Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Alaz

Rimobolan kargaşası

Önerilen İletiler

Alaz    135

Selamlar Dostlar,

Burak hocayla bir kür planım vardı, bilen bilir, hala var ancak onu bir süre erteledim, o kürden önce rimo + susta kürüne girmeyi düşündüm. Daha doğrusu abim bu fikri aklıma soktu. 

Neyse zaten uzun bir süredir rimo arayışındayız abim için, çeşit çeşit eczane dolaştık bazıları reçete istiyor, istemeyenler de ise ellerinde 1-2 tane  oluyor.  

Şükür bugün doğru eczaneyi buldum. Benim yaşlarımda genç birisi vardı. Sohbet ettik ayak üstü bir de, o da rimo ve sustanon kürüne girmeyi düşünüyormuş, dedi yardımcı olur musun? Tabi dedim ama burayı önerdim öncelik. 

Uzun lafın kısası abime de bana da aldık, ancak hala eksik var biraz ama geldiği taktirde arayacak, ayıracak direkt. Aklıma takılan bir soru var.

Rimo reçeteli mi reçetesiz mi? Eczacı neye göre reçeteli satıyor neye göre reçetesiz?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hafifzargana    216

çok bilgim olan bir konu değil fakat bu ilaç kırmızı reçeteli türde yada antidepresan antibiyotik türevi bir ilaç değil yani sattıklarıda bence başları ağrıyacak bir ilaç değil eczacının ya keşiş misali bir kafa yapısı var ki ben buna inanmıyorum bence sana bana düşmeden çevresi geniş sporculara gidiyor bu ilaç biz de veteriner ilacı boldenonun dolusunu bulacağız diye fellik fellik geziyoruz

kür geçmişi olan bir sporcu için primobolanın gerçek verimi 400+mg lar ile ortya çıktığını idda ediliyor haftada 400 mg primobolanı 16 hafta kullanmak için tüm türkiyeyi eczane eczane gezmen gerek abd de orjinal primo kullanan  yabancı bir sporcu türkiyeden primo getirtirdiğini idda ediyor ki mantıksız değil adamı dolarlarına kıyasla senin alım gücün pek bir şey ifade etmiyor bizim primolar bir yerlere gidyor yani bence 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

Tahminen ellerinde sınırlı olan rimobolanı reçeteli hastalara veriyorlar. Doktorun reçete ettiği hasta varken keyfi kullanacak adama rimobolan satmamak etik kurallarına uygun bence. Bende bir arkadasim için çapa hastanesi civarına gidip 20 civarı eczane gezdim 11 tane bulmuştum. Zam gelirse rahat bulursun demişti çoğu eczacı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Daha önce eczaneden epey sustanon ve rimabolan almış biri olarak eğer tanıdık eczacı yoksa baya bi eczane gezmeniz gerekiyor. Ama sürekli aynı yerlerden alırsanız muhabbet kurunca istediğinizde depodan geldiğinde sizin için ayırıyorlar. Tek eczaneden 15 rimo 25-30 tane sustanon almışlığım var bu şekilde. Hastane yakınlarındaki eczanelerde daha rahat bulunuyor. Genç eczacılar bu konularda daha esnek. Yaşlılar tek ampül dahi vermeyebiliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
squafy    23
Alaz, 53 dakika önce yazdı:

Selamlar Dostlar,

Burak hocayla bir kür planım vardı, bilen bilir, hala var ancak onu bir süre erteledim, o kürden önce rimo + susta kürüne girmeyi düşündüm. Daha doğrusu abim bu fikri aklıma soktu. 

Neyse zaten uzun bir süredir rimo arayışındayız abim için, çeşit çeşit eczane dolaştık bazıları reçete istiyor, istemeyenler de ise ellerinde 1-2 tane  oluyor.  

Şükür bugün doğru eczaneyi buldum. Benim yaşlarımda genç birisi vardı. Sohbet ettik ayak üstü bir de, o da rimo ve sustanon kürüne girmeyi düşünüyormuş, dedi yardımcı olur musun? Tabi dedim ama burayı önerdim öncelik. 

Uzun lafın kısası abime de bana da aldık, ancak hala eksik var biraz ama geldiği taktirde arayacak, ayıracak direkt. Aklıma takılan bir soru var.

Rimo reçeteli mi reçetesiz mi? Eczacı neye göre reçeteli satıyor neye göre reçetesiz?

Dostum ben 80-90 eczane gezerek 20 kutu buldum.

Sana tavsiyem hastahane önü veya bulunduğun ilçenin belediye başkanının (şahsi) eczanesinden alabilirsin eğer varsa örneğin ben bayrampaşada oturuyorum ve burdaki belediye başkanının eczanesi var orda bulmuştum.Getirtebiliyorsun da.

Ve son olarak sokak arası eczanelere kesinlikle bak tek seferde 3-4 Kutu aldığımı hatırlıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alaz    135

Kür geçmişi olmayan birisi için susta ve rimo küründe nasıl bir planlama yapılabilir? @agfitness @rastlantisal 

Ayriyeten konum mevcut, kendim için soruyorum. İlk kür olacak aklımdaki plan ilk 4 hafta 250 mg susta, 200 rimo, sonra 500 susta, 300 rimo, bu şekilde 10 hafta ya da 12 haftalık bir kür. Ancak tabi ki doğru yönlendirmeler benim için çok daha iyi olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Alaz, 6 saat önce yazdı:

Kür geçmişi olmayan birisi için susta ve rimo küründe nasıl bir planlama yapılabilir? @agfitness @rastlantisal 

Ayriyeten konum mevcut, kendim için soruyorum. İlk kür olacak aklımdaki plan ilk 4 hafta 250 mg susta, 200 rimo, sonra 500 susta, 300 rimo, bu şekilde 10 hafta ya da 12 haftalık bir kür. Ancak tabi ki doğru yönlendirmeler benim için çok daha iyi olur. 

Yaptığın plan gayet iyi. 12 hafta bu şekilde gidersin. Sonra 5 hafta only enhantate ekler, peşi sıra PCT geçersin. Sustanon ile PCT girmeyin. Süreci takip etmesi zor oluyor.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.