Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Imajeste

Herkesin merak ettiği beslenme konusu

Önerilen İletiler

Jacop    60
Imajeste, 25 dakika önce yazdı:

Harun var sımdı ıllakı duymussundur sende kendisi bu konular hakkında videı çekti zamanında çektiği sıkıntı vs beslenme muhabbeti yarışmacı Olimpiyat vs gireceksen önemli abi yoksa yarısma hedefi yok neden kupkuru vücut istemiyorum ki ben evımısde yediğimiz yemekler anne yemeği sağlıksız mı? Ben patatesi kızartması hamburger mi yiyorum dedim abi? Mevzu elinden geldiğince ne kadar ise sağlıklı beslenmek + yaptığın sert kasın anasını **** antrenmanda gerisi boş 

İsim verme dostum söylediğin kişi streoid satıcısı.Düzgün beslenmeyle 6 ayda oluşacak yapı peynir ekmekle 6 senede anca oluşur h* dediğin arkadaş kaç mg ilaç vuruyor allah bilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Imajeste    34
Jacop, 1 dakika önce yazdı:

İsim verme dostum söylediğin kişi streoid satıcısı.Düzgün beslenmeyle 6 ayda oluşacak yapı peynir ekmekle 6 senede anca oluşur h* dediğin arkadaş kaç mg ilaç vuruyor allah bilir

Yanlış biliyorsun kankam satıcı değil ben yakından 2-3 defa muhabbetim olduğu ıcın biliyorum piyasada hocayım diyen en kral adamları cebinden çıkarır her hafta 3-5 kilo toz bcaa bedava dagıtıyor salondaki gençlere motive olsunlar keyifleri gelsin diye Kalben çok sağlam bir dürüst bir insan . 

Beslenme tribine gireceğime şu kaç gram bu kaç gram bır damla yağ fazla kaçtı vs ben yarışmacı değilim olimpik katılmıyorum kupkuru olmak isteyen zaten definasyyon küre girmeden kupkuru kınse olamaz o yüzden ev yemegi candır:) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
Imajeste, 1 dakika önce yazdı:

Yanlış biliyorsun kankam satıcı değil ben yakından 2-3 defa muhabbetim olduğu ıcın biliyorum piyasada hocayım diyen en kral adamları cebinden çıkarır her hafta 3-5 kilo toz bcaa bedava dagıtıyor salondaki gençlere motive olsunlar keyifleri gelsin diye Kalben çok sağlam bir dürüst bir insan . 

Beslenme tribine gireceğime şu kaç gram bu kaç gram bır damla yağ fazla kaçtı vs ben yarışmacı değilim olimpik katılmıyorum kupkuru olmak isteyen zaten definasyyon küre girmeden kupkuru kınse olamaz o yüzden ev yemegi candır:) 

Sen yanlış biliyorsun dostum :) h.5 satıcıdır ha şuan elinde ilaç yoktur satmıyordur o ayrı. seninle hem fikir olduğum tek konu temiz kalpli birisidir o dışarıdan çok egolu burnu büyük gözükür ama tam çocuk ruhlu birisidir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hakanreck    8
Imajeste, 5 saat önce yazdı:

Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar şimdi uzman olan yıllarca bu işi yapan abilerimiz kardeşlerimize sorucam çevremde de çok duyuyorum.. 

Anne yemeği ile örnek ( Pilav. Tavuk. Kurufasulye. Pırasa. Ispanak) bu şekilde beslenerek büyüme olurmu ( Harun hocanın bir youtube vıdeosunda izledim ben bu yerlere hep evimde ne pişti ise bunları yiyerek geldim ev yemeği anne yemekleri ile yaptım hep dedi).. 

Şeker. Ekmek. Aburcubur. Fast-food. Cips. Çikolata hayatımısdan tamamen çıkarıp bunları hıcbir şekilde kullanmadan... 

Bir halt yiyorken bile en iyi şekilde yemek lazım. Salona gitmek o ağırlıkların altına girmek düzenli gelişmeyi beklemek kolay bir şey değil bunu yaparken beslenmenin gelişi güzel olmaması taraftarıyım verdiğin emeğin karşılığını sonuna kadar al diye. Kür e girip vücuduna zarar verdikten sonra anabolizanın son damlasına kadar hakkını vermeyi söylemiyorum bile. Ayrıca 194 boyda çok daha güzel işlemen gerekiyor vücudu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
hakanreck, 3 dakika önce yazdı:

Bir halt yiyorken bile en iyi şekilde yemek lazım. Salona gitmek o ağırlıkların altına girmek düzenli gelişmeyi beklemek kolay bir şey değil bunu yaparken beslenmenin gelişi güzel olmaması taraftarıyım verdiğin emeğin karşılığını sonuna kadar al diye. Kür e girip vücuduna zarar verdikten sonra anabolizanın son damlasına kadar hakkını vermeyi söylemiyorum bile. Ayrıca 194 boyda çok daha güzel işlemen gerekiyor vücudu 

O zaman daha fazla yemek yiyip daha sağlam olması gerekiyor dımı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Imajeste, 1 saat önce yazdı:

Harun.... var sımdı ıllakı duymussundur sende kendisi bu konular hakkında videı çekti zamanında çektiği sıkıntı vs beslenme muhabbeti yarışmacı Olimpiyat vs gireceksen önemli abi yoksa yarısma hedefi yok neden kupkuru vücut istemiyorum ki ben evımısde yediğimiz yemekler anne yemeği sağlıksız mı? Ben patatesi kızartması hamburger mi yiyorum dedim abi? Mevzu elinden geldiğince ne kadar ise sağlıklı beslenmek + yaptığın sert kasın anasını **** antrenmanda gerisi boş 

Anne yemeğine nedwn bu kadar taktın anlamadım 1 kg princ 25 tl felan düz pilav yulaf yesen daha iyi

Jacop, Bir saat önce yazdı:

Abi dediği arkadas ev yemekleriyle büyüyen birisi değil. Yarışma dahi yapmış birisi tavuğunu pilavinı yiyen birisi bunu da söylüyor eksik kalan yerlerde yediğibi söylüyor alşah aşkına simitle ekmekle vucüd mğ olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

ki sen o kişi değilsin natural iken de fiziği iyi diye biliyorum

hem anne yemeğini geç herşeyi tam yapıp öyle görünen kaç kişi var 

mesela bu sitede öyle formu olan kimse yok

attığın fotolara göre söylüyorum genetiğin ortalama boşuna inanma ev yemeğiyle de oluyor lafina senin için mükemmel beslenmeyle bile zor olabilir

tarihinde holyland tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Imajeste, Bir saat önce yazdı:

En iyi sen biliyorsun kardeşim ye peynirini iç şeftali suyunu büyürsün o genetikle😀😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Kerem kurt, 57 dakika önce yazdı:

Anne yemeğine nedwn bu kadar taktın anlamadım 1 kg princ 25 tl felan düz pilav yulaf yesen daha iyi

Abi dediği arkadas ev yemekleriyle büyüyen birisi değil. Yarışma dahi yapmış birisi tavuğunu pilavinı yiyen birisi bunu da söylüyor eksik kalan yerlerde yediğibi söylüyor alşah aşkına simitle ekmekle vucüd mğ olur 

Videosunu izlememissin dostum sen o zaman 

holyland, 32 dakika önce yazdı:

ki sen o kişi değilsin natural iken de fiziği iyi diye biliyorum

hem anne yemeğini geç herşeyi tam yapıp öyle görünen kaç kişi var 

mesela bu sitede öyle formu olan kimse yok

attığın fotolara göre söylüyorum genetiğin ortalama boşuna inanma ev yemeğiyle de oluyor lafina senin için mükemmel beslenmeyle bile zor olabilir

İlaçların desteği+ beslenmen tam olmasada kalorı açığı olmadan düzgün şekilde kapatırsam ve ben altını çiziyorum kuru vücut istemiyorum senin anlıcagın sekılde kırlı bulk ile her türlü ulasırsın + SAPASAĞLAM antrenman ve kardiyo ile onun gibi değil ama cook ıyi bır hacım yakalarız 

• ahahaha 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Imajeste, 1 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar konuya çok takılıyorsunuz imkanınız varsa beslenmenize dikkat edersiniz yoksa yettiği kadar dikkat edersiniz. Ben atanmadan önce sadece spora gittiğim günler 200 gram tavuk yiyebilme imkanım vardı ama spora gitmeme engel değildi sizde sporunuza gidin olduğu kadar beslenin mr olympia olcak halimiz yok. ilaç kullanıpta beslenmeyi peynir ekmekle de olur yha kafasındaysanız da geçin o işleri.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Madara    13
Imajeste, 2 saat önce yazdı:

Harun.... var sımdı ıllakı duymussundur sende kendisi bu konular hakkında videı çekti zamanında çektiği sıkıntı vs beslenme muhabbeti yarışmacı Olimpiyat vs gireceksen önemli abi yoksa yarısma hedefi yok neden kupkuru vücut istemiyorum ki ben evımısde yediğimiz yemekler anne yemeği sağlıksız mı? Ben patatesi kızartması hamburger mi yiyorum dedim abi? Mevzu elinden geldiğince ne kadar ise sağlıklı beslenmek + yaptığın sert kasın anasını **** antrenmanda gerisi boş 

Dostum demek istediğimi anlamamissin kupkuru bı vucuttan bahsetmiyorum şimdi kilo almaktan bahsediyorsun ama nasıl kilo almak istiyorsun git göbek salayim şeklinde istiyorsan abur cubur herşeyi ye tabi olur ama sen biraz kalıp yapayım biraz da hatların belli olsun istiyorsan anne yemeği bı yere kadar taşır şimdi normal bı insan kg başına 1/1.2 protein alsa yeterli günlük 2800 kl rinnormal bı insan içindir ama sen hem spor yapıp hem küre girmişsin kur almadığını farzediyorum ve ortalama bı metabolizmaya sahip olduğunu ve spor yaptigini ve kilo almak istediğini farzediyorim eğer böyle olursa 3200-3300 kalori alman ve sporcu bir birey kg başına 1.6 protein alması yeterli geri kalan kaloriyi temiz karbonhitrattan alırsa okey ama sen vucuduna gereğinden az protein sokarsan büyümek yerine kas kaybı yasarsin . (3200-3400)bu kalori ortalama haftalık sana 05.07 Gr kilo aldirir ve küre giriyorsun kürde emilimin ve ant şiddetin bile artiyor ki sen anne yemeği yemekten bahsediyorsun herşey okey yine ye ama en azından yeterli protein alırsan geri kalan karbı anne yemeğiyle kapatabilirsin ki küre girmen için bence baya erken şuan sadece doğal yolla bu kalori sistemini ve protein sistemini takip etseydin hem elince kalıcı bir kas kütlesi bırakmış olurdun hemde küre gitmene gerek kalmazdı ilk önce vücudunun sınırlarını zorlayıp adam akıllı kas kütlesi koyduktan sonra girseydin eywallah ama şuan olmuş olan bence en azından kür boyunca bu beslenme işini takip et ben zayıf yapılı biriydim 1.80/55 kg idim senin yaptığın gibi anne yemekleriyle beslendim 2 sene ve Maks 76 kg çıktım ve orda tikandim ne yesende çıkmıyordu takı bu sistemi çözene kadar ve dediğin harun kişisini biliyorum ama şöyle bi durum var ev yemekleri yiyeyim sonra küre gireyim diyerek olsaydı herkez Arnold veya harun abi gibi dolaşırdı sokaklarda  bu iş gerçekten ne kedar emek verirsen okadar karşılığını alacağın bir spor inşaallah dediklerimi anlamışsındır sana bunu en güzel kendi üzerimden örnek vereyim ilk foto spora başlamadan önce 55 kg ortadaki 2 sene sadece anne yemeği senin dediğin şekil beslendigim ve bunun üstüne cikamadigim evre 76 kg en sonki ise beslenme mantığını cozdugum ve 2 senedir uyguladigim şey 90 kg insaalah demek istediğimi anlamissindjr

IMG_20221123_082900.jpg Screenshot_2022-11-26-18-26-19-621_com.miui.gallery.jpg Screenshot_2022-11-26-18-26-37-118_com.miui.gallery.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
Imajeste, 9 dakika önce yazdı:

İlaçların desteği+ beslenmen tam olmasada kalorı açığı olmadan düzgün şekilde kapatırsam ve ben altını çiziyorum kuru vücut istemiyorum senin anlıcagın sekılde kırlı bulk ile her türlü ulasırsın + SAPASAĞLAM antrenman ve kardiyo ile onun gibi değil ama cook ıyi bır hacım yakalarız 

Dostum bende arkadaşlarla hemfikirim sağlam bir alt yapın bile mevcut değil gibi görünüyor fotoğraflarda hele ki birde güzel bir beslenme uygulamazsan işin pek daha zor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
Imajeste, 38 dakika önce yazdı:

Sen o adamın patates köfteyşe mi o forma geldiğini düşünüyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

1- Uzun Yıllar Düzenli antrenman +3 yıl (sağlam altyapı)

2- Düzenli beslenme (günlük en az 400-500 Gr tavuk , kırmızı et veya balık , ve kalorik hesapla vücudunu tanımak)

3- Supplement ile son sınırları zorlama 

4- Ekonomik özgürlük elde edip, bütçe ayırmak 

5- En son sağlam markalar ile (ucuz etin yahnisi yavan olur) ve dolu dolu bilgi birikimi ile düşük mg hormon ile destekleyerek doktor kontrolünde kan tahlili vererek kürlü spor hayatına başlarsın 

Ama sana bakıyorum herhangi bir altyapı ve kas kütlesi yok , vücudun 1 aydır spora gelen birinin vücudu , ama sen bu kadar şeyi hiçe sayıp dışarıdan hormon alarak spora başlıyorsun , düşüncen de basarım ilacı zaten gelişirim , ne yazıkki biraz su tutup 2-3 kg alıp kür sonu geri vereceksin , küre girip patlayan büyük değişimler yaşayan elemanlar zaten kür öncesi yüksek kas kütlesi ve sağlam altyapısı olan düzenini oturtmuş kişiler , ayrıca sağlam dolu ilaç kullanmak beslenme masrafından kat kat daha fazla.

Kerem kurt, 2 saat önce yazdı:

H.Y denilen kişi kaçıncı küründe olduğunu kendisi bile unutmuştur yıllarca deca tren insülin havada uçsun üstüne birde yarışma yap sonra ev yemeği edebiyatı , adam ev yemeği ile de bu spor olur öğrenci kardeşlerim bırakmayın diyor , küre girin ev yemeği yiyin demiyor ki , ayrıca sabah poğaça simit yer bu normal o kadar kas kütlesi barındıran adama koymaz ama bu adam börekle fasulyeyle o vücudu yapmadı günlük etini pilavını yer sonra gerisinde ne yediği kendine kalmış.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34

Yav arkadaşlar niye bu kadar takıldınız anlamadım ben proteini yeterli almıyorum demedimki size aranızda acaba 350 gram yulaf ezmesine kaç gram protein var biliyor mu! Kaç gram karbonhidrat var biliyor mu bu konusan hocalarımız abilerimiz? Hepsini fazla fazla alıyorun protein tozu da içiyorum bcaa vs hepsi var kalan ogünleri lapa yerine anne pilavı bamya tavuk kuru fasulye vs yiyorum yani ben size HAMBURGER PATATES İLEMİ vücut yapıyorum dedim ve hayvan gibi de PUMP OLUYORUM ANTRENMAN DA 4. HAFTA KURUM DEYİM  18 HAFTA DA BİTİRİCEM MESELA 

Kerem kurt, 2 saat önce yazdı:

Yav arkadaşlar niye bu kadar takıldınız anlamadım ben proteini yeterli almıyorum demedimki size aranızda acaba 350 gram yulaf ezmesine kaç gram protein var biliyor mu! Kaç gram karbonhidrat var biliyor mu bu konusan hocalarımız abilerimiz? Hepsini fazla fazla alıyorun protein tozu da içiyorum bcaa vs hepsi var kalan ogünleri lapa yerine anne pilavı bamya tavuk kuru fasulye vs yiyorum yani ben size HAMBURGER PATATES İLEMİ vücut yapıyorum dedim ve hayvan gibi de PUMP OLUYORUM ANTRENMAN DA 4. HAFTA KURUM DEYİM  18 HAFTA DA BİTİRİCEM MESELA 

Oblood, 2 saat önce yazdı:

Dostum bende arkadaşlarla hemfikirim sağlam bir alt yapın bile mevcut değil gibi görünüyor fotoğraflarda hele ki birde güzel bir beslenme uygulamazsan işin pek daha zor

Günde 6 yumurta.  

150 gram yulaf ve protein tozu mikser geçip içiyorum 

Öyle yemeği pilav tavuk 

Tekrar 150 gram yulaf ezmesi protein tozu mikser geçirip içiyorum 

Akşam yemeği pilav bamya 

50-60 gram yulaf süt muz mikser geçirip içiyorum 

Bumu kötü pis beslenme? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
Imajeste, 40 dakika önce yazdı:

Bitkisel protein alıyorsun hocam bu beslenme iyi mi allah askına hiç mi bilgin yok ya kullandığın ilaçlar vücudunda protein sentezini hızlandırıyor beslenmende protein yok 

Oblood, 34 dakika önce yazdı:

Bitkisel protein alıyorsun hocam bu beslenme iyi mi allah askına hiç mi bilgin yok ya kullandığın ilaçlar vücudunda protein sentezini hızlandırıyor beslenmende protein yok 

Ya dostum yanlış anlama ama suan paylaştığın görseller sedanter spor yapmayan bir bireyin vücudu ile aynı buraya yorum yapan insanlar bir takım şeyleri oturtmuş insanlar ve sana mantıklı yaklaşımlarda bulunuyorsun ama hala kabullenmiyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Oblood, 34 dakika önce yazdı:

Bitkisel veya et ne fark eder hocam protein değil mi yulaf ezmesi her hocanın önerdiği bir durum protein tozu da peynir altı suyu tozu da yapılıyor? Et yemeye somon yemeye paramız yetmiyor sürekli kusuruma bakma üstadım ama bu şekilde ben güzel kıloda aldım antrenmanlarımda olmadığın PUMPı oluyorum motive vereceğinize her zaman aşşağıya çekin abi olurmu sağolun teşekkürler actıgım bir başlık için ilk defa pişman oldum sağolun arkadaşlar

Oblood, 32 dakika önce yazdı:

Ya dostum yanlış anlama ama suan paylaştığın görseller sedanter spor yapmayan bir bireyin vücudu ile aynı buraya yorum yapan insanlar bir takım şeyleri oturtmuş insanlar ve sana mantıklı yaklaşımlarda bulunuyorsun ama hala kabullenmiyorsun 

18. Haftanın sonunda formu atıcam sana tamammı bakalım kürde senin demene göre bu beslenme ile bir cacık olmazmıs ya ilaç çalışmazmıs 14 hafta kaldı bitsin bakalım

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
Imajeste, 32 dakika önce yazdı:

Bitkisel veya et ne fark eder hocam protein değil mi yulaf ezmesi her hocanın önerdiği bir durum protein tozu da peynir altı suyu tozu da yapılıyor? Et yemeye somon yemeye paramız yetmiyor sürekli kusuruma bakma üstadım ama bu şekilde ben güzel kıloda aldım antrenmanlarımda olmadığın PUMPı oluyorum motive vereceğinize her zaman aşşağıya çekin abi olurmu sağolun teşekkürler actıgım bir başlık için ilk defa pişman oldum sağolun arkadaşlar

Ya kankacım estağfrullah yahu bilgilendirmeye çalısıyoruz kötü bir amaçla yazmıyoruz ki

Imajeste, 30 dakika önce yazdı:

18. Haftanın sonunda formu atıcam sana tamammı bakalım kürde senin demene göre bu beslenme ile bir cacık olmazmıs ya ilaç çalışmazmıs 14 hafta kaldı bitsin bakalım

Kankacım bak ilerleme kaydedemezsin demiyor sana burada ki dostlar ama daha güzel beslensen daha güzel vücut yaparsın diyoruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Oblood, Şimdi yazdı:

Kankacım bak ilerleme kaydedemezsin demiyor sana burada ki dostlar ama daha güzel beslensen daha güzel vücut yaparsın diyoruz

Abi en başında Yukarı da dedimki ben 

YARIŞMA HEDEFİM YOK, KUPKURU VÜCUT İSTEMİYORUM MROLYMPİA GİBİ OLMA HEDEFİMDE YOK 94-95 KİLO OLUP GÜZEL BİR HACİMLİ VÜCUT HAYALİM O KADAR 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Oblood    14
Imajeste, Şimdi yazdı:

Abi en başında Yukarı da dedimki ben 

YARIŞMA HEDEFİM YOK, KUPKURU VÜCUT İSTEMİYORUM MROLYMPİA GİBİ OLMA HEDEFİMDE YOK 94-95 KİLO OLUP GÜZEL BİR HACİMLİ VÜCUT HAYALİM O KADAR 

Tamam kankacım her şey gönlünce istediğin gibi olsun umarım istediğin gibi hedefine ulaşırsın tekrar belirtiyorum art niyetli hiçbir şey yazmadık sana sadece bilgilendirmek istedik 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Oblood, 4 dakika önce yazdı:

Tamam kankacım her şey gönlünce istediğin gibi olsun umarım istediğin gibi hedefine ulaşırsın tekrar belirtiyorum art niyetli hiçbir şey yazmadık sana sadece bilgilendirmek istedik 

Eyvallah sağolasın teşekkür ederim ama her zaman  benim görüşüm önemli olan abur cubur dan uzak durup ekmek tatlı şeker yemeden Hamburger patates 10-15 günde bir yiyerek de güzel bir form yakalanır ileri görüşlü kiminle konuştu isem herkes bunlardan uzak durman hayatından çıkarman bile büyük başarı dediler ben bir kalemde sildim hemde ama sadece motive bekledim buradan da ve o attıgım before afterı da naturel kimse 30 günde yakalayamaz adam 3-4 ay yapıyor yeni yeni kolları omuz başları çıkmaya başlıyor yani kırıldım biraz o kadar başka sorun yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Imajeste, 18 dakika önce yazdı:

Hormona para vermek yerine besine para ver vücut geliştirmenin temel prensiplerini oturt , senelerce antrenman yap doğal olarak sınırlarını zorla sonra küre gir , kür işi masraftan kaçınacağın en son yer , işin içinde bulundukça ne kadar masraf çıktığını anlayacaksın , vurduğun ilacın markası ne , kan testlerin varmı , nasıl bir planlama ile ilerliyorsun , en basitinden jinekomasti olsan ameliyatı 10.000 TL den başlıyor.

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Markus Rühl, 8 dakika önce yazdı:

Hormona para vermek yerine besine para ver vücut geliştirmenin temel prensiplerini oturt , senelerce antrenman yap doğal olarak sınırlarını zorla sonra küre gir , kür işi masraftan kaçınacağın en son yer , işin içinde bulundukça ne kadar masraf çıktığını anlayacaksın , vurduğun ilacın markası ne , kan testlerin varmı , nasıl bir planlama ile ilerliyorsun , en basitinden jinekomasti olsan ameliyatı 10.000 TL den başlıyor.

Kan testlerim var zaten antrenör eşliğinde girdim küre ben bulk kürü büyüme Testo enant Dianabol boldenon şeklinde ilerliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Imajeste, 5 saat önce yazdı:

Canım kardeşim evde pişen yemeğini ye günlük 500 gr tavuğunu al sağlıksız yağlardan uzak dur olabildiğince, şeker tüketme asla bas gitsin bakma yok beslenme olmazsa şu olmaz bu olmazlara sanarsın hepsi saati saatine yaşıyor haftada 4 gün somon 3 gün bonfile yiyorlar saal yap sağlığın için idmanda ağırlıklarını artttır bas gitsin yediğimiz tavuklar bile plastik yumurtalar bile plastik her şey hormonlu çok beslenmeye takılma proteinini al evde ne pişiyorsaa ye gitsin tatlı hariç  ne çok büyütüyor bizim insanımız her şeyi... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Imajeste, 7 saat önce yazdı:

Yağlı derken hocam hani ben ekmek fast-food yemiyorum böyle şeyler kalori yüksek alıyorum örnek yulaf muz protein tozu karısım yapıyorum dolu günde 2 defa ıcıyorum sabah akşam ve sabahları 6-7 yumurta yiyorum öğlen anne pilavı tavuk akşam yemeği de pilav köfte vs bu kadar 

Pilavın içine yemeklerin içine annen yağ vs koyuyor. Tam olarak ne yediğini gramı gramına bilemeyeceksin ondan dolayı dedim. Fast food ekmek tatlı yeme zaten 😊

Bazı insanlar çok agresif yazmışlar da ben katılmıyorum. Katı beslenme programı cidden çok işe yarıyor ama sen hedefini söyledin zaten. Her hafta aç karnına tuvaletten çıktıktan sonra kilonu kontrol et ona göre beslenmeni arttırırsın. Günde 2 paket makarna 300 gram tavuk 3 yumurta 4 kaşık zeytinyağı ile bile hedefindeki vücudu yaparsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.