Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sayrox

Pct sonu tahlil % - yardım

Önerilen İletiler

Sayrox    60

Kullanılan ürünler Testosteron Enanthate,Trenbolone Enanthate,Sustanon farklı dönemlerde.

Toplam kullanılan süre: 20 hafta(5 Ay).

Kür içi 650 IU hcg kullanıldı 15 hafta.

1000 IU Hcg kullanıldı 13 Ekim  - 23 Ekim arası toplam 10 gün. Toplam 10000 IU HCG.

28 Ekim Tahlil;

image.thumb.png.03293e574c0a36868d4743a127b61b77.png

11 Kasım Tahlil;

image.thumb.png.cce4135618b5b6a10317bf4e0178de0b.png

Güncel tahlil 25 kasım;

image.thumb.png.1bbe402458a4ddf8c1015c4f1d3e2b40.png

40,45 gündür PCT'deyim 30 gündür her gece yatmadan önce eş zamanlı 1 adet 50 MG klomen ve 1 Adet 20 mg Tamoksifen kullanıyorum bu aralar testisimde biraz ağrı oluşuyor. Acaba kan tahlilleri arasında zaman farkı çok LH,FSH çok yükselip Total Testosteronun sistemi tekrar baskıladığı olmuşmudur?

Nasıl devam etmeliyim neler yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Peptid Turkey ailesine teşekkürler.

@metinav

@Rdm

@rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delapuente    30
Sayrox, 1 dakika önce yazdı:

Evet

Lh, fsh değerleri yükselmiş. Ovitrelle benim değerleri kıpırdatmamıştı bile. Choriomon ile birlikte değerlerim normale dönmüştü. Testis ağrısı bende de vardı. Zamanla azalıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
Delapuente, Şimdi yazdı:

Lh, fsh değerleri yükselmiş. Ovitrelle benim değerleri kıpırdatmamıştı bile. Choriomon ile birlikte değerlerim normale dönmüştü. Testis ağrısı bende de vardı. Zamanla azalıyor. 

@Delapuente Yok yazıları dikkatli okursan Ovitrelle'den 1 hafta sonra 30 gün boyunca günlük 1 klomen ve 1 tamoksifen kullandım onlarla birlikte sistem açılmaya başladı.  11.10.22'den beri PCT sürecindeyim şuan 25.11.22.

Ama Ovitrelle kür sonu baskılanmış 130 nanogram Testosteronu 600-700 Nanograma çıkarttı bende. Tabi o değer sonra düştü Doğal LH,FSH ile eş zamanlı artmasını bekliyoruz ustaların yorumunu bekliyorum.

Klomen Tamoksifen stopmu devam'mı dozlar hangi şekilde olucak yükselecekmi düşecekmi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126

devam et klomen ile tamo ya diğer üstadların tavsiyeleri de önemli

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Sayrox, Bir saat önce yazdı:

40,45 gündür PCT'deyim 30 gündür her gece yatmadan önce eş zamanlı 1 adet 50 MG klomen ve 1 Adet 20 mg Tamoksifen kullanıyorum bu aralar testisimde biraz ağrı oluşuyor. Acaba kan tahlilleri arasında zaman farkı çok LH,FSH çok yükselip Total Testosteronun sistemi tekrar baskıladığı olmuşmudur?

Nasıl devam etmeliyim neler yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden Peptid Turkey ailesine teşekkürler

Sistemin açılmış fakat sanki doz yetersizliğinden süreç uzamış ve yavaş ilerlemiş...

Keşke klomeni biraz daha yüksek doz olarak kullansaydın.Total testosteronun hala düşük ve olması gereken seviyeden uzak...

Tamoksifeni bırak sadece klomenle git.Haftada yarım tablet arimidex gerekirse alabilirsin.

Beslenmen kötü gitmiş gibi, omega 3 ceviz badem gibi sağlıklı yağ kaynakları tüketip, sıvı yağlardan zararlı yağlardan uzak durman iyi olur.

Testislerinde ki ağrı iyi yönde de olumsuz yönde de yorumlanabilir...Detaylı testler ve gözlemler gerekli.

Total testosteronu baskılayacak şey lh ve onu da baskılayacak şey östrojen olabilir.Östrojen normalleşiyor, fakat lh fsh değişimi çok az.

Klomeni yarım tablete indir ve 30 gün daha git.Yanına destekleyici suplementler ekleyebilirsin fazla abartmadan.

Kolay gelsin...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
metinav, 25.11.2022 - 22:43 yazdı:

Sistemin açılmış fakat sanki doz yetersizliğinden süreç uzamış ve yavaş ilerlemiş...

Keşke klomeni biraz daha yüksek doz olarak kullansaydın.Total testosteronun hala düşük ve olması gereken seviyeden uzak...

Tamoksifeni bırak sadece klomenle git.Haftada yarım tablet arimidex gerekirse alabilirsin.

Beslenmen kötü gitmiş gibi, omega 3 ceviz badem gibi sağlıklı yağ kaynakları tüketip, sıvı yağlardan zararlı yağlardan uzak durman iyi olur.

Testislerinde ki ağrı iyi yönde de olumsuz yönde de yorumlanabilir...Detaylı testler ve gözlemler gerekli.

Total testosteronu baskılayacak şey lh ve onu da baskılayacak şey östrojen olabilir.Östrojen normalleşiyor, fakat lh fsh değişimi çok az.

Klomeni yarım tablete indir ve 30 gün daha git.Yanına destekleyici suplementler ekleyebilirsin fazla abartmadan.

Kolay gelsin...

Metin hocam merhaba. 25 Kasımdan 5 Aralığa kadar günlük olarak 20 mg tamoksifen ve 50 mg klomen 1 tablet olarak devam ettim sadece 1 gün. Tamoksifenim yoktu 10 mg kullanmak zorunda kaldım hafta sonu.

Toplam 10 gün sonra tahlili tekrarladım güncel sonuç bu şekilde. Fakat son zamanlarda 3,4 gündür bugün hariç cinsel isteği yüksek hissettiğim oldu.

LH bi tık daha düşük çıktı saat farkındanmı neden bilmiyorum 2 tüp kan verdim 1 inci tüp sol koldan biyokimya alındı. Hormon ikinci tüpe çekilde sol koldan. 

@metinav

Ne şekilde devam etmem gerekiyor bilemiyorum. 

FFFFF.thumb.png.c26168ff9b49401c6b252a70143d36f1.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Sayrox, 7 dakika önce yazdı:

Metin hocam merhaba. 25 Kasımdan 5 Aralığa kadar günlük olarak 20 mg tamoksifen ve 50 mg klomen 1 tablet olarak devam ettim sadece 1 gün. Tamoksifenim yoktu 10 mg kullanmak zorunda kaldım hafta sonu.

Toplam 10 gün sonra tahlili tekrarladım güncel sonuç bu şekilde. Fakat son zamanlarda 3,4 gündür bugün hariç cinsel isteği yüksek hissettiğim oldu.

LH bi tık daha düşük çıktı saat farkındanmı neden bilmiyorum 2 tüp kan verdim 1 inci tüp sol koldan biyokimya alındı. Hormon ikinci tüpe çekilde sol koldan.

Ne şekilde devam etmem gerekiyor bilemiyorum. 

Metin hocam 30 gün daha devam et demiş daha döngünüz tam açılmamış ilaçlara devam edin lütfen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Sayrox, 6 dakika önce yazdı:

Merhaba @otopsicikedi Evet doz yükseltilmelimi azaltılmalımı tamoksifen çıkarılmalımı Metin hocanın görüşlerini bir alalım istedim.

Azaltılcak birşey yok bence aynen devam etmen gerektiğini düşünüyorum. 20 haftalık bir kür geçmişin olduğundan iki hafta sabah akşam birer tablet klomen tamoxifen alıp 2 hafta birer tablet alman iyi olur gibi şuanki test sonuçlarına bakarak. @metinav@rastlantisal sizinde görüşlerinizi alabilir miyim.

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

Metin hocam güncel tahlil +20 gün ek süredir tamoksifen klomen 20 mg 50 mg kullanmaya devam ediyorum 10 günde bir tahlil almaya devam ettim.

Son durum bu şekilde son 10 günlük klomen ve tamoksifen. Ne yapmamız gerekiyor doz arttırma azaltma vb.

@metinav@Loving

IMG_20221216_125457.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Sayrox, 16.12.2022 - 12:56 yazdı:

Metin hocam güncel tahlil +20 gün ek süredir tamoksifen klomen 20 mg 50 mg kullanmaya devam ediyorum 10 günde bir tahlil almaya devam ettim.

Son durum bu şekilde son 10 günlük klomen ve tamoksifen. Ne yapmamız gerekiyor doz arttırma azaltma vb.

@metinav@Loving

Sanki süreci uzatman lazım gibi. @rastlantisal sendende fikir alabilir miyiz abi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Sayrox, 56 dakika önce yazdı:

@otopsicikedi çok uzun zamandır pctdeyim artık biran önce bitirmem lazım pct ilaçları ile işimi.

Evet farkındayım fakat kanında ilaç varken bu şekildeyse değerlerin ilaç kandan çıktıktan sonra bunlardan da düşük olabilir. Bence Burak hocadan şahsi destek alabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Sayrox, 16.12.2022 - 12:56 yazdı:

@metinav@Loving

Doz konusunda değişikliğe gerek yok, bir süre daha kullanmaya devam et.Fsh olması gereken değere gelmiş, bence sorun yoksa bundan sonraki dönemde lh da dengeye gelir.Ama şunu söyleyeyim, senin kür sonrası toparlanman git gide güçleşiyor ve bence artık mola ver yada pct olayını trt olarak sürdür...Vucudun artık tepki vermiyor gibi.Ya hormonel sistemlerin çok dengesizleşmiş ya da kalıcı bir şeyler değişmiş olabilir.Herkeste herşey aynı olacak diye bir kaide yok.Kişisel farklılıklar bizi ayırıyor ve ona göre bir yol belirlememiz gerekli oluyor...

Prolaktin ve östrojen için pct ilaçlarından başka bir şey kullanma.İkisi de çok düşük ve böyle olmamaları gerekiyor normalde.

Geçmiş mesajları okumadım ama büyük ihtimalle sende boldenon kürü yaptın galiba :)

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

@metinav Hocam benim prolaktinim normal şartlarda 5 nanogram. Bu son tahlili yapmadan önce düşünce yolu ile bir günde çok fazla ereksiyon oluyordum. Günde 50 mg klomen 20 mg tamoksifen alıyordum.

Bu son zamanda ailelerden dolayı kız arkadaşım ile yolları ayırdık.

Son tahlilden sonra pct için son 10 günüm kalmıştı. Artık bir dahaki tahlilde düşük lh ve az testosteron görmek istemedim bu işi bitirmek istiyorum artık klomen tamoksifen almaktan gerçekten sıkıldım. Klomeni 100 mg çıkarma kararı aldım 3 gündür gece 2 tablet birden alıyorum. Tamoksifeni çıkarmıştım yaptığım araştırmada 20 mg tamoksifenin 150 mg klomene eş değer olduğunu öğrendim.

Dün tamoksifen de ekledim 3 gündür 100 mg klomen 20 mg tamoksifen dozu ile devam ediyorum 7 gün sonra 10 günü tamamlayıp tahlili tekrarliycam. Klomen dozunda değişiklik yapınca ve tamoksifeni çıkartıp geri ekleyince Cumartesi pazar yaptığım 2 şer kez mastürbasyon da kaliteli ereksiyon alamadım. Bugün pzt sabah saatlerinde tekrar mastürbasyon yaptım ereksiyonum söndü kalite çok kötü istek ve libidom hiç yok.

Umarım son tahlilden sonra bu Lh testosteron işlerinden kurtulurum şayet kurtulamazsam.

Bir ömür 500 sustanon gitmeyi düşünüyorum.

İşin diğer yani klomen ve tamoksifen cildimde yüzümde sırtımda bende sivilce üretiyor. Tam bir kriz hali biliyorsunuz 30 günü geçti pctdeyim.

En son deca kullandığım zamanda kur içerisinde ereksiyon kaybı zayıf ereksiyon yaşıyordum. 

Ve bugüne kadar hiç yaşamadım pct içinde dahi olmadı dozlar değişip tamoksifen çıkıp tekrar gelince ejekulasyon miktarında azalma ereksiyon sıkıntısı çekmeye başladım bugün.

Bu arada üst solunum yolu enfeksiyonu sebebi ile.

Coldway flu 

Sedenfil antibiyotik 600 mg

Astelsistein + c vitamini balgam sökücü

Kloroben gargara kullanıyorum şuan.

@rastlantisal@Loving

Eskiden yeniye Kür için kür sonu mct pct süreci estradiol takipleri vb. = Total Testosteron,LH,FSH,Prolaktın,Progesteron Tahlillerim.

Kullanılan ürünler; Sustanon-Rimabolon-Anapolon-İran Pregnyl-Ovitrelle-Klomen-Tamoksifen-Testosteron Enanthate+Sustanon Kombin-Testosteron Enanthate-Trenbolone Enanthate-Proviron. 

Sistemim düzelir 400-600 nanogram arası bir Testosteron yakalarsam uzun bir süre natural olarak ilerlemeyi tercih edeceğim.

image.thumb.png.0346bc94108f5e933af414b329128232.png image.thumb.png.c78105aa623b06ae2161b9a8ceebd133.png image.thumb.png.99c4714142109baf4ba958237a0f9e8a.png image.thumb.png.bf3867eb499994612e6efac02a24cfdb.png image.thumb.png.7a98c72d3af63b373ef923412e66437a.png image.thumb.png.2ab87ac8aefb52b06eabc37b3b3eaa60.png image.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Sayrox, 19.12.2022 - 09:56 yazdı:

@metinav Hocam benim prolaktinim normal şartlarda 5 nanogram. Bu son tahlili yapmadan önce düşünce yolu ile bir günde çok fazla ereksiyon oluyordum. Günde 50 mg klomen 20 mg tamoksifen alıyordum.

Bu son zamanda ailelerden dolayı kız arkadaşım ile yolları ayırdık.

Son tahlilden sonra pct için son 10 günüm kalmıştı. Artık bir dahaki tahlilde düşük lh ve az testosteron görmek istemedim bu işi bitirmek istiyorum artık klomen tamoksifen almaktan gerçekten sıkıldım. Klomeni 100 mg çıkarma kararı aldım 3 gündür gece 2 tablet birden alıyorum. Tamoksifeni çıkarmıştım yaptığım araştırmada 20 mg tamoksifenin 150 mg klomene eş değer olduğunu öğrendim.

Dün tamoksifen de ekledim 3 gündür 100 mg klomen 20 mg tamoksifen dozu ile devam ediyorum 7 gün sonra 10 günü tamamlayıp tahlili tekrarliycam. Klomen dozunda değişiklik yapınca ve tamoksifeni çıkartıp geri ekleyince Cumartesi pazar yaptığım 2 şer kez mastürbasyon da kaliteli ereksiyon alamadım. Bugün pzt sabah saatlerinde tekrar mastürbasyon yaptım ereksiyonum söndü kalite çok kötü istek ve libidom hiç yok.

Umarım son tahlilden sonra bu Lh testosteron işlerinden kurtulurum şayet kurtulamazsam.

Bir ömür 500 sustanon gitmeyi düşünüyorum.

İşin diğer yani klomen ve tamoksifen cildimde yüzümde sırtımda bende sivilce üretiyor. Tam bir kriz hali biliyorsunuz 30 günü geçti pctdeyim.

En son deca kullandığım zamanda kur içerisinde ereksiyon kaybı zayıf ereksiyon yaşıyordum. 

Ve bugüne kadar hiç yaşamadım pct içinde dahi olmadı dozlar değişip tamoksifen çıkıp tekrar gelince ejekulasyon miktarında azalma ereksiyon sıkıntısı çekmeye başladım bugün.

Bu arada üst solunum yolu enfeksiyonu sebebi ile.

Coldway flu 

Sedenfil antibiyotik 600 mg

Astelsistein + c vitamini balgam sökücü

Kloroben gargara kullanıyorum şuan.

@rastlantisal@Loving

Eskiden yeniye Kür için kür sonu mct pct süreci estradiol takipleri vb. = Total Testosteron,LH,FSH,Prolaktın,Progesteron Tahlillerim.

Kullanılan ürünler; Sustanon-Rimabolon-Anapolon-İran Pregnyl-Ovitrelle-Klomen-Tamoksifen-Testosteron Enanthate+Sustanon Kombin-Testosteron Enanthate-Trenbolone Enanthate-Proviron. 

Sistemim düzelir 400-600 nanogram arası bir Testosteron yakalarsam uzun bir süre natural olarak ilerlemeyi tercih edeceğim.

Bana kalırsa dozu arttırman iyi olmuş eğer bundan sonrasında da beklemediğin sonuçlar alırsan açıkçası TRT doz devam etmeni öneririm 150 mg testo c alırsın haftalık belli bir süre sonra tekrar pct denersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

@metinav Hocam süreci biliyorsunuz çok uzun zamandır kurdeydim pct ye başladım. Uzun zamandır da pctdeyim.

Lh en son 1.70 di 10 günlüğüne klomen dozunu 100 mg e çıkardım tamoksifen 20 mg devam ettim son tahlilim bu şekilde. Lh 1.70 den 1.50 ye düşmüş FSH biraz daha artmış testosteron yükselmiş bir önceki tahlile göre 

Ne yapmam gerekiyor 

IMG_20221227_123205.jpg

Çok fazla unutkanlık yaşamaya başladım artık tamoksifeni bırakmak istiyorum. LH 1,52 bir önceki tahlil'e göre 0,18 düzeyinde LH'da azalma var. Bir önceki tahlile görede Total Testosteron'da  68 nanogram artış var. 

Bundan sonraki süreçte bir süre daha hormon düzeylerimi takip etmek istiyorum. 5 gün ara verip. 25 gün boyunca günlük 25 mg Klomifen Sitrat kullanmayı düşünüyorum. 

@rastlantisal

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Sayrox, 27.12.2022 - 12:35 yazdı:

@metinav Hocam süreci biliyorsunuz çok uzun zamandır kurdeydim pct ye başladım. Uzun zamandır da pctdeyim.

Lh en son 1.70 di 10 günlüğüne klomen dozunu 100 mg e çıkardım tamoksifen 20 mg devam ettim son tahlilim bu şekilde. Lh 1.70 den 1.50 ye düşmüş FSH biraz daha artmış testosteron yükselmiş bir önceki tahlile göre 

Ne yapmam gerekiyor 

Çok fazla unutkanlık yaşamaya başladım artık tamoksifeni bırakmak istiyorum. LH 1,52 bir önceki tahlil'e göre 0,18 düzeyinde LH'da azalma var. Bir önceki tahlile görede Total Testosteron'da  68 nanogram artış var. 

Bundan sonraki süreçte bir süre daha hormon düzeylerimi takip etmek istiyorum. 5 gün ara verip. 25 gün boyunca günlük 25 mg Klomifen Sitrat kullanmayı düşünüyorum. 

@rastlantisal

@metinav

Testisler libidon ne durumda? Kürden önceki kan değerlerin var mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

Libido her gün farklı bu tahlilden 5 gün önce çok iyiyken bu tahlil günün öncesi akşam yoktu. Bugün normal düşük. Yarın yüksek oluyor. Testislerde normal boyutlarda onlarda bir küçülüp bir büyüyor.

otopsicikedi, 17 dakika önce yazdı:

Testisler libidon ne durumda? Kürden önceki kan değerlerin var mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Sayrox, 6 dakika önce yazdı:

Libido her gün farklı bu tahlilden 5 gün önce çok iyiyken bu tahlil günün öncesi akşam yoktu. Bugün normal düşük. Yarın yüksek oluyor. Testislerde normal boyutlarda onlarda bir küçülüp bir büyüyor.

Valla dostum açıkçası kürden önceki FSH lh durumun nasıldi bence bunu baz alarak pctine devam edip etmeyeceğine karar vermelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60
otopsicikedi, 12 dakika önce yazdı:

Valla dostum açıkçası kürden önceki FSH lh durumun nasıldi bence bunu baz alarak pctine devam edip etmeyeceğine karar vermelisin.

Kür öncesi Lh  4.31 Fsh 2.36 Testosteron 692.58 2017 de tahlil almıştım ztn lh biraz yükselse Oturacak sistem.

Ama şuan 5 gün off ara veripmi 25 mg klomen başlasam. Hiç ara vermeden 25 mg düşüp 25 gün daha beklesem bilemedim.

@rastlantisal @metinav

tarihinde Sayrox tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
Sayrox, 1 dakika önce yazdı:

Kür öncesi Lh  4.31 Fsh 2.36 Testosteron 692.58 2017 de tahlil almıştım ztn lh biraz yükselse Oturacak sistem.

Ama şuan 5 gün off ara veripmi 25 mg klomen başlasam. Hiç ara vermeden 25 mg düşüp 25 gün daha beklesem bilemedim.

Valla çok uzun zamandır pctde olduğun için artık birşey diyemiyorum. Burak hocaya bir danışmayı dene bence artık nokta atışı yapmanda fayda var gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

@Bay-T@rastlantisal@metinav@Loving üstadlar görüş öneri yorumlarınızı alabilirmiyim. Şu aşamada 5 gün klomen yarılanma ömrünü bekleyip kandan çıktıktan sonra mı tekrar kullanmalıyım. Yoksa 100 mg kullanımını 15 güne tamamlayıp 15 gün 50 mg 15 gün 25 mg piramit olarak mi inmeliyim.

Östrojen inhibitörleri dışında supplement veya besin olarak takviye edebileceğim ürünler varmıdır.

Trible üç kur üst üste yaptığım için sistemin acilmakta cimri olduğunu düşünüyorum. FSH lh seviyesini zirveye taşımak istiyorum maksimum a açılsın musluklar tekrar geri oturur.

Ustadlarin yorum ve görüşlerini benim için şu aşamada çok değerli şimdiden teşekkür ederim.

otopsicikedi, 27.12.2022 - 15:40 yazdı:

Valla çok uzun zamandır pctde olduğun için artık birşey diyemiyorum. Burak hocaya bir danışmayı dene bence artık nokta atışı yapmanda fayda var gibi.

@Loving Burak hocanın önerilerini tabiki istiyorum yardımcı olabilirse çok iyi olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.