Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Jacop    60

Sonuçları görür görmez yarım tablet arimidex aldım testi dün vermiştim bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim e2yi hemen toparlamak istiyorum bu kadar yükselmişken göğüslerde hiç bir belirti olmadı @rastlantisal yardımını bekliyorum ümit abi

16681526207781106102880145308361.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jacop    60
Jacop, 11.11.2022 - 10:48 yazdı:

Sonuçları görür görmez yarım tablet arimidex aldım testi dün vermiştim bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyim e2yi hemen toparlamak istiyorum bu kadar yükselmişken göğüslerde hiç bir belirti olmadı @rastlantisal yardımını bekliyorum ümit abi

Diğer değerler bu şekilde @mcanmeco @otopsicikedi

Screenshot_2022-11-11-11-06-58-55_e2d5b3f32b79de1d45acd1fad96fbb0f.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
Jacop, 11.11.2022 - 11:09 yazdı:

Diğer değerler bu şekilde @mcanmeco @otopsicikedi

Dozajların neydi ? Prolaktinde progesteron da çok yükselmiş herhangi bir cinsel sorun yaşıyor musun? Psikiyatri ilaçları kullanıyor musun? Sigara alkol?  Kürden önceki e2 değerin neydi? Ben arimidex yerine aromasin öneriyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

Prolaktin ve bağlı olarak e2 de uçmuş. Progesteron ve E2 nin aynı anda uçması cinsel manada sorun çıkarabilir. Herkesin E2 toleransı başka. Yarım da dostinex al. 10-14 günde yarım dostinex, 2 günde 1 yarım arimidex ile kontrol altında tutabilirsin. Bulk küründe isen ve ereksiyon sorunun yoksa E2 dokunma bile. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
otopsicikedi, 1 dakika önce yazdı:

Dozajların neydi ? Prolaktinde progesteron da çok yükselmiş herhangi bir cinsel sorun yaşıyor musun? Psikiyatri ilaçları kullanıyor musun? Sigara alkol?  Kürden önceki e2 değerin neydi? Ben arimidex yerine aromasin öneriyorum.

Sigara alkol ve psikiyatri ilacı yok testten 1.5 gün önce cinsel ilişki var herhangi bir sorun yaşamıyorum değerleri düzeltmek için nasıl bir yol izlemeliyim hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
Jacop, 2 dakika önce yazdı:

Sigara alkol ve psikiyatri ilacı yok testten 1.5 gün önce cinsel ilişki var herhangi bir sorun yaşamıyorum değerleri düzeltmek için nasıl bir yol izlemeliyim hocam

Ümit abinin dediği protokolü izlemelisin. 

rastlantisal, 3 dakika önce yazdı:

Prolaktin ve bağlı olarak e2 de uçmuş. Progesteron ve E2 nin aynı anda uçması cinsel manada sorun çıkarabilir. Herkesin E2 toleransı başka. Yarım da dostinex al. 10-14 günde yarım dostinex, 2 günde 1 yarım arimidex ile kontrol altında tutabilirsin. Bulk küründe isen ve ereksiyon sorunun yoksa E2 dokunma bile. 

Arimidex yerine aromasin hakkında ne düşünüyorsun ümit abi. Ben arimidexin rebound etkisinden dolayı aromasini öneriyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Teşekkürler ümit abi 10 günde bir yarım dostinex ve haftada 2 defa yarım tablet arimidex kullanmaya başlayacagım bulk küründeyim arimidex yerine aromasin tercih etmeli miyim

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.361
Jacop, 15 dakika önce yazdı:

Teşekkürler ümit abi 10 günde bir yarım dostinex ve haftada 2 defa yarım tablet arimidex kullanmaya başlayacagım bulk küründeyim arimidex yerine aromasin tercih etmeli miyim

İkisininde etkisi aynı fakat arimidexte e2 nin geri sıçrama özelligi var. Aromasinde bu olay yok elinde varsa şimdilik arimidex kullan.

tarihinde otopsicikedi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
rastlantisal, 20 dakika önce yazdı:

3 haftada bir defa yarım tablet dostinex kullanmak prolaktini kontrol altında tutarmı abi sizce tabiki test vericem öğrenmek amaçlı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
otopsicikedi, 21 dakika önce yazdı:

Ümit abinin dediği protokolü izlemelisin. 

Arimidex yerine aromasin hakkında ne düşünüyorsun ümit abi. Ben arimidexin rebound etkisinden dolayı aromasini öneriyorum.

Hiç denemedim ama önerini dikkate alıp sonraki parti de arimidex değil aromasin deneyeceğim. 

Jacop, 19 dakika önce yazdı:

Rica ederim. Dediğim gibi aromasin denemedim. Etkisi hakkında fikrim yok.

@scoroccobünyeye göre değişmek ile birlikte nor 19 grubu kullanıyorsan haftada yarım, Değil ise 10-14günde yarım daha iyi oluyor. Tabi ki vücudun prolaktine yatkınsa. Yani yine de test yaptırmadan kullanmamak gerek.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Hiç denemedim ama önerini dikkate alıp sonraki parti de arimidex değil aromasin deneyeceğim. 

Rica ederim. Dediğim gibi aromasin denemedim. Etkisi hakkında fikrim yok.

@scoroccobünyeye göre değişmek ile birlikte nor 19 grubu kullanıyorsan haftada yarım, Değil ise 10-14günde yarım daha iyi oluyor. Tabi ki vücudun prolaktine yatkınsa. Yani yine de test yaptırmadan kullanmamak gerek.

