Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gokhangrsys

Streoid kaç yaşında yapılmalı

Önerilen İletiler

gokhangrsys    37

Arkadaşlarım ve hocalarım merhaba ben 20 yaşında olabildiğince sporu aksatmayan beslenmeyi temiz yapan uykuma falan dikkat ediyorum spora başladıktan sonra 13 kilo aldım ve bu güzel bir değişim oldu gelişim biraz yavaşladı biliyorum daha çok yolum var ama sizce streoid kürüne hangi yaş aralığı daha uygun olur 20 yaşında olduğum için şuan çok erken geliyor bana sonuçta daha gencim ve hormonlarımı tam oturmadan bozmak istemiyorum sizce ne yapmalıyım 

spor.png

873e893b-9dc4-4fb9-af1c-e88abcab4406.png

484b58a1-7bc4-4055-92e0-5132ee7f1a0c.png

345c9b1a-98a2-47bf-b921-b4a90b9f7f7c (1).png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

lucky    8

Steroide başlanmamalı.

Öncelikle steroid dediğimiz muhabbetin kullanımı şu an her ne kadar 15-16 yaş civarına kadar düşmüş olsa da sonuç olarak yapılan şeyi ben hafif dozda siyanür alarak kendini yavaş yavaş öldürmekten farksız görüyorum,  o yüzden bu iş %100 aptal cesareti işi.

Sonuç olarak alman gereken riskler var kullandığın ilaca bağlı olarak vücudunun ne tepki vereceğini bilmiyorsun, deca kullanıp yıllarca ereksiyon olamayabilirsin, anavar-dbol tarzı oral steroid kullanıp karaciğer yetmezliği yaşayabilirsin, eğer ki sporu sağlık için yapıyorsan bu riskleri %1 olsa bile almak gereksiz. Dış görünüşün sağlığından önemliyse veya ne kadar büyük olduğun sana psikolojik olarak iyi hissettirecekse ve yaşayacağın yan etkilere gerçekten hazırsan istediğin zaman başlayabilirsin sadece şunu unutma enjeksiyon kısmı bu işin en basit kısmı maddi ve özellikle psikolojik olarak %100 olarak hazır olman lazım. Gerektiğinde koruyucu alacak, yeterli beslenecek, takviye yapacak paran yoksa (söz konusu 10-100₺ değil binlerce liradan bahsediyoruz) veya psikolojik olarak düzgün bir mentalitede değilsen, aile için sıkıntılıysa, sürekli kavga ettiğin kız arkadaşın varsa bu işe hiç girme.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.335
gokhangrsys, 13.11.2022 - 11:14 yazdı:

Arkadaşlarım ve hocalarım merhaba ben 20 yaşında olabildiğince sporu aksatmayan beslenmeyi temiz yapan uykuma falan dikkat ediyorum spora başladıktan sonra 13 kilo aldım ve bu güzel bir değişim oldu gelişim biraz yavaşladı biliyorum daha çok yolum var ama sizce streoid kürüne hangi yaş aralığı daha uygun olur 20 yaşında olduğum için şuan çok erken geliyor bana sonuçta daha gencim ve hormonlarımı tam oturmadan bozmak istemiyorum sizce ne yapmalıyım 

Aşağıda yazılan herşeye katılmakla birlikte üstesinden gelemezsen herhangi bir yan etkinin şuanki kendi görüntünde de olabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.230
lucky, 9 saat önce yazdı:

Steroide başlanmamalı.

Öncelikle steroid dediğimiz muhabbetin kullanımı şu an her ne kadar 15-16 yaş civarına kadar düşmüş olsa da sonuç olarak yapılan şeyi ben hafif dozda siyanür alarak kendini yavaş yavaş öldürmekten farksız görüyorum,  o yüzden bu iş %100 aptal cesareti işi.

