Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dede5555

Kür sonrası % kaç kayıp alınır

Önerilen İletiler

Dede5555    0

Merhabalar. Geçmişte 3.5-4 Yıl civarı vücut geliştirme sporu ile ilgilendim. Daha sonra bir kaza sonucu 5 yıldır spor yapamıyordum. Son 6 Aydır tam anlamıyla Doktorumunda onayıyla normal bir insan yapısına geri döndüm herhangi kalıcı bir hasarım, sürekli kullanmam gereken bir ilacım bulunmuyor. Şimdi sorularım şunlar.

1- Aradan 5 Yıl geçmişken kas hafızası ile 6-8 Ay da sağlam beslenme ve idman ile toplayabilirmiyim.?

2- Aylık 2.5-3 Bin ₺ bütçe yeterli olurmu.?

3- Mayıs ayı gibi 10haftalık testo+dana gibi bir kür planlıyorum. Kür bittikten sonra idman ve beslenmeme aynı devam etsem kendimi yüzde kaçlık bir kayıp için hazırlamalıyım. ?

Teşekkür Ederim

Kazadan önceki fotoğrafım

l7ihh9d.thumb.jpeg.8676616ebfd8092b77c4149f90e7f962.jpeg

Güncel Durumum 1.80 Boy - 72 KG Yaş 24

puy7dp0.thumb.jpeg.569dfeb0704b43b3666513b9dd7c86e5.jpeg jj.thumb.png.86e78ed6777718c2cd5c2400c40df017.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kerem kurt    67
Dede5555, 30 dakika önce yazdı:

Merhabalar. Geçmişte 3.5-4 Yıl civarı vücut geliştirme sporu ile ilgilendim. Daha sonra bir kaza sonucu 5 yıldır spor yapamıyordum. Son 6 Aydır tam anlamıyla Doktorumunda onayıyla normal bir insan yapısına geri döndüm herhangi kalıcı bir hasarım, sürekli kullanmam gereken bir ilacım bulunmuyor. Şimdi sorularım şunlar.

1- Aradan 5 Yıl geçmişken kas hafızası ile 6-8 Ay da sağlam beslenme ve idman ile toplayabilirmiyim.?

3- Mayıs ayı gibi 10haftalık testo+dana gibi bir kür planlıyorum. Kür bittikten sonra idman ve beslenmeme aynı devam etsem kendimi yüzde kaçlık bir kayıp için hazırlamalıyım. ?

Teşekkür Ederim

puy7dp0.thumb.jpeg.569dfeb0704b43b3666513b9dd7c86e5.jpeg jj.thumb.png.86e78ed6777718c2cd5c2400c40df017.png

Tavsiyem natural kütlene geri dönüp küre öyle girmen abi. Öyle daha sağlıklı olacaktır testesteron dianabol ise yanına boldenon veya bulabilirsen primabolon olabili3 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hakanreck    8
Dede5555, 1 saat önce yazdı:

Anlık testo bolde danabol kürüne aylık 2-3k yeter ekstra koruyucuları tahlilleri falan saymıyorum ama 3. Soruna gelirsek çok fazla su tutacaksın ve moral bozacak düzeyde kilo güç kaybı yaşayacaksın ne yaparsan yap fakat düşünceni psikolojini sağlam tutmanı kürden sonra aldığın tüm kiloyu verebileceğine psikolojini hazırlamanı tavsiye ederim kürdeki kütlenin gerçek kütlen olmadığını bil. Bu sayede kilo verdiğinde de bile moralin daha az bozulacak ve motivasyon kaybın daha az olacaktır. Asıl mesele de kürde aldığın kilonun ne kadarını tutabilirsen senin için kâr. Elinden gelenin en iyisini yap ondan sonrası nasip 

Kerem kurt, Bir saat önce yazdı:

Tavsiyem natural kütlene geri dönüp küre öyle girmen abi. Öyle daha sağlıklı olacaktır testesteron dianabol ise yanına boldenon veya bulabilirsen primabolon olabili3 

Katılıyorum önce natural kütlene dönmen en güzeli olacaktır bu süreçte belki küre girmekten vazgeçeceksin belki daha sağlam gireceksin .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

Olay tamamen kişide bitiyor.İlacı gelişimin ama maddesi değil bir yardımcısı olarak görmen gerekiyor.Dozajları minimal tutup beslenmeyi en iyi şekilde yaparsan ve kür sürecini doğru ilerletirsen eski haline dönmen imkansız.Kısaca açıklamam gerekirse ilaçtan 7/10 beslenme ve antrenmandan 3/10 almak yerine minimal dozda sana yarayacak bir kür yapıp 3/10luk gelişimi ilaçtan alırsan süreç hızlanıyor ve ilacı bıraktığında elinde güzel bir görüntü oluyor.Bende sakatlık sonrası toparlanmak için ilaç kullanmayı tercih ettim only testo bu süreçte çok güzel işime yaradı hacim kazanmak için gayet yeterli anabolizan eksikliğini şahsen hiç hissetmiyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
richpiana    13
Dede5555, 3 saat önce yazdı:

Teşekkür Ederim

Testo-danaboldan bişey kalmıyor maalesef,zaten 4-5 hafta sonra etkisi kalmıyor kaç mg alacaksın günlük ve kaç hafta danabol kullanacaksın , bence boldenon ekleyebilriisn boldenon su tutmak yerine doku oluşturur ve kürde kazandığın kütlenin %50-60ını koruyabilirsin güzel adımlar atarak kür bitikten sonra (pct,beslenme,antrenman) ama bi 12-13 hafta minimum yapılmalı bence

burda ki hocalarımıza sorabilirsin etiketleyerek onlar daha iyi yardımcı olurlar hem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dede5555    0
richpiana, 2 saat önce yazdı:

