Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Rota

En hizli yağ yakimi için ilaç

Önerilen İletiler

Rota    225

Her ay yerine k9oyabileceğim 1000 lira bütçem var. 1 ay süre içersinde maximum yağ yakabilecek bir ilaç arıyorum. Amacım yüzde 15 lik yağ oranım 1 2 tık daha aşağı çekmek. Peptide kullanmak istemiyorum. Amacım minumum sürede max yağ yakımı. Ne kullanmalıyım? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lucky    8

1 ay süre koyup maksimum verim bekliyorsan tek çözümün tren ama hızlı giden atın atasözünü de unutmamak lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
holyland, Bir saat önce yazdı:

test p clen 👍🏻

Mantıklı geliyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    898
Rota, 3 saat önce yazdı:

Her ay yerine k9oyabileceğim 1000 lira bütçem var. 1 ay süre içersinde maximum yağ yakabilecek bir ilaç arıyorum. Amacım yüzde 15 lik yağ oranım 1 2 tık daha aşağı çekmek. Peptide kullanmak istemiyorum. Amacım minumum sürede max yağ yakımı. Ne kullanmalıyım? 

Tehlikeli ama tiroid ilaçları bu işi çok iyi yapıyor. Yanına güzel beslenme Testo ve bol kardiyo ile 1-2 aya form gelir ama tiroitlerle oynamak aşırı tehlikeli ve geri dönülmez sonuçlar yarata biliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
Askabar, Şimdi yazdı:

Tehlikeli ama tiroid ilaçları bu işi çok iyi yapıyor. Yanına güzel beslenme Testo ve bol kardiyo ile 1-2 aya form gelir ama tiroitlerle oynamak aşırı tehlikeli ve geri dönülmez sonuçlar yarata biliyor 

T4 T3 levitronlarla tiromellerle bol nabızlı çok kötü anılarım var :D Kalsın aman...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
Rota, 14 saat önce yazdı:

T4 T3 levitronlarla tiromellerle bol nabızlı çok kötü anılarım var :D Kalsın aman...

Hocam açar mısın konuyu şuan kullanıyorum da

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rota    225
cemkuray, 1 saat önce yazdı:

Hocam açar mısın konuyu şuan kullanıyorum da

T3 T4 doğruda metabolizmayı hızlandırabilir. Ancak tam tersi yavaşlatabilirde. Eğer doktor vermediyse kullanmak aptallıktır Clen gibi kalıcı hasar verebilir. Her şey normal giderken bir anda gece kalp hızımı 200 e çıkardı bu haplar. Sadece bunları kullanıyordum. Az doz almama rağmen vücudum buna kaldıramadı ve aşırı yük sebebiyle kalp hızım 200 e falan çıktı. Ateş alev 30 dakka ölüm korkusu çektim. T3 T4 ler Clen gibi metabolizmata ve tiroid bezlerine saldıran çok tehlikeli ilaçlardır. Bende başkasında yan etki olmaz. Hiç bir şey olmaz. Ama sende olabilir. Doz aşımı yaptığın veya yükselttiğin gün zaten tansiyonun yüzde 100 normal üzerine çıkacaktır. Çıkmıyorsa ilacı kullanmana dahi gerek yok işe yaramaz vücudunda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.