Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ex-kilolu

Ağır yaşamlar (verilen 70 kilo ile değişmeyen hayatlar)

Önerilen İletiler

ex-kilolu    4

Öncelikle merhabalar herkese, hikayeye geçmeden önce özet olarak "nasıl bir küre başlamalıyım ve nasıl bir bütçeye sahip olmalıyım?" sorusunu sorayım.

1,75m boyumla 2017 yılının aralık ayına kadar 150 kilo olarak hayatıma devam ettim. daha sonrasında mide küçültme ameliyatı ile başlayan kilo verme sürecimde 79 kiloya kadar ulaştım. ancak bu 5 yıllık süreç boyunca iki ileri bir geri ilerleme durumu yaşamaktayım, gördüğüm en düşük kilo olan 79 kiloda bile gerek deri sarkmaları gerek ise deri altında depolanmış yağlardan ötürü fit bir şekle kavuşamadım. yani şu anda 95 kiloyken bile 79 kilo olduğum dönem arasındaki tek fark pantolonumun kemerini gevşetmiş olmam.

şu anda phat workout diye bir program ile spor yapıyorum (haftanın 2 günü güç odaklı çalışma, 3 gün ise hipertrofi. diğer 2 günü ise kardioya ayırıyorum) ancak gerek antreman performansım gerek ise yaptığım sert antremanlardan sonra ayağa kalkamayacak derecede acı çekiyor olduğum halde gelişme gösteremememden ötürü böyle bir yöntem denemeye karar kıldım. sonuç itibariyle nasıl bir kür tavsiye edersiniz ve ne kadarlık bir bütçeye sahip olmalıyım? şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler. @agfitness

(dipnot: şu an 95 kilo olmam, pandemi dönemindeki iş yoğunluğu ve düzensiz yaşamdan kaynaklanıyor. pandemi döneminde 107 kiloya kadar çıktıktan sonra, sürdürülebilir gördüğüm bir diyet ile yavaşça kilo verirken kas kazanımı veya kas kaybını önlemek için spor ile desteklemekteyim. Tanita bilgilerine göre FFM ağırlığım 75 kilo, yağ oranım ise %20 civarlarında gözükmekte.)

@metinav

@rastlantisal

WhatsApp Image 2022-11-28 at 13.41.15.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

wesley23    10

İlk başta fazla kilodan dolayı meydana gelen yağ dokularını operasyonla aldırmalısın. Senin yerinde olsam bu şekilde küre girmezdim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
ex-kilolu, Bir saat önce yazdı:

Öncelikle merhabalar herkese, hikayeye geçmeden önce özet olarak "nasıl bir küre başlamalıyım ve nasıl bir bütçeye sahip olmalıyım?" sorusunu sorayım.

1,75m boyumla 2017 yılının aralık ayına kadar 150 kilo olarak hayatıma devam ettim. daha sonrasında mide küçültme ameliyatı ile başlayan kilo verme sürecimde 79 kiloya kadar ulaştım. ancak bu 5 yıllık süreç boyunca iki ileri bir geri ilerleme durumu yaşamaktayım, gördüğüm en düşük kilo olan 79 kiloda bile gerek deri sarkmaları gerek ise deri altında depolanmış yağlardan ötürü fit bir şekle kavuşamadım. yani şu anda 95 kiloyken bile 79 kilo olduğum dönem arasındaki tek fark pantolonumun kemerini gevşetmiş olmam.

şu anda phat workout diye bir program ile spor yapıyorum (haftanın 2 günü güç odaklı çalışma, 3 gün ise hipertrofi. diğer 2 günü ise kardioya ayırıyorum) ancak gerek antreman performansım gerek ise yaptığım sert antremanlardan sonra ayağa kalkamayacak derecede acı çekiyor olduğum halde gelişme gösteremememden ötürü böyle bir yöntem denemeye karar kıldım. sonuç itibariyle nasıl bir kür tavsiye edersiniz ve ne kadarlık bir bütçeye sahip olmalıyım? şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkürler. @agfitness

(dipnot: şu an 95 kilo olmam, pandemi dönemindeki iş yoğunluğu ve düzensiz yaşamdan kaynaklanıyor. pandemi döneminde 107 kiloya kadar çıktıktan sonra, sürdürülebilir gördüğüm bir diyet ile yavaşça kilo verirken kas kazanımı veya kas kaybını önlemek için spor ile desteklemekteyim. Tanita bilgilerine göre FFM ağırlığım 75 kilo, yağ oranım ise %20 civarlarında gözükmekte.)

