Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

melih32

Başlangıç steroid hk.

Önerilen İletiler

melih32    1

Merhabalar,

Yaklaşık 2015 den buyana body yapıyorum fakat istediğim verimi alamadığım için moral bozukluğu ile bırakıyorum, şimdi tekrar başlamak istiyorum ama bu sefer steroid kullanmayı düşünüyorum, nasıl temin edeceğimi ve nasıl kullanacağımı söylerseniz sevinirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Imajeste    34
desperado, 2 saat önce yazdı:

İlaçsız gelişemeyen ilaçlı da gelişemez.

İlaçsız bir yere kadar gelişir ilaçlı zirveyi görür 🔱

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melih32    1
Imajeste, 19 saat önce yazdı:

İlaçsız bir yere kadar gelişir ilaçlı zirveyi görür 🔱

Benim istediğimde o ama nereden hangi ilacı almam lazım bilmiyorum, çevreme de sormak istemiyorum açıkçası. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827
melih32, 1 dakika önce yazdı:

Benim istediğimde o ama nereden hangi ilacı almam lazım bilmiyorum, çevreme de sormak istemiyorum açıkçası. 

Vücut fotoğraflarınızı ekleyin yüz hariç herkes öneride bulunabilir ezbere kimse bu bu diyemez mantığı olmaz dese de.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melih32    1
forbit, 23 saat önce yazdı:

Vücut fotoğraflarınızı ekleyin yüz hariç herkes öneride bulunabilir ezbere kimse bu bu diyemez mantığı olmaz dese de.

Şuan sıfırdan başlıcam, en az 2 senedir yapmıyorum.

HSN_2855.JPG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
melih32, 45 dakika önce yazdı:

Şuan sıfırdan başlıcam, en az 2 senedir yapmıyorum.

Önce 3 4 ay boyunca tek bir antreman sistemini oturt. Eğer bu oturmazsa asla büyüyemezsin. Tek bir sistemin olsun her hafta her ay aynı haraketler. En kür bitene kadar aynı program olacak. Küre başlamadan önce dambılları dahi tutmayı öğrenmiş olmalısınız. Bu sebeple en az 3 4 ay ilaç kullanma. Hatta en az 6 ay önerilir biraz kütle dolması için ama hızlı ilerlemek istiyorsan 3 4 ayda olabilir. Ama 3 4 aydan önce yaparsan verim gözle görülür derecede azalır. Gereksiz zarar alır ilacada paranada yazık edersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melih32    1
Rota, 12 dakika önce yazdı:

Önce 3 4 ay boyunca tek bir antreman sistemini oturt. Eğer bu oturmazsa asla büyüyemezsin. Tek bir sistemin olsun her hafta her ay aynı haraketler. En kür bitene kadar aynı program olacak. Küre başlamadan önce dambılları dahi tutmayı öğrenmiş olmalısınız. Bu sebeple en az 3 4 ay ilaç kullanma. Hatta en az 6 ay önerilir biraz kütle dolması için ama hızlı ilerlemek istiyorsan 3 4 ayda olabilir. Ama 3 4 aydan önce yaparsan verim gözle görülür derecede azalır. Gereksiz zarar alır ilacada paranada yazık edersin.

Anladım yani en azından 3 4 ay takviye yapmadan başlamalıyım, peki sadece iki haftada bir sustanon yaptırsam yine verim alınamaz mı, normalde haftada bir yapıldığından diyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
melih32, 4 dakika önce yazdı:

Anladım yani en azından 3 4 ay takviye yapmadan başlamalıyım, peki sadece iki haftada bir sustanon yaptırsam yine verim alınamaz mı, normalde haftada bir yapıldığından diyorum. 

Olmaz zarar verir bir işine yaramaz. Vücudunu bozma ilacı harcama. Önce bir malı gör en önemlisi antreman sistemini oturt. Vücudunu hazırla. Adelende kas çekirdeklerin çoğalsın ki ilaç çalışsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melih32    1
Rota, Şimdi yazdı:

Olmaz zarar verir bir işine yaramaz. Vücudunu bozma ilacı harcama. Önce bir malı gör en önemlisi antreman sistemini oturt. Vücudunu hazırla. Adelende kas çekirdeklerin çoğalsın ki ilaç çalışsın.

Anladım. O zaman 3 ay run run😅 teşekkür ederim yardımın için. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roddy0    27
melih32, 6 dakika önce yazdı:

sen bu işe büyü olarak bakiyosun hocam sustanon yaptirsam ne :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
melih32, Şimdi yazdı:

Anladım. O zaman 3 ay run run😅 teşekkür ederim yardımın için. 

Bir şey değil. 3 ay run. Sonra haftada 1 sustanon başla. İlacı 2 ye böl. Bir ampulu haftada 2 ye böl. Daha iyi hissedersin. Ağrı yaparsa 1 ml ilaca yarı ml evigen koy öyle yap. Oranı bu şekilde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melih32    1
roddy0, Şimdi yazdı:

sen bu işe büyü olarak bakiyosun hocam sustanon yaptirsam ne :D

Bizde 1 hafta da şişelim demiyoruz, ama 1 yılda alacağım verimi yarıya nasıl indirebilirim diyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
melih32, Şimdi yazdı:

Bizde 1 hafta da şişelim demiyoruz, ama 1 yılda alacağım verimi yarıya nasıl indirebilirim diyorum.

