Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bumin

Andromedicals vs zphc

Önerilen İletiler

PowerWave    219
YellowDe, 2 dakika önce yazdı:

Evet iş birliği yaptığı elemanda damladı ulan …. Ben burada hiçbir şey önermedim diyorum nasıl merdivenaltına bağladın bi ürün marka satıcı önerdiğimi göster adanalıdan başka göstermessen ….  Sın sahte ürünleri satın  hemen rızka bağlayın millete sahte ürün kullandırtın zphc orjinal diyip işin içinden çıkın 200 liraya peptit satın ifşalanınca stok yok öyle gözüküyor ayağına yatın bu arkadaştan bütün forum şikayetçi ne kadar göz yumulacak? Bunun yaptığını yeni bir üye yapsaydı göz yumulurmuydu belliki foruma sızmış her konuda sitenin reklamını yapıyor bana merdiven altı ürün pazarlamacısı diyor 😀 kismeye marka satıcı önermedim diyorum hala papağan ziya gibi tekrarlıyor kullanıdığın zpch gerçekten orjinalmiş

sende ne ahlak bırakmış ne de bir tutam akıl ..

Çok gereksiz yorumlar yapıyorsun . Yenilen pehlivan misali yazmaya pardon gevelemeye çalışıyorsun . Ahlaktan bahsetmen biraz tezat  olmuş . Ya hem anlamıyorsun hem saçmalıyorsun nasıl bir varlıksın sen anlamış değilim . 😅😅

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

PowerWave    219
YellowDe, 7 dakika önce yazdı:

Evet iş birliği yaptığı elemanda damladı ulan …. Ben burada hiçbir şey önermedim diyorum nasıl merdivenaltına bağladın bi ürün marka satıcı önerdiğimi göster adanalıdan başka göstermessen ….  Sın sahte ürünleri satın  hemen rızka bağlayın millete sahte ürün kullandırtın zphc orjinal diyip işin içinden çıkın 200 liraya peptit satın ifşalanınca stok yok öyle gözüküyor ayağına yatın bu arkadaştan bütün forum şikayetçi ne kadar göz yumulacak? Bunun yaptığını yeni bir üye yapsaydı göz yumulurmuydu belliki foruma sızmış her konuda sitenin reklamını yapıyor bana merdiven altı ürün pazarlamacısı diyor 😀 kismeye marka satıcı önermedim diyorum hala papağan ziya gibi tekrarlıyor kullanıdığın zpch gerçekten orjinalmiş

sende ne ahlak bırakmış ne de bir tutam akıl ..

Bir tane sağlam  delilin yok anca boş boş yazıyorsun :)  Varsayımlar üzerinden yazmaya devam et . Salona git biraz ter at stresini at rahatlarsın . Bak antrenman at sana tavsiyem böyle giderse kolun 40 I geçemeyecek :) 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24

Deliller ortada siteye girip bakabilirsin sitenin kurulum tarihine de bak  zphc övmeden duramayan ancak formunu paylaşmaktan aciz arkadasım kaç kişi senden form istedi zphc efssaaneee bi form bile paylaşamadın kolum suan 44 senin ömrün boyunca göremeyeceğin seviyede kullandığım markaların bahsi bile geçmedi sen önce formunu paylaş öyle konusalım yalan ağzına yuva yapmış nedense site sahibi ile kod adı zphc aynı anda cevap yazıyor

Cretox, 1 saat önce yazdı:

Hakkımda göster bir tane zphc alıp memnun kalmayan ? 

Zpch orjinal veya sahte demedim diğer ürünlerin SAHTE 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
YellowDe, 4 dakika önce yazdı:

Zpch orjinal veya sahte demedim diğer ürünlerin SAHTE 

Çevir kazı yanmasın. Sıcak ve  sulu 44 kol 😅😅😅

tarihinde PowerWave tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YellowDe    24
PowerWave, 17 dakika önce yazdı:

Boş yapma formunu paylaş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
YellowDe, Şimdi yazdı:

Boş yapma formunu paylaş 

Çevirmene devam etmelisin .. devamkee 😅😅

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
PowerWave, 49 dakika önce yazdı:

Seni ciddiye alıp sana cevap verdiğim için kendimden utandım, seninle muhatap olduğum için çok özür dilerim. İyi pazarlamalar, sağlıklı sporlar. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
PowerWave, 37 dakika önce yazdı:

Çevirmene devam etmelisin .. devamkee 😅😅

Tek bildiğim şey, Namusum üzerine yemin olsun Sp Labs fiyatlarının 350 tl olduğu konuşulunca o malum sitede, sen hani 350 değil diyordun. Tam o sırada bende siteye geziyordum. Siteyi yenilediğim anda SP Labs fiyatları 1000 küsürlere çıkmıştı. O andan itibaren anladım adamla iş birliğini yaptığını zaten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
Rota, 5 dakika önce yazdı:

Tek bildiğim şey, Namusum üzerine yemin olsun Sp Labs fiyatlarının 350 tl olduğu konuşulunca o malum sitede, sen hani 350 değil diyordun. Tam o sırada bende siteye geziyordum. Siteyi yenilediğim anda SP Labs fiyatları 1000 küsürlere çıkmıştı. O andan itibaren anladım adamla iş birliğini yaptığını zaten.

Burak hocam umarım bu arkadaşa gerekeni yapar.Hem yanlış yönlendirme yapıyor hem bizi temsil edecek adamı karalamak için uzun uzun yazılar yazıyor.

Söylenecek çok söz var ama bunun gibi tiplere sövmek bile bir kayıp

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Rota, 25 dakika önce yazdı:

Hala aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp tekrar yazıyorsun . Doğru tektir yalan çoktur . Yalan konuşmayı iftira atmayı bırakın. Elinde olmayan ürünün fiyatını neden güncellesin ? Belki stokları yeniledi ? Ben adama diyorum ki zphc al sen diyorsun Ankara .. işbirliği yapmıyorum yapsam da bu zphc nin orijinalliğini değiştirmez . Demagoji yapmayı kesin yolunuza bakın bu stres sizi daha da küçültür …

Jacop, 15 dakika önce yazdı:

Burak hocam umarım bu arkadaşa gerekeni yapar.Hem yanlış yönlendirme yapıyor hem bizi temsil edecek adamı karalamak için uzun uzun yazılar yazıyor.

Söylenecek çok söz var ama bunun gibi tiplere sövmek bile bir kayıp

Ya velet sen kendi tipine bak evvela . Sürekli sinyal vermeyi bırak biri gerçekten takılır sna yazık olursun ..

Biriniz değil hepiniz gelsin .. Zaten haklı olsa idiniz biriniz yeterdi 😅😅😅

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
PowerWave, 8 dakika önce yazdı:

Hala aynı şeyleri ısıtıp ısıtıp tekrar yazıyorsun . Doğru tektir yalan çoktur . Yalan konuşmayı iftira atmayı bırakın. Elinde olmayan ürünün fiyatını neden güncellesin ? Belki stokları yeniledi ? Ben adama diyorum ki zphc al sen diyorsun Ankara .. işbirliği yapmıyorum yapsam da bu zphc nin orijinalliğini değiştirmez . Demagoji yapmayı kesin yolunuza bakın bu stres sizi daha da küçültür …

Ha işte bende bunun üzerine yemin ediyorum. Sitede geziyordum. O sırada senin yazını okuyordum. İleti gönderdin fiyatları böyle değil 1000 küsür üstünde diye. Bende merak edip baktım siteye reset atınca testo fiyatı 350 den 1000 lere uçtu. Tesadüfse eyvallah :D Ha bi de o arkadaş da İstanbulda sende. Muhtemelen görüşmeniz vardır.

PowerWave, 6 dakika önce yazdı:

Biriniz değil hepiniz gelsin .. Zaten haklı olsa idiniz biriniz yeterdi 😅😅😅

Yav o kadar haksızsın ki gelen görüp yazıyor ben seni ZPHC adı altında her yere gördüm hepsinde o siteye kodların. Sen kendini Einstein sanıyorsun herhalde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Rota, Şimdi yazdı:

Ha işte bende bunun üzerine yemin ediyorum. Sitede geziyordum. O sırada senin yazını okuyordum. İleti gönderdin fiyatları böyle değil 1000 küsür üstünde diye. Bende merak edip baktım siteye reset atınca testo fiyatı 350 den 1000 lere uçtu. Tesadüfse eyvallah :D Ha bi de o arkadaş da İstanbulda sende. Muhtemelen görüşmeniz vardır.

Kardeşim ben istanbuldayım adres dahi verebilirim .. O şahsın nerde oturduğunu kendisi bilir hiç bir satıcının (Merdivenaltı satıcıların)  adres bildirdiğini görmedim .. 

Görüşmek isteyen , sıkıntısı olan herkesi beklerim (:

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196

@PowerWave forum disiplini, tertibi ve huzurunu bozmaya ayrıca ardışık şekilde defalarca uyarmama rağmen kendinizce yargı  dağıtmaya yönelik hareket edip cümle başında bahsi geçen konularda ısrarla disiplinsizlik gösterdiğiniz için '' sınırsız süreyle platformdan uzaklaştırıldınız. ''

KONU KİLİTLENMİŞTİR

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.