Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

YAKO

Clenbuterol

Önerilen İletiler

YAKO    1

HERKESE SELAM,

3 AY SONRA KÜRE GİRMEYİ PLANLIYORUM AMA YAĞ ORANIM BAYA FAZLA OLDUĞU İÇİN TANIDIĞIM İNSANLAR İLK ÖNCE YAĞ ORANINI DÜŞÜRMEN GEREKLİ DEDİ BU ARADA 1 SENEDİR SPOR YAPIYORUM  7 AY ÖNCE CLEN KULLANDIM ANCAK İLAÇ SAHTEMİYDİ NEYDİ PEK İŞE YARAMADI KALİTELİ BİR CLEN ALIP YAĞ ORANI DÜŞÜREBİLİRMİYİM KARBONHİTRADI AZALTIP FULL PROTEİN ODAKLI BESLENECEĞİM BU SÜRE ZARFINDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kerem kurt    67
YAKO, 19 dakika önce yazdı:

HERKESE SELAM,

3 AY SONRA KÜRE GİRMEYİ PLANLIYORUM AMA YAĞ ORANIM BAYA FAZLA OLDUĞU İÇİN TANIDIĞIM İNSANLAR İLK ÖNCE YAĞ ORANINI DÜŞÜRMEN GEREKLİ DEDİ BU ARADA 1 SENEDİR SPOR YAPIYORUM  7 AY ÖNCE CLEN KULLANDIM ANCAK İLAÇ SAHTEMİYDİ NEYDİ PEK İŞE YARAMADI KALİTELİ BİR CLEN ALIP YAĞ ORANI DÜŞÜREBİLİRMİYİM KARBONHİTRADI AZALTIP FULL PROTEİN ODAKLI BESLENECEĞİM BU SÜRE ZARFINDA YARDIMCI OLURMUSUNUZ NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM 

Yohimbine efedrin kullabilirsin ama clenbuterol çok tehlikeli. Ölen çok var yarışma hazırlığında bu ilaçtan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YAKO    1
Kerem kurt, 2 dakika önce yazdı:

Yohimbine efedrin kullabilirsin ama clenbuterol çok tehlikeli. Ölen çok var yarışma hazırlığında bu ilaçtan 

YANIT İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ANCAK YOHBİNE YAN ETKİSİ ANKSİYETE OLDUGU İÇİN KULLANMAK İSTEMİYORUM ANKSİYETE TEDAVİSİ ALDIM PROZAC KULLANIYORUM EFEDRİNİ ARAŞTIRAĞIM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
YAKO, 4 dakika önce yazdı:

YANIT İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ANCAK YOHBİNE YAN ETKİSİ ANKSİYETE OLDUGU İÇİN KULLANMAK İSTEMİYORUM ANKSİYETE TEDAVİSİ ALDIM PROZAC KULLANIYORUM EFEDRİNİ ARAŞTIRAĞIM

ANKSİYETE TEDAVİSİ ALDIYSAN STEROİDLERDEN UYARICILARDAN UZAK DURMALISIN BUNLAR SENİN DIŞARDAN FAZLACA ALDIĞIN SEYLER BU YÜZDEN ANKSİYETENİNDE FAZLACA ARTMASI OLASI 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YAKO    1
otopsicikedi, 11 dakika önce yazdı:

ANKSİYETE TEDAVİSİ ALDIYSAN STEROİDLERDEN UYARICILARDAN UZAK DURMALISIN BUNLAR SENİN DIŞARDAN FAZLACA ALDIĞIN SEYLER BU YÜZDEN ANKSİYETENİNDE FAZLACA ARTMASI OLASI 

TEŞEKKÜR EDERİM ARAŞTIRMA İÇİNDEYİM HALA BROKSİN+KAFEİN YAPANLAR ŞUAN AKLIMA YATAN TEK ŞEY BU

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
YAKO, Şimdi yazdı:

TEŞEKKÜR EDERİM ARAŞTIRMA İÇİNDEYİM HALA BROKSİN+KAFEİN YAPANLAR ŞUAN AKLIMA YATAN TEK ŞEY BU

BUNUNDA SENDE YOKSUNLUK YAPACAĞINI UNUTMA

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YAKO    1
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

