Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loving

Kürdeyken hastalandım veya ameliyat olmam gerekiyor ne yapmalayım?

Önerilen İletiler

Loving    9.196

Merhaba arkadaşlar;

Bu konumuza da sporcuların kürdeyken başlarına gelebilen veya gelme ihtimali yüksek olan iki negatif başlığa değineceğiz. Kürdeyken hastalanabiliyor veya beklenmedik bir vücudumuz, sağlığımızla alakalı sorun sorası cerrahi müdahale kararı alındığında nelere dikkat etmeliyiz kürü bırakmalı mıyız yoksa farklı formüller geliştirip bu süreci nasıl atlatabiliriz bunları konuşacağız.

KÜRDEYKEN HASTALANDIM KÜRÜ KESMELİ MİYİM VEYA NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Arkadaşlar bildiğiniz üzere steroid grupları genel mana da vücut direncini, bağışıklık sisteminizi savunmasız bırakabiliyor veya direncini düşürebiliyor ama bunu biz doğru beslenme, doğru antrenman ve başka unsurlara dikkat ederek minimize ediyoruz. Başak unsurlar nedir antrenman yaptık terledik ve salondan terli, yorgun düştük diyelim salondan otoparka veya toplu taşımaya gidene kadar vücut zaten en yorgun savunmaya uzak olduğu anda ters rüzgar ile cereyan veya soğukta, esintide kalıp ters düz olabiliyoruz buydu o kısmın açılımı.

Bunun dışında birde çeşitli mevsimsel virüs veya hastalıklar olabiliyor misal korona misal grip gibi. Tabi bunların dışında yeme bozukluklarına bağlı olmak kaydı ile isal, zehirlenmeye bağlı istifra gibi. Şimdi bunlar küçük hastalıklar diyebiliriz bu gibi süreçlerde dinlenmek en makbul olanı o yüzden aşağıda sıralayacağım maddelere uymanız sizin yararınıza olacaktır.

• Antrenman yapılmamalı
  • Mutlak suretle vücudunuza zaman tanıyıp dinlenmelisiniz 
  • Hastalığınızın şiddeti 1,2 hafta bağlamında ise kürdeki hiç bir ilacı kesmemenizi tavsiye ederim
  • Hastalığınızın şiddeti 3,4 hafta aralığında ise testosteron harici diğer ilaçları kesmenizi testosteronu kesmemenizi tav. ederim
  • Hastalığınızın geçmesi akabinde salona gittiğiniz 1 ila 2 hafta özellikle ilk hafta ağır girmemenizi sadece kaslara kan pompalamanızı tavsiye ederim
  • Hastalık sonrası antrenmandan ziyade bulk sürecinde bile olsanız düşük tempo kardiyoları aksatmamanızı hatta arttırmanızı tavsiye ederim vücut  ter, idrar, dışkı ile detoks yapacaktır kardiyolar da malum en iyi ter atacak unsurların başında geliryor
  • Hastalık sonrası hemen kan verip vücut değerlerinizi sayısal olarak değerlendirmeye almanız ve risk gruplarına yönelik hormonal emniyet gruplarına dahil olmalısınız beslenmeyi  düzeltme, vitamin eksikliklerinin üzerine gitmek vb gibi

Tüm bunlar sonrası her şey yoluna girmiş olur ve kaldığınız yerden süreci devam ettirebilirsiniz. :) 

KÜRDEYKEN KAZA YAPTIM VEYA HASTALIĞIM İLERİ BOYUTLARA TAŞINDI CERRAHİ MÜDEHALE OLACAK NE YAPMALIYIM?

Arkadaşlar bu durum kürümüz için en riskli en dikkat edilmesi gereken bir süreç hem kür hem sağlığımız adına. Öncelikle unutmayın ki sağlığınız her şeyden çok daha mühim bir kere biz neden spor yapıyoruz? Çok daha sağlıklı olup görünmek adına. Steroid gruplarıyla sağlıklı görünüyoruz dışarıdan bakınca evet ama iç sağlığımız o kadar yerinde mi bu tartışmaya açık elbette çünkü unutmayalım ki steroid grupları uzun vadede kalp ve damar yollarında tahribata yol açarlar ha bu konuda ölen var mı only düşük doz kürler ile ben hiç denk gelmedim ama profesyoneller için öyle değil çok büyük kütleleri olduğundan o kas gruplarını taşımak adına girdikleri çok fazla ilaç ve çok yüksek mg ölçütleri söz konusu neyse konumuza dönecek olursak bu gibi durumlarda neler yapmalıyız aşağıda sıralayacağım maddelerde bunlara değineceğim.

• Antrenman zaten yapmanız imkansız
  • Benim ana tavsiyem bu gibi süreçlerde direk tüm kür sürecinize veda etmeniz only testo hariç yine sebebi zaten bu süreçte çok stress ve sinir hali beslenememe durumları olacaktır haliyle idman kabiliyeti de sıfıra ineceği için vücut bu baskı altında yıkım hormonunu bolca salgılayacak önce vücut suyu yavaşça sonra şiddetli şekilde tasfiye edip sizin moral motivasyonunuzu daha da bozacaktır. 
  • Bu süreçte testosteron olmaz ise kandaki total testosteron sevviyeniz alt sınıra gelecek ve ani tramva, yüksek sinir, üşengeçlik, yemek dahi yeme arzunuz ortadan kakacak o yüzden çok ciddi bir cerrahi müdahale olmadıysa bir şekilde testosteronu devam etmenizi tavsiye edebilirim.
  • Her iki süreçte de mutlak suretle su tüketiminizin sağlık sorununuza bağlı olmak kaydı ile düşmemesine dikkat edin.

Dip not : Yazdığım tüm konular bireysel tecrübelerime dayalıdır doktorunuza danışmadan yazılan hiç bir şeyi esas almayın birinci önceliğiniz her zaman doktorunuzun takviye ve tavsiyelerine uymak olmalıdır.

Geçmiş olsun / Keyifli forumlar.

• Beğen 17
  • Vayyyy!! 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    3.229

Burak eline sağlık yine döktürmüşsün bu kategorideki yazdığın konuların okuma sayısına bakıyorum kimle kimler aydınlanmış binlerce kişiye ulaşmışsın tebrikler.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14

Bilgiler için sağolun kür sonu pct bitimine yakın hastalanmaya ne diyorsunuz grip olsam yatalak ediyor kandaki mikrop seviyesi yüksek çıkıyor testlerde. en ufak hastalığı ağır atlatıyorum pct döneminde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196
Boyka16, 2 saat önce yazdı:

Bilgiler için sağolun kür sonu pct bitimine yakın hastalanmaya ne diyorsunuz grip olsam yatalak ediyor kandaki mikrop seviyesi yüksek çıkıyor testlerde. en ufak hastalığı ağır atlatıyorum pct döneminde 

Pct sonu başı yok pct tamamlayacaksınız protokolü tamamlamanız gerekiyor zaten sonu demişsiniz tamamlamanız da bir beis olmaması lazım çünkü pct kür kadar zahmetli değil almanız gereken 1,2 grup tablet ve başlangıç kısımların da deri altı alacağınız uyarıcı enjeksiyon var.

Geçmiş olsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving, 24.11.2022 - 14:46 yazdı:

Merhaba arkadaşlar;

Bu konumuza da sporcuların kürdeyken başlarına gelebilen veya gelme ihtimali yüksek olan iki negatif başlığa değineceğiz. Kürdeyken hastalanabiliyor veya beklenmedik bir vücudumuz, sağlığımızla alakalı sorun sorası cerrahi müdahale kararı alındığında nelere dikkat etmeliyiz kürü bırakmalı mıyız yoksa farklı formüller geliştirip bu süreci nasıl atlatabiliriz bunları konuşacağız.

Geçmiş olsun / Keyifli forumlar.

Çok çok teşekkür ederim sonunda bunun gibi bir açıklama bulabildim 😀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Boyka16    14
Loving, 24.11.2022 - 21:18 yazdı:

Pct sonu başı yok pct tamamlayacaksınız protokolü tamamlamanız gerekiyor zaten sonu demişsiniz tamamlamanız da bir beis olmaması lazım çünkü pct kür kadar zahmetli değil almanız gereken 1,2 grup tablet ve başlangıç kısımların da deri altı alacağınız uyarıcı enjeksiyon var.

Geçmiş olsun.

Yok hocam o anlamda değil pct yaparken diyelim 30 günlük pct sürecimde 25ci gün grip oluyorum hastalığı normal bir zamanda veya kür içerisinde hafif atlatıyorum fakat pct yaparken hasta olduğumda yatalak ediyor beni 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.