Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Imajeste

Kür etkileri merak edilenler

Önerilen İletiler

Imajeste    34

Arkadaşlar ilk bulk kürümdeyim şuan 4. Hafta yeni bitti 5 e girdim asıl zirve ve gelişimdeki en büyük etki ilacın patlama evreleri genel olarak Herkesin söylediği 5.6.7 haftada zirve olur diyorlar doğrumu gelişim acısından da 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lynx    160
Imajeste, 35 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar ilk bulk kürümdeyim şuan 4. Hafta yeni bitti 5 e girdim asıl zirve ve gelişimdeki en büyük etki ilacın patlama evreleri genel olarak Herkesin söylediği 5.6.7 haftada zirve olur diyorlar doğrumu gelişim acısından da 

Detay verirsen daha net cevplar alabilirsin yas kilo boy orantisi varsa vücut güncel resim hangi ilaclsr markalari haftalik doz miktari ve gecmise donuk veya guncel kan testleri detay verirseniz daha net yorumlar aliriz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Lynx, 1 saat önce yazdı:

Detay verirsen daha net cevplar alabilirsin yas kilo boy orantisi varsa vücut güncel resim hangi ilaclsr markalari haftalik doz miktari ve gecmise donuk veya guncel kan testleri detay verirseniz daha net yorumlar aliriz

Genel olarak sordum üstadım hani ilacların geneli ben%98 duyduklarım 5. Haftadan sonra 6.7.8 hatta 9. Hafta bile patlama zırveyi göreceğin güç ve değişim o haftalar oluyor dediler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Imajeste, 4 saat önce yazdı:

İlaçtan ilaca, kişiden kişiye, x den y ye, a dan b ye çok değişkenli bir soru hatta sana şu kadar söyliyim balkan ve sp nin tren farkı filtre farkı balkan tren 3 haftada açılıyorsa sp tren 4 haftada açılır basic bir örnek.. 

Imajeste, 2 saat önce yazdı:

Genel olarak sordum üstadım hani ilacların geneli ben%98 duyduklarım 5. Haftadan sonra 6.7.8 hatta 9. Hafta bile patlama zırveyi göreceğin güç ve değişim o haftalar oluyor dediler 

Yalan söylemişler farazi konuşmalar bolde 12 ile 16 hafta arası pickler genelde ilacın kalitesine göre de değişir testonun bile picki vardır kişinin attığı idmana beslenme kalitesine spor geçmişine kas kondisyonuna gibi gibi uzar gider ilaç picklemez sen picklersin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
galicik, 1 saat önce yazdı:

Yalan söylemişler farazi konuşmalar bolde 12 ile 16 hafta arası pickler genelde ilacın kalitesine göre de değişir testonun bile picki vardır kişinin attığı idmana beslenme kalitesine spor geçmişine kas kondisyonuna gibi gibi uzar gider ilaç picklemez sen picklersin. 

Beslenme kalitesi derken yani kişi günlük yeterli karbo ve proteini alıyor ise temiz veya kirli bu değişir ama önemli olan o zaman attığı sert ıdmanlar önemli o zaman örnek verıyım sadece bir tane ben lapa yerine normal pirinç pilavı yiyorum sade kuru bir vücut yerine tercihim iri  hacimli kuru yerıne biraz yağlı olmak yeterli bana 

galicik, 2 saat önce yazdı:

İlaçtan ilaca, kişiden kişiye, x den y ye, a dan b ye çok değişkenli bir soru hatta sana şu kadar söyliyim balkan ve sp nin tren farkı filtre farkı balkan tren 3 haftada açılıyorsa sp tren 4 haftada açılır basic bir örnek.. 

Genel olarak kankam örnek forum sahibimiz dahi bır makalesinde şöyle demiş ' 

Çalışan ürünler gözle görülür değişimi %100 değişimi 8. haftadan itibaren verir kan'a karışması güç artışı vs'den bahsetmiyorum fiziki

olarak 8. hafta ve sonrasında %100 vermiş olur. ''' bunu merak etmiştim fiziki değişim 8. Hafta ve sonrasında görülür gözle demiş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Imajeste, 2 dakika önce yazdı:

Çalışan ürünler gözle görülür değişimi %100 değişimi 8. haftadan itibaren verir kan'a karışması güç artışı vs'den bahsetmiyorum fiziki

olarak 8. hafta ve sonrasında %100 vermiş olur. ''' bunu merak etmiştim fiziki değişim 8. Hafta ve sonrasında görülür gözle demiş 

Ne marka ilaç kullanıyorsun merdiven altı mı orijinal bir ilaç mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
galicik, 6 dakika önce yazdı:

Ne marka ilaç kullanıyorsun merdiven altı mı orijinal bir ilaç mı

Orta segment bir ilaç zphc veya balkan değil salonda kullanan kardeşlerimiz oldu sonuç verim aldılar bende 15 haftalık aldım daha yeni 4. Hafta bitti 5 girdim bugün 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aç goril    48
Imajeste, 9 dakika önce yazdı:

Bence kaç haftada etki edeceği ilacın ester uzunluğuna, hammaddesine, doluluğuna, ilacın türüne göre değişir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Imajeste, 4 dakika önce yazdı:

Orta segment bir ilaç zphc veya balkan değil salonda kullanan kardeşlerimiz oldu sonuç verim aldılar bende 15 haftalık aldım daha yeni 4. Hafta bitti 5 girdim bugün 

ne küründesin dozların ne bilinmezlikleri konuşuyoruz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
galicik, 20 dakika önce yazdı:

ne küründesin dozların ne bilinmezlikleri konuşuyoruz 

Bulk kürümdeyim testosteron enanth bolde dbol kürü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Imajeste, 5 dakika önce yazdı:

Bulk kürümdeyim testosteron enanth bolde dbol kürü 

anladım ilaç dozajları ve marka nedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.