Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Rota

Aburaihan testosteron

Önerilen İletiler

Rota    225

Bu orjinal iran testosunun verimi ve etkisi diğer testolarla aynı mı? Mesela balkan veya sp... 

111.thumb.jpg.b7c42a795fec1663769c917d9154316d.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.354
Rota, 44 dakika önce yazdı:

Bu orjinal iran testosunun verimi ve etkisi diğer testolarla aynı mı? Mesela balkan veya sp... 

Orjinalse içerisindeki mg ve sterillikten yana sorun olmayacağından bir fark olmayacaktır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.214
Rota, 45 dakika önce yazdı:

Evet o kadar kaliteli ve etkilidir tek farkı bir iki tık ucuzdur balkana göre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Bay-T, 1 dakika önce yazdı:

Evet o kadar kaliteli ve etkilidir tek farkı bir iki tık ucuzdur balkana göre.

Burak hoca ... demişti bana İran Testosu diye. Farklı bir şeyden mi bahsediyor acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.214
Rota, 5 dakika önce yazdı:

Burak hoca ... demişti bana İran Testosu diye. Farklı bir şeyden mi bahsediyor acaba?

O kısmını bilemem dostum piyasada 400 ille 800 tl arası satanlar var hatta çok daha fazlasını kakalayanlarda var diyeyim bilmeyenlere.

@Loving doğru iş yapar emin olmadığı grupları sokmaz listesine zaten yıllardırda aynı şeylerle ilerliyor buda onu piyasada hep doğru anılmasına sebep olan bir şey kendisi ile muhabbetin varsa tavsiye ederim başka güvendiğin emin olduğun kişiler varsa onlardanda alabilirsin iran en olarak çok marka var orada bu fotoğraftakini kullanın sadece diğerleri abdi ibrahim anapolon nasıl fiyasko ise onlarda fiyasko.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Bay-T, 23 saat önce yazdı:

O kısmını bilemem dostum piyasada 400 ille 800 tl arası satanlar var hatta çok daha fazlasını kakalayanlarda var diyeyim bilmeyenlere.

@Loving doğru iş yapar emin olmadığı grupları sokmaz listesine zaten yıllardırda aynı şeylerle ilerliyor buda onu piyasada hep doğru anılmasına sebep olan bir şey kendisi ile muhabbetin varsa tavsiye ederim başka güvendiğin emin olduğun kişiler varsa onlardanda alabilirsin iran en olarak çok marka var orada bu fotoğraftakini kullanın sadece diğerleri abdi ibrahim anapolon nasıl fiyasko ise onlarda fiyasko.

Anladım abi. O zaman İran deneyeceğim bu sefer.

Bay-T, 23 saat önce yazdı:

Bi de şu s... s... ..7 bilmem ne sitesinde Benelux kısa ester testolar var. Fiyatları 200 250 tl arasında. Onlardan denemiştim. Aşırı fazla libido yapıyor enerji veriyorlar. Uzunları bilmiyorum ama çok garibime gidiyor bilginiz var mı bu konuda?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ozbe"    33

Ben @Loving hocam sayesinde İran testoyla tanıştım tertemiz ilaç ödem hiç olmuyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.325

En sevdiğim markadır kendisi :)

Ne ödem, ne ağrı. 

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Rota, 17.11.2022 - 16:13 yazdı:

Balkan ve iran testo kullandım, şahsen iran testoyu daha etkili buldum ve bundan sonra buldukça da iran aburaihan kullanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59

aburaihan şart değil iran olsun yeter 0 ödem 0 problem

IMG20221002113921.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.408

İran Balkan’a göre daha daha hafif yağlı o yüzden ödem yapmıyor Balkan biraz daha sancılı geçirtiyor İran candır diğerlerine bisey diyemem 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.214
Jacop, 44 dakika önce yazdı:

Öyle değil dostum abdi ibrahimi düşünelim oluyor mu? irandaki en iyi ilaç Aburaihan diğerleri kötü demiyorum bunun yanına yaklaşamaazlar kalite verimlilik konusunda.

