Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Markus Rühl

Kürdeyken tamoksifen kullanmak

Önerilen İletiler

Markus Rühl    142

Kürdeyken her gün tamoksifen kullanmak , sadece duygu durumda ve ereksiyonda sorun olunca arimidex / dostinex kullanmak kürün verimini azaltırmı , tamoksifen ile meme uçlarını garantiye alıp yüksek e2 den faydalanıp büyümek bana mantıklı geliyor , özellikle benim gibi testo yu azcık arttırınca bile göğüs ucunda hassaslık yaşayan kişiler bu yöntemi kullanabilir mi

@rastlantisal @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.330
Markus Rühl, Bir saat önce yazdı:

Kürdeyken her gün tamoksifen kullanmak , sadece duygu durumda ve ereksiyonda sorun olunca arimidex / dostinex kullanmak kürün verimini azaltırmı , tamoksifen ile meme uçlarını garantiye alıp yüksek e2 den faydalanıp büyümek bana mantıklı geliyor , özellikle benim gibi testo yu azcık arttırınca bile göğüs ucunda hassaslık yaşayan kişiler bu yöntemi kullanabilir mi

@rastlantisal @metinav

Dostinex azaltmaz, Arimidex dediğin şekilde kullanmak azaltmaz.

Tamoksifen ile meme ucu koruması küre ve doza göre daha garanti. E2 azaltma üstüne minnacık etkisi var. 

Göğüs ucu deli gibi kaşınırken bile anti aromataz kullanmayan biri olarak o konuyu kendi vücudumda çok ciddiye almıyorum. trende iken büyüyen sol göğüs jinekomastisi tren kandan çıkınca kestiğim tamoksifene rağmen şuan mercimek boyunda. Kaşıntıya değil doku oluşumuna odaklanın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Dostinex azaltmaz, Arimidex dediğin şekilde kullanmak azaltmaz.

Tamoksifen ile meme ucu koruması küre ve doza göre daha garanti. E2 azaltma üstüne minnacık etkisi var. 

Göğüs ucu deli gibi kaşınırken bile anti aromataz kullanmayan biri olarak o konuyu kendi vücudumda çok ciddiye almıyorum. trende iken büyüyen sol göğüs jinekomastisi tren kandan çıkınca kestiğim tamoksifene rağmen şuan mercimek boyunda. Kaşıntıya değil doku oluşumuna odaklanın.

Ben Matt ile çalışan m.k' nın verdiği planlamalar da gün aşırı tamoxifen kullandırttıgını biliyorum. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Ben Matt ile çalışan m.k' nın verdiği planlamalar da gün aşırı tamoxifen kullandırttıgını biliyorum. 

Tamoksifenin doğrudan küre zararı yok. O yüzden tercih ediliyor. 

Bu tarz koruyucularda yarılanma süresini de hesap ederek minimum dozdan yukarı da doğru çıkmak daha doğru. Misalen her gün 1 tane 20mg yerine, 2 günde 1 10mg alıp bir haftalık sürece bakmak gerek. Yeterli geldi ise 3 günde 1 10mg denemek gerek vs.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.355
rastlantisal, 38 dakika önce yazdı:

Tamoksifenin doğrudan küre zararı yok. O yüzden tercih ediliyor. 

Bu tarz koruyucularda yarılanma süresini de hesap ederek minimum dozdan yukarı da doğru çıkmak daha doğru. Misalen her gün 1 tane 20mg yerine, 2 günde 1 10mg alıp bir haftalık sürece bakmak gerek. Yeterli geldi ise 3 günde 1 10mg denemek gerek vs.

Katılıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Çok teşekkürler , bugünden itibaren blast zamanları günde 10 mg tamoksifen ile başlıyorum , jinekomasti görüntüsü , ameliyatı derken hem psikolojik açıdan hemde maddi açıdan  korktuğum bir süreç , meme ucu kaşınıyor yarım arimidex alıyorum geçmiyor telaş edip peşinden bir yarım daha , bir gün bekle yine geçmedi acaba prolaktin den mi diyip peşine 1 dostinex ertesi gün bi bakmışım duygu durum karışmış performans düşmüş berbat hissediyorum , benim gibi amatörler için SERM ler daha uygun galiba :) , merak ettiğim konu tamoksifenin etki süresi hiç bir kaynakta yazmıyor sadece 10 mg tablet günde 2 kez 20mg 1 kez alınmalı diye belirtmişler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Markus Rühl, 16 dakika önce yazdı:

Çok teşekkürler , bugünden itibaren blast zamanları günde 10 mg tamoksifen ile başlıyorum , jinekomasti görüntüsü , ameliyatı derken hem psikolojik açıdan hemde maddi açıdan  korktuğum bir süreç , meme ucu kaşınıyor yarım arimidex alıyorum geçmiyor telaş edip peşinden bir yarım daha , bir gün bekle yine geçmedi acaba prolaktin den mi diyip peşine 1 dostinex ertesi gün bi bakmışım duygu durum karışmış performans düşmüş berbat hissediyorum , benim gibi amatörler için SERM ler daha uygun galiba :) , merak ettiğim konu tamoksifenin etki süresi hiç bir kaynakta yazmıyor sadece 10 mg tablet günde 2 kez 20mg 1 kez alınmalı diye belirtmişler.