Sonuç olarak alman gereken riskler var kullandığın ilaca bağlı olarak vücudunun ne tepki vereceğini bilmiyorsun, deca kullanıp yıllarca ereksiyon olamayabilirsin, anavar-dbol tarzı oral steroid kullanıp karaciğer yetmezliği yaşayabilirsin, eğer ki sporu sağlık için yapıyorsan bu riskleri %1 olsa bile almak gereksiz. Dış görünüşün sağlığından önemliyse veya ne kadar büyük olduğun sana psikolojik olarak iyi hissettirecekse ve yaşayacağın yan etkilere gerçekten hazırsan istediğin zaman başlayabilirsin sadece şunu unutma enjeksiyon kısmı bu işin en basit kısmı maddi ve özellikle psikolojik olarak %100 olarak hazır olman lazım. Gerektiğinde koruyucu alacak, yeterli beslenecek, takviye yapacak paran yoksa (söz konusu 10-100₺ değil binlerce liradan bahsediyoruz) veya psikolojik olarak düzgün bir mentalitede değilsen, aile için sıkıntılıysa, sürekli kavga ettiğin kız arkadaşın varsa bu işe hiç girme.

Çok yerinde yazı olmuş. 

Profesyonel olacaksındır bir nebze anlarım. Ama şuan yaşayabileceğin olumsuzlukları düşünüyorum hayatının baharında. Hiç girme bu işlere. Zaten güzel gelişmişsin. Bundan ötesi de yavaş yavaş gelecek. İllüzyondan ibaret kür dediğin iş. Madden ve psikolojik olarak bu işleri kaldırmak kolay değil. 

Şahsen ununu elemiş eleğini asmış biri olarak beni dahi zorlayabildiği noktalar oluyor. O bütçeyle git sosyalleş, eğlen, gez. Yani anılarında totona sapladığın iğne değil yaşadığın eğlenceler olsun. :)

Anı biriktirin arkadaşlar. Bol bol anı biriktirin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
rastlantisal, 12 saat önce yazdı:

Çok yerinde yazı olmuş. 

Profesyonel olacaksındır bir nebze anlarım. Ama şuan yaşayabileceğin olumsuzlukları düşünüyorum hayatının baharında. Hiç girme bu işlere. Zaten güzel gelişmişsin. Bundan ötesi de yavaş yavaş gelecek. İllüzyondan ibaret kür dediğin iş. Madden ve psikolojik olarak bu işleri kaldırmak kolay değil. 

Şahsen ununu elemiş eleğini asmış biri olarak beni dahi zorlayabildiği noktalar oluyor. O bütçeyle git sosyalleş, eğlen, gez. Yani anılarında totona sapladığın iğne değil yaşadığın eğlenceler olsun. :)

Anı biriktirin arkadaşlar. Bol bol anı biriktirin.

hocam çok haklısınız fakat çok merak ediyorum nasıl bir hissiyat nasıl bir gelişim anabolik etki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokhangrsys    37
lucky, 21 saat önce yazdı:

Steroide başlanmamalı.

haklısınız ama gençlik işte her şeye meraklıyız :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucky    8
gokhangrsys, 1 saat önce yazdı:

Valla dostum ben şu an yaklaşık 5 aydır kürdeyim, evet antrenman performansım 10 numara güzel bir hacim kazandım yorgunluk nedir bilmez oldum ama bunların hepsi illüzyon kür bitiminde belki şu anki halimden daha kötü olucam ki burak hocanın konusu var bununla alakalı onu inceleyebilirsin, eksi noktalarına gelecek olursak en küçük şeye bile aşırı tepki veriyorum sinir olsun üzüntü olsun bütün duygular hat safhada. Testodan gelen o özgüven ve mutluluk en fazla 2 ay sürüyor sonrası yine aynı. Üstüne yaptığım maddi masraflar koruyucular takviyeler vs şu ana kadar en kötü 3-4bin lirayı bulmuştur hadi onu da geçtim sol göğsümde jinekomasti başlangıcı olduğunu farkettim dün açıkcası durduk yere dert aldık başımıza :) dediğim gibi başta insanı içine sürüklüyor ama ilerledikçe anlıyorsun asıl olayı

