Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Delapuente

Pct sonrasi lh fsh değerleri

Önerilen İletiler

Delapuente    30

20 haftalık testo - bolde ve 12 haftalık testo - masteron kürlerimin ardından süreci tamamladım ve tahlillerimi yaptırdığımda E2, prolaktin değerlerim referans aralıkta, lh ve fsh sıfırdı haliyle. İlk ovitrelle ile yaptığım pct'de malesef ovitrelle bende etkili olmadı. Neyse ki Choriomon bulabildim ve protokolü onla uyguladığımda lh ve fsh neredeyse referans aralığa yükseldi. 

Burada sormak istediğim husus; Klomen ve tamoksifen kullanımı hakkında olacak. Süresi ve miktarı ne olmalıdır optimumda? @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.220
Delapuente, 3 saat önce yazdı:

20 haftalık testo - bolde ve 12 haftalık testo - masteron kürlerimin ardından süreci tamamladım ve tahlillerimi yaptırdığımda E2, prolaktin değerlerim referans aralıkta, lh ve fsh sıfırdı haliyle. İlk ovitrelle ile yaptığım pct'de malesef ovitrelle bende etkili olmadı. Neyse ki Choriomon bulabildim ve protokolü onla uyguladığımda lh ve fsh neredeyse referans aralığa yükseldi. 

Burada sormak istediğim husus; Klomen ve tamoksifen kullanımı hakkında olacak. Süresi ve miktarı ne olmalıdır optimumda? @rastlantisal

20+12 hafta kürde isen en azından 8 hafta PCT yapman daha doğru olacaktır. Ben kendim 3-4 hafta yaptım 10 ay sonunda. Çünkü vücudum toparlamaya çok meyilli buna güveniyordum ve öyle de oldu. 

Uzun kür = uzun PCT. En sağlamı olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

20+12 hafta kürde isen en azından 8 hafta PCT yapman daha doğru olacaktır. Ben kendim 3-4 hafta yaptım 10 ay sonunda. Çünkü vücudum toparlamaya çok meyilli buna güveniyordum ve öyle de oldu. 

Teşekkürler. Bir 4 hafta daha klomene mi devam etmemi önerirsiniz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Delapuente, 3 saat önce yazdı:

Teşekkürler. Bir 4 hafta daha klomene mi devam etmemi önerirsiniz? 

4 haftadır PCT yapıyorsan 4 hafta daha devam demektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

4 haftadır PCT yapıyorsan 4 hafta daha devam demektir.

Şu an ereksiyon problemim yok. Libidom pek yüksek değil. Yumurtalıklarımda ağrım vardı. Azaldı. Bu 4 haftada yalnızca klomene mi devam etmem gerekir? Yanında almam gereken ek ilaç var mıdır? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
rastlantisal, 18 saat önce yazdı:

Hocam ovitrelle arkadasimizda ise yaramamis,peki bu durumda 2. ovitrelleyi vurmak mantikli midir? nasil bir yol izlenmeli bu durumda sizce? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
Delapuente, 59 dakika önce yazdı:

Şu an ereksiyon problemim yok. Libidom pek yüksek değil. Yumurtalıklarımda ağrım vardı. Azaldı. Bu 4 haftada yalnızca klomene mi devam etmem gerekir? Yanında almam gereken ek ilaç var mıdır? 

Yanına muhakkak tamoksifen ekleyelim.

gymibo, 35 dakika önce yazdı:

Hocam ovitrelle arkadasimizda ise yaramamis,peki bu durumda 2. ovitrelleyi vurmak mantikli midir? nasil bir yol izlenmeli bu durumda sizce? 

Evet mantıklı. Doz olayı devreye giriyor burada. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
rastlantisal, 27 dakika önce yazdı:

Teşekkürler. Ovitrelle 20000 iu kullanmıştım ama değerleri kıpırdatmadı bende. Choriomon bulup onla en baştan yaptım protokolü Burak hocanın yönlendirmesiyle. Hatta choriomon stokladım direkt. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gymibo    137
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

İkinci ovitrelle ne zaman vurulabilir ilk enjeksiyondan sonra? tek seferde vurmayi dusunuyorum pctde fakat ise yaramazsa diye soruyorum hocam.

Delapuente, 39 dakika önce yazdı:

Teşekkürler. Ovitrelle 20000 iu kullanmıştım ama değerleri kıpırdatmadı bende. Choriomon bulup onla en baştan yaptım protokolü Burak hocanın yönlendirmesiyle. Hatta choriomon stokladım direkt. 

choriomonu nereden temin ettiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delapuente    30
gymibo, 3 dakika önce yazdı:

İkinci ovitrelle ne zaman vurulabilir ilk enjeksiyondan sonra? tek seferde vurmayi dusunuyorum pctde fakat ise yaramazsa diye soruyorum hocam.

Evet bulması oldukça zor. Uzun zamandır alışveriş yaptığım eczacı, ecza deposundan istetti. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.220
gymibo, 3 saat önce yazdı:

en erken 2 gün en geç 6 gün sonra.

