Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Halfmoon37    31
gokalaf, 11 dakika önce yazdı:

hocam creatinini aldınız mı bilmiyorum ama. Protouch creatin satın aldım, ve bildiğin şeker, şeker yani... Kullandığım hiçbir creatinde bu durumu görmemiştim. Çok yapışkan ve tatlı bir creatin, etki aldım mı almadım mı onu da bilmiyorum. Şuana kadar kullandığım en iyi creatin. Dynamic Nutrition creatin di. 54 liraya almıştım 1 sene önce ve aşırı memnundum. İçine dianabol kattıklarından bile şüphe ediyordum neredeyse. Fakat bugün baktım 459 TL Olmuş. Tren de eklemişler içine heralde :D

Dostum neosante bu piyasanın en eski ve güvenilir firmalarından birisi. Dynamic ve xtreme nutrition da kendi markaları öyle birşey yapacaklarını hiç sanmıyorum.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emrah    1.409
gokalaf, 21.11.2022 - 11:08 yazdı:

hocam creatinini aldınız mı bilmiyorum ama. Protouch creatin satın aldım, ve bildiğin şeker, şeker yani... Kullandığım hiçbir creatinde bu durumu görmemiştim. Çok yapışkan ve tatlı bir creatin, etki aldım mı almadım mı onu da bilmiyorum. Şuana kadar kullandığım en iyi creatin. Dynamic Nutrition creatin di. 54 liraya almıştım 1 sene önce ve aşırı memnundum. İçine dianabol kattıklarından bile şüphe ediyordum neredeyse. Fakat bugün baktım 459 TL Olmuş. Tren de eklemişler içine heralde :D

Kullanıyorum onu da direk testten geçirme fırsatım olmadı ama söyle söyleyeyim bir kere protein tozunu shake yapıp içtim ve Shakeri çantaya atmıştım 2-3 gün orda kalmış yıkamayı unutmuşum o kapağı açtığım zaman bildiğin peynir altı kokusu burnuma geldi direk burnumun direği sızladı resmen istemeden test etmiş oldum 😁

gokalaf, 21.11.2022 - 11:08 yazdı:

Kullanıyorum onu da direk testten geçirme fırsatım olmadı ama söyle söyleyeyim bir kere protein tozunu shake yapıp içtim ve Shakeri çantaya atmıştım 2-3 gün orda kalmış yıkamayı unutmuşum o kapağı açtığım zaman bildiğin peynir altı kokusu burnuma geldi direk burnumun direği sızladı resmen istemeden test etmiş oldum 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MehmetUluc    0
sonmez, 11.11.2022 - 15:41 yazdı:

Arkadaşlar bu markadan (ifbb pro f.e ve d.c.p nin markası) lansman indirimden whey zero snickers aromalı protein tozu aldım dün bana ulaştı.Protein adına bir besin değeri olmadığına eminim çünkü 30 gr toza 200 ml su ekledim bildiğin şekerli su oldu ne kıvam var ne bir şey yapış yapış 6 senedir kullanmadığım marka kalmadı bu form maltodekstrin formu.Anlayacağınız antrenmandan sonra kola içerim bunu içmem almayı düşünenler için tecrübemi aktardım 

Valla bunu birtek ben yaşadım sanıyordum  bende lansmandan almıştım ama bunun whey değilde maltodextrin olduğunu diyette anladım 0 karb yaptığım dönemde iki ölçek whey atıp antremana gidiyordum ve 0 karbda olmayacak kadar antremanda doluydum ve yeterince yağ yaktığımı düşünmüyordum paranayoklaşmaya başlamıştım normalde rice creami yaparım  sizin bu yorumunuza denk geldikten sonra su ile denedim ve bunun protein tozu olmadığına emin oldum ama bu işin beni düşündüren kısmı bukadar büyük bir firmanın böyle bir dolandırıcılık yapabilmesi ve en garibime giden kısmıda neden bu insanlar hala nasıl bu ürünleri satabiliyor ve insanalar neden ses çıkarmıyor binlerce insanın bu ürünü kullanıp da fark etmemeside çok saçma diğer forumlardada bu konuyla alakalı hiçbirşey bulamadım umarım insanımız birazdaha bilinçlenir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urcikodi    32

dostlar scitec gibi bi marka var macaristan menşei ve macaristan bir avrupa ülkesi avrupada öyle kötü ürün yapamazlar çok denetleniyolar bir sürü testleri var ve scitec avrupanın en geniş tesisine sahip diye biliyorum ham maddesi baya kaliteli . volac hammadde kullanıyolar araştırabilirsiniz. böyle bir marka varken hala fiyat olarakta uçmamışken neden abuk subuk markalara para veriyorsunuz anlam veremiyorum cidden 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
urcikodi, 3 dakika önce yazdı:

dostlar scitec gibi bi marka var macaristan menşei ve macaristan bir avrupa ülkesi avrupada öyle kötü ürün yapamazlar çok denetleniyolar bir sürü testleri var ve scitec avrupanın en geniş tesisine sahip diye biliyorum ham maddesi baya kaliteli . volac hammadde kullanıyolar araştırabilirsiniz. böyle bir marka varken hala fiyat olarakta uçmamışken neden abuk subuk markalara para veriyorsunuz anlam veremiyorum cidden 