BUNUNDA SENDE YOKSUNLUK YAPACAĞINI UNUTMA

1 SENE OLDU HALA GÖZLE GÖRÜLÜR BİR DEĞİŞİM YAŞAMDIM AŞIRI YAĞLIYIM ARTIK MECBUR KALDIM AKSİYETE OLAN SAVAŞIM UZUN SÜREDİR DEVAM EDİYOR BROKSİN+KAFEİN DÖNENİMDE 2 KAT DAHA ÇOK SAVAŞ VERMEYİ GÖZE ALDIM.

SENCE BU İKİLİ İLE YAĞ ORANIMI GÖBEK VE BEL ÇOGUNLUKLU DÜŞÜREBİLİRMİYİM ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
YAKO, 10 dakika önce yazdı:

1 SENE OLDU HALA GÖZLE GÖRÜLÜR BİR DEĞİŞİM YAŞAMDIM AŞIRI YAĞLIYIM ARTIK MECBUR KALDIM AKSİYETE OLAN SAVAŞIM UZUN SÜREDİR DEVAM EDİYOR BROKSİN+KAFEİN DÖNENİMDE 2 KAT DAHA ÇOK SAVAŞ VERMEYİ GÖZE ALDIM.

Bunlara kafa yormaktansa ilk önce nasıl beslendiğini gramajlarını yaptığın kardiyoyu bunları anlatmaya başlasan ve asıl temel yanlışlarını yakalasak daha doğru olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YAKO    1
otopsicikedi, Şimdi yazdı:

Bunlara kafa yormaktansa ilk önce nasıl beslendiğini gramajlarını yaptığın kardiyoyu bunları anlatmaya başlasan ve asıl temel yanlışlarını yakalasak daha doğru olur.

KALİTELİ BİR ANTRAMAN PROGRAMIM YOK İTİŞ-ÇEKİŞ-BACAK OLARAK İLERLİYORUM 1 AYDIR 

YEMEK OLARAK SABAHLARI 2 YUMURTA 30 GRYULAF 1 ÖLÇEK BİGMASS GFACTOR, PEYNİR ,ZEYTİN, OMEGA-3 VE MULTİVİTAMİN + BİR MEYVE ALIYORUM ANTRAMANDAN 2 SAAT ÖNCE SAAT 15.30 GİBİ 200 GRAM TAVUK + 200 GRAM BULGUR  

ANTREMANDAN SONRA 200 GRAM TAVUK 200 GRAM PİRİNÇ SEBZE + KURUYEMİŞ (CEVİZ-FINDIK GİBİ ) SAAT 8 GİBİ  

KARDİO OLARAK AGIRLIK SONRASI 10 DAKKA TEMPOLU YÜRÜYÜŞ 5 DAKKA KOŞU YAPIYORUM + HAFTADA 3 GÜN KARIN ÇALIŞIYORUM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
YAKO, 25 dakika önce yazdı:

Efedrin çok boş iş hiç bulaşma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YAKO    1
Jacop, 1 dakika önce yazdı:

Efedrin çok boş iş hiç bulaşma

KULLANIP ETKİMİ ALAMADIN AÇIKLARMISIN YAĞ YAKIMINA DESTEK OLMUYORMU ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
YAKO, 6 dakika önce yazdı:

KALİTELİ BİR ANTRAMAN PROGRAMIM YOK İTİŞ-ÇEKİŞ-BACAK OLARAK İLERLİYORUM 1 AYDIR 

YEMEK OLARAK SABAHLARI 2 YUMURTA 30 GRYULAF 1 ÖLÇEK BİGMASS GFACTOR, PEYNİR ,ZEYTİN, OMEGA-3 VE MULTİVİTAMİN + BİR MEYVE ALIYORUM ANTRAMANDAN 2 SAAT ÖNCE SAAT 15.30 GİBİ 200 GRAM TAVUK + 200 GRAM BULGUR  

