Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Yusufdemir1995

Çarpinti ve kalp ağrisi

Önerilen İletiler

Merhaba;

yaklaşık 1 aydır nox veya kahve veya nox türevi içinde kafein olan ne içsem kalbimde ortalama yarım saat süren şiddetli ağrı olusuyor. içmediğimde sorun yok çok şükür. defalarca kalp doktorlarına gittim defalarca kan aldılar testler yaptılar kalp krizi gecirme olasılıgım varmı yokmu dıye ama temız cıktı. en son kalbime ultrasonla baktıklarında kalp kapakçığım 1. derecede kalınlaşmıs doktorum bana ilaç doping maddelerı yada supplementmı kullanıyorsun dıye sordugunda yıllardır kullanıyorum evet dedım. genelde çok rastlıkyorum genc sporcularda ama suan ilerlememiş ileride sıkıntı yaratabılır sımdılık aciliyetli bir durum yok dedı ama çarpıntı ve kalp acısına sebep olan seyı bulamıyolar ben kendımce deneyerek fark ettım yıllardır nox günde 5-6 bardak kahve ıcerım ama ılk defa bu ay benı zorladı hatta gecenlerde clen sıvı kullandım normalde gıdıklayan ılac az daha kalbım patyacak sandım bunu nasıl duzeltebılırım acaba çözüm bilen varmı?

@rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delapuente    30

Hem preworkout hem de günde 5-6 fincan kahveyle birlikte o kalbin yerinde durması mucize. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Yusufdemir1995, 27 dakika önce yazdı:

Merhaba;

yaklaşık 1 aydır nox veya kahve veya nox türevi içinde kafein olan ne içsem kalbimde ortalama yarım saat süren şiddetli ağrı olusuyor. içmediğimde sorun yok çok şükür. defalarca kalp doktorlarına gittim defalarca kan aldılar testler yaptılar kalp krizi gecirme olasılıgım varmı yokmu dıye ama temız cıktı. en son kalbime ultrasonla baktıklarında kalp kapakçığım 1. derecede kalınlaşmıs doktorum bana ilaç doping maddelerı yada supplementmı kullanıyorsun dıye sordugunda yıllardır kullanıyorum evet dedım. genelde çok rastlıkyorum genc sporcularda ama suan ilerlememiş ileride sıkıntı yaratabılır sımdılık aciliyetli bir durum yok dedı ama çarpıntı ve kalp acısına sebep olan seyı bulamıyolar ben kendımce deneyerek fark ettım yıllardır nox günde 5-6 bardak kahve ıcerım ama ılk defa bu ay benı zorladı hatta gecenlerde clen sıvı kullandım normalde gıdıklayan ılac az daha kalbım patyacak sandım bunu nasıl duzeltebılırım acaba çözüm bilen varmı?

@rastlantisal

Yüksek kan basıncına bağlı çarpıntı yaşıyorsun . Kalbi çok gereksiz yoruyorsun muhtemelen . Anaboliklerin özellikle trenbolon türevi ilaçların kalp kapakçıklarına rahatsızlık verdiği biliniyor . Kahve Günde 5 6 bardak çok fazla .. çarpıntı yanısıra ertesi günü içmezsen bu sefer halsizlik hissedeceksin . Vücudu çok alıştırmak iyi değil . Bir de kullandığın ilaçları gözden geçirmelisin merdivenaltı ürün enjeksiyon ve tabletlerde türlü türlü hileler var. Vücudunda belki kronik bir sorun olmasa da, kullandığın bir üründe sana günlük sıkıntı yapacak birşey vardır . Tansiyonunu ölçtür ara ara .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yani geçen gün acı biber yedım baya acıydı ama o bıle kalpte aşırı derecede bır anda ağrı yaptı yarım saat surdu. 8 haftadır trenbolon kullanıyorum... ama sanırım bu yaşadığım şeyin başlangısı ilk carptıgı kötü ettiği gün spordan yarım saat once sade kahvenın ıcıne 2 damla sıvı clen damlatıp karıstırıp ıcmıstım. hemen ardından bırde ustune olımp redweıler nox ıcıp spora gırmıstım o gün benı bıtıren gün oldu işte şimdi cafeınsız kahve satın aldım onu ıcıyorum mecbur. tansıyonum ara ara yukselıyor hep yukseldıgındede basım dönüyor gün icinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Yusufdemir1995, 20 dakika önce yazdı:

yani geçen gün acı biber yedım baya acıydı ama o bıle kalpte aşırı derecede bır anda ağrı yaptı yarım saat surdu. 8 haftadır trenbolon kullanıyorum... ama sanırım bu yaşadığım şeyin başlangısı ilk carptıgı kötü ettiği gün spordan yarım saat once sade kahvenın ıcıne 2 damla sıvı clen damlatıp karıstırıp ıcmıstım. hemen ardından bırde ustune olımp redweıler nox ıcıp spora gırmıstım o gün benı bıtıren gün oldu işte şimdi cafeınsız kahve satın aldım onu ıcıyorum mecbur. tansıyonum ara ara yukselıyor hep yukseldıgındede basım dönüyor gün icinde