Sen niye devam ediyorsun diye soracak olursan bu yola başladım yaşayacağım her sıkıntıyı yaşadım o yüzden bunu ilk ve son kürüm yapıp naturel devam edeceğim eğer yarışmaya girmeyeceksek sana da tavsiyem bu. Bırak çevrendekiler senden hızlı gelişsin onlar 40-45 yaşlarında karaciğer-böbrek-kalp hastalıklarıyla uğraşırken sen hayatını yaşarsın :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucky    8
gokhangrsys, 1 saat önce yazdı:

İlla yapacağım diyorsan da düzgün bir koç bul kendine, salondaki ptler vs değil derece alan yarışmacılarla çalışmış bir hoca bulup onun eşliğinde düzenli olarak test vererek koruyucularını-beslenmeni aksatmadan maddi açıdan da sıkıntı çekmeyeceksen maks 16 haftalık bir testo kürü yap, aklını çelip paranı almak için yanına ilaç önerebilirler ama sırf hevesin gitsin istiyorsan testodan başka bir ilaç kullanmamanı tavsiye ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.179
gokhangrsys, 13.11.2022 - 11:14 yazdı:

spor.png

873e893b-9dc4-4fb9-af1c-e88abcab4406.png

484b58a1-7bc4-4055-92e0-5132ee7f1a0c.png

345c9b1a-98a2-47bf-b921-b4a90b9f7f7c (1).png

Sabırla bulaşmadan devam etmelisin 23 24 düne kadar ihtiyaç duyduğun bütün hormonların damarlarındaki kanda dostum bu cümleyi kendi tecrübende dahil en iyilerinin ağzından hep bu rakam aralığını duydum ve evet oralarda bile çok ufak dokunuşlar harici asla yüksek dozlarda olmamalı ve emin ellerde ve en iyi olanlarıyla yapmalısın zamanı gelince sen devam edip zamanında noss açarsan Bugün önünden gidenler arkandan nal toplar ama sen şimdiden noss yüklenirsen motoru yolun yarısında yakarsın ve ancak fnişe gelmek için yarışı tamamlamaya çalışırsın büyük sözü dinle ve her yarış birinciliğe oyna zamanı iyi yönet motivasyonunu bozmadan naturel şekilde iyi beslenerek vitamin suplement destekli devam et derim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: xonmnegietsz
      İlk kürüme girerken armatörlük yapıp kan testi vermedim ve hayat şartlarım planlarımın baya baya tersi gittiği için 8. Haftada bırakmak zorunda kaldım ve herhangi bir tedavi vs uygulamadım.( evsiz kalma, ailevi ve maddi durumlar) şuan şükür işime girdim düzene oturdum idmanlarım beslenmem yerinde yağ oranımı düşürüyorum.
      Güzel uzun soluklu bir cycle düşünüyorum ( test- bolde) ama heryerde farklı şeyler gözüküyor malum bilgi kirliliği fazla. Vermem gereken değerler nedir sevgili tecrübeli hocalarım, dostlarım, abilerim, kardeşlerim.
    • Yazan: Dilara
      Nadir de olsa steroid desteği alan bir kadınım bu siteyi yeni keşfettim internet üzerinden satılan steroidler ne kadar gerçektir o konuda bi merakım var çünkü kullandığım kürler genel olarak bende pek etki etmedi diyebilirim
    • Yazan: YeniSporcu78
      Selamlar
      yarın testo enanthe oxandrolone ve winstrol kürüne başlıycam
      kür boyunca her gün maydanoz kıvırıck ve 200 gr pirinç 400 gr tavuk yiyeceğim sizce bunu 2 öğün mü yemek mantıklı 4 öğün mü nedenleriyle beraber açıklarsanız sevenirim
    • Yazan: YeniSporcu78
      Selamlar Yeni bir işe kalkışıyorum yıllar boyunca olan tüm tecrübelerime yazarak başlıycam başlamadan önce
      Yapıcağım İş = Şekerden uzak 16-8 İntermaning fasting diyeti 1 Öğün sabah 9 da 1000 kalori 5 saat sonra spor spordan sonra salata zeytinyağlı.
      Oruç aralığı boyunca süt tozsuz kahve - çay - diyetin kalıcılığı olabilmesi için zero cola günde max 1 litre
      ve taibki her gün 5 litre su ve yemeklerde en az yarım kilo maydanoz kıvırcık ıspanak brokoli karışımı. çiğ bir şekilde.
      supplement olarak ZMA -CLA- Cafein.
      Streoid olarak = Testo Enanthe
       Güncel Vucüdüm = 1.78 Boy Kilo 122
      Hayatım boyunca max çıktığım ağırlık = 145.   
      Hayatımda ilk ciddi diyetimde 120 kilodan 2.5 ayda 95 kiloya düştüm Yemem çorba salata yoğurt et  haşlama tavuk chia tohumu ve basic seviye antrenman haftanın 5 günü 45 dakika kardio yapıyordum sadece.
      Vucudun normal insan kilosu 95 kg 
      Zargana  görüntü Formu 77 kg 
      Kemiklerin sayıldığı Gereksiz Kilo 70 kg
      Tam İdeal Form 90-85 Arası.
      Doktorların bana önerdiği düşmem gereken Kilom 90
      Daha Önceki Tecrübelerim
      8 gün Sadece su ile su orucu  sonuç 8 kilo kaybettim 2 haftada 12 kilo geri aldım
      3 aylık 4 öğün diyeti şartlarım uygun değildi  1. ay patladı.
      55 gün sadece tavuk salata 2 öğün her gün 1.5 kilo salata ve 500 gr haşlanmış tavuk tavuk antrenman önce haftanın 6 günü gym 55 günde -17 kilo dayanamayıp bıraktım 5 ayda eski kiloma geri geldim 
      7 Haftalık Testo enatnhe winstrol oxandrolone kürü beslenme yok gym var ! Gymde mükemmel bir artış oldu kaldıramadığım kiloları kaldırdım kollarım çok parçalı bir görüntüye sahip oldu ama kilo veremedim çünkü beslenmem yoktu .  PCT yapmadım kan tahlilim 5 hafta sonra verdiğim değerle her şey normale döndü . Bunu ilk gördüğümde bende inanmayıp 2 kere test verdim sanırım 7 hafta olduğu için enanthe dokunmadı . Enanthenin çalıştığına dair 5 tane test sonucu aldım krürdüyken 1 er hafta arayla Tabi oxandrolone girince  alt ast değerleri uçtu biraz 
      Şimdi gelicek yorumları tahmin edebiliyorum baştan söyliylim kafama koydum ve bu hedefte gidicem   yani öyle çılgın yorumlar beni durdurmayacak.
      --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Etap 1 İle başlıyacağım bu hafta diyet programıma başlayıp haftanın 3 günü Spora gidicem iyice hamlık ağrılarım ısonuna kadar yiyeceğim geçtiğimiz iki hafta salona gittim. Yani hamlık ağrılarının %60 nı yemişimdir rahat bu hafta sonuna kadar yiyeceğim Pazartesi olduğunda forumun güncelliyeceğim arkadaşlar saygılarımla !
      bölgelsel olarak çalışcam bu arada 3 gün ve sonunda 30 dakika kardio ve karın olacak.
    • Yazan: Watchingu
      Arkadaşlar merhaba, 3 aydır fitness ile uğraşıyorum ama vücudum az çok büyüdü bundan öncede 6 aylık bir spor geçmişim var bulka gireceğim. İlk olarak sarms mk667 kullanmayı düşündüm. Veya ilk olarak testo dbolmu kullanmalimiyim streoidler hakkında çok bir bilgim yok.     Önerilerinizi bekliyorum.
      Yaşım 18 yağ oranı 15-16 civarında 
      Boy 1.79 kilo 70
      @rastlantisal

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.