ANTREMANDAN SONRA 200 GRAM TAVUK 200 GRAM PİRİNÇ SEBZE + KURUYEMİŞ (CEVİZ-FINDIK GİBİ ) SAAT 8 GİBİ  

KARDİO OLARAK AGIRLIK SONRASI 10 DAKKA TEMPOLU YÜRÜYÜŞ 5 DAKKA KOŞU YAPIYORUM + HAFTADA 3 GÜN KARIN ÇALIŞIYORUM

Öncelikle yağ yakmak istiyorsun neden gainer kullanıyorsun. Peynirle işin ne anlamadım? Karbonhidratı kademeli olarak düşürüyor musun? Yaptığın kardiyo çok az değil mi? 

Öncelikle gainerı çıkar sabah yediğin yumurtayı miden kaldırıyorsa 4e çıkar.  Peyniri çıkar. Karbonhidratı yavaş yavaş azalt. Aldığın yağı kilox0.5/1 gram arası tut. Kardiyoyu 4x 30 dk yüksek eğim 4.5 hız yap.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YAKO    1
otopsicikedi, 2 dakika önce yazdı:

Öncelikle yağ yakmak istiyorsun neden gainer kullanıyorsun. Peynirle işin ne anlamadım? Karbonhidratı kademeli olarak düşürüyor musun? Yaptığın kardiyo çok az değil mi? 

Öncelikle gainerı çıkar sabah yediğin yumurtayı miden kaldırıyorsa 4e çıkar.  Peyniri çıkar. Karbonhidratı yavaş yavaş azalt. Aldığın yağı kilox0.5/1 gram arası tut. Kardiyoyu 4x 30 dk yüksek eğim 4.5 hız yap.

77 KİLOYUM 179 BOY BEL BÖLGEM 98 CM  ALMAM GEREKEN YAĞ KALORİ VE PROTEİNİ HESAPLAMA SANŞIN VARMI ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
YAKO, 1 dakika önce yazdı:

KULLANIP ETKİMİ ALAMADIN AÇIKLARMISIN YAĞ YAKIMINA DESTEK OLMUYORMU ?

Kişinin hassasiyetine bağlı olarak değişir.Ben kullandığım dönemde kalp çarpıntısından idmanı zor bitiriyordum sürekli kusacakmışsın gibi hissettiriyor.Kullanmayı bıraktıktan sonra 1 ay kadar kalp ritmimde bir anormallik hissettim doktora gitmedim şuan bir sıkıntım yok.

Sen efedrini kullansanda bu beslenmeyle yağ yakamazsın.beslenmeni antrenmanını düzelt

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
YAKO    1
Jacop, Şimdi yazdı:

Kişinin hassasiyetine bağlı olarak değişir.Ben kullandığım dönemde kalp çarpıntısından idmanı zor bitiriyordum sürekli kusacakmışsın gibi hissettiriyor.Kullanmayı bıraktıktan sonra 1 ay kadar kalp ritmimde bir anormallik hissettim doktora gitmedim şuan bir sıkıntım yok.

Sen efedrini kullansanda bu beslenmeyle yağ yakamazsın.beslenmeni antrenmanını düzelt

NASIL BİR BESLENME ÖNERİRSİN YARDIMCI OLURMUSUN ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
YAKO, 3 dakika önce yazdı:

77 KİLOYUM 179 BOY BEL BÖLGEM 98 CM  ALMAM GEREKEN YAĞ KALORİ VE PROTEİNİ HESAPLAMA SANŞIN VARMI ?

Kgx1,5/2 gram protein kgx0,5/1 gram yağ karbonhidratı sen kendin ayarlayacaksın kilo vermen durdukça 25 gram 50 gram arası indiriceksin. İndirmek istemiyorsan kardiyoyu arttırıcaksın. Karb dengesi kişiden kişiye değişir onu sen bulacaksın. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
YAKO, 5 dakika önce yazdı:

NASIL BİR BESLENME ÖNERİRSİN YARDIMCI OLURMUSUN ?

