Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Imajeste

Herkesin merak ettiği beslenme konusu

Önerilen İletiler

Imajeste    34

Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar şimdi uzman olan yıllarca bu işi yapan abilerimiz kardeşlerimize sorucam çevremde de çok duyuyorum.. 

Anne yemeği ile örnek ( Pilav. Tavuk. Kurufasulye. Pırasa. Ispanak) bu şekilde beslenerek büyüme olurmu ( Harun hocanın bir youtube vıdeosunda izledim ben bu yerlere hep evimde ne pişti ise bunları yiyerek geldim ev yemeği anne yemekleri ile yaptım hep dedi).. 

Şeker. Ekmek. Aburcubur. Fast-food. Cips. Çikolata hayatımısdan tamamen çıkarıp bunları hıcbir şekilde kullanmadan... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

desperado    104

Olur tabi niye olmasın. Antrenmanlarını düzene sok her türlü spor yapmayan birinden çok farklı görünürsün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
desperado, 6 dakika önce yazdı:

Olur tabi niye olmasın. Antrenmanlarını düzene sok her türlü spor yapmayan birinden çok farklı görünürsün.

Yani hocam dimi aburcubur şeker fast-food vs vs bunları hayatımızdan çıkararak ev yemeği annemız ne yaptı ise yiyerek + Protein tozu yulaf vs ile hem güzel büyüme alıp ve kür boyunca böyle devam etsek sağlam form yakalarız değilmi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
Imajeste, Şimdi yazdı:

Yani hocam dimi aburcubur şeker fast-food vs vs bunları hayatımızdan çıkararak ev yemeği annemız ne yaptı ise yiyerek + Protein tozu yulaf vs ile hem güzel büyüme alıp ve kür boyunca böyle devam etsek sağlam form yakalarız değilmi 

Sedanter bir bireye göre çok daha farklı görünürsün lakin bu işin bel kemiği beslenme bro

Bir noktaya kadar gelebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
Imajeste, 1 dakika önce yazdı:

Ayrıca kür diyorsun kür de normal natural halininin çok daha ötesinde beslenmen gerekiyor illa ki verim alırsın ama o şekilde beslenerek kür yapmak sağlığından verdiğine değer mi orası tartışılır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Oblood, Şimdi yazdı:

Ayrıca kür diyorsun kür de normal natural halininin çok daha ötesinde beslenmen gerekiyor illa ki verim alırsın ama o şekilde beslenerek kür yapmak sağlığından verdiğine değer mi orası tartışılır

Yemek yemede sıkıntı yok günlük 6-7-8 yumurta pilav tavuk ama lapa pilav değil anne yemeği tarzı ve protein tozu bcaa vs kullanıyorum yulaf ezmesı robotta toz haline getiriip günlük 200-250 gram içiyorum ikiye bölüp sabah akşam + 3 öğün sağlam yemek yiyorum dolu dolu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Imajeste, 1 dakika önce yazdı:

Yemek yemede sıkıntı yok günlük 6-7-8 yumurta pilav tavuk ama lapa pilav değil anne yemeği tarzı ve protein tozu bcaa vs kullanıyorum yulaf ezmesı robotta toz haline getiriip günlük 200-250 gram içiyorum ikiye bölüp sabah akşam + 3 öğün sağlam yemek yiyorum dolu dolu 

Boy kilo yaş ve fotoğraf paylaşırsan daha iyi yardımcı olabiliriz sana. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

sağlam form değilde güzel bir form tutarsın 

tabi kürüne de bağlı e2 yi yükselitirsen

yads vücudun e2 ye duyarli ise su tutumu olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
desperado, 3 saat önce yazdı:

Boy kilo yaş ve fotoğraf paylaşırsan daha iyi yardımcı olabiliriz sana. 

25 yaş 1.90 boy 84 kıloydum kür basında şuan da 88-89 kiloyum beslenmem yukarı da olduğu gibi ve ben kupkuru vücut zaten istemiyorum biraz yağlı olabılır ben hacim irilikten yanayım her zaman  

Screenshot_2022-11-26-12-37-15-503_com.whatsapp.jpg Screenshot_2022-11-26-12-37-48-069_com.whatsapp.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
Imajeste, 3 saat önce yazdı:

25 yaş 1.90 boy 84 kıloydum kür basında şuan da 88-89 kiloyum beslenmem yukarı da olduğu gibi ve ben kupkuru vücut zaten istemiyorum biraz yağlı olabılır ben hacim irilikten yanayım her zaman  

Hocam beslenmenden kaynaklı mı bilmiyorum ama bence bir şeyler yolunda gitmiyor gibi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Oblood, Şimdi yazdı:

Hocam beslenmenden kaynaklı mı bilmiyorum ama bence bir şeyler yolunda gitmiyor gibi

Mesela hocam? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
Imajeste, 10 dakika önce yazdı:

Mesela hocam? 