@metinav

@rastlantisal

Matt Jansen ile çalışan m.k mens fizik sporcusunun da bu şekilde bir öğrencisi vardı değişimi gerçekten çok iyi ama onunda sarkmalardan dolayı ameliyat olduğunu belirteyim. Tecrübesi olduğu için o kişiye ulaşmanızda fayda var diye düşünüyorum. Şuan sizin herhangi bir ilaç kullanmanızı tavsiye etmem çünkü ilaç sizin derinizin eski haline getirmesine yardımcı olmayacak ve operasyon geçirmek istediğinizde ilaçlı olursanız boş yere birde bunun stresini yaşayacaksınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ex-kilolu    4

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Durumun farkında olmakla birlikte (sarkma konusu) en azından deri altında biriken yağları yakabilirsem ameliyat olabilecek bir duruma geleceğim. benimle aynı durumu paylaşan kişileri takip ediyorum ve onların ameliyat öncesi durumu oldukça yapılı gözükmekle birlikte sarkan derinin içi boş olduğu için tabir-i caiz ise, bir aesthetic yarışmacısının üstüne örtü örtülmüş gibi durmakta. Amacım da öyle bir form kazanabilmek bir noktada.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
ex-kilolu, 57 dakika önce yazdı:

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Durumun farkında olmakla birlikte (sarkma konusu) en azından deri altında biriken yağları yakabilirsem ameliyat olabilecek bir duruma geleceğim. benimle aynı durumu paylaşan kişileri takip ediyorum ve onların ameliyat öncesi durumu oldukça yapılı gözükmekle birlikte sarkan derinin içi boş olduğu için tabir-i caiz ise, bir aesthetic yarışmacısının üstüne örtü örtülmüş gibi durmakta. Amacım da öyle bir form kazanabilmek bir noktada.

Temiz diyetle 85 gördükten sonra bahsettiğin konuma gelmek için ilaç kullanmayı tercih edebilirsin.1.75boya uygun bir görünüm için 75 80 kilo olman gerektiğinden yola çıkarsak 85de girdiğin yağ yakım döneminden 75 80 kilo arası ve yağdan çok kasa sahip olarak çıkarsın.Deri altını boşalttıktan sonra dediğin görünümü elde etmiş vaziyette ameliyatını olursun

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.231

Merhabalar.

Bugünden itibaren samimi şekilde günlük yediğin ve içtiğin her şeyi diyetkolik uygulamasına gir. Hiç bir şeyi girmemezlik yapma ki gerçekten soruna çözüm bulalım. 

Her gün, gün sonunda toplam kalori ve makroların olduğu üst kısmın ekran görüntüsünü alıp buraya at. 

Sana yardım edebilmemiz için senin beslenme rutinini anlamamız lazım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roddy0    27

Bence temiz diyet yapmamissin bu sebepten oturu sorunlar olmuş, deri altindaki yaglari temiz diyet ile yakip ameliyat ol bence fakat irade sahibi biri değilsin galiba ama umarim basarirsinn

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
roddy0, 15 dakika önce yazdı:

Bence temiz diyet yapmamissin bu sebepten oturu sorunlar olmuş, deri altindaki yaglari temiz diyet ile yakip ameliyat ol bence fakat irade sahibi biri değilsin galiba ama umarim basarirsinn

