Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mertozkyaa

Testo dianabol primabolon kürü hakkında bilgi

Önerilen İletiler

mertozkyaa    25

merhaba dostlar uzun zamandır ara vermıstım spora ailevi sebeplerden dolayı lakın mınık bır kür yapmaya basladım 

250 testo enantet

3x dianabol

200 primabolon eczane seklınde yukseltmeden bu sekıl gıdıcegım lakın kür icinde proviron veya tamoksifen almama gerek varmı ? koruyucularımı eksıksız alıyorum 

sımdıden tesekkur ederım sayın arkadaslar..

@rastlantisal @hectordoyle @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.468
mertozkyaa, 4 saat önce yazdı:

merhaba dostlar uzun zamandır ara vermıstım spora ailevi sebeplerden dolayı lakın mınık bır kür yapmaya basladım 

250 testo enantet

3x dianabol

200 primabolon eczane seklınde yukseltmeden bu sekıl gıdıcegım lakın kür icinde proviron veya tamoksifen almama gerek varmı ? koruyucularımı eksıksız alıyorum 

sımdıden tesekkur ederım sayın arkadaslar..

@rastlantisal @hectordoyle @metinav

Testoyu 250 primoyu 400 yapmalısın.Buna danabol eklemen dengeyi bozmaz, östrojen açısından.Yine de hassasiyetin varsa belki bir ihtimal arimidex kullanman gerekebilir.O da danabol yüzünden...

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
metinav, 2 saat önce yazdı:

Testoyu 250 primoyu 400 yapmalısın.Buna danabol eklemen dengeyi bozmaz, östrojen açısından.Yine de hassasiyetin varsa belki bir ihtimal arimidex kullanman gerekebilir.O da danabol yüzünden...

Hocamıza katılıyorum ama kesinlikle elinin altında tamoxifen bulundur baktın hasasiyet var yapıştır gitsin ayrıca vücudun çok östrojenikse dikkat etmen gerekir masteron eklersen bence çok güzel olur haftada 1 vurum östrojen için 

tarihinde BLACAXELOT tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
BLACAXELOT, 32 dakika önce yazdı:

Hocamıza katılıyorum ama kesinlikle elinin altında tamoxifen bulundur baktın hasasiyet var yapıştır gitsin ayrıca vücudun çok östrojenikse dikkat etmen gerekir masteron eklersen bence çok güzel olur haftada 1 vurum östrojen için 

Cok saolun hocam dogustan gelen bı jıno mewcut bende cocukluktan kalma hocam

metinav, 2 saat önce yazdı:

Cok saolun hocam dogustan gelen bı jıno mewcut bende cocukluktan kalma hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
BLACAXELOT, 7 dakika önce yazdı:

Hocam çikoyuda ihmal etmeyin yağ oranınız nedir dianabol ona göre tehlike yaratır hocam tam amacınız nedir anavarda işinizi görebilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
BLACAXELOT, 23 dakika önce yazdı:

Hocam çikoyuda ihmal etmeyin yağ oranınız nedir dianabol ona göre tehlike yaratır hocam tam amacınız nedir anavarda işinizi görebilir

Cinko dimi hocam normalde formum buydu lakin 6 ay ara vermek zorunda kaldim eridim bittim :) simdi ufak bir kur yapiyim dedim lakin bu kurde tamoksifen proviron gerek varmi onlari merak ettim

11D69F38-EC6C-4D27-B3E2-72931D944587.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
mertozkyaa, 15 dakika önce yazdı:

Cinko dimi hocam normalde formum buydu lakin 6 ay ara vermek zorunda kaldim eridim bittim :) simdi ufak bir kur yapiyim dedim lakin bu kurde tamoksifen proviron gerek varmi onlari merak ettim

Vallha hocam formunuz gayet iyi hocalarımdan öğrendiğime göre kimi proviron a gerek var diyor kimi yok ben günde 50 mg kullanıyorum bir zararını görmedim ama testoyla beraber libidoda inanılmaz bir artış var başa çıkamadığım için antidepresan almak zorunda kaldım anca baskılıyor libidoyu amacınız hacimse bu kür işinizi görür diyorum ama size biraz başlangıç seviyesi kalabilir rimobolan benim gibi daha küçük vücutlara size boldenon muazzam olur:)

Tamoxifen kullanın demiyorum ama elinizin altında durması faydalı olur provironda sizin tercihiniz ama hocalarım daha iyi bilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
BLACAXELOT, 23 dakika önce yazdı:

Vallha hocam formunuz gayet iyi hocalarımdan öğrendiğime göre kimi proviron a gerek var diyor kimi yok ben günde 50 mg kullanıyorum bir zararını görmedim ama testoyla beraber libidoda inanılmaz bir artış var başa çıkamadığım için antidepresan almak zorunda kaldım anca baskılıyor libidoyu amacınız hacimse bu kür işinizi görür diyorum ama size biraz başlangıç seviyesi kalabilir rimobolan benim gibi daha küçük vücutlara size boldenon muazzam olur:)

Tamoxifen kullanın demiyorum ama elinizin altında durması faydalı olur provironda sizin tercihiniz ama hocalarım daha iyi bilir

Cok tesekkue ederim paylasim icin sert kuer yerine hafif uzun gitmeyi planliyorum artik tesekkue ederim primabalon dan cok daha iyi etki aliyorum boldeye nazaran

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632

Metin abi'nin de dediği gibi rimobolanı minimum 400 mg yap. Kür esnasında da tamoxifen kullanmanı gerektirecek bir durum olacağını sanmıyorum, östrojeni arimidex ile kontrol altına aldığın sürece sorun olmaz. 

Proviron kullanımına gelince, 2 tane DHT türevi ve prostata yük bindirecek ilacı aynı anda kullanmaya gerek yok.  Uzun kürlerde boldenon yerine rimobolan gidilmesi her zaman daha mantıklıdır, yanına ekleyebilirsen düşük doz deca da ekleyebilirsin güzel olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
hectordoyle, 19 dakika önce yazdı:

Metin abi'nin de dediği gibi rimobolanı minimum 400 mg yap. Kür esnasında da tamoxifen kullanmanı gerektirecek bir durum olacağını sanmıyorum, östrojeni arimidex ile kontrol altına aldığın sürece sorun olmaz. 

Proviron kullanımına gelince, 2 tane DHT türevi ve prostata yük bindirecek ilacı aynı anda kullanmaya gerek yok.  Uzun kürlerde boldenon yerine rimobolan gidilmesi her zaman daha mantıklıdır, yanına ekleyebilirsen düşük doz deca da ekleyebilirsin güzel olur. 

Cok tesekkur ederim hocam aridimiex 15 gunde yarim tablet seklindemj ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
mertozkyaa, 2 saat önce yazdı:

Cok tesekkur ederim hocam aridimiex 15 gunde yarim tablet seklindemj ?

15 günde 1 yarım tablet alınan Cabaser'di ve bu kürde ihtiyacın olmayacak cabasere :D Arimidex genelde 2 günde veya 3-4 günde 1, yarım veya tam tablet şeklinde kullanılıyor. 

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mertozkyaa    25
hectordoyle, 46 dakika önce yazdı:

15 günde 1 yarım tablet alınan Cabaser'di ve bu kürde ihtiyacın olmayacak cabasere :D Arimidex genelde 2 günde veya 3-4 günde 1, yarım veya tam tablet şeklinde kullanılıyor. 

Ben bi ara o sekilde aliyordum cunku benim ruh halimi cok degistiriyo aridimex o yuzden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.