Bu kalp konusunu özellikle her yerde açıyorum. Benim başım yandı... Çevremde sevdiğim insanlar bu yüzden ölüyor... Ve senin kür bile yapmaman lazım hafif bir şekilde. Ama bende dahil yapıyoruz seviyoruz... Eczaneden max 20 liraya bir kutu dideral al. Günde 1 tane ile başla max 2 taneye çık. Bu kalbini aşırı rahatlatıyor. Beta-Blocker bir ilaç. Araştırıp kullanabilirsin... Ben fazla araştırmadan kalbim rahatsızlanınca bir tane atıyorum. Çarpıntı falan olunca kesiyor. Kola kafeini bile çarpıyor beni. Sende bi zahmet uzak dur bunlardan... Onun harici diderali araştırıp dene.

Not: Tansiyon sorunu içi yarım Beloc deneyip max 2 doza kadar çıkabilirsin... Tansiyonun fazla düşmesin dikkat et.

Kürün gerçek zararı aylarca yüksek tansiyon ve kolestrolle gezmektir. Bunlar 15 sene sonra bedelini ödersin diyenlerin bahsettiği sorunların temel rahatsızlıklarıdır.

tarihinde Rota tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Yusufdemir1995, 1 saat önce yazdı:

Merhaba;

@rastlantisal

Kandaki anlık adrenalin ve noradrenalin artışı böyle şeylere sebep olabiliyor. Beta-blokerlar, ACE inhibitörleri ve ARB'ler bu konuda yöneleceğin ilaçlar. En basit çözümü @Rota 'nın da dediği gibi Dideral. Ayrıca bu uyarıcılara bir süre ara ver ben de tek seferde 120 mcg clen ve kahve ile gecenin 11'inde acile giderken hayatımı sorguladım :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
hectordoyle, Şimdi yazdı:

Kandaki anlık adrenalin ve noradrenalin artışı böyle şeylere sebep olabiliyor. Beta-blokerlar, ACE inhibitörleri ve ARB'ler bu konuda yöneleceğin ilaçlar. En basit çözümü @Rota 'nın da dediği gibi Dideral. Ayrıca bu uyarıcılara bir süre ara ver ben de tek seferde 120 mcg clen ve kahve ile gecenin 11'inde acile giderken hayatımı sorguladım :D 

Ben gece DNP yle yüksek doz kafein almıştım. Gerçek DNP idi. Ölücem sanıp kıyafetlerimi giyinip yatağın köşesine çekilmiştim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
Rota, 19 dakika önce yazdı:

Ben gece DNP yle yüksek doz kafein almıştım. Gerçek DNP idi. Ölücem sanıp kıyafetlerimi giyinip yatağın köşesine çekilmiştim.

DNP bulabilsem kullanırdım o zamanlar valla :D Max kullanabileceğim stimulantlar efedrin, kafein ve yohimbine. Bunların dışındakilere elimi sürmem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216

Bu tarz preworkoutların tamamına karşıyım. Güç içinizden gelsin. Yediklerinizle enerjinizi ayarlayın. Beslenme disiplini ile kilolarınızı verin. Vücudu sürekli yüksek yük altında bırakmanın hiç bir makul izahı olamaz. 

İlaçlarlardan mucize beklemeyin. Oturtulmamış disiplin açığını kapanmak için kullandığınız şeyler ile elde ettiniz kazanım, kullanamadığınızda geri gidecektir. Aksini gören oldu mu bunun hiç? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Yusufdemir1995, 4 saat önce yazdı:

Muhtemelen trendir bende aynı şeyleri yaşadım hala az da olsa var treni bırakmama rağmen . Tatlı bir ağrı ve halsizlik böyle mayıştırır gibi .. Tren acetatta baya bişiler deneyimledim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Trenbolonun verdiği halsizlik yorgunluk uyku hali sersemlik için ne yapabilirim öneriniz varmıdır? Cidden kendimi sürekli aşırı uykusuz yorgun bitkin hissediyorum. Daha kürümün bitmesine 8 hafta var

tarihinde Yusufdemir1995 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

yanında ne kadar testo kullanıyorsun 

ben öyle bir sorun yaşamıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Yorgunluk vs yapabilir ama uyku hali tiroit lerden olabilir ya da tren testo dozajlamasından . Ne alıyorsan dozajları belirt . Bir de markalarını belirt 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hellas pharma haftalık 500mg testo enantat 400 mg tren enantat 400 mg boldenon 400 mg masteron enantat

Son halim bu

90C36CB6-C91E-40D0-ADB9-546F2E2AA268.jpeg 3FDDE497-5B5F-42A7-B355-50D612F5281E.jpeg 36C0225A-E8A9-4D1D-A6B9-F68A98BDA8BB.jpeg BA964E7A-D711-46B8-A5C0-69CD1F71BADD.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wesley23    10

