Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mahmutaga

Definasyon kürü yardim!

Önerilen İletiler

Mahmutaga    35

Herkese Merhaba!

siz bilgili insanlardan yardim ve tavsiye istiyorum.

26 yasinda 178 boyunda ve 130 kg simdi. Spor gecmisim yaklasik 10 sene spor yaptim ve on/ off sekilde duzenli yapmayi calisdim. Once hic küre girmedim ve simdi baya kg aldim ve kilo düsmek istiyom. Su fazla yaglar gitsin ve kaslar ortiye ciksin yeniden. Once formu guzeldi, Ama simdi berbat duruma geldim. Bir definasyon küre giricem ve ilaclari aldim. Onceki formum ve simdi formu ekliycem.

beslenme yaklasik 2000 kalori gunluk low Carb sekilde siki diyet. Haftanin 7 gunu spor yapiyom ve motivasyonum yuksek simdi. Amacim Maximum yag yakmak ve kilo vermek. Pek fazla kas eritmeden.

benchpress: 180kg

deadlift: 230kg

squat: 160kg

elimde simdi olan ilaclar: 

50 tablet Winstrol 50mg, T3 tiromel 250 tablet, clenbuterol 100 tablet.

Planim su sekilde gunluk:

50 mg Winstrol, 50mg T3, 40mg clen

Winstrol yaklasik 8 hafta dusunuyom

ama bu t3 ve clen nasil kullanmam lazim ve kac hafta?

sizin fikirleriniz ve bilgilerinize ihtiyacim var.

yardimci olarsaniz cok Mutlu olurum

859A5793-164F-4AED-B07F-8B6443DA5FD0.png 41C24349-DD23-4CE2-80F7-5093FD7865D7.jpeg 53B61703-C4E5-4CF8-AB3A-849D16E4D46D.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rota    225
Mahmutaga, Bir saat önce yazdı:

Herkese Merhaba!

26 yasinda 178 boyunda ve 130 kg simdi. Spor gecmisim yaklasik 10 sene spor yaptim ve on/ off sekilde duzenli yapmayi calisdim. Once hic küre girmedim ve simdi baya kg aldim ve kilo düsmek istiyom. Su fazla yaglar gitsin ve kaslar ortiye ciksin yeniden. Once formu guzeldi, Ama simdi berbat duruma geldim. Bir definasyon küre giricem ve ilaclari aldim. Onceki formum ve simdi formu ekliycem.

beslenme yaklasik 2000 kalori gunluk low Carb sekilde siki diyet. Haftanin 7 gunu spor yapiyom ve motivasyonum yuksek simdi. Amacim Maximum yag yakmak ve kilo vermek. Pek fazla kas eritmeden.

Definasyon kürü değil. İntihar kürü... T3 ve Clen he :D. Profilim de ki iletilere bakarsan görebilirsin bu ilaçlar hakkında neler yazdığımı... Ve özellikle ikisini aynı anda kullanırsan nabzının min 130 140 larda gezeceğinden haberdar olmalısın. Ayrıca kalp krizi geçirme olasılığının o kadar fazla artıcak ki daha önce bu ilaçları kullanmayıp genetik bir rahatsızlığın varsa muhtemelen başına bir şey gelebilir. T3 çarpıntı yapar metabolizmayı hızlandırır nabzı yükseltir vücut ısısını artırır. Clende bunu daha kötü bir şekilde yapar... Doğrudan metabolizmaya saldırır ve T3 ne yapıyorsa onu farklı şekillerde yapar... Metabolizman aşırı hızlı çalışır nabzın tansiyonun aşırı hızlı yükselir... Yağla birlikte, vücudunda ki bütün kasların, organların dahi eriyip zarar görecektir. Winstrol ise bu kas kaybını durduramaz, testoyu baskılar ve düşük testonun yan etkilerini yaşarsın... Bu zorlaşmış yağ kaybı ve artan kas kayıpları olarak (en zayıfı) sana geri dönüş yapar. Bu definasyon kürü değil, intihar ve kas kayıp kürü... Ki muhtemelen elinde ki ilaçlarda gerçek değil resimlerden gördüğüm kadarıyla... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
Rota, 39 dakika önce yazdı:

Definasyon kürü değil. İntihar kürü... T3 ve Clen he :D. Profilim de ki iletilere bakarsan görebilirsin bu ilaçlar hakkında neler yazdığımı... Ve özellikle ikisini aynı anda kullanırsan nabzının min 130 140 larda gezeceğinden haberdar olmalısın. Ayrıca kalp krizi geçirme olasılığının o kadar fazla artıcak ki daha önce bu ilaçları kullanmayıp genetik bir rahatsızlığın varsa muhtemelen başına bir şey gelebilir. T3 çarpıntı yapar metabolizmayı hızlandırır nabzı yükseltir vücut ısısını artırır. Clende bunu daha kötü bir şekilde yapar... Doğrudan metabolizmaya saldırır ve T3 ne yapıyorsa onu farklı şekillerde yapar... Metabolizman aşırı hızlı çalışır nabzın tansiyonun aşırı hızlı yükselir... Yağla birlikte, vücudunda ki bütün kasların, organların dahi eriyip zarar görecektir. Winstrol ise bu kas kaybını durduramaz, testoyu baskılar ve düşük testonun yan etkilerini yaşarsın... Bu zorlaşmış yağ kaybı ve artan kas kayıpları olarak (en zayıfı) sana geri dönüş yapar. Bu definasyon kürü değil, intihar ve kas kayıp kürü... Ki muhtemelen elinde ki ilaçlarda gerçek değil resimlerden gördüğüm kadarıyla... 

Ürünler 100/100 orjinal ve Alpha Pharma marka. Dunya ünlü kaliteli marka. Hepsini legit test yaptirdim kendi sayfalarindan.

biraz abartmiyormusun t3 hakkinda?

yurt disinda cok kisi clen ve t3 kullaniyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Mahmutaga, Şimdi yazdı:

Ürünler 100/100 orjinal ve Alpha Pharma marka. Dunya ünlü kaliteli marka. Hepsini legit test yaptirdim kendi sayfalarindan.

biraz abartmiyormusun t3 hakkinda?

yurt disinda cok kisi clen ve t3 kullaniyor.

Siteden check yaptıysan zaten yine sahte olabilir. Yurtdışında temin etmediysen veya pahalıya almadıysan muhtemelen sahtedir. Mesele bu ilaçların yurtdışında kullanılması değil zaten genel anlamda çok tehlikeli olması. Yurtdışında DNP kullanımı aşırı fazla. Özellikle amerikada. Ancak Clen ve T3 aynı anda daha önce kullandın mı bilmiyorum ama yürürken kalbinin boynunda atacağından emin olabilirsin. Ve eğer bir hastalığın varsa haberin yoksa sonucu hayati olacaktır. Bu abartı değil varolan gayet mümkün bir olası. Gelelim neticeye. Sonuç olarak sana ikisi yüksek kas kaybına sebep olacaktır. Çünkü kaslarını koruyacak herhangi bir ilaç kullanmıyorsun. Clenin anti-katabolik etkisi kaslarını koruyamaz. Winstrol hiç koruyamaz. Sadece suyunu atar ki Winstrolü yarışmacıların dışında ki insanların kullanması saçma. Amacı sadece podyuma saf sert kuru bir şekilde çıkmak. Başka bir olayı yok. Attığı su 1 haftada geri gelir yağ yakmaz. Evet ufalırsın küçülürsün su atarsın bu kürle. Ancak en az kas kaybı diyorsun ama çok ciddi şekilde kas kaybedeceksin. Sağlığına zarar vereceksin. Karşılığı ise sıfır olacak. İlaçların gerçek olmasıda senin zararına olacak. İlla birini kullanacaksan Clen veya T3 ü kullan. Aynı anda kullanmana inan gerek yok. Podyuma yetişmeyeceksin zaman sıkıntın yok. Birini kullan. Winstrolü çıkar. 200mg Testo Propionat ekle. Daha iyi sonuç alırsın. Bana kalırsa Clen kullan anti-katabolik etki yaşa. Yağ yakımını hızlandırsın. Üstüne testo p ekle 200mg. Çok temiz bi definasyon kürü olur. Min zarar, max kazanç...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
Rota, 16 dakika önce yazdı:

Siteden check yaptıysan zaten yine sahte olabilir. Yurtdışında temin etmediysen veya pahalıya almadıysan muhtemelen sahtedir. Mesele bu ilaçların yurtdışında kullanılması değil zaten genel anlamda çok tehlikeli olması. Yurtdışında DNP kullanımı aşırı fazla. Özellikle amerikada. Ancak Clen ve T3 aynı anda daha önce kullandın mı bilmiyorum ama yürürken kalbinin boynunda atacağından emin olabilirsin. Ve eğer bir hastalığın varsa haberin yoksa sonucu hayati olacaktır. Bu abartı değil varolan gayet mümkün bir olası. Gelelim neticeye. Sonuç olarak sana ikisi yüksek kas kaybına sebep olacaktır. Çünkü kaslarını koruyacak herhangi bir ilaç kullanmıyorsun. Clenin anti-katabolik etkisi kaslarını koruyamaz. Winstrol hiç koruyamaz. Sadece suyunu atar ki Winstrolü yarışmacıların dışında ki insanların kullanması saçma. Amacı sadece podyuma saf sert kuru bir şekilde çıkmak. Başka bir olayı yok. Attığı su 1 haftada geri gelir yağ yakmaz. Evet ufalırsın küçülürsün su atarsın bu kürle. Ancak en az kas kaybı diyorsun ama çok ciddi şekilde kas kaybedeceksin. Sağlığına zarar vereceksin. Karşılığı ise sıfır olacak. İlaçların gerçek olmasıda senin zararına olacak. İlla birini kullanacaksan Clen veya T3 ü kullan. Aynı anda kullanmana inan gerek yok. Podyuma yetişmeyeceksin zaman sıkıntın yok. Birini kullan. Winstrolü çıkar. 200mg Testo Propionat ekle. Daha iyi sonuç alırsın. Bana kalırsa Clen kullan anti-katabolik etki yaşa. Yağ yakımını hızlandırsın. Üstüne testo p ekle 200mg. Çok temiz bi definasyon kürü olur. Min zarar, max kazanç...

Yurtdisinda oturuyom yaten ve ilaclar yurtdisindan aldim.

ozaman tek t3 kulanim ve clen almayim.

testo e olurmu, yoksa testo p olucak?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Mahmutaga, Şimdi yazdı:

Yurtdisinda oturuyom yaten ve ilaclar yurtdisindan aldim.

ozaman tek t3 kulanim ve clen almayim.

testo e olurmu, yoksa testo p olucak?

Şimdi enjeksiyon sıkıntın yoksa Testo P definasyon döneminde sana daha fazla yardımcı olucaktır. Daha parçalı ve sert adeleye sahip olursun. Dozajı daha yüksektir. İşine gelir. Malum T-3 kullanmaya karar verdin. T3 ise yemek yemeden aç karna sabah al yaklaşık 1 saat sonra yemek ye. Max 8 hafta kullan. Ve piramit sistemiyle git. Max 150 mg ye. 50 100 150 git. Sonra 100 500 25 diye düş ve ilacı bırak. Daha iyi ve kalıcı sonuç alacaksın. Ve Tiroidlerine minimum zararı vermiş olacaksın. Ayrıca eğer T-3 ile yaşayacağın çarpıntılar artarsa kalbin boynunda atar ise ilacı kes. Clende normaldir ama bunda değil. T-3 ün piyasada çekilme sebebi bu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    898
Mahmutaga, 2 saat önce yazdı:

Herkese Merhaba!

benchpress: 180kg

deadlift: 230kg

squat: 160kg

elimde simdi olan ilaclar: 

50 tablet Winstrol 50mg, T3 tiromel 250 tablet, clenbuterol 100 tablet.

Planim su sekilde gunluk:

50 mg Winstrol, 50mg T3, 40mg clen

Winstrol yaklasik 8 hafta dusunuyom

ama bu t3 ve clen nasil kullanmam lazim ve kac hafta?

sizin fikirleriniz ve bilgilerinize ihtiyacim var.

yardimci olarsaniz cok Mutlu olurum

Testo olmadan wins kullanma. t3 tablet bilinçsiz kullanımı kalıcı sorunlar yarata bilir. Kesin kullancaksan. 1 hafta 25 mg 2. hafta 50 mg 3. hafta 75 mg 4. hafta 100 5. hafta 75 6. hafta 50 7. hafta 25 şekilde kulan sonra en az 1-2 hafta off ver. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Dostum madem yurtdışında yaşıyorsun trye geldiğinde al genotropinleri günlük 1.5 ünite kullan yanına testo koysan bile mis gibi yağ yakarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
Rota, 46 dakika önce yazdı:

Şimdi enjeksiyon sıkıntın yoksa Testo P definasyon döneminde sana daha fazla yardımcı olucaktır. Daha parçalı ve sert adeleye sahip olursun. Dozajı daha yüksektir. İşine gelir. Malum T-3 kullanmaya karar verdin. T3 ise yemek yemeden aç karna sabah al yaklaşık 1 saat sonra yemek ye. Max 8 hafta kullan. Ve piramit sistemiyle git. Max 150 mg ye. 50 100 150 git. Sonra 100 500 25 diye düş ve ilacı bırak. Daha iyi ve kalıcı sonuç alacaksın. Ve Tiroidlerine minimum zararı vermiş olacaksın. Ayrıca eğer T-3 ile yaşayacağın çarpıntılar artarsa kalbin boynunda atar ise ilacı kes. Clende normaldir ama bunda değil. T-3 ün piyasada çekilme sebebi bu.