Yıllardır kullanmadığım ürünü kalmadı, harika cidden harika diyet zamanlarında 0 carb dönemlerde 200 gr wheyini içtiğim bile oldu 1 kere sindirim sıkıntısı ishal gibi bir problem ile karşılaşmadım skt sine 1hafta kalan ürünleri uyguna aldığım bile oldu, onlarda bile topaklanma başlamamıştı taze gibiydi ürünler gözüm kapalı kefil olurum herkese de tüm ürünlerini öneririm çok uzun süredir kullanıyorum wheylerini. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urcikodi    32
galicik, 1 dakika önce yazdı:

Yıllardır kullanmadığım ürünü kalmadı, harika cidden harika diyet zamanlarında 0 carb dönemlerde 200 gr wheyini içtiğim bile oldu 1 kere sindirim sıkıntısı ishal gibi bir problem ile karşılaşmadım skt sine 1hafta kalan ürünleri uyguna aldığım bile oldu, onlarda bile topaklanma başlamamıştı taze gibiydi ürünler gözüm kapalı kefil olurum herkese de tüm ürünlerini öneririm çok uzun süredir kullanıyorum wheylerini. 

aynen öyle senelerdir kullanıyorum her ürünü cidden kaliteli kimse kusura bakmasın ama türkiyede ham maddeler bu kadar pahalıyken türk malı artık ne ilaç kullanırım ne supplement kullanırım (ucuzsa eğer) 
artık cidden ucuz ne kadar ürün varsa hepsi çöp 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
urcikodi, Şimdi yazdı:

aynen öyle senelerdir kullanıyorum her ürünü cidden kaliteli kimse kusura bakmasın ama türkiyede ham maddeler bu kadar pahalıyken türk malı artık ne ilaç kullanırım ne supplement kullanırım (ucuzsa eğer) 
artık cidden ucuz ne kadar ürün varsa hepsi çöp 

Abi bak geçen de dedim, o markalar su çıkarsın ya su, sularını alıp içmem o kadar leeeeeeeeeeeş, zaten supp dediğin ürünün bu sporda etkisi devede kulak adamlar bide türkiyenin en leş merdiven altı ürünlerinden medet umuyorlar şaka gibi tatlandırıcı fiyatına whey protein oldu xD Kaldı ki vitaminler dışı bu sporda bir şeye para vermek cidden anlamsız, 100 gr fazla tavuk yesen 2390493x daha fazla value alırsın.. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
urcikodi    32
galicik, 12 dakika önce yazdı:

Abi bak geçen de dedim, o markalar su çıkarsın ya su, sularını alıp içmem o kadar leeeeeeeeeeeş, zaten supp dediğin ürünün bu sporda etkisi devede kulak adamlar bide türkiyenin en leş merdiven altı ürünlerinden medet umuyorlar şaka gibi tatlandırıcı fiyatına whey protein oldu xD Kaldı ki vitaminler dışı bu sporda bir şeye para vermek cidden anlamsız, 100 gr fazla tavuk yesen 2390493x daha fazla value alırsın.. 

birebir katılıyorum. vitamin olarak kingsize alıyorum monster pack multivitamini inanılmaz iyi çok dolu zaten kan testi verince vitamin değerlerimin diyet döneminde bile sapıttığını (değerlerin yüksek çıkması) görebiliyorum. kreatin genellikle supplementlerin kendi markasını alıyorum protein tozu scitec. gainer alcaksam da scitec volume mass var inanılmaz bir ürün neredeyse sıfır şeker ama servis sayısı az tam bir post workout ürün bence denemediysen mutlaka bir göz at derim protein değeri de yüksek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son    50
galicik, 45 dakika önce yazdı:

Hocam hardline whey nasil bana hediye geldi bende iciyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
galicik    762
son, 13 saat önce yazdı:

Hocam hardline whey nasil bana hediye geldi bende iciyorum

Türkiye de üretilen tartışmasız en iyi sup markası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Dorukhan    13

Arkadaşlar bu markadan (ifbb pro f.e ve d.c.p nin markası) lansman indirimden whey zero snickers aromalı protein tozu aldım dün bana ulaştı.Protein adına bir besin değeri olmadığına eminim çünkü 30 gr toza 200 ml su ekledim bildiğin şekerli su oldu ne kıvam var ne bir şey yapış yapış 6 senedir kullanmadığım marka kalmadı bu form maltodekstrin formu.Anlayacağınız antrenmandan sonra kola içerim bunu içmem almayı düşünenler için tecrübemi aktardım 

Kanka bence naçizane protein tozu olayı tam hikaye. Yağlandırmaktan başka bir işe yarıyor mu sizce? 70lerdeki kalite zaten yok, boşu boşuna o kadar para verip un şekerli su içmeye gerek yok diye düşünüyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tr3n    228

Adam geleceği görmüş arkadaş 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Anlkzk

Alanya İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, kaçak gıda malzemesi satışının önlenmesine yönelik çalışma kapsamında, piyasaya yüklü miktarda protein tozu sürüleceği ihbarı aldı. Harekete geçen ekipler, Mahmutlar Mahallesi'nde bir sahil büfesine operasyon düzenledi. Operasyonda toplam 1 ton 225 kilo 800 gram gümrük kaçağı protein tozu ele geçirildi.
      Olayla ilgili gözaltına alınan M.A.T., ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
      Bu konu hakkında görüşleriniz neler?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.