Rota, 17.11.2022 - 17:07 yazdı:

Anladım abi. O zaman İran deneyeceğim bu sefer.

Bi de şu s... s... ..7 bilmem ne sitesinde Benelux kısa ester testolar var. Fiyatları 200 250 tl arasında. Onlardan denemiştim. Aşırı fazla libido yapıyor enerji veriyorlar. Uzunları bilmiyorum ama çok garibime gidiyor bilginiz var mı bu konuda?

nedir garibine giden testosteronun enerji ve libido vermesi mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop, 51 dakika önce yazdı:

IMG20221002113921.jpg

Bu testesteron ile aburaihan testo arasında sadece 25 tl fark var bir sitede.. aynı siteden iran anapolon alımım olmuştu ilaçlar çalışıyor 25 tl farkı da veririm aburaihan alırım skk tarihi yakın değilse.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
NamasteGodDamnİt, 2 dakika önce yazdı:

Bu testesteron ile aburaihan testo arasında sadece 25 tl fark var bir sitede.. aynı siteden iran anapolon alımım olmuştu ilaçlar çalışıyor 25 tl farkı da veririm aburaihan alırım skk tarihi yakın değilse.

Site b... b... b... l mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    59
NamasteGodDamnİt, Şimdi yazdı:

Siteden değil şahıstan temin ettim hocam 360tl verdim 1 kere acemiliğim yüzünden ödem sıkıntısı yaşadım onun dışında 0 problem yarattı verim konusunda diğerini kullanmadığım için yorum yapamam ama bulkta işimi gördü diyebilirim 6.hafta tartıda 8 kilo fazla çıktım daha önümde 10 hafta var

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop, 2 saat önce yazdı:

Siteden değil şahıstan temin ettim hocam 360tl verdim 1 kere acemiliğim yüzünden ödem sıkıntısı yaşadım onun dışında 0 problem yarattı verim konusunda diğerini kullanmadığım için yorum yapamam ama bulkta işimi gördü diyebilirim 6.hafta tartıda 8 kilo fazla çıktım daha önümde 10 hafta var

Tebrik ederim. Ben ilaca yönelik bir eleştiri yapmadım sadece o aradaki farkı ödeyip aburaihan alırım hepsi bu.

Markus Rühl, 2 saat önce yazdı:

Site b... b... b... l mı 

Değil.. Google'da basit bir arama ile ulaşılabilen bir site.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Aburahian testo sahtesi çok piyasa da dolaşıyor . Bakınız testolar yarım dozda olsa geneli çalışır .. İran’dan gelen orjinal ürünlerin arkasında küçük bir etiket mevcut . Check kodu vs olmadığından ötürü sahte alma ihtimali Yüksek olan bir ürün . Güvenilir satıcılardan temin ediniz … İran kullandım felaket testoyu dibine kadar hissettiriyor . Steril olması büyük avantaj çalışması bakımından ..

Dev gibi olmanız dileğiyle ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hwidka1    37
NamasteGodDamnİt, 18.11.2022 - 19:42 yazdı:

Tebrik ederim. Ben ilaca yönelik bir eleştiri yapmadım sadece o aradaki farkı ödeyip aburaihan alırım hepsi bu.

Değil.. Google'da basit bir arama ile ulaşılabilen bir site.

hangi site hocam kodlar mısınız ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
Rota, 17.11.2022 - 16:13 yazdı:

bunun tarihi mi geçmiş bana mı öyle geliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
galicik, 37 dakika önce yazdı:

bunun tarihi mi geçmiş bana mı öyle geliyor 

Eski resim zaten oldukça.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
Markus Rühl, 18.11.2022 - 19:36 yazdı:

Site b... b... b... l mı 

Piyasadaki iranların bazıları sahte . Kodladığın siteden alışverişim oldu . O iran testoyu iliklerime kadar hissettim .. Efsane

Burak hocadan ya da o şahıstan temin edebilirsin..

iran testo varken balkanın yüzüne bile bakmam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.