Diğerlerine şuan ben de ulaşamıyorum. Sanıyorum zamlar bekleniyor. Ecza depolarında tek tük var ama satmıyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar  ben testo e ve boldenon küründeyim ancak sol göğüste bir haftadır hassasiyet ve hafif acıma var acaba proviron kullansam işe yararmı?
    • Yazan: ParsKocak
      Merhabalar arkadaşlar öncelikle herkese selamlar ve iyi forumlar
      En son 2019 yılında bilinçsiz bir şekilde hiç kan testi vermeden
      testo danabol boldenon Kürüne giriş yapmıştım yaklaşık 16 hafta olarak. Hayırlısı ile bayramdan sonra tekrar aynı küre başlayarak yaklaşık 20 hafta testo danabol ve boldenon kürüne giriş yapacağım yarın sabahtan
      Lh total testosteron fsh proklatin e2 Testleri mi yaptıracağım vitamin olarak:
      çinko c vitamini Magnezyum omega 3 takviyelerimi aldım yarın gün içerisinde sonuçlarım çıkınca aynı başlık altında paylaşım yapacağım ve siz değerli hocalarımın arkadaşlarımın yorumlarını  bilgilerini almak isterim (bu yaptıracağım testler sizleri bilgilendirmek amaçlı yeterli midir)
    • Yazan: Ashfordian1
      1 Sustanon küründen sonra pct gerekli mi ve çok zararı olur mu?
    • Yazan: satakan04
      Abilerim, Hocalarım öncelikle merhaba,
      Yaklaşık 1 yıl önce girmiş olduğum bu streoid macerasından hüzünlü bir haber ile ayrılmış bulunmaktayım. Bu illete girmemde ki sebep çocukluk arkadaşımın üst düzey yarışmacı olup kendi kullandığı için onun kontrolünde girmemdi. Tabi ki biz de bu işin şaka olmadığını biraz geç de olsa farkına vardık ve kullanımı bıraktık. 
      Asıl yaşamış olduğum sorundan ve fikirlerinize ihtiyaç duyduğum konuya gelecek olursak;
      Evliyim, ve eşimle çocuk istemeye karar verdiğimizden sonra yapılan denemeler sonucunda olumsuz sonuçlar aldık. Aylar sonra artık bir şeylerin olumsuz olduğunu ve kontrol edilmesi gerektiğini düşündük.  Hastaneye gittim kan tahlilleri verdim ve sperminazsyon testi yaptırdım. 
      Çıkan sonuçların görsellerini sizler ile paylaşacağım. Doktor çıkan sonuçlardan sonra hemen streoidi bırakmam gerektiğini ve tedavi sürecine başlamam gerektiğini söyledi. Preglyn ve proviron verdi ve kullanmaya başlayacağım. Hocalarım bu yaşamış olduğum olumsuzluk belli bir süre sonra geçer mi ? Geçmesi için sizin önerebileceğiniz ekstra ürünler var mıdır ? Ne yapmam lazım ? Gerçekten tecrübelerinize ihtiyacım var.  @metinav @rastlantisal @Bay-T @hectordoyle @Askabar
      Yani benim ki de biraz saçmalık oldu, pazartesi testesteron iğnesi yapıp çarşamba sperm testi verdim ve bu durumda sperm kalitem inanılmaz düşük çıktı .  Yani hocalarım gerçekten parayla satın alınamacak bilgilerinize ihtiyacım var. Evet haklısınız bu işler böyle basit işler değil biz de yaşayarak ders alanlanlardan biri olduk.  Dört gözle sizden cevap bekliyorum . Herşey için şimdiden teşekkür ederim .

Kullandığım ilaçlar 1 yıl boyunca hiç pct yapmadım, 2 ay iğneyi bıraktığım dönem oldu ondada pct yapmadan tekrardan kullanmaya devam ettim. 
      Enanthad boldenon priopiant masteron 
    • Yazan: hikmetb
      Öncelikle tüm büyüklerime, hocalarıma hayırlı ramazanlar.
      Şu anda ramazanda yemek yemenin zorluğundan da dolayı ramazan bayramını da içine katarak 4-5 haftalık bir definasyon süreci yapıyorum 1500-2000 kalori aralığında(1.88 boyunda 116 kilo başladığım süreçte 108kg yim şuan). Önceki süreçte beslenmem çok düzensiz olduğu için fazlasıyla obezite seviyesinde yağlandım...
      Bu sürecin sonunda 12-16 haftalık temiz bir büyüme süreci geçirmek istiyorum. Elimde 20ml 250mg testo enth. bulunuyor. Bunun yanına haftalık 300mg rimo veya tedariğinde sıkıntı yaşarsam bolde düşünüyorum.
      Deneyimli hocalarım ve büyüklerimin bir önerisi varsa seve seve dinlerim. @rastlantisal @Rdm @Askabar @metinav
      (Fotolar ramazandan önceki 116kg olduğum vakite ait sürecin sonunda güncelleme yapacağım)

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.