Enjekto biraz Sikinti olabilir ilk sefer kur yapicam. Onun icin sordum test e olabilirmi diye? Test e su tutar diyorlar cunku.

kesin karar verdim t3 kullanicam Ama clen cikaricam ve hic kullanmiycam.

kas kayib etmemek icin testo yetermi yoksa baska birsey eklesem lazimmi?

desperado, 20 dakika önce yazdı:

Dostum madem yurtdışında yaşıyorsun trye geldiğinde al genotropinleri günlük 1.5 ünite kullan yanına testo koysan bile mis gibi yağ yakarsın.

Düsündüm onlari kulanmak istiyom.Ama ilk kurde fazla olmazmi?😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Mahmutaga, 28 dakika önce yazdı:

Enjekto biraz Sikinti olabilir ilk sefer kur yapicam. Onun icin sordum test e olabilirmi diye? Test e su tutar diyorlar cunku.

kesin karar verdim t3 kullanicam Ama clen cikaricam ve hic kullanmiycam.

kas kayib etmemek icin testo yetermi yoksa baska birsey eklesem lazimmi?

Düsündüm onlari kulanmak istiyom.Ama ilk kurde fazla olmazmi?😅

Büyüme hormonu kullan dostum. Gayet sağlıklı. Vücudunda kist veya kanser yoksa sorun olmaz. Yan etkiside olmaz. Gayet sağlıklı. Cildini güzelleştirir. Yağda yakar. Kasda inşa eder. Param olsa Gh deneyeceğim ilk ürünlerden... İlk kürde asla fazla olmaz. Enjeksiyon sorunu varsa Test e kullanabilirsin. Kas kaybını daha fazla önlemek adına yapabileceğin ilk ve en önemli şey proteini artırmaktır. En az 200 gram protein alman gerekir definasyon döneminde. Bununla birlikte paran varsa gerçek İgf-lr3 kullanabilirsin bunların yanında. Kas kaybını neredeyse sıfıra indirecektir. Gh den daha fazla verim alabilirsin definasyonda. Tabi ilaç konuşuluyor ama beslenme altın kural. Proteini 200 gram tutman lazım en az. Üstüne bile çıkabilirsin definasyon döneminde... Ben senin yerinde olsam durumum olsa yurtdışında olsam Testo + İgf-lr3 kürüne girerim. T-3 e dahi gerek kalmaz.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mahmutaga    35
Rota, 1 saat önce yazdı:

Büyüme hormonu kullan dostum. Gayet sağlıklı. Vücudunda kist veya kanser yoksa sorun olmaz. Yan etkiside olmaz. Gayet sağlıklı. Cildini güzelleştirir. Yağda yakar. Kasda inşa eder. Param olsa Gh deneyeceğim ilk ürünlerden... İlk kürde asla fazla olmaz. Enjeksiyon sorunu varsa Test e kullanabilirsin. Kas kaybını daha fazla önlemek adına yapabileceğin ilk ve en önemli şey proteini artırmaktır. En az 200 gram protein alman gerekir definasyon döneminde. Bununla birlikte paran varsa gerçek İgf-lr3 kullanabilirsin bunların yanında. Kas kaybını neredeyse sıfıra indirecektir. Gh den daha fazla verim alabilirsin definasyonda. Tabi ilaç konuşuluyor ama beslenme altın kural. Proteini 200 gram tutman lazım en az. Üstüne bile çıkabilirsin definasyon döneminde... Ben senin yerinde olsam durumum olsa yurtdışında olsam Testo + İgf-lr3 kürüne girerim. T-3 e dahi gerek kalmaz.

Tmm cok Sagol 

hemen buyume hormonu almam lazim ozaman.

gunde kac almam lazim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Mahmutaga, 57 dakika önce yazdı:

Tmm cok Sagol 

hemen buyume hormonu almam lazim ozaman.

gunde kac almam lazim?

İgf alabilirsen, igf alman senin için daha iyi olur. İgf-lr3. Eğer almıycaksan günde 2IU Büyüme Hormonu kullanman yeterli olur. Bütçen varsa 4IU kullan. Bu sana yardımcı olucaktır. Az diyenler olabilir ama yanında anabolikte kullanıcaksın. İkisi birbirini tamamlar.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10

T3 tavsiye etmem ama Clen idmandan önce kullanılabilir(eğer akşam 6'dan sonra kullanıyorsan öğlen 2 gibi alabilirsin). 21 gün 0.40mcg kullanım 9 gün ara ve tekrar aynı sistem olarak ben çok faydasını gördüm. Piramit sistemini kullanmadım. Clen olmadan da çok güzel kilolar verebilirsin ama eğer bir shortcut arıyorsan kullanılabilir. Bu ara testosteronsuz kür de kür sayılmaz. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.