Testo-danaboldan bişey kalmıyor maalesef,zaten 4-5 hafta sonra etkisi kalmıyor kaç mg alacaksın günlük ve kaç hafta danabol kullanacaksın , bence boldenon ekleyebilriisn boldenon su tutmak yerine doku oluşturur ve kürde kazandığın kütlenin %50-60ını koruyabilirsin güzel adımlar atarak kür bitikten sonra (pct,beslenme,antrenman) ama bi 12-13 hafta minimum yapılmalı bence

burda ki hocalarımıza sorabilirsin etiketleyerek onlar daha iyi yardımcı olurlar hem 

Hocam fazla yüklenmemek ve bilmediğimden soruyorum maruz görün testo+boldenon tek başına yeterli olurmu aldığımı vereceğime eminim o yüzden kendimi kaptırmıyorum fazla ama en azından %20-30 o kalsa kafi olacaktır.

hakanreck, 5 saat önce yazdı:

Anlık testo bolde danabol kürüne aylık 2-3k yeter ekstra koruyucuları tahlilleri falan saymıyorum ama 3. Soruna gelirsek çok fazla su tutacaksın ve moral bozacak düzeyde kilo güç kaybı yaşayacaksın ne yaparsan yap fakat düşünceni psikolojini sağlam tutmanı kürden sonra aldığın tüm kiloyu verebileceğine psikolojini hazırlamanı tavsiye ederim kürdeki kütlenin gerçek kütlen olmadığını bil. Bu sayede kilo verdiğinde de bile moralin daha az bozulacak ve motivasyon kaybın daha az olacaktır. Asıl mesele de kürde aldığın kilonun ne kadarını tutabilirsen senin için kâr. Elinden gelenin en iyisini yap ondan sonrası nasip 

Katılıyorum önce natural kütlene dönmen en güzeli olacaktır bu süreçte belki küre girmekten vazgeçeceksin belki daha sağlam gireceksin .

Hocam kür için değil standart beslenme için yeterli olurmu kürün maliyetini ayrı hesaplayacağım, ve kayıp olacağına eminim ama en azından örneğin 15kg aldığımı varsayalım 5kg kalırmı ve gitmemesi için tavsiyeleriniz neler olacaktır.

Jacop, 3 saat önce yazdı:

Olay tamamen kişide bitiyor.İlacı gelişimin ama maddesi değil bir yardımcısı olarak görmen gerekiyor.Dozajları minimal tutup beslenmeyi en iyi şekilde yaparsan ve kür sürecini doğru ilerletirsen eski haline dönmen imkansız.Kısaca açıklamam gerekirse ilaçtan 7/10 beslenme ve antrenmandan 3/10 almak yerine minimal dozda sana yarayacak bir kür yapıp 3/10luk gelişimi ilaçtan alırsan süreç hızlanıyor ve ilacı bıraktığında elinde güzel bir görüntü oluyor.Bende sakatlık sonrası toparlanmak için ilaç kullanmayı tercih ettim only testo bu süreçte çok güzel işime yaradı hacim kazanmak için gayet yeterli anabolizan eksikliğini şahsen hiç hissetmiyorum

Tam olarak anlayamadım hocam örneklendirirmisiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
richpiana    13
Dede5555, Bir saat önce yazdı:

Hocam fazla yüklenmemek ve bilmediğimden soruyorum maruz görün testo+boldenon tek başına yeterli olurmu aldığımı vereceğime eminim o yüzden kendimi kaptırmıyorum fazla ama en azından %20-30 o kalsa kafi olacaktır.

Hocam kür için değil standart beslenme için yeterli olurmu kürün maliyetini ayrı hesaplayacağım, ve kayıp olacağına eminim ama en azından örneğin 15kg aldığımı varsayalım 5kg kalırmı ve gitmemesi için tavsiyeleriniz neler olacaktır.

Tam olarak anlayamadım hocam örneklendirirmisiniz

TestoE-danabol-boldenon yapabilirsin danabol olmasa da olur ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762

pardon testo bolde kürüne aylık 2-3k yeter mi yetmez canım kardeşim yetmez kür içinde olaylar textbook ilerlemiyor inan bana beslenmeye şuanda sadece min 6k veriyorum testo bolde küründeyim ha ben küre girdim ilaçlara o kadar para verdim ama olsun 500 gr tavuk ile yetineceğim diyorsan dışarıdan yemem ben hiç dersen ucu ucuna yettirirsin ama tavsiyem 1kg dan aşağı tavuk yememen 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dede5555    0
galicik, 3 saat önce yazdı:

pardon testo bolde kürüne aylık 2-3k yeter mi yetmez canım kardeşim yetmez kür içinde olaylar textbook ilerlemiyor inan bana beslenmeye şuanda sadece min 6k veriyorum testo bolde küründeyim ha ben küre girdim ilaçlara o kadar para verdim ama olsun 500 gr tavuk ile yetineceğim diyorsan dışarıdan yemem ben hiç dersen ucu ucuna yettirirsin ama tavsiyem 1kg dan aşağı tavuk yememen 

Küre değil hocam kür harici standartta yetermi yoksa kür zamanı bu bütçeyi 7-8 bin yapacağım yani demek istediğim naturel büyüme için yeterli olurmu 

galicik, 3 saat önce yazdı:

Bu arada 1kg tavuk günlük değilmi haftalık değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.