Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

BLACAXELOT

Tren sonrası değişim

Önerilen İletiler

BLACAXELOT    39

Hocalarım gelişme gördüm kendimde sizlerin yorumlarını alayım nere eksik neresi fazla trenbolonu 10 hafta yapacağım baya etki verdi

Screenshot_20221202-112814_Gallery.jpg Screenshot_20221127-202527_Gallery.jpg Screenshot_20221127-202959_Video Editor.jpgScreenshot_20221202-112738_Gallery.jpg Screenshot_20221202-112713_Gallery.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jacop    60
BLACAXELOT, 02.12.2022 - 11:32 yazdı:

Hocalarım gelişme gördüm kendimde sizlerin yorumlarını alayım nere eksik neresi fazla trenbolonu 10 hafta yapacağım baya etki verdi

Kaçıncı haftadasın ve  hangi marka ilaç kullanıyorsun dostum

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37

ben çok bir değişim göremedim kusura bakma ama direkt trene girmen pek doğru değil bence herkes kaldıramaz ve yarışmaya katılmayacak kişiler için tren en uç nokta bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
gokhangrsys, 02.12.2022 - 12:01 yazdı:

ben çok bir değişim göremedim kusura bakma ama direkt trene girmen pek doğru değil bence herkes kaldıramaz ve yarışmaya katılmayacak kişiler için tren en uç nokta bence

Hocam bu fotoraflar sonrası öncesi diğer konumda

Can35, 02.12.2022 - 12:02 yazdı:

Kaç haftadır hangi ilaçları kullanmaktasın? 
Trenin markası nedir? 

Normatech ve basil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38

İlk küründemi kullandın tren kürden sonra ne kadar kaybettin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Ozgur511, 59 dakika önce yazdı:

İlk küründemi kullandın tren kürden sonra ne kadar kaybettin 

10 haftadan sonra bıraktım dinlendim tekrar başladım bu fotoğraflar eski şuanda değişim çok belli ama daha yağ var 75 e düşünce paylaşıcam değişimi ilk cyclın sonunda 100 küsür kilo idim şuan 85 e düştüm temiz ilerliyorum artık bilgilenmeye başladık sadece ilaçla olmuyor adam gibi beslenseydim  bu düşüş olmazdı

tarihinde BLACAXELOT tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lemayx    2
BLACAXELOT, 8 dakika önce yazdı:

10 haftadan sonra bıraktım dinlendim tekrar başladım bu fotoğraflar eski şuanda değişim çok belli ama daha yağ var 75 e düşünce paylaşıcam değişimi ilk cyclın sonunda 100 küsür kilo idim şuan 85 e düştüm temiz ilerliyorum artık bilgilenmeye başladık sadece ilaçla olmuyor adam gibi beslenseydim  bu düşüş olmazdı

hocam güncel formun fotoğraflarını atar mısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
lemayx, Bir saat önce yazdı:

hocam güncel formun fotoğraflarını atar mısın

Hocam 2 hafta sonra atıcağım bi 5 kilo daha verince vücut kendini gösterir :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31

Screenshot_20221202-112814_Gallery.jpg Screenshot_20221127-202527_Gallery.jpg Screenshot_20221127-202959_Video Editor.jpgScreenshot_20221202-112738_Gallery.jpg Screenshot_20221202-112713_Gallery.jpg

Böyle bir formun varken neden tren girersin ki

• Beğen 2
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Can4212, 1 dakika önce yazdı:

Kardeş adamın boyu uzun muhtemelen eğer 2 metreye yakın boyu varsa vücut ideal ben merak ettim boyunu adamın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39

Can4212, 38 dakika önce yazdı:

vallaha hocam şuanki formum kat kat iyide  zaten başta form falan  yok baya hacim koydum ama yalan yok yağlı onu eritiyim sizlerle paylaşıcam

bugünki beslenmem böyle sadece yağ yakımına odaklandım artık . hayaller dünyasındaymışım resmen nekadar yersem okadar büyücem sandım bu doğru  ama  çöp bidonu gibi de değil . böyle gidersem kas kaybını minimuma indirerek yağ yakarım . carb düşük olması güçten düşürüyor ama hallediyorum bir şekil . 1  saat kardiom var günde 2 saat antreman sabırla ilerliyorum 15 kilo verdim bi 10 kilo daha verince zaten istediğimi almış olucam  demek istediğim yağlar gitsin başardığımı kanıtlıyacağım hocalarım 20 kilo fazlam varken paylaşsam  hoş olmazdı şimdide olmaz.

Screenshot_20230124_224803_FatSecret.thumb.jpg.ae8eade3d6ff13db1e8d1f8da82c6087.jpg

tarihinde BLACAXELOT tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135
BLACAXELOT, 6 dakika önce yazdı:

bugünki beslenmem böyle sadece yağ yakımına odaklandım artık . hayaller dünyasındaymışım resmen nekadar yersem okadar büyücem sandım bu doğru  ama  çöp bidonu gibi de değil . böyle gidersem kas kaybını minimuma indirerek yağ yakarım . carb düşük olması güçten düşürüyor ama hallediyorum bir şekil . 1  saat kardiom var günde 2 saat antreman sabırla ilerliyorum 15 kilo verdim bi 10 kilo daha verince zaten istediğimi almış olucam  demek.

Bırak güçten düşürsün, onu hiç düşünme. 

Bu arada carb düşük olduğu için kramp fazla olabilir. Bu define sürecinde magnezyumu hiç eksik etme. 

Herşey bir deneyim, ben de çok yeme ve büyüme kafasındaydım eskiden. Fakat asıl olayın buz dağının görünmeyen kısmında yattığını görünce işler değişti. 👌

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Can4212    31
BLACAXELOT, 2 saat önce yazdı:

vallaha hocam şuanki formum kat kat iyide  zaten başta form falan  yok baya hacim koydum ama yalan yok yağlı onu eritiyim sizlerle paylaşıcam

bugünki beslenmem böyle sadece yağ yakımına odaklandım artık . hayaller dünyasındaymışım resmen nekadar yersem okadar büyücem sandım bu doğru  ama  çöp bidonu gibi de değil . böyle gidersem kas kaybını minimuma indirerek yağ yakarım . carb düşük olması güçten düşürüyor ama hallediyorum bir şekil . 1  saat kardiom var günde 2 saat antreman sabırla ilerliyorum 15 kilo verdim bi 10 kilo daha verince zaten istediğimi almış olucam  demek istediğim yağlar gitsin başardığımı kanıtlıyacağım hocalarım 20 kilo fazlam varken paylaşsam  hoş olmazdı şimdide olmaz.

Kral definisyon yapacaksan doğal yap 12-13 yağ oranında küre girersin trene bu formda girmen kendine yapacağın çok büyük kötülüktür.

• Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Can4212, 8 dakika önce yazdı:

Kral definisyon yapacaksan doğal yap 12-13 yağ oranında küre girersin trene bu formda girmen kendine yapacağın çok büyük kötülüktür.

Hocam orda 95 kiloydum doğru  hatırlıyorsam 85 kiloyum şuanda yani %25 yağ desek orda ki yoktur şimdi 15 lerde ama dahada ineceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.