Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Markus Rühl

Test/deca oranı nasıl olmalı

Önerilen İletiler

Markus Rühl    142

0-20 hafta

X mg Test (Novalife)

250 mg Deca (Zphc)

NovaRapid (Günde 1 kere ant sonrası)

kürüne gireceğim sizce test dozu ne kadar olmalı 

1) 500 test e. 250 deca

2) 400 test c. 250 deca

3) 250 test e. 250 deca

4) 200 test c. 250 deca

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409

1 veya 2 ikisi de olur.Diğerlerini ele kafadan zaten sıkıntılı kafa kafaya olması.Form konun var mı formunu merak ettim ya da ekler misin konuya?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Emrahtkty, Bir saat önce yazdı:

1 veya 2 ikisi de olur.Diğerlerini ele kafadan zaten sıkıntılı kafa kafaya olması.Form konun var mı formunu merak ettim ya da ekler misin konuya?

hocam facebook ve insta da yüksek takipçiye sahibim , birisinin burdan beni tanıyıp yaptığım kürleri takip etmesini istemiyorum sosyal medya iğrenç bir ortam biliyorsunuz gizli kalmayı tercih ediyorum , deca dick durumu dht eksikliğinden kaynaklı oluşuyor diye hatırlıyorum , kreatini 10 gr çıkarmak dht ye yardımcı olacakmıdır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Markus Rühl, 2 saat önce yazdı:

0-20 hafta

X mg Test (Novalife)

250 mg Deca (Zphc)

NovaRapid (Günde 1 kere ant sonrası)

kürüne gireceğim sizce test dozu ne kadar olmalı 

1) 500 test e. 250 deca

2) 400 test c. 250 deca

3) 250 test e. 250 deca

4) 200 test c. 250 deca

400-500 tercih edebilirsin...Deca yerine trenbolon olsaydı 250 de uyardı...Dht türevi bir steroid de eklemen faydalı olur...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
metinav, Bir saat önce yazdı:

400-500 tercih edebilirsin...Deca yerine trenbolon olsaydı 250 de uyardı...Dht türevi bir steroid de eklemen faydalı olur...

hocam bir konunuzda deca ilk haftalar vereceğini verir gerisi aynı kalır demiştiniz ,  bu kürde onu deneyimlemiş olacağım 10. haftadan sonra kütle eklemeye devam edecek miyim yoksa gelişim yavaşlayacak mı  , bir taraf sizin gibi düşünüyor vücudun alıştığından bahsediyor bir taraf da zaten 6-7. haftadan sonra açılıyor uzun yapmalısın diyorlar , maddi durumdan dolayı fazladan anabolizan ekleyemeyeceğim , ama bundan 1.5 yıl önce 180 servis 2 adet kreatin almıştım çok ucuz fiyata iyi ki almışım şuan elimde 360 servis kreatin var , 10-15 gr kreatin almam dht ye katkı sağlar mı yoksa etkisi çok az mı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Markus Rühl, 29 dakika önce yazdı:

hocam facebook ve insta da yüksek takipçiye sahibim , birisinin burdan beni tanıyıp yaptığım kürleri takip etmesini istemiyorum sosyal medya iğrenç bir ortam biliyorsunuz gizli kalmayı tercih ediyorum , deca dick durumu dht eksikliğinden kaynaklı oluşuyor diye hatırlıyorum , kreatini 10 gr çıkarmak dht ye yardımcı olacakmıdır.

5gr ben kesmeden alıyorum deca kullanırken o şekil aldım hiç bir dönem artmadı sadece kesmiyorum hiç .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Markus Rühl, 3 saat önce yazdı:

hocam bir konunuzda deca ilk haftalar vereceğini verir gerisi aynı kalır demiştiniz ,  bu kürde onu deneyimlemiş olacağım 10. haftadan sonra kütle eklemeye devam edecek miyim yoksa gelişim yavaşlayacak mı  , bir taraf sizin gibi düşünüyor vücudun alıştığından bahsediyor bir taraf da zaten 6-7. haftadan sonra açılıyor uzun yapmalısın diyorlar , maddi durumdan dolayı fazladan anabolizan ekleyemeyeceğim , ama bundan 1.5 yıl önce 180 servis 2 adet kreatin almıştım çok ucuz fiyata iyi ki almışım şuan elimde 360 servis kreatin var , 10-15 gr kreatin almam dht ye katkı sağlar mı yoksa etkisi çok az mı olur.

Deneyip görmelisin bir şey diyemeyeceğim.Herkesin metabolizması vucudu farklı tepkiler üretiyor...Steroid kürlerinde sırf dht amaçlı kullanım için yine steroid tercih edilmeli bence.Proviron olur primobolan olur vesaire...Amaç hücresel anlamda büyümeye genişlemeye yönelikse o zaman daha uygun olur diye düşünüyorum.Mesela danabol yerine kullanılabilir veya yancı olarak su tutma hacim artışı vb. için yararlanılabilir.

Ben deca özelinde kendi yaşadığımı paylaşmıştım, ilk 6 haftada dozları değiştirmeden alınacak kilo alınıyor.Onun dışında doz artımı yapılırsa veya kombinasyonda değişiklikler uygulanırsa belki gelişim sürebilir.Ayrıca yabancı bir sporcunun çalışmalardan alıntıladığı bir yazının çevirisini koymuştum.Çalışmalara göre de vucuttaki reseptörlerin 6 haftadan sonra azalmaya başladığı çok açık...Dolayısıyla verim giderek düşüyor görünüyor.