O iş tek başına sustanonla olur... Ama ne kadar ilaçla... İlacı geçtim beslenme için aylık minimum 3-4 k tl ayırman lazım. Günde min 200 gram protein lazım... İlaçsız vücut belli bir miktara kadar olur. Lakin beslenme olmadan bir halt olmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melih32    1
Rota, 24 dakika önce yazdı:

Bir şey değil. 3 ay run. Sonra haftada 1 sustanon başla. İlacı 2 ye böl. Bir ampulu haftada 2 ye böl. Daha iyi hissedersin. Ağrı yaparsa 1 ml ilaca yarı ml evigen koy öyle yap. Oranı bu şekilde.

Zaten önemli olanda ağrı veya ekstrem olayların olmaması hem yoğun bir işim var hemde yaklaşık 12 13 saat dinlenme yok denecek kadar az. Birde üstüne o tür bir ağrı gibi olaylar oldumu herşeyde verimim düşecek.

Rota, 22 dakika önce yazdı:

O iş tek başına sustanonla olur... Ama ne kadar ilaçla... İlacı geçtim beslenme için aylık minimum 3-4 k tl ayırman lazım. Günde min 200 gram protein lazım... İlaçsız vücut belli bir miktara kadar olur. Lakin beslenme olmadan bir halt olmaz.

Beslenme sıkıntı değil lokantam var zaten😅 onu hallederim her türlğ

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
melih32, 21 dakika önce yazdı:

Zaten önemli olanda ağrı veya ekstrem olayların olmaması hem yoğun bir işim var hemde yaklaşık 12 13 saat dinlenme yok denecek kadar az. Birde üstüne o tür bir ağrı gibi olaylar oldumu herşeyde verimim düşecek.

O zaman evigeni artırman lazım. Bi de haftada bir kere enjeksiyon yapabilirsin. O zaman sorun olmaz. Ama haftada 1 tüp sustanon sana pek bir şey katmaz. Kuvvetli esterler ama içerik az. Kas kütlesi koymak zor bu ilaçla. En az 750 mg de başlar o etkisi. Ki o da sana faydadan çok zarar verir. Sustanon ağır bir ilaç. Psikolojik etkiyi en çok kötü yansıtan testo türü.

melih32, 20 dakika önce yazdı:

Beslenme sıkıntı değil lokantam var zaten😅 onu hallederim her türlğ

Hallet :D aynen çok güzel iş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melih32    1
Rota, 19 dakika önce yazdı:

O zaman evigeni artırman lazım. Bi de haftada bir kere enjeksiyon yapabilirsin. O zaman sorun olmaz. Ama haftada 1 tüp sustanon sana pek bir şey katmaz. Kuvvetli esterler ama içerik az. Kas kütlesi koymak zor bu ilaçla. En az 750 mg de başlar o etkisi. Ki o da sana faydadan çok zarar verir. Sustanon ağır bir ilaç. Psikolojik etkiyi en çok kötü yansıtan testo türü.

Biraz araştırdım, teb üzerinden de baktım en iyi olumlu yanı piyasada eczaneden alabileceğin en uygunu olması.

Rota, 17 dakika önce yazdı:

Hallet :D aynen çok güzel iş.

Artık cumartesi yoğun mesaiye başlarım bakalım sonuçları attıkça yardımlarınızı beslicem, sizlerden olumlu yanıt aldığımda kür e başlarım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
melih32, 1 dakika önce yazdı:

Biraz araştırdım, teb üzerinden de baktım en iyi olumlu yanı piyasada eczaneden alabileceğin en uygunu olması.

Evet orası öyle. Temiz ilaç. Ben 250mg sustanon ile normal uzun esteri kombine etmeyi düşünüyorum. Su toplar ağır olur ama etkisini aşırı merak ediyorum. Bi de 100 mg tren ekliycem yanına.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181

Dostum ilk kür olacak beslenmemde sorun olmayacak diyosun daha önce spor geçmişimde var diyorsun, eczaneden sustanon al her p.tesi ve perşembe haftada 500mg vur. Fakat tavsiyem 20hafta fln uzun kür yap. Enerji kazanırsın başlangıç için güzel atılım yaparsın birde iğne vurmayı, aromatizasyonu, kan değerlerini vsvs bir çok şeyi deneyimlemiş olucaksın. Bu süreçte iş saatlerin fazla olduğu için vaktin olmayacak araştırma için diye tahmin ediyorum, bir hoca tut kendine küründe sana çıkan sorunlarda yardımcı olur, kalorini belirler psikolojik olarak destekler vsvs. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
melih32, 2 dakika önce yazdı:

Artık cumartesi yoğun mesaiye başlarım bakalım sonuçları attıkça yardımlarınızı beslicem, sizlerden olumlu yanıt aldığımda kür e başlarım.

