Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MajesteBVB

Kür günlüğü

Önerilen İletiler

Hafifzargana    216
MajesteBVB, Bir saat önce yazdı:

Eyw bro cansın bu konuyu   görmemiştim.

Tablet olarak oxandrolone var günlük 30-40 mg arası aldığım  , birde oxandrolone kullandığımdan tuz alımını azaltmıştım oda tetiklemiş olabilir o zaman. 

tuzu soracaktım yok alıyordur dedim :D

MajesteBVB, 1 saat önce yazdı:

Benimde anlamadığım zaten safe dozlarda gidiyorum bilerek , yan etkilerden min. seviyede etkilenmek adına. Ama sanırım test sonuçları sonrasında her şey iyice netleşir diye umuyorum. 100 mg'de böyle ise 200-300 mgler beni daha fazla etkileyebilir o zaman.

sanmıyorum 15 günde bir 200 mg yazan doktorlar var diye biliyorum tıbbi dozda kullanıyorsun bu da yan etki yapmasın artık 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MajesteBVB    58

Magnezyum sabah - akşam 1 tablet ve tuz alımını 8-10 gr çıkardıktan sonra  1-2 gündür rahatsız eden kramplardan kurtuldum gibi duruyor.

Bugün dahiliye bölümüne giderek kan testi yaptırdım fakat endokrinoloji bölümü için Salı sabah 09:00'da randevum var. Ondan dolayı LH, FSH, Total testo, Free testo, E2, Prolaktin gibi değerler şuanki sonuçlar arasında yok. Fakat şuan elimde olan değerlerin bazıları çok yüksek geldi gözüme , diğerleri gayet iyi durumda.

Bu arada rimobolan bulmak için bugün min. 20 eczane gezdim fakat artık gerçekten bulmak zor.  Rimobolan bulmak stresine girmemek adına boldenon ile devam edilebilir mi ?

3.jpg.3a70af5bee0642a4f61010776a776e91.jpg2.jpg.f62450a1110c4628fa25422cbad8612e.jpg1.jpg.5280fac9b8f2c62af0b90713cec52ddd.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
MajesteBVB, 8 dakika önce yazdı:

Magnezyum sabah - akşam 1 tablet ve tuz alımını 8-10 gr çıkardıktan sonra  1-2 gündür rahatsız eden kramplardan kurtuldum gibi duruyor.

Bugün dahiliye bölümüne giderek kan testi yaptırdım fakat endokrinoloji bölümü için Salı sabah 09:00'da randevum var. Ondan dolayı LH, FSH, Total testo, Free testo, E2, Prolaktin gibi değerler şuanki sonuçlar arasında yok. Fakat şuan elimde olan değerlerin bazıları çok yüksek geldi gözüme , diğerleri gayet iyi durumda.

Bu arada rimobolan bulmak için bugün min. 20 eczane gezdim fakat artık gerçekten bulmak zor.  Rimobolan bulmak stresine girmemek adına boldenon ile devam edilebilir mi ?

3.jpg.3a70af5bee0642a4f61010776a776e91.jpg2.jpg.f62450a1110c4628fa25422cbad8612e.jpg1.jpg.5280fac9b8f2c62af0b90713cec52ddd.jpg

Kur içinde ne gibi koruyucular kullanıyorsun abi? Testten bir gün önce antrenman filan yaptıysan enjeksiyon gününe biryerine darbe aldıysan yüksek çıkmış olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Kur içinde ne gibi koruyucular kullanıyorsun abi? Testten bir gün önce antrenman filan yaptıysan enjeksiyon gününe biryerine darbe aldıysan yüksek çıkmış olabilir.

Omega 3 - D vitamini - C vitamini - Çinko - Magnezyum - Milk Thistle - Benexol 12 kullanıyorum.  Bugünden itibaren demir ekleyeceğim oda biraz az çıkmış brom.

Dün spora gitmedim off verdim bu sabahta teste girdim. Fakat enjeksiyondan 1 gün sonra solaryuma girdim ondan dolayı mıdır bilmiyorum ama iki kalçanın birleştiği üst nokta aşırı ağrıyor :) 

Bu arada rimobolan yerine boldenon geçişi yapmam uygun olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
MajesteBVB, Şimdi yazdı:

Omega 3 - D vitamini - C vitamini - Çinko - Magnezyum - Milk Thistle - Benexol 12 kullanıyorum.  Bugünden itibaren demir ekleyeceğim oda biraz az çıkmış brom.

Dün spora gitmedim off verdim bu sabahta teste girdim. Fakat enjeksiyondan 1 gün sonra solaryuma girdim ondan dolayı mıdır bilmiyorum ama iki kalçanın birleştiği üst nokta aşırı ağrıyor :) 

Bu arada rimobolan yerine boldenon geçişi yapmam uygun olur mu ?

Bence olur abi birde istersen nac 600 ekle 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Bence olur abi birde istersen nac 600 ekle 

Birazdan eczaneye gidicem zaten olmadı onuda alırım bro sağolasın , günde 1 tablet yeter sanırım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58

Merhaba , sonuçları paylaşıyorum.

Gözüme çarpan geçen hafta CK 6600 civarı iken şuan 1000 bandında.

AST 117 iken şuan 46 bandında.

image.png.597fa55af2b2a7b7abeea66e7bf7c631.png

image.png.0ea0c6b7123dbef8fa07f61e3f03fc80.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
MajesteBVB, 40 dakika önce yazdı:

Merhaba , sonuçları paylaşıyorum.

Gözüme çarpan geçen hafta CK 6600 civarı iken şuan 1000 bandında.

AST 117 iken şuan 46 bandında.

Abi bir önceki testinde Total test kaçtı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
otopsicikedi, 19 dakika önce yazdı:

Abi bir önceki testinde Total test kaçtı? 

Brom işte zurnanın zort dediği yer burası işte , ben küre girmeden önce teste gidemedim ondan dolayı pişmanım zaten.

Şuan ne desem yalan olur :/

tarihinde MajesteBVB tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
MajesteBVB, 5 dakika önce yazdı:

Brom işte zurnanın zort dediği yer burası işte , ben küre girmeden önce teste gidemedim ondan dolayı pişmanım zaten.

Şuan ne desem yalan olur :/

Yok abi onu kast etmedim sen geçen gün gene kür içi tahlil verdin ya onu kast ettim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
otopsicikedi, 3 dakika önce yazdı:

Yok abi onu kast etmedim sen geçen gün gene kür içi tahlil verdin ya onu kast ettim.

O zaman dahiliye bölümüne gitmiştim yapılan testlerde , vitamin vb değerler mevcut. Ondan dolayı  total test. mevcut değil.

Bugün endokrinolojiye gidebildim.

Sanırım bu şekilde doğru yorum yapılamaz diye anlıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58

Selamlar  ,  güncel formu paylaşmak istedim.  

Fazla resim çekilmeyi sevmediğimden şuan elimde bu bulunmaktadır :)

Bu süreçte yaşadıklarımı müsait bir zamanda sizlerle paylaşacağım.

SPOR.thumb.png.d6b8d7e504f5ebccdf93c3d9cb1ea2dc.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    629
MajesteBVB, 1 dakika önce yazdı:

Selamlar  ,  güncel formu paylaşmak istedim.  

Fazla resim çekilmeyi sevmediğimden şuan elimde bu bulunmaktadır :)

Bu süreçte yaşadıklarımı müsait bir zamanda sizlerle paylaşacağım.

Maşallahın var hocam bu kütleyi çek bolbol yarın öbür gün sıkılır sakatlık olur bırakırsan bakıp bakıp eski günleri yad edersin. :D:) 

İşin şakası bir yana gayet iyi duruyorsun boy kaç?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MajesteBVB    58
SPECTRE, 2 dakika önce yazdı:

Maşallahın var hocam bu kütleyi çek bolbol yarın öbür gün sıkılır sakatlık olur bırakırsan bakıp bakıp eski günleri yad edersin. :D:) 

İşin şakası bir yana gayet iyi duruyorsun boy kaç?

Doğru söylüyorsun brom ama resim çekilme konusunda çok pasifim , umarım bunu aşarım :) 

1.78 - 79 diye biliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.