Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MajesteBVB

Kür günlüğü

Önerilen İletiler

MajesteBVB    58

Selamlar , 1991 doğumlu olup uzun süredir sitede konuları takip eden ve kendime göre araştırma yapan birisiyim. Açıkçası sayenizde bir çok konuya daha hakimim fakat illaki eksik bildiklerim ve yanlışlarım olacaktır.

Küre girmeden önce yani Haziran ayında 84 kilo olup yağ oranım % 20 -25 iken  14 - 16 haftalık kendimce bir diyete girdim. Ekim ayında diyeti bitirdiğimde 72 kilo ve ya yağ oranım %15'di.

01.11.2022 Pazartesi günü ilk enjeksiyonumu yaptım. ( 250 mg zphc testo e + 100 mg rimobolan + günlük 30 mg zphc oxandrolone )

Enjeksiyonları kalçadan kendim yapıyorum fakat her enjeksiyondan sonraki 1-2 gün hafif ödem ve sızı oluyor fakat aman aman rahatsız edecek bir şekilde değil. İlaçların tam etkisini bilmediğim için bir şey diyemiyorum , libidoda artışı hissedebiliyorum ama spora şuan aman aman yansıyan bir şey yok.( Güç anlamında ) Sadece ilaç kullanıyorum psikolojisi olduğundan antrenmanlarım sert ve verimli geçiyor. Fakat küre girmeden önce alt taraf benden önce uyanırdı fakat şuan ara ara uykuya dalıyor ve biraz uğraştıktan sonra tepki geliyor. ( Psikolojik olabilir diye düşünüyorum )

Ayrıca ilaçlar tam etkileri kendini ne zaman gösterir ? 

Kasım ayı bittikten sonra dozajları arttırıp 500 mg testo e  + 200 mg rimobolan girmeyi planladım ve her hangi bir sağlık problemim çıkmaz ise tahminimce 12-15 hafta devam edeceğim.( Pazartesi - Perşembe )

Günlük 400 gr pirinç , 150 gr haşlanmış patates ve 250 gr tavuk yiyorum ve şuan gayet iyi gidiyor. Yardımcı takviye olarak , omega 3 - d vitamini - c vitamini - çinko - benexol b12 ve milk thistle kullanıyorum.  Tek hatam küre girmeden test yapmadım fakat 4.hafta bittiğinde detaylı listeyi buradan sizlere ileteceğim.

Küre girmeden önceki resimlerimi paylaşıyorum , kür ortası tekrar paylaşmış olacağım. Kendimi sansürleme gereği duydum kusura bakmayın : ) 

efa24ced-32a2-45cb-be52-e8025030c3d8.thumb.jpg.23b020f7c9de2d832c1e31efe09adf78.jpg 034200d8-726d-4205-91fa-ef0e7ec80d09.thumb.jpg.0f039a83077d2ad81afdb748367b7875.jpg 34ed8224-7727-40ac-9a03-19343fccd18d.thumb.jpg.ef607c7d9fb54b2e7936740f76efe065.jpg

1.jpg 2.jpg 3.jpg

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.355
MajesteBVB, 43 dakika önce yazdı:

Selamlar , 1991 doğumlu olup uzun süredir sitede konuları takip eden ve kendime göre araştırma yapan birisiyim. Açıkçası sayenizde bir çok konuya daha hakimim fakat illaki eksik bildiklerim ve yanlışlarım olacaktır.

Küre girmeden önce yani Haziran ayında 84 kilo olup yağ oranım % 20 -25 iken  14 - 16 haftalık kendimce bir diyete girdim. Ekim ayında diyeti bitirdiğimde 72 kilo ve ya yağ oranım %15'di.

01.11.2022 Pazartesi günü ilk enjeksiyonumu yaptım. ( 250 mg zphc testo e + 100 mg rimobolan + günlük 30 mg zphc oxandrolone )

formun çok iyi abi maşallah. tavuk çiğ ağırlıksa 500 e çıkarmanı öneririm. ilaç dozları içince birden iki kat arttırmak yerine testestoyu 350'ye çekmen senin için daha iyi olucaktır birden vücudunu zora sokmaya gerek yok diye düşünüyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Aldığın ürünler bariz orjinal kendisini belli ediyor . Antrenman güç ve libido için min 4 hafta sonra etkisini gösterecektir .(çünkü uzun ester alıyorsun) 10 haftalarda tamamen vücuda oturacaktır.  Bende zphc küründeyim yakında sonlandıracağım. Protein miktarı bana az gibi geldi . Karbonhidrat ı az kısıp protein arttırmalısın kanaatimce. Ödem ateş vs kısımlarına takılma ilk zamanlar yapabilir normaldir . Zphc ödem yapma konusunda sıkıntısız bir ürün diyebilirim . Enjeksiyonla alakalı kasa tam oturmama , küçük kas grubuna fazla doz yapma gibi sebeplerden yapabilir. İlaç steril merak etme . Alt ast değerlerim şuan çok iyi ondan biliyorum . Kaliteli yağ kullanmışlar . Aman diyim tren acetattan uzak dur :) öttürür 