Abi adam daha ne irade sahibi olsun %50 kütle kaybetmiş neden insanların heveslerini kırıyorsunuz rica ediyorum yapmayın konu hakkında bilginiz varsa paylaşın yoksa yorum yapmak için yapmayın.. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynı sorundan bende yaşıyorum 160 kg dan 102 kg ya düştüm Testo-Maste-Wins kullandım lakin önerir miyim önermem keşke girmeseydim ağır bir diyette olduğum için fayda alamadım tek çözüm deri ameliyatı gibi duruyor ikimiz içinde ne kadar doldurursan doldur zargana bir vücutta ki toplu görüntüye ulaşamıyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roddy0    27
galicik, 41 dakika önce yazdı:

Abi adam daha ne irade sahibi olsun %50 kütle kaybetmiş neden insanların heveslerini kırıyorsunuz rica ediyorum yapmayın konu hakkında bilginiz varsa paylaşın yoksa yorum yapmak için yapmayın.. 

5 yıl içinde 150 kilodan düşmek bence biraz az heves vs. kirmiyorum realist konusuyorum. Ve diyetinde muhtemelen saglikli yapmak yerine yememiş direkt ben de 108 kilodan düştüm asla boyle sarkmalarim olmadi 75 den 96 ya cikmis geri arkadaş demek ki kotu olaylarda direkt bozuyor diyeti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
ex-kilolu, 4 saat önce yazdı:

@metinav

@rastlantisal

WhatsApp Image 2022-11-28 at 13.41.15.jpeg

fotodan anlaşıldığı üzere yumuşak ve erimeye yatkın yağ dokusu var. burada kime sorarsanız sorun size steroid kullanmamanızı önerecek fakat ben hariç çünkü ben bu işin sağlık kısmından çok istek arzu ve hedef kısmına bakıyorum belki de yanlışımdır çoğu kişiye göre ama ben böyleyim. Aslında büyük bir deri sarkması yok yağ dokusu var bu yağ dokusunu da bir kaç kürle ve iradeyle azaltmak mümkün fakat sağlık açısından sizi düşündükleri için doktora yönlendiriyolar onları da anlıyorum. yine de dediğim gibi ben sizin yerinizde olsaydım iyi bir hocayla ve kaliteli ilaçlarla bu işin çözebildiğim kısmını çözerdim. Çözemediğim yerde de kalan kısımda deri sarkması vs durumlarında gider ameliyatımı olurdum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ex-kilolu    4
rastlantisal, 19 saat önce yazdı:

Merhabalar.

Bugünden itibaren samimi şekilde günlük yediğin ve içtiğin her şeyi diyetkolik uygulamasına gir. Hiç bir şeyi girmemezlik yapma ki gerçekten soruna çözüm bulalım. 

Her gün, gün sonunda toplam kalori ve makroların olduğu üst kısmın ekran görüntüsünü alıp buraya at. 

Sana yardım edebilmemiz için senin beslenme rutinini anlamamız lazım.

kahvaltım ile birlikte yazmaya başladım, birazdan hazırlanıp spora çıkacağım. akşam yemeğinin ardından ise makroları paylaşacağım. ilginiz ve desteğiniz için herkese teşekkürler. :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ex-kilolu    4

@rastlantisal hocam günün kalori - macroları bu şekilde. açık konuşmak gerekirse, 2020'den beri yaşadığım insomnia'dan ötürü uykuya ayırmam gereken süreyi yemeğe ve başka şeylere ayırdığım için (72 saatte 6 saat uyku gibi) kilo kontrolünde zorlandım. Şu anda doktor tavsiyesiyle aldığım bir ilaç ile uykumu düzene sokuyorum. akşam yemeğinden sonraki makro ve kalorilerim bu şekilde, yaklaşık 2 saat sonra ise ilacımı alıp uyumayı planlıyorum.

bugün phat workoutun güç günlerinden upper body ve ardından yarım saat bisiklet çevirdim,

Bentover Row: 3 X 3-5
Weighted Pull-ups: 2 X 6-10
Rack Chins: 2 X 6-10
Flat Dumbbell Press: 3 X 3-5
Weighted Dips: 2 X 6-10
Seated Dumbbell Shoulder Press: 3 X 6-10
Cambered Bar Curls: 3 X 6-10
Skull Crushers: 3 X 6-10