Genelleme yapmak zor, herkes aynı olmak zorunda değil.Kişinin özelinde yorumlamak takip etmek daha doğru bir yaklaşım olur.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
metinav, 13.11.2022 - 18:54 yazdı:

Ben deca özelinde kendi yaşadığımı paylaşmıştım, ilk 6 haftada dozları değiştirmeden alınacak kilo alınıyor.Onun dışında doz artımı yapılırsa veya kombinasyonda değişiklikler uygulanırsa belki gelişim sürebilir.Ayrıca yabancı bir sporcunun çalışmalardan alıntıladığı bir yazının çevirisini koymuştum.Çalışmalara göre de vucuttaki reseptörlerin 6 haftadan sonra azalmaya başladığı çok açık...Dolayısıyla verim giderek düşüyor görünüyor.

Steroidleri düşünürken, günlük protein sentezini ne kadar hızlandırdıklarını es geçmemek gerek derim. Öbür yandan aldığımız ilaçları hep savaş destek malzemelerine benzetirim:

En basitinden, şuan giyiyor olduğumuz tişört pantolon ikilisinin üstüne, kevlar zırh eklemek  benim için testosteron gibi bir şey. Bunlar çeşitlendirilebilir, ve böylece galip geleceğimiz savaşların zorluğu ve getirisi de artar. 

Kevlar Nedir? - ÇEYREK MÜHENDİS

İlaç kanda kararlı düzeye ulaştığında, kas içine tutması gereken büyün iyonları, fazladan glikojeni vs her ne varsa tuttuğunda, savaşlar ciddi önem kazanır.

Bir de bu zırhları üstümüzden çıkarma olayı var. Tamamen bu işlerden çekiliyorum diyenlerin başına gelen, kevları çıkarttığı gibi, eskiden halihazırda giydiği tişörtünden de olma durumu görülebilir, görülüyor.

Yani steroidler basitce daha şiddetli savaşlara kafa tutup, onlardan galip gelmemizi sağlarken. Aldığımız yaraları vs'de daha çabuk iyileşmesine sebep olurlar. Durum böyleyken, decanın aldırdığı 5kg yağsız kütleyi,  decanın kanda olmasına borçluyken. O yokken, aldırdığı hacmi muhafaza etmeye çalışmanın anlamsızlığını farketmişizdir umarım.

Haftalık 150 testosteron alımı ile, haftalık 500 testo + 500 decanın yarattığı kütleyi, gücü ve sertliği korumak akılcıl bir düşünmenin ürünü gibi gelmiyor bana.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
susuzadam    66
metinav, 13.11.2022 - 18:54 yazdı:

Çalışmalara göre de vucuttaki reseptörlerin 6 haftadan sonra azalmaya başladığı çok açık...Dolayısıyla verim giderek düşüyor görünüyor.

Peki deca bizimle olduğu sürece, günlük protein sentezimize kattığı destek bizimle kalmaya ne kadar devam ediyor? Veya 600 test+ 200tren ile bulk yapan bir adamın nutrition partitioning dediği meseleden de faydalanıp, temiz kütleyi daha rahat koyuyor olmaya devam edişi neyi açıklar?

Gerçekten hazır hissettiğimiz anda, vücudumuza zarar verecek de olsa, 8 haftaları aşkın süreler ilaca maruz kalıp, ilaçların desteğiyle daha hızlı sentezlediğimiz proteinleri muhafaza etmek değilse nedir amacımız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184

Testoyu eşit tutma her zaman bi tık üzeri olsun testo oranına göre ayarla yani 400 deca ise 500 testo 200 deca ise en az 250 testo gbi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

20 haftalık deca küründe jinekomastiden korktuğum için ve sık tahlil veremeyeceğim için kür boyunca tamoksifen kullanıp yalnızca ereksiyon da veya duygu durumda değişiklik olunca arimidex dostinex kullanmam kürü baltalarmı tamoksifen kür içi uzun süre kullanılır mı , ve 10 mg mı kullanmalıyım 20 mg mı.

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Markus Rühl, 41 dakika önce yazdı:

20 haftalık deca küründe jinekomastiden korktuğum için ve sık tahlil veremeyeceğim için kür boyunca tamoksifen kullanıp yalnızca ereksiyon da veya duygu durumda değişiklik olunca arimidex dostinex kullanmam kürü baltalarmı tamoksifen kür içi uzun süre kullanılır mı , ve 10 mg mı kullanmalıyım 20 mg mı.

Deca içindeyken kürünün 2 haftada 1 yarım tablet casaber başka birleşe gerek yok prolaktini dengelemesi için sadece günlük nac 900 al bi tablet vitaminlerini al kolay gelsin

tarihinde Semih Erarslan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Semih Erarslan, Bir saat önce yazdı:

Deca içindeyken kürünün 2 haftada 1 yarım tablet casaber başka birleşe gerek yok prolaktini dengelemesi için sadece günlük nac 900 al bi tablet vitaminlerini al kolay gelsin

hocam benim galiba jinekomastiye yatkın genetiğim var , testoyu biraz yükseltince direk meme ucunda hassaslaşma başlıyor , işimi garantiye alıyım her gün tamoksifen alayım ordaki reseptörlere bağlansın kafam rahat olsun diyorum , çünkü jinekomasti görüntüsü harbiden kötü gözüküyor ameliyatı vs ayrı bir uğraş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.184
Markus Rühl, 2 saat önce yazdı:

hocam benim galiba jinekomastiye yatkın genetiğim var , testoyu biraz yükseltince direk meme ucunda hassaslaşma başlıyor , işimi garantiye alıyım her gün tamoksifen alayım ordaki reseptörlere bağlansın kafam rahat olsun diyorum , çünkü jinekomasti görüntüsü harbiden kötü gözüküyor ameliyatı vs ayrı bir uğraş.

Cabaseri bunun için kullan dedim zaten hassaslık kaşıntı şişlik olursa haftada bir yarım tablete çıkar baktın yok 2 haftada 1 kafi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.