herşey gönlünce olsun …

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
otopsicikedi, 16 dakika önce yazdı:

formun çok iyi abi maşallah. tavuk çiğ ağırlıksa 500 e çıkarmanı öneririm. ilaç dozları içince birden iki kat arttırmak yerine testestoyu 350'ye çekmen senin için daha iyi olucaktır birden vücudunu zora sokmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Teşekkür ederim. 

Evet çiğ ağırlık olarak hesaplıyorum. 250 gr tavuk harici yumurta ve 35 gr isolate protein tozu kullanıyorum ama tavuğu arttırmam gerektiğini bende hissediyorum. 350 mg tek enjeksiyon mu yoksa bölmem mi gerekiyor.

PowerWave, 18 dakika önce yazdı:

Aldığın ürünler bariz orjinal kendisini belli ediyor . Antrenman güç ve libido için min 4 hafta sonra etkisini gösterecektir .(çünkü uzun ester alıyorsun) 10 haftalarda tamamen vücuda oturacaktır.  Bende zphc küründeyim yakında sonlandıracağım. Protein miktarı bana az gibi geldi . Karbonhidrat ı az kısıp protein arttırmalısın kanaatimce. Ödem ateş vs kısımlarına takılma ilk zamanlar yapabilir normaldir . Zphc ödem yapma konusunda sıkıntısız bir ürün diyebilirim . Enjeksiyonla alakalı kasa tam oturmama , küçük kas grubuna fazla doz yapma gibi sebeplerden yapabilir. İlaç steril merak etme . Alt ast değerlerim şuan çok iyi ondan biliyorum . Kaliteli yağ kullanmışlar . Aman diyim tren acetattan uzak dur :) öttürür 

herşey gönlünce olsun …

Ürünler konusunda gerçekten içim rahat ve kafaya takmıyorum.  Ateş , halsizlik vb gibi durum yaşamadım sadece dediğim gibi 1-2 gün ödem oluyor ama oda yatalak etmiyor beni. Sanırım dediğin gibi iğne kasa tam oturmuyor olabilir diye düşünüyorum bende , onuda zamanla oturturuz inş :) 

2-3 senedir kendimce araştırma yapıyorum , inancın olsun tren hiç aklımdan geçmedi. Çünkü kullandığım ilaçların bana katacağı en son kalıbı daha görmedim. Belki de bu kürün sonucu beni tatmin edecektir.

Teşekkür ederim , seninde her şey gönlünce olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
MajesteBVB, 2 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim. 

Evet çiğ ağırlık olarak hesaplıyorum. 250 gr tavuk harici yumurta ve 35 gr isolate protein tozu kullanıyorum ama tavuğu arttırmam gerektiğini bende hissediyorum. 350 mg tek enjeksiyon mu yoksa bölmem mi gerekiyor.

Ürünler konusunda gerçekten içim rahat ve kafaya takmıyorum.  Ateş , halsizlik vb gibi durum yaşamadım sadece dediğim gibi 1-2 gün ödem oluyor ama oda yatalak etmiyor beni. Sanırım dediğin gibi iğne kasa tam oturmuyor olabilir diye düşünüyorum bende , onuda zamanla oturturuz inş :) 

2-3 senedir kendimce araştırma yapıyorum , inancın olsun tren hiç aklımdan geçmedi. Çünkü kullandığım ilaçların bana katacağı en son kalıbı daha görmedim. Belki de bu kürün sonucu beni tatmin edecektir.

Teşekkür ederim , seninde her şey gönlünce olsun.

Tek enjeksiyonda yapabilirsin 350yi ikiyede bölebilirsin abi. Birde kullandığın bu ürünler protein taşınımını ve sentezini arttırıyor bu yüzden gerçek doku kazanmak istiyorsan kilox2 Gr protein tüketmeni öneririm.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
otopsicikedi, 14 dakika önce yazdı:

Tek enjeksiyonda yapabilirsin 350yi ikiyede bölebilirsin abi. Birde kullandığın bu ürünler protein taşınımını ve sentezini arttırıyor bu yüzden gerçek doku kazanmak istiyorsan kilox2 Gr protein tüketmeni öneririm.

Teşekkür ederim , dediklerini dikkate alacağımdan emin olabilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
MajesteBVB, 2 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim , dediklerini dikkate alacağımdan emin olabilirsin. 