89-90 kiloya göre hacmin biraz küçük geldi

gözüme

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Oblood, 3 saat önce yazdı:

Kürümün daha 4. Haftası yeni bitti 16-18 hafta düşünüyorum sonrasınds pct ile bitiricem yani büyüme vs konusunda basladı ufak ufak hissediyorum yanlış nerde onu göremedim ama resimde bariz belli oluyor bence 

Oblood, 2 saat önce yazdı:

89-90 kiloya göre hacmin biraz küçük geldi

gözüme

Boyum ama 1.94 yanlış yazmısım ben kılo da sabah aç karna tartılınca 85.4 geliyor ama gün içi yediklerimiz vs 87-88-89 dahi çıkıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
Imajeste, Şimdi yazdı:

Kürümün daha 4. Haftası yeni bitti 16-18 hafta düşünüyorum sonrasınds pct ile bitiricem yani büyüme vs konusunda basladı ufak ufak hissediyorum yanlış nerde onu göremedim ama resimde bariz belli oluyor bence 

Yok formun güzel gözüküyor yanlış anlaşılma olmasın o konuda bir şey demedim sadece kilona göre küçük görünüyorsun gibi geldi gözüme 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Oblood, Şimdi yazdı:

Yok formun güzel gözüküyor yanlış anlaşılma olmasın o konuda bir şey demedim sadece kilona göre küçük görünüyorsun gibi geldi gözüme 

Karın kası yok hocam hani göbek var biraz malum bulk kürümdeyim yiyorum hayvan gibi yulaf takvıyeside alarak bolca ama merak ettiğim şey sadece ben sporcu beslenmesi%100 yapan birisi değilim ama elimden geldiğince ev yemekleri ile sağlıklı sekılde besleniyorum abur cubur vs uzak durarak tamamen bu şekilde de güzel sonuçlar elde edip saglam bır form çıkarabilir miyim ben yarısma olımpıyat vs katılmıcam sonuçta beklenyım yok öyle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
Imajeste, Şimdi yazdı:

Karın kası yok hocam hani göbek var biraz malum bulk kürümdeyim yiyorum hayvan gibi yulaf takvıyeside alarak bolca ama merak ettiğim şey sadece ben sporcu beslenmesi%100 yapan birisi değilim ama elimden geldiğince ev yemekleri ile sağlıklı sekılde besleniyorum abur cubur vs uzak durarak tamamen bu şekilde de güzel sonuçlar elde edip saglam bır form çıkarabilir miyim ben yarısma olımpıyat vs katılmıcam sonuçta beklenyım yok öyle 

Brom inan ne diyeceğimi bilmiyorum açıkcası hiç kür bile yapmayan birisiyim bu konu da daha bilgili insanlar yardımcı olacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Oblood, 1 dakika önce yazdı:

Brom inan ne diyeceğimi bilmiyorum açıkcası hiç kür bile yapmayan birisiyim bu konu da daha bilgili insanlar yardımcı olacaktır

Anladım hocam hani bizim insanımızda şöyle algı var beslenmek 4-4 lük değilse yok at çöpe gitsin kafası yok lapa pilav yeniyorsun bırak sporu vs abi niye öyle olsun ben normal pilavc yiyorum normal yemek yiyorum böyle de oluyor önemli olan bence ANTRENMAN DA kasları hayvan gibi çalıştırmak günluk yeterli proteini almak vs ben böyle düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
Imajeste, 10 dakika önce yazdı:

Anladım hocam hani bizim insanımızda şöyle algı var beslenmek 4-4 lük değilse yok at çöpe gitsin kafası yok lapa pilav yeniyorsun bırak sporu vs abi niye öyle olsun ben normal pilavc yiyorum normal yemek yiyorum böyle de oluyor önemli olan bence ANTRENMAN DA kasları hayvan gibi çalıştırmak günluk yeterli proteini almak vs ben böyle düşünüyorum

Yani evet natural biri için bence zor olabilir ama zaten ilaç kullanıyorsun her türlü gelişirsin diye düşünüyorum açıkcası ben

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Oblood, 4 dakika önce yazdı:

Yani evet natural biri için bence zor olabilir ama zaten ilaç kullanıyorsun her türlü gelişirsin diye düşünüyorum açıkcası ben

Bakalım daha bilgili bir arkadaş vs yazarsa birde ondan dinleyelin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Imajeste, Bir saat önce yazdı:

Büyüme açısından sorun yaşamazsın. Kaloriyi yüksek yediğin sürece yağlı, sulu büyümeye devam edersin. Ama önüne geleni yemek bi takım sağlık problemlerine yol açabilir. İnsülin direnci, tansiyon, lipidler vs. Gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
desperado, 10 dakika önce yazdı:

Büyüme açısından sorun yaşamazsın. Kaloriyi yüksek yediğin sürece yağlı, sulu büyümeye devam edersin. Ama önüne geleni yemek bi takım sağlık problemlerine yol açabilir. İnsülin direnci, tansiyon, lipidler vs. Gibi.

Yağlı derken hocam hani ben ekmek fast-food yemiyorum böyle şeyler kalori yüksek alıyorum örnek yulaf muz protein tozu karısım yapıyorum dolu günde 2 defa ıcıyorum sabah akşam ve sabahları 6-7 yumurta yiyorum öğlen anne pilavı tavuk akşam yemeği de pilav köfte vs bu kadar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
Imajeste, 29 dakika önce yazdı:

Yağlı derken hocam hani ben ekmek fast-food yemiyorum böyle şeyler kalori yüksek alıyorum örnek yulaf muz protein tozu karısım yapıyorum dolu günde 2 defa ıcıyorum sabah akşam ve sabahları 6-7 yumurta yiyorum öğlen anne pilavı tavuk akşam yemeği de pilav köfte vs bu kadar 

Önemli olan miktarlar dostum 1.94 boyundaki birinin adeleyi dolu göstermesi kolay bir şey değil.Protein tozunu bir öğün olarak görmemelisin günlük ihtiyacını belirle eksik kalırsa tozunu içersin.1.88 boyundayım günlük 500 550 carb alıyorum beni baz alarak bir rakam çıkartabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Jacop, 11 dakika önce yazdı:

Önemli olan miktarlar dostum 1.94 boyundaki birinin adeleyi dolu göstermesi kolay bir şey değil.Protein tozunu bir öğün olarak görmemelisin günlük ihtiyacını belirle eksik kalırsa tozunu içersin.1.88 boyundayım günlük 500 550 carb alıyorum beni baz alarak bir rakam çıkartabilirsin 

Protein tozu öğün demedim reis 150 gram yulaf protein tozu ıcıne muz robotta karıştırıp içiyorum günde iki defa 300 gram sadece yulaftan alıyorum karboyu + pilav tavuk yumurta var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Madara    13
Imajeste, 18 dakika önce yazdı:

Protein tozu öğün demedim reis 150 gram yulaf protein tozu ıcıne muz robotta karıştırıp içiyorum günde iki defa 300 gram sadece yulaftan alıyorum karboyu + pilav tavuk yumurta var 

Dostum yanlış anlama beslenme olmadan bunun bı tık üstüne koyarsın daha da koyarsın ama göbekli yağlı bı vudun olur ayrıca kur döneminde beslenmene daha çok dikkat etmen gerekir yanlış anlama ama vücudunda yeterince kas miktarı yok gibi kurdeyken aldıklarında su ve yağdan ibaret emin ol kür bitince böyle gidersen eski haline döneceksin yemek yemek matematik gibidir günlük yaktigin kalori alman gereken kalori gibi şeyleri bilmen lazım ona göre yine anne yemeği yesen bı yere gelebilirsin benim görüşüm bu yonde ve sayılara takilmaman lazım 84 den 89 çıkmışsin ama görünüş olarak bakarsan gözümde 75 kg anca varsın yoldan geçen birisinin fiziği ortalama böyledir eğer öne çıkmak istiyorsan beslenmeni gerçekten iyi yapman lazım tabi yeri geldigind esnetme yapabilirsin katı bı beslenmeden bahsetmiyorum ve gerçekten vücudunun yaktığı enerjiden az enerji alırsan büyümek yerine dahada düşüşe geçersin senin boyundaki bı insana gore bu beslenme çok az ve birde bulkta olduğunu soyluyorsun kalori takibi yapmadan olmaz he belli bı yere gelirsin o konumda sabit kalmak istediğin zaman beslenmeni biraz daha esnetme bilirsin ama böyle olacağını dusunmuyorum

tarihinde Madara tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Madara, 29 dakika önce yazdı:

Dostum yanlış anlama beslenme olmadan bunun bı tık üstüne koyarsın daha da koyarsın ama göbekli yağlı bı vudun olur ayrıca kur döneminde beslenmene daha çok dikkat etmen gerekir yanlış anlama ama vücudunda yeterince kas miktarı yok gibi kurdeyken aldıklarında su ve yağdan ibaret emin ol kür bitince böyle gidersen eski haline döneceksin yemek yemek matematik gibidir günlük yaktigin kalori alman gereken kalori gibi şeyleri bilmen lazım ona göre yine anne yemeği yesen bı yere gelebilirsin benim görüşüm bu yonde

Harun.... var sımdı ıllakı duymussundur sende kendisi bu konular hakkında videı çekti zamanında çektiği sıkıntı vs beslenme muhabbeti yarışmacı Olimpiyat vs gireceksen önemli abi yoksa yarısma hedefi yok neden kupkuru vücut istemiyorum ki ben evımısde yediğimiz yemekler anne yemeği sağlıksız mı? Ben patatesi kızartması hamburger mi yiyorum dedim abi? Mevzu elinden geldiğince ne kadar ise sağlıklı beslenmek + yaptığın sert kasın anasını **** antrenmanda gerisi boş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.