gözümde only testo tamamen sağlıklı sporlar.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
galicik, 34 dakika önce yazdı:

dostum ilaçlar zaten tr üretimde her neyse danabol hiç kullanma bomboş bana kalırsa illa kullanacağım diyorsan iran anapolon kullan dbol gereksiz. Yeni planlama güzel ama bolde yi 20 hafta 400 kullan sustoyu 20. haftada kes enant dön pct sürecini kolaylaştırır bir diğer tavsiyemde o marka ilaçları kullanma bütçen yoksa susto kullan sadece zaten bu kür benim gözümde only testo tamamen sağlıklı sporlar.. 

Bodytech dostum aynen tr üretimi 🤠

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.