Süt ürünlerini zeytini çıkar kuruyemişi yarıya düşür yemeklerinde yağ kullanma gainerı bırak kardiyoları arttır.Yağlanma bölgesel olduğu için işi zamana bırakman gerekiyor.Bel simidinden kurtulmak kolay değil fakat doğru yolu izledikten sonra halledilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Güz    32

Broksin sadece enerjini yükseltir. Bu da diyetin en agresif döneminde, antrenman performansını arttırmak için tercih ettiğimiz bir şey.

Antrenman sertliğini bilmiyoruz. Cardio yetersiz, zaten bu diyetle kilo vermenin de imkanı yok. 

3 öğün. Minimum 600 gr et, maksimum 150 gr pirinç. Sabah aç karnına yarım saat cardio. Antrenman sonrası da aynı şekilde. Bu kadar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67

Beslenmen kötü abi gainer kuruyemişleri ve peynir zeytini çıkardıktan sonra yumurtanı 4 yapabilirsin kardiyoları 4 gün 30 dakka çıkararak yağ yakacaksın zaten  karbonhidratını düşürmeyi unutma iyi. Günler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10
YAKO, 05.12.2022 - 11:07 yazdı:

77 kilo 179 boyun ile bel bölgenin 98 cm olması beni çok şaşırttı. Sen aslında skinny fatsin. Fikrimi soracak olursan 1-2 ay boyunca senin güzel ve istikrarlı boyunca full body idmanı yapman gerekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Geleceğin Olympia'sı
      Merhaba arkadaşlar,
      12 haftadır kürdeyim ilk 10 hafta:
      500 testo e. 500 bolde Yaptım, ilaçlar on numara çalışıyor 6. haftada deli gibi iştahım açıldı ama sonraki hafta bir mod düşüklüğüyle beraber sersemlik olmaya başladı, sanki kafam güzelmiş gibi dolaşıyorum etrafta boş boş bir yerlere bakıp dalıyorum sürekli ayrıca enerji ve libido da düşük. 2 haftadır npp ile devam ediyorum ve bu durumu hala yaşıyorum, ben ilk kürümde deca yapmıştım buna rağmen deli gibi libidom ve enerjim vardı. Şuan libidom ve enerjim düşük.
      Bu sorunu nasıl aşabilirim ? En son Mart ayında tahlil verdim sadece hormonlarıma bakmışlar, kan tahlili yok bir daha vericem. Prolaktin 7.22 aşağıda gözükmemiş. Bazen çok duygusal hissediyorum ondan dolayı arimidex kullanıyordum e2 o yüzden böyle.

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.
    • Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba,
      9 haftadır 250 mg iran testo kullanıyorum ancak henüz ciddi bir etki görmedim dozajmı az yanına eklemem gereken bir şey mi var bilmiyorum bu benim ilk kürüm pek fazla bilgiye sahip değilim ağırlıklar bile doğru dürüst artmadı dozaj arttırmama gerek var mı?
    • Yazan: Joseph
      Biraz önce yeni bir haber okudum doğru mu değil mi tam emin değilim fakat doların yıl sonu 40 lirayı geçeceği gibi şeyler yazıyordu. Dolar 32,33 lirayken bu  seviyelerde olan ilaç fiyatları dolar 40 lirayı görünce hangi seviyelere gelecek acaba?  Nasıl kür yapacağız? O yüzden bende panik yaptım ihtiyacım olan ne varsa toplu şekilde almaya çalışacağım. Sizin planlarınız nedir? Supplementler bile fahiş rakamlara çıkmış dolarla geldiği için normal tabi. Bugün dandik ne olduğu belli olmayan steroid markaları için pek değişen bişey olmayacak çünkü maliyetleri düşük ama bilmeyenler zehirlenecek rakamlara kanıp. Bu dolar kurunda güzel ilaca ulaşmak ya çok zor ya çok pahalı olacak bu gidişle  
      Tarihe not düşelim bugün dolar kuru :  32,40 TL

Haber kaynağı :

• Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar merhaba,
      Yarış hazırlığım olacak! Sorumlarım:
      10 aylık bir süreç aylık ilaç masrafı sizce ne olur? Ortalama bi koçtan fiyat aldım aylık 6 bin 6.500 arası dedi  doğruluğu var mıdır?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.