Ben 2 günde 1 10mg alarak başladım ümit abinin dediği gibi süreci gözlemleyerek doğru dozu belirleyecegim sende aynı şekilde ilerleyebilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Markus Rühl, 1 saat önce yazdı:

5-7 gün arasında sürer. PCT sonrası en hapı yuttuktan en erken 14 gün sonra teste yönlendirme sebebimdir aynı zamanda. Kandan tamamen çıksın ki test sağlıklı sonuç versin diye. 

Yani oldukça uzun bir süre kanda kalıyor. Öyleyse niye hafta da bir yüksek doz almıyoruz? Hem kandaki seviye stabil olmuyor hem de yüksek doz riskli diye. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Tamoxifen genelde kandaki estradiol seviyelerini pek oynatmaz, oynasa da 5-10 pg/ml civarı artış olur. Tamoxifen sadece göğüs ucunda değil diğer vücut hücrelerinde bulunan östrojen reseptörlerine de yapışıyor, kür esnasında dozunu fazla almamakta fayda var. 2-3 günde 1 defa 10-20 mg arası kullanılabilir.

@rastlantisal abinin de dediği gibi doku oluşumuna odaklanmak gerekiyor, kaşıntıya değil. Doku oluşumu özellikle deca, tren ve anapolon tarzı ilaçları kullanırken aniden belirebiliyor özellikle yüksek testo alımıyla beraber.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

10 mg pazartesi çarşamba cuma olarak başlayacağım deca küründe , baktım yetmiyor her güne dönücem.

hectordoyle, 1 saat önce yazdı:

Tamoxifen genelde kandaki estradiol seviyelerini pek oynatmaz, oynasa da 5-10 pg/ml civarı artış olur. Tamoxifen sadece göğüs ucunda değil diğer vücut hücrelerinde bulunan östrojen reseptörlerine de yapışıyor, kür esnasında dozunu fazla almamakta fayda var. 2-3 günde 1 defa 10-20 mg arası kullanılabilir.

@rastlantisal abinin de dediği gibi doku oluşumuna odaklanmak gerekiyor, kaşıntıya değil. Doku oluşumu özellikle deca, tren ve anapolon tarzı ilaçları kullanırken aniden belirebiliyor özellikle yüksek testo alımıyla beraber.

seçici olarak sadece meme dokusunda çalışıyor zannediyordum , kaynak varsa atarmısın , e2 nin faydalarından yararlanıp büyümeye engel olur yani.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Markus Rühl, 55 dakika önce yazdı:

10 mg pazartesi çarşamba cuma olarak başlayacağım deca küründe , baktım yetmiyor her güne dönücem.

seçici olarak sadece meme dokusunda çalışıyor zannediyordum , kaynak varsa atarmısın , e2 nin faydalarından yararlanıp büyümeye engel olur yani.

Seçici olan klomen. O da HPTA döngüsü üzerinde seçici. Tamoksifen ise genel olarak göğüs ucu da dahil olmak üzere vücuttaki diğer östrojen reseptörlerine de bağlanabiliyor, buna HPTA döngüsü de dahil ancak klomen kadar etkili değil bu konuda. O yüzden klomen PCT esnasında döngüyü açmada tamoxifen'den daha etkili.

PCT'de klomen ve tamoksifen beraber kullanılırsa klomen'den dolayı oluşabilecek jinekomastiyi tamoksifen engelleyebilir. Tabii kişiden kişiye göre de değişiyor.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7924955/  Buradaki araştırmada tamoksifen'in beyinde bulunan östrojen reseptörlerini de etkilediğini açıklamış.

Ayrıca hem klomen hem de tamoksifen gözlerde bulunan reseptörlere de bağlanabiliyor. Bunlarda ekstra bilgi olarak dursun bari :D 

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/9398992/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28260524/

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Liveinloud    16
rastlantisal, 13 saat önce yazdı:

5-7 gün arasında sürer. PCT sonrası en hapı yuttuktan en erken 14 gün sonra teste yönlendirme sebebimdir aynı zamanda. Kandan tamamen çıksın ki test sağlıklı sonuç versin diye. 

Yani oldukça uzun bir süre kanda kalıyor. Öyleyse niye hafta da bir yüksek doz almıyoruz? Hem kandaki seviye stabil olmuyor hem de yüksek doz riskli diye. 

Abi ben en erken 3 günde 1 10mg alıyorum kaşıntı gelmezse 4.günü bekliyorum östrojene oynuyorum yani

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.