Evet nor 19 ve yatkın tahlil sonuçlarına göre haraket edelim teşeşkkür ederim abi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
rastlantisal, 11/11/2022 - 11:22 yazdı:

Ümit abi haftada 2 yarım arimidex almak bulktayken nasıl bir negatif etki bırakır jinodan çekindiğim için e2nin uçmasını istemiyorum fakat bulkta öströjenin önemi çok büyük

haftada yarım tablet arimidex e2yi uçurmadan stabil tutup beni jinodan korumaya yeterli olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Jacop, Bir saat önce yazdı:

Ümit abi haftada 2 yarım arimidex almak bulktayken nasıl bir negatif etki bırakır jinodan çekindiğim için e2nin uçmasını istemiyorum fakat bulkta öströjenin önemi çok büyük

haftada yarım tablet arimidex e2yi uçurmadan stabil tutup beni jinodan korumaya yeterli olur mu

Hocam geçmiş olsun benimde şuan başım e2 ile dertte anapolon kullandım e2 tavan oldu karaciğer testleri allaha emanet 2 günde 1 arimidex alıyorum ben eğer göğüste ağrınız varsa tamoxifende alın @rastlantisal hocam çözdü benim işi size en uygun kullanımı söyliycektir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
BLACAXELOT, 3 saat önce yazdı:

Hocam geçmiş olsun benimde şuan başım e2 ile dertte anapolon kullandım e2 tavan oldu karaciğer testleri allaha emanet 2 günde 1 arimidex alıyorum ben eğer göğüste ağrınız varsa tamoxifende alın @rastlantisal hocam çözdü benim işi size en uygun kullanımı söyliycektir.

Hocam benim göğüslerde hafiften sertleşme dışında bir belirti yokken e2 testte 108 cıktı only testo gitmeme rağmen kısa sürede güzel kazanım sağladım arimidexle önünü kesmek istemediğim için bu hafta e2yi düşürmek adına 2 günde 1 yarım alıcam ileriki haftalarda 7 10 günde bir yarım olarak gitmeyi düşünüyorum ümit abi ne derse onu yapıcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351

Merhabalar.

İnsülin ve Östrojen, besinleri hücre içine taşıyan önemli hormonlardandır. O yüzden sporcunun asla insülin direncinde kalmaması gerekir. Ürettiği insülini en efektif şekilde kullanması gerekir. Östrojen de kaslarda su tutmasını sağlar ilaveten. Bu daha az sakatlanma riski ve güç demektir aynı zamanda. Gelişimi de hızlandırır. O yüzden bulk kürlerinde bünyeye göre sorun yaşatmayacak en üst noktada E2 sahibi olmak iyidir. Bu kimisinde 50, kimisinde 150. Buradan başlarda çok test yaptırarak kendi doğrunu bulman lazım. Mesela benim 70'e ulaştığında ereksiyonum bozuluyor. Ereksiyon bozulmaya başladığında E2 frenliyorum.

Jinekomasti de prolaktin, e2'ye göre çok daha güçlü bir fail. Yine prolaktin testleri ile kendi doğrunu bulman gerekiyor.

tüm bunlardan sakınmak için ise mesela günde 10mg tamoksifen ile başlayıp 4-5 günü gözleyip gerekiyorsa doz artırmak yerinde oluyor. 

Test prosedürü şöyle olmalı:

1. Test: Kür öncesi testidir bu. Sizin orjininizi belirlemek için önemlidir. Kür bitimi PCT yapınca negatif yönde en az nereye döneceksiniz bunu bilirsiniz. Tam kapsamlı hormon testi gerekir.

2. Test: 3. hafta testi. İlaçların bünyenizdeki durumu hakkında bilgi alırsınız. Tam kapsamlı hormon testi gerekir.

3. Test: Öfke, mod düşüklüğü, ereksiyon sorunları, orgazm sorunları, kıskançlık, kumara yatkınlık, paranoya, baş ağrısı vs vs gibi yan etkiler gördüğünüzde test yaptırırsınız. Bu test kür uzunluğuna göre ara ara yapılmalıdır. Yani tek bir test gibi düşünmeyin. Sadece E2 ve Prolaktin hormonlarına baktırılır.

4. Test: Son enjeksiyondan 3 hafta sonra yapılır. Kandaki ilaç durumuna, kendi döngünüzün durumuna bakar ona göre PCT tarihi ve protokolü belirlersiniz. Tam kapsamlı hormon testi gerekir.

5. Test: PCT bitiminden en az 14 gün sonra yapılır. Her şey yolunda mı kontrol edilir. Tam kapsamlı hormon testi gerekir.

6. Test: PCT bitiminden 3 ila 4 ay sonra yaptırılır. Her şey yolunda mı kontrol edilir. Tam kapsamlı hormon testi gerekir.

Kür içindeki durumlar için en önemlisi 3. test diye adlandırdığımdır. Kendi doğrunuzu bulduğunuzda tekrar teste gerek kalmadan önlem alma aşamasına geçersiniz. 

Vakit yokluğundan bunları makale olarak toparlayıp başlık açamıyorum. İlk fırsatta test konusunu makale haline getireceğim.

İyi sporlar.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
rastlantisal, 24 dakika önce yazdı:

Merhabalar.

İnsülin ve Östrojen, besinleri hücre içine taşıyan önemli hormonlardandır. O yüzden sporcunun asla insülin direncinde kalmