Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Imajeste

Raw pharma ilaç hakkinda

Önerilen İletiler

Imajeste    34

Arkadaşlar öncelikle merhaba iki sorum olacaktı - RAW PHARMA ilaç kullanan Kür yapan duyan varmı aranızda ve ayriyeten UNİGEN marka ilaç nasıldır kullanan oldumu harici.? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jacop    60

Forumda aratırsan bir çok kişinin yorumunu görebilirsin ikiside bilinen markalar diğer markayı bilmem ama unıgen kesinlikle önermem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Imajeste, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar öncelikle merhaba iki sorum olacaktı - RAW PHARMA ilaç kullanan Kür yapan duyan varmı aranızda ve ayriyeten UNİGEN marka ilaç nasıldır kullanan oldumu harici.? 

Unigen patlayınca farklı markaya geçmiş olmalılar uzak durun .. Bunların hepsini üreten şahıslar belli aynı kişiler .. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
PowerWave, 8 dakika önce yazdı:

Unigen patlayınca farklı markaya geçmiş olmalılar uzak durun .. Bunların hepsini üreten şahıslar belli aynı kişiler .. 

Öyle deme reis ama RAW PHARMA yeni aldım salonda kullanan kişiyi gördüm gözle görülür etki sonuçları alınca ben siparıs verdim şuan bende Unıgen marka var 4. Hafta yeni girdim daha değişim etki duygu vs henüz olmadi ama çoğu kişi 4-5 . Hafta patlıcagını söylüyor testi enanthe kuru

Jacop, Bir saat önce yazdı:

Forumda aratırsan bir çok kişinin yorumunu görebilirsin ikiside bilinen markalar diğer markayı bilmem ama unıgen kesinlikle önermem

RAW PHARMA duydunmu yani reis demedinmi resim olarak atabilirim hani ürünleri

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Imajeste, Şimdi yazdı:

Öyle deme reis ama RAW PHARMA yeni aldım salonda kullanan kişiyi gördüm gözle görülür etki sonuçları alınca ben siparıs verdim şuan bende Unıgen marka var 4. Hafta yeni girdim daha değişim etki duygu vs henüz olmadi ama çoğu kişi 4-5 . Hafta patlıcagını söylüyor testi enanthe kuru

Tecrübe ettiğim ve etmiş olanlardan derlediğim bilgileri aktarıyorum . Genel olarak steril olmasa da , düşük doz da olsa testolar çalışır . Ekstra maliyet, vücuda fazla yük bindirme ve kombin edeceğin ürünlerin ne derece içinde hammadde oldukları meçhul.. Uyarı bizden son karar senin …

sağlıklı sporlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
PowerWave, 38 dakika önce yazdı:

Tecrübe ettiğim ve etmiş olanlardan derlediğim bilgileri aktarıyorum . Genel olarak steril olmasa da , düşük doz da olsa testolar çalışır . Ekstra maliyet, vücuda fazla yük bindirme ve kombin edeceğin ürünlerin ne derece içinde hammadde oldukları meçhul.. Uyarı bizden son karar senin …

sağlıklı sporlar 

Testo bolde dbol bulk kürü ndeyim şuan da RAW ilaçlar bunlar hani güven verıyor kutusu vs ampul hepsı zaten ilacların 

IMG-20221115-WA0009.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Imajeste, 35 dakika önce yazdı:

Testo bolde dbol bulk kürü ndeyim şuan da RAW ilaçlar bunlar hani güven verıyor kutusu vs ampul hepsı zaten ilacların 

Unigen swiss ve bir çok markalar ampül .. ampül olması orjinal olduğunun göstergesi değil . Testosuna ve boldenon ne kadar verdin merak ettim .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
PowerWave, 3 dakika önce yazdı:

Unigen swiss ve bir çok markalar ampül .. ampül olması orjinal olduğunun göstergesi değil . Testosuna ve boldenon ne kadar verdin merak ettim .

Bu gördügün 3 ü reisim toplam 1480 tl verdim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Imajeste, Bir saat önce yazdı:

Bu ürünler yerli yok paralara üretiyorlar bu ilaçları tavsiye etmem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
galicik, 18 dakika önce yazdı:

Valla salonda bir hocamız tarafından getiriliyor Bulgaristan dan toplu sipariş geçip kendisi de satısını yapıyor biz öyle biliyoruz yani 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Imajeste, 4 dakika önce yazdı:

Valla salonda bir hocamız tarafından getiriliyor Bulgaristan dan toplu sipariş geçip kendisi de satısını yapıyor biz öyle biliyoruz yani 

Ah şu hocalar yok mu 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
galicik, 2 saat önce yazdı:

Dostum seni üzmek istemem ama ne yazık ki öyle değil.. Şuan tr de yurtdışı ürünü neredeyse yok tr deki prolar bile lablarda ürettirmeye başladılar. %100 yerli üretim üzgünüm dene kullan tecrübe et 1 flakon parasına 3 parça ilaç alıyorsun bu satıcının o ürünlerden ettiği kar %100 ben sana o kadar söyliyim bide üreticinin bu ürünlerden %100 den fazla kar ettiğini var sayarsak o 3 parça ilacın üretim maliyeti 200-300tl civarı sence bulgaristandan mı geliyordur tekrar tekrar düşün.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

Pct ve kür içinde alman gereken ilaçlar 1000tl üzeri fatura çıkartıyorken 1500tlye kür yapmanın mümkün olma ihtimali var mı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Candinc2506    3
galicik, 4 saat önce yazdı:

Dostum seni üzmek istemem ama ne yazık ki öyle değil.. Şuan tr de yurtdışı ürünü neredeyse yok tr deki prolar bile lablarda ürettirmeye başladılar. %100 yerli üretim üzgünüm dene kullan tecrübe et 1 flakon parasına 3 parça ilaç alıyorsun bu satıcının o ürünlerden ettiği kar %100 ben sana o kadar söyliyim bide üreticinin bu ürünlerden %100 den fazla kar ettiğini var sayarsak o 3 parça ilacın üretim maliyeti 200-300tl civarı sence bulgaristandan mı geliyordur tekrar tekrar düşün.. 

Reis ne 200 300 ü emin ol 100 150 maksimum hammadde cok ucuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Candinc2506    3
Imajeste, 9 saat önce yazdı:

Boldesini kullandım 1 kilo almadım boş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Candinc2506, 2 saat önce yazdı:

Boldesini kullandım 1 kilo almadım boş

Kankam ama gözümüzün önünde kullanan çocuk var before afterı BOLDE TESTO DBOL bulk kuru yapti güzel sonuçlar aldı valla 

Satıcıdan satıcıya da değişkenlik gözükebilir belki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Imajeste, 7 dakika önce yazdı:

Kankam ama gözümüzün önünde kullanan çocuk var before afterı BOLDE TESTO DBOL bulk kuru yapti güzel sonuçlar aldı valla 

Biliyorsan neden soruyorsun kardeşim.Burada sana kimse git merdivenaltı ilaç kullan demez söylediğin iki markanında adı çıkalı yıllar olmuş kullanacaksan git kullan ağrıyla ödemle gezersin sağda solda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Imajeste, 33 dakika önce yazdı:

Satıcıdan satıcıya da değişkenlik gözükebilir belki

Satıcıdan satıcıya değişkenlik göstermez . Markayı üreten belli . Bu bir Balkan , SP ya da zphc değil ki sahtesi üretilsin . Yüzde 100 merdiven altı bir ürün. Unigen kendim kullandım ilk kürümde verim alamadım ve daha kötü oldum . Aynı şekil raw pharma üreten şahıslarda aynı kişiler .. 

Candinc2506, 2 saat önce yazdı:

Reis ne 200 300 ü emin ol 100 150 maksimum hammadde cok ucuz

Hammaddesine göre fiyatı değişir ancak bu kadar ucuza anca içi boş ya da ne olduğu belirsiz şeyleri koyarak mal edip satabilirler . Burası Çin değil maliyet düşük olsun. Evet bu tarz ürünlerin maliyeti düşük çünkü içinde hammadde yok . Yağ flakon kutu vs .. Gerisi pazarlamaya kalmış .. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Jacop, Bir saat önce yazdı:

Biliyorsan neden soruyorsun kardeşim.Burada sana kimse git merdivenaltı ilaç kullan demez söylediğin iki markanında adı çıkalı yıllar olmuş kullanacaksan git kullan ağrıyla ödemle gezersin sağda solda

Aynen öyle Mart ayından beri ilaç kullanıyorum eczane grubu dışına çıkmadım 1 kere ödem sorunu yaşamadım. Forumda, sağda solda duyuyorum ödemden antrenman yapamayanları, yürüyemeyenleri yapmayın şunu kendinize...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Candinc2506    3
PowerWave, 10 saat önce yazdı:

Satıcıdan satıcıya değişkenlik göstermez . Markayı üreten belli . Bu bir Balkan , SP ya da zphc değil ki sahtesi üretilsin . Yüzde 100 merdiven altı bir ürün. Unigen kendim kullandım ilk kürümde verim alamadım ve daha kötü oldum . Aynı şekil raw pharma üreten şahıslarda aynı kişiler .. 

Hammaddesine göre fiyatı değişir ancak bu kadar ucuza anca içi boş ya da ne olduğu belirsiz şeyleri koyarak mal edip satabilirler . Burası Çin değil maliyet düşük olsun. Evet bu tarz ürünlerin maliyeti düşük çünkü içinde hammadde yok . Yağ flakon kutu vs .. Gerisi pazarlamaya kalmış .. 

Yok alakası yok dolu kullanan akrabamı tanıyorum ondan alıyorum ben çok ucuz iyi yani çalışıyo bide formum da bu ilk kürüm den çıktım 

IMG-20221123-WA0003.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Candinc2506, 23.11.2022 - 21:31 yazdı:

Yok alakası yok dolu kullanan akrabamı tanıyorum ondan alıyorum ben çok ucuz iyi yani çalışıyo bide formum da bu ilk kürüm den çıktım 

IMG-20221123-WA0003.jpg

Kardeşim helal olsun millet boş konuşuyor işte RAW PHARMA gözümle kaç adam gördüm kullanan NE ÖDEM NE BAŞKA BİRŞEY OLDU bunlar piyasayı sadece ZPHC BALKAN VS sanıyorlar parasına göre herşey 

ÜLKER çikolata da cıkolata 

BİM çikolatası da cıkolata kalıte farkı var sadece ( Hangi marka Kür ile yaptın dostum sen? ) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
Jacop, 23.11.2022 - 10:59 yazdı:

Belki kullanan vs vardır aramızda dıye sordum sikayetı veya memnuniyeti varsa paylasır diye belki NE AĞRI NE ÖDEM hiçbirisi olmadı sen piyasayı sadece ZPHC VEYA BALKAN sanıyorsun düşük kalite dediğin zaman her marka boş diye birşey yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Imajeste, 35 dakika önce yazdı:

Kardeşim helal olsun millet boş konuşuyor işte RAW PHARMA gözümle kaç adam gördüm kullanan NE ÖDEM NE BAŞKA BİRŞEY OLDU bunlar piyasayı sadece ZPHC BALKAN VS sanıyorlar parasına göre herşey 

ÜLKER çikolata da cıkolata 

BİM çikolatası da cıkolata kalıte farkı var sadece ( Hangi marka Kür ile yaptın dostum sen? ) 

Imajeste, 33 dakika önce yazdı:

Belki kullanan vs vardır aramızda dıye sordum sikayetı veya memnuniyeti varsa paylasır diye belki NE AĞRI NE ÖDEM hiçbirisi olmadı sen piyasayı sadece ZPHC VEYA BALKAN sanıyorsun düşük kalite dediğin zaman her marka boş diye birşey yok 

Görüşlerimizi aktardık kullanıp kullanmamak size kalmış. İlla raw ya da şu markayı kullan demiyoruz . Steroid kullan da demiyoruz . LÜTFEN kirlilik olmaması adına bu tarz ürünlerin kullanımı sonrası forumu Ağlama duvarına çevirmeyin .. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swezy    191
Imajeste, 48 dakika önce yazdı:

dostım kim satıyor bu dolu rawları bilgin var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Imajeste    34
swezy, 46 dakika önce yazdı:

dostım kim satıyor bu dolu rawları bilgin var mı?

Var  bilgim sevdiğimiz bir kardeşimiz satısını yapıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.