Dostum insanlara karşı aşırı kibar saygılı ve naziksin. Gözüme çarpıyor ve hoşuma gidiyor. Sağlıcakla kal...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
MajesteBVB, 14 saat önce yazdı:

Enjeksiyonları kalçadan kendim yapıyorum fakat her enjeksiyondan sonraki 1-2 gün hafif ödem ve sızı oluyor fakat aman aman rahatsız edecek bir şekilde değil. İlaçların tam etkisini bilmediğim için bir şey diyemiyorum , libidoda artışı hissedebiliyorum ama spora şuan aman aman yansıyan bir şey yok.( Güç anlamında ) Sadece ilaç kullanıyorum psikolojisi olduğundan antrenmanlarım sert ve verimli geçiyor. Fakat küre girmeden önce alt taraf benden önce uyanırdı fakat şuan ara ara uykuya dalıyor ve biraz uğraştıktan sonra tepki geliyor. ( Psikolojik olabilir diye düşünüyorum )

Ayrıca ilaçlar tam etkileri kendini ne zaman gösterir ? 

Kasım ayı bittikten sonra dozajları arttırıp 500 mg testo e  + 200 mg rimobolan girmeyi planladım ve her hangi bir sağlık problemim çıkmaz ise tahminimce 12-15 hafta devam edeceğim.( Pazartesi - Perşembe )

Günlük 400 gr pirinç , 150 gr haşlanmış patates ve 250 gr tavuk yiyorum ve şuan gayet iyi gidiyor. Yardımcı takviye olarak , omega 3 - d vitamini - c vitamini - çinko - benexol b12 ve milk thistle kullanıyorum.  Tek hatam küre girmeden test yapmadım fakat 4.hafta bittiğinde detaylı listeyi buradan sizlere ileteceğim.

Küre girmeden önceki resimlerimi paylaşıyorum , kür ortası tekrar paylaşmış olacağım. Kendimi sansürleme gereği duydum kusura bakmayın : )   

dostum tebrikler çok güzel bir form yakalamışsın umarım daha da ileriye taşırsın başarılar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Rota, 9 saat önce yazdı:

Dostum insanlara karşı aşırı kibar saygılı ve naziksin. Gözüme çarpıyor ve hoşuma gidiyor. Sağlıcakla kal...

Umarım çizgimizi hiç bozmayız ,  teşekkür ederim sizde sağlıcakla kalın : )

Valhallaxd, 4 saat önce yazdı:

dostum tebrikler çok güzel bir form yakalamışsın umarım daha da ileriye taşırsın başarılar.

Teşekkür ederim , umarım hepimiz sağlığımızı bozmadan kendimizi tatmin edecek güzel formlar yakalarız.

scorocco, 1 saat önce yazdı:

Macfit vialand değilmi burası

Aynen dostum Vialand : )

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
MajesteBVB, 1 dakika önce yazdı:

Umarım çizgimizi hiç bozmayız ,  teşekkür ederim sizde sağlıcakla kalın : )

Teşekkür ederim , umarım hepimiz sağlığımızı bozmadan kendimizi tatmin edecek güzel formlar yakalarız.

Aynen dostum Vialand : )

Antreman atarken denk geliyoruz bazen :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
scorocco, 9 dakika önce yazdı:

Antreman atarken denk geliyoruz bazen :)

Zaten foruma konu açarken bizim buralardan birisine denk gelir diye düşünüyordum ve yanılmadım :)

Şuan ben seni çıkaramadım kusuruma bakma ama denk geldiğimizde bir selam verirsen tanışmış oluruz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
MajesteBVB, 5 dakika önce yazdı:

Zaten foruma konu açarken bizim buralardan birisine denk gelir diye düşünüyordum ve yanılmadım :)

Şuan ben seni çıkaramadım kusuruma bakma ama denk geldiğimizde bir selam verirsen tanışmış oluruz.

Estağfirullah mutlaka selam veririm hayırlı günler :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Probis    181

Zhpc nin tablet üretimi yok deniyor ne kadar doğru bilmem ama instagramda ünlü sayılacak bir hoca sahte diyor tablet zhpcler icin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Probis, 16 dakika önce yazdı:

Zhpc nin tablet üretimi yok deniyor ne kadar doğru bilmem ama instagramda ünlü sayılacak bir hoca sahte diyor tablet zhpcler icin

Herkes birşey der .. Merdivenaltı ürünler mi gerçek 😅 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
Probis, Bir saat önce yazdı:

tablet ürünleri var ama cleni yok buna eminim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58

Herkese tekrardan selamlar ,

Bugün 4.cü enjeksiyonumu yaptım , 250 mg testo e - 100 mg rimobolan.

Geçen 1 aydan bahsetmem gerekirse , beslenmemde bir aksaklık olmadı  iştahım yerinde ve bu durum tartı üzerinde kiloma yansıdı. Yaklaşık 9-10 kilo alarak 82 kg'yi gördüm.

Antrenmanlarım gayet sert ve verimli geçiyor , vücut  görünüş olarak biraz daha iyiye doğru gidiyor. İlaçlar tam açılmadığından sanırım aman aman bir güç artışı yok fakat ben kürdeyim psikolojisiyle dikkatli bir şekilde ilerleyerek ağırlıklarımı arttırıyorum.

Ereksiyon olarak şuan sorun yaşamıyorum , açıkçası kafaya takacak bir durum olmadığını hissediyorum. Tabi bu cuma günü testlerden sonra her şey daha net olacaktır.

Sadece iki gündür sürekli kramp sorunları yaşıyorum ve bazıları canımı gerçekten çok acıtıyor. Dün uykudan uyandırdı , o derece. Bunun sebebi rimobolan olabilir mi ? 

Bundan dolayı magnezyumu sabah-akşam olmak üzere iki defa almaya başladım ve gün içerisinde soda tüketiyorum. Fakat farklı bir çözümü var ise yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
MajesteBVB, Bir saat önce yazdı:

Herkese tekrardan selamlar ,

Bugün 4.cü enjeksiyonumu yaptım , 250 mg testo e - 100 mg rimobolan.

Geçen 1 aydan bahsetmem gerekirse , beslenmemde bir aksaklık olmadı  iştahım yerinde ve bu durum tartı üzerinde kiloma yansıdı. Yaklaşık 9-10 kilo alarak 82 kg'yi gördüm.

Antrenmanlarım gayet sert ve verimli geçiyor , vücut  görünüş olarak biraz daha iyiye doğru gidiyor. İlaçlar tam açılmadığından sanırım aman aman bir güç artışı yok fakat ben kürdeyim psikolojisiyle dikkatli bir şekilde ilerleyerek ağırlıklarımı arttırıyorum.

Ereksiyon olarak şuan sorun yaşamıyorum , açıkçası kafaya takacak bir durum olmadığını hissediyorum. Tabi bu cuma günü testlerden sonra her şey daha net olacaktır.

Sadece iki gündür sürekli kramp sorunları yaşıyorum ve bazıları canımı gerçekten çok acıtıyor. Dün uykudan uyandırdı , o derece. Bunun sebebi rimobolan olabilir mi ? 

Bundan dolayı magnezyumu sabah-akşam olmak üzere iki defa almaya başladım ve gün içerisinde soda tüketiyorum. Fakat farklı bir çözümü var ise yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

primo ile ilgili bu problemi başka kullanıcılardan da duydum karbonhidrat alımın ne durumda potasyum açısından sordum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Hafifzargana, 3 dakika önce yazdı:

primo ile ilgili bu problemi başka kullanıcılardan da duydum karbonhidrat alımın ne durumda potasyum açısından sordum

Günlük çiğ ağırlık olarak 300-350 gr baldo pirinç tüketiyorum , bunun yanında büyük boy haşlanmış patates ve havuç var.  Dediğim gibi şu son iki gündür biraz sıkıntıya soktu beni.

Benimde denk geldiğim yerlerde rimobolan  kramp yapar denildi , ne kadar doğru bilemiyorum tabi.

Magnezyum ve potasyumu bugünden itibaren biraz daha arttıracağım , umarım düzelir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

hadi e2 den desek hiç sanmıyorum primo evet e2 yi baskılar fakat 250 ye 100 dozunda o kadar da baskılamaz bence 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
Hafifzargana, 2 dakika önce yazdı:

hadi e2 den desek hiç sanmıyorum primo evet e2 yi baskılar fakat 250 ye 100 dozunda o kadar da baskılamaz bence 

Benimde anlamadığım zaten safe dozlarda gidiyorum bilerek , yan etkilerden min. seviyede etkilenmek adına. Ama sanırım test sonuçları sonrasında her şey iyice netleşir diye umuyorum. 100 mg'de böyle ise 200-300 mgler beni daha fazla etkileyebilir o zaman.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
MajesteBVB, 3 dakika önce yazdı:

Benimde anlamadığım zaten safe dozlarda gidiyorum bilerek , yan etkilerden min. seviyede etkilenmek adına. Ama sanırım test sonuçları sonrasında her şey iyice netleşir diye umuyorum. 100 mg'de böyle ise 200-300 mgler beni daha fazla etkileyebilir o zaman.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
otopsicikedi, 3 dakika önce yazdı:

Eyw bro cansın bu konuyu   görmemiştim.

Tablet olarak oxandrolone var günlük 30-40 mg arası aldığım  , birde oxandrolone kullandığımdan tuz alımını azaltmıştım oda tetiklemiş olabilir o zaman. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.