Merhaba. Ben de tren-testo-bolde küründeyim. 4. haftaya yeni girdim sayılır. Bende de yorgunluk var ama bunu 2 günde bir kalsiyum ve magnezyumu hap olarak alıp  toparladım diyebilirim. Normal hayatımda da günde 3 fincan kahve içen birisiydim hala öyleyim. Kahvenin de güzel etkisi oluyor. Bu kalp ve göğüs ağrısına şöyle diyeyim. Ben de 2. ve 3. haftamda kafayı yemek üzereydim. Sağolsun hem hocam hem abim olan kişi bana çok öğüt verdi. Tren uykusuzluk yapar, terletir, sinirlendirir, ara sıra ayaklarına kramp girer, idmanlardan sonra el titretir çok çok nadir olsa da baş ağrısı yapar, mide bulandırır ama kullandığın madde hiçbir şekilde göğüs ağrısı veya çarpıntı yapmaz derdi. Bunu dedikten birkaç gün sonra bir daha hiç yaşamadım. Ben psikolojik olduğunu düşünüyorum ama sen 5-6 fincan kahve ve üstüne pre workout.. Bunda yapması normal. Formun çok güzel. Kaç aydır kürdesin, sadece testo-tren mi yapıyorsun, beslenmen genel hatlarıyla nasıl? bunları paylaşırsan çok sevinirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4 hafta  oldu küre gireli. testo tren bolde masteron yapıyorum. beslenmem günde toplam 5 öğün yiyorum 1 öğün kahvaltı 4 ana ögün olarak. karbonhidrat protein ağırlıklı ilerliyorum şeker 0 tuz cok cok az. yağlı şeyler 0 sadece zeytinyağı kullanıyorum @wesley23

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Testo oranına göre eğer ki ürünler tam doz ise  400 tren bana kalırsa yüksek, yanında masteronda var yüksek yine ..  Zphc haftalık 200 ü kaldıramadım .. 500 testo 500 bolde 200 trendi kür 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Sağlığınla kumar oynuyorsun yüksek kan basıncindab sorun yaşaman çok olası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@PowerWave zphc yi instagramdan türkiye temsilcisindenmi alıyorsunuz bende alıcamda güvenemedım

Yusufdemir1995, 21.11.2022 - 12:57 yazdı:

@PowerWave zphc yi instagramdan türkiye temsilcisindenmi alıyorsunuz bende alıcamda güvenemedım

üstteki yanlis oldu. Firmaya Attiğim mailde gelen cevaba göre tüekiye temsilcisi olmuş o kişi ilginc.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
PowerWave, 21.11.2022 - 12:33 yazdı:

Testo oranına göre eğer ki ürünler tam doz ise  400 tren bana kalırsa yüksek, yanında masteronda var yüksek yine ..  Zphc haftalık 200 ü kaldıramadım .. 500 testo 500 bolde 200 trendi kür 

500 testo 500 bolde küründeyim bende 12. haftam bitmek üzere 200 tren ekleyeceğim önümüzdeki hafta umarım ağır gelmez gerçek tren harbiden tren çünkü minimal dozlar bile maymun edebiliyor..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Yusufdemir1995, 52 dakika önce yazdı:

üstteki yanlis oldu. Firmaya Attiğim mailde gelen cevaba göre tüekiye temsilcisi olmuş o kişi ilginc.

Neden ilginç olsun ki sonuçta kaliteli ürünlere ülkece ihtiyacımız var . Temsilcilik alması çok iyi oldu . Kim sahte kim orjinal belli olsun diye atılmış bir adım . Önceki konularda mesnetsizce  iftiralara maruz kaldı ve temsilcilik kısmına bilgiler eklendi, ekletildi .. 

galicik, 43 dakika önce yazdı:

500 testo 500 bolde küründeyim bende 12. haftam bitmek üzere 200 tren ekleyeceğim önümüzdeki hafta umarım ağır gelmez gerçek tren harbiden tren çünkü minimal dozlar bile maymun edebiliyor..

Zphc tren mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
PowerWave, 21.11.2022 - 11:33 yazdı:

bence kullandığı ürünler tam dolu mu bilmiyorum ama dolu olduğu kesin , 5 öğün yemek yemesini rağmen baya yağsız sağlam duruyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
PowerWave, Bir saat önce yazdı:

Neden ilginç olsun ki sonuçta kaliteli ürünlere ülkece ihtiyacımız var . Temsilcilik alması çok iyi oldu . Kim sahte kim orjinal belli olsun diye atılmış bir adım . Önceki konularda mesnetsizce  iftiralara maruz kaldı ve temsilcilik kısmına bilgiler eklendi, ekletildi .. 

Zphc tren mi ? 

Nö sp tren 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.