Küre girmeden ağır beslenme. Günlük ihtiyacın kadar al. Karın egzersizlerini artır. Barfikse alıştır kendini. Serbest ağırlıklara odaklan. Kondisyonun sağlam olsun. Çok ufak bir kalori açığı koy. Biraz yağ yak. Hafif karın kasların gözüksün. Böyle kürün verimi yarı yarıya artacaktır. Ayrıca Küre girmeden epilasyon şart hocam :D

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
melih32    1
Rota, 12 dakika önce yazdı:

Küre girmeden ağır beslenme. Günlük ihtiyacın kadar al. Karın egzersizlerini artır. Barfikse alıştır kendini. Serbest ağırlıklara odaklan. Kondisyonun sağlam olsun. Çok ufak bir kalori açığı koy. Biraz yağ yak. Hafif karın kasların gözüksün. Böyle kürün verimi yarı yarıya artacaktır. Ayrıca Küre girmeden epilasyon şart hocam :D

🤣🤣 desene birde güzellik merkezine giricez🤣

Probis, 13 dakika önce yazdı:

Dostum ilk kür olacak beslenmemde sorun olmayacak diyosun daha önce spor geçmişimde var diyorsun, eczaneden sustanon al her p.tesi ve perşembe haftada 500mg vur. Fakat tavsiyem 20hafta fln uzun kür yap. Enerji kazanırsın başlangıç için güzel atılım yaparsın birde iğne vurmayı, aromatizasyonu, kan değerlerini vsvs bir çok şeyi deneyimlemiş olucaksın. Bu süreçte iş saatlerin fazla olduğu için vaktin olmayacak araştırma için diye tahmin ediyorum, bir hoca tut kendine küründe sana çıkan sorunlarda yardımcı olur, kalorini belirler psikolojik olarak destekler vsvs. 

Aynen zaten birçok şeyi kaçırmamın veya bakamamamın sebebi iş yoğunluğu. Ve gerçekten psikolojiyi alt üst ediyor bu doğru.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: predator4201
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftadan haftaya iyi denilebilecek gelişim sağlamama ve kilo başına 1.5 kg sadece et ve tavuktan protein almama orta derecede de bi karb almama rağmen neredeyse sadece 10 idmanın 1 inde idmanın ertesi günü kas ağrısı oluyor ve gün boyu yumuşak adale ile geziyorum sizce sebebi nedir normalde 5-6 saat uyuyorum ama 10 uyusam da sonuç değişmiyor?
      2 yıldır spor yapıyorum biceps damarına sahip olacak derecede yağ oranım var kilom 84 haftada 3-5 gün yapıyorum...
    • Yazan: boziko
      Birkaç ay önce bir hışımla sustanon alıp evde vurmayı denemiştim. iğneyi vurduğumda kan geliyor mu diye bakmak için pistonu çekmeye çalıştım ama bir türlü çekemedim baya güç uygulamam gerekti . pistonu biraz çektiğimde de bacağımdaki kas kasıldı ama ne kan geldi ne bir şey. sonra iğneyi çıkartıp 1 2 dakika sonra yine batırdım bu sefer ilacı zerk etmeye çalıştım ama bir türlü onu da zerk edemedim. yağlı yapısından dolayı mıdır yoksa benim beceriksizliğimden midir bilemedim . tekrar denediğimde de bacağım sürekli bir şekilde titredi ben de korkup bıraktım.
      1- her ilaç zor mu enjekte ediliyor ?
      2-sağlık ocakları veya herhangi bir kurum enjeksiyon yapar mı ?
      3- bacaktan yapılan enjeksiyonda yanlış giden bir durumda en kötü ne olur ?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar ilaç enjekte ederken kalça enjeksiyonu esnasında ortalama her 2-3 enjeksiyonda bir mutlaka hafif kanama oluyor bu normalmi konuya hakim arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim
    • Yazan: n4s1bxx
      Selamlar,
      Severek yaptığım bu sporda ki kür serüvenim hiç bir zaman istediğim gibi gitmedi.
      Gerek karşıma çıkan hocalar ve referanslar komple yanlıştı. Bu kadar benimseyip yaptığım bu sporda isteklerimi varolan maddiyatımla dahi karşılayamamak oldukça can sıkıcı olmakla birlikte bir çok noktada soğutma aşamasına geliyordu. Şu anda bıraktığım 2 aylık süreçte sonra oldukça yağlandım dolayısıyla sert bir diyetle arınma dönemi diye tabir edebileceğim bir döneme başladım. Bu sürecin (1 ay) sonunda basit ve temel diye tabir edebileceğim bir kür yapmak istiyorum. Artık işin renkli tarafında değil daha öz tarafında sürdürülebilir bir plana ihtiyacım var. Kan testlerimi yakın zamanda paylaşacağım.
      Kullanmam gereken ürün önerilerini bekliyorum

Hedef; Temiz bulk süreci beraberinde kas kütlesi kazanımı...

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.