WhatsApp Image 2022-11-29 at 18.26.40.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.231
ex-kilolu, 15 saat önce yazdı:

@rastlantisal hocam günün kalori - macroları bu şekilde. açık konuşmak gerekirse, 2020'den beri yaşadığım insomnia'dan ötürü uykuya ayırmam gereken süreyi yemeğe ve başka şeylere ayırdığım için (72 saatte 6 saat uyku gibi) kilo kontrolünde zorlandım. Şu anda doktor tavsiyesiyle aldığım bir ilaç ile uykumu düzene sokuyorum. akşam yemeğinden sonraki makro ve kalorilerim bu şekilde, yaklaşık 2 saat sonra ise ilacımı alıp uyumayı planlıyorum.

bugün phat workoutun güç günlerinden upper body ve ardından yarım saat bisiklet çevirdim,

Kilo verme döneminde biri için çok düşük kalori. Sert diyet sana kas kaybettirir. Onun yerine daha zamana yayarak ilerlemelisin. Katabolik modda kalmak istemezsin. Antrenman yaptığını da farz ederek 2000 - 2200 kalori arasında kalmanı, Protein miktarını ise günlük 180gr altına düşmemeni tavsiye ederim. Yapabiliyorsan IF diyeti bu dönem için ideal. Bol bol yeşillik ye. Acıktıkça yeşillik ye. Bol bol su iç. 

Ayrıca doğal testosteron artırıcı takviyelerden de yardım alırsan diyet döneminde anabolik modda kalman daha kolay olur. Kreatin, çinko, magnezyum, demir, E vitamini gibi supplementler çok işine yarayacaktır. Youtube de bir doktorun "doğal testosteron artırma yolları" adlı videosunun faydasını görürsün.

Vücut çok akıllıdır. Sen diyeti sertleştirdikçe normalde gerekli olmayan ve masraflı olan kalemleri teker teker eler. İlk elediğini de kaslar oluyor. Yıllara yayarak aldığın kiloları aylar içinde vermeyi hayal etme. Bu sağlıklı olmadığı gibi istediğin çözümden de uzak.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ex-kilolu    4

3 saat uyuyup uyandım :) iki paket piliç füme ve bir miktar beyaz peynir ilave ettiğimde sonuç şu şekilde. 

WhatsApp Image 2022-11-30 at 01.35.13.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.231
ex-kilolu, 8 saat önce yazdı:

3 saat uyuyup uyandım :) iki paket piliç füme ve bir miktar beyaz peynir ilave ettiğimde sonuç şu şekilde. 

Çok daha iyi. Karb biraz daha düşürülüp protein daha fazla alınmalı.

Uyku konusuna önem vermelisin. Uykusuzluk kortizol seviyesini artırıyor. Bu da yine katabolik moda sokan etkenlerden.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ex-kilolu    4

@rastlantisal hocam bu arada öncelikli olarak ilginiz ve paylaşımlarınız için teşekkür etmeliyim. ayrıca topluluk olarak da birbirini bu kadar destekleyen bir yapıda olduğunuzu bilmiyordum :D @agfitness hocam bu konulara olan merakım da aslen tahlil sonuçlarına göre sağlıklı olup da asla öyle durmamamdan ötürü başladı. kendime sordum "acaba bu yağ oranını minimize edebilirsem nasıl bir görüntüye kavuşacağım?" şeklindeydi.

aşağıdaki antremana ilaveten yarım saat bisiklet çevirdim. antreman programına göre yarın off günüm. dolayısıyla yarın sadece kardio yapacağım. 

bir de fark ettim ki, mide boyutum bir miktar büyüse de, hala bir öğünü bir oturuşta bitiremiyorum. o yüzden kaloriyi ve proteini tamamlayabilmek için akşam yemeğine ek bir öğün daha ilave etmem gerekiyor. 

diyete ek destek olması adına doktor tavsiyesiyle benexol, folbiol ve magnimore plus kullanıyorum.

Squats (3 x 3-5)

Leg Presses (2 x 6-10)

Leg Extensions (2 x 6-10)

Stiff-Legged Dead Lifts (3 x 5-8)

Lying Leg Curls (2 x 6-10)

Standing Calf Raises (3 x 6-10)

Seated Calf Raises (2 x 6-10)

WhatsApp Image 2022-12-01 at 00.20.05.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
ex-kilolu, 29.11.2022 - 01:40 yazdı:

iki paket piliç füme ve bir miktar beyaz peynir

Asıl sorun burası gözden kaçırılmaması gereken.Bu vücut zaten östrojene yatkın kalın derili bir vücut sen bunun üstüne birde süt ürünleri ve paketli gıdaları dahil edersen işin içinden çıkamazsın.Çok soft bir beslenmeye geçmen gerek.Haşlama tavuk lapa pilav gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ex-kilolu    4

dünden bu yana protein tozunu su ile hazırlamaya başladım, biraz önce protein hazırlayıp içtim ve sonuç bu. 400 kalori daha eklemem için birkaç saat daha uyanık kalmam gerek o yüzden "no mas" diyerek günü kapatıyorum. 

@Emrahtkty açıkçası genel itibariyle aldığım izlenim testesteron üretimini pik seviyeye taşısam bile (şu anki kilomla) bunun kilodan ötürü aromatize olacağı şeklinde ancak haklısın, paketli gıdalar içeriği gerekse saklama koşullarından ötürü oldukça zararı. azaltarak bitireceğim :) 

WhatsApp Image 2022-12-02 at 02.06.46.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.231
ex-kilolu, 4 saat önce yazdı:

dünden bu yana protein tozunu su ile hazırlamaya başladım, biraz önce protein hazırlayıp içtim ve sonuç bu. 400 kalori daha eklemem için birkaç saat daha uyanık kalmam gerek o yüzden "no mas" diyerek günü kapatıyorum. 

@Emrahtkty açıkçası genel itibariyle aldığım izlenim testesteron üretimini pik seviyeye taşısam bile (şu anki kilomla) bunun kilodan ötürü aromatize olacağı şeklinde ancak haklısın, paketli gıdalar içeriği gerekse saklama koşullarından ötürü oldukça zararı. azaltarak bitireceğim :) 

100 Gr karb, 180+ gr protein. Mümkün mertebe bu çizgide kalalım.

Aromatize olur olmaz bunlar ezbere fikir yürütülecek işler değil. Test ile takip edilerek belli olacak işler. Peşin kanı yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.231
ex-kilolu, 7 saat önce yazdı:

dün oldukça erken yattım o yüzden bugüne kaldı dünün macroları :)

Eskisine nazaran iyi ama yine protein eksik. Rica ediyorum protein işine yüklen biraz. Karb yine olması gerekenden fazla.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ex-kilolu    4

bugün çok yedim bugün :D dün sırt&omuz, bugün göğüs&kol girdim... bugünkü antremanı "yırtıl dedim" diyen dolmuşçu dayı nidasıyla tamamladım, inşallah yarını görebilirim. daha bir hafta dolmadı diye tartıya çıkmadım ama yüzüm süzülmeye başlamış, elmacık kemiklerim ortaya çıkmış "tamam zayıflıyorum" dedim. 

ha bir de, eskiden güç çalışması için kullandığım ağırlığı bugün hipertrofi antremanı için kullandım, bunu da ufak başarılarıma ekliyorum 

WhatsApp Image 2022-12-03 at 22.28.55.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
ex-kilolu, 32 dakika önce yazdı:

bugün çok yedim bugün :D dün sırt&omuz, bugün göğüs&kol girdim... bugünkü antremanı "yırtıl dedim" diyen dolmuşçu dayı nidasıyla tamamladım, inşallah yarını görebilirim. daha bir hafta dolmadı diye tartıya çıkmadım ama yüzüm süzülmeye başlamış, elmacık kemiklerim ortaya çıkmış "tamam zayıflıyorum" dedim. 

ha bir de, eskiden güç çalışması için kullandığım ağırlığı bugün hipertrofi antremanı için kullandım, bunu da ufak başarılarıma ekliyorum 

WhatsApp Image 2022-12-03 at 22.28.55.jpeg

Dostum neden ısrarla karbonhidrat miktarını azaltmayıp ısrarla artırıyorsun? Güzel protein alıyorsun biraz daha yüklen ona. Karboyu aşağı çek. Haddinden fazla karbonhidrat sokuyorsun vücuduna.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
Rota, 1 dakika önce yazdı:

Dostum neden ısrarla karbonhidrat miktarını azaltmayıp ısrarla artırıyorsun? Güzel protein alıyorsun biraz daha yüklen ona. Karboyu aşağı çek. Haddinden fazla karbonhidrat sokuyorsun vücuduna.

Bulkta 300crb gidenler var arkadaşa katılıyorum 160 170 civarını geçmemeli 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Neoben
      Merhaba arkadaşlar yarın itibari ile spora evde başlıyacağım proteinocean dan creatin aldın 35 kg dambıllar aldım evde başlıyacağım beslenme şeklim vs nasıl olucak hazır sadece şimdiden evde yaptığım için creatin erken mi? Birde pirinç pilavinın yerine arada pirnç unu kullanabilir miyim? Yaş24 kilo 84 boy 175
    • Yazan: kremjanti
      Yaşım 20 boyum 190 kilom 120 yarın vücut geliştirmeye başlıcam daha önceden de 3 4 aylık bir geçmişim oldu farklıı zamanlarda toplam 7 8 ay olmak üzere sağlık sorunlarından ötürü bıraktım.
      Fakat şimdi önümde engel yok ve uzun süre yapmayı planlıyorum.Öncelikle fazla yağlarım kilolarımdan kurtulup vücudumu inşa etmek istiyorum.Bu süreçte nelere dikkat etmeliyim billgilendirebilir misiniz?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: ParsKocak
      Merhabalar arkadaşlar öncelikle herkese selamlar ve iyi forumlar
      En son 2019 yılında bilinçsiz bir şekilde hiç kan testi vermeden
      testo danabol boldenon Kürüne giriş yapmıştım yaklaşık 16 hafta olarak. Hayırlısı ile bayramdan sonra tekrar aynı küre başlayarak yaklaşık 20 hafta testo danabol ve boldenon kürüne giriş yapacağım yarın sabahtan
      Lh total testosteron fsh proklatin e2 Testleri mi yaptıracağım vitamin olarak:
      çinko c vitamini Magnezyum omega 3 takviyelerimi aldım yarın gün içerisinde sonuçlarım çıkınca aynı başlık altında paylaşım yapacağım ve siz değerli hocalarımın arkadaşlarımın yorumlarını  bilgilerini almak isterim (bu yaptıracağım testler sizleri bilgilendirmek amaçlı yeterli midir)
    • Yazan: hikmetb
      Öncelikle tüm büyüklerime, hocalarıma hayırlı ramazanlar.
      Şu anda ramazanda yemek yemenin zorluğundan da dolayı ramazan bayramını da içine katarak 4-5 haftalık bir definasyon süreci yapıyorum 1500-2000 kalori aralığında(1.88 boyunda 116 kilo başladığım süreçte 108kg yim şuan). Önceki süreçte beslenmem çok düzensiz olduğu için fazlasıyla obezite seviyesinde yağlandım...
      Bu sürecin sonunda 12-16 haftalık temiz bir büyüme süreci geçirmek istiyorum. Elimde 20ml 250mg testo enth. bulunuyor. Bunun yanına haftalık 300mg rimo veya tedariğinde sıkıntı yaşarsam bolde düşünüyorum.
      Deneyimli hocalarım ve büyüklerimin bir önerisi varsa seve seve dinlerim. @rastlantisal @Rdm @Askabar @metinav
      (Fotolar ramazandan önceki 116kg olduğum vakite ait sürecin sonunda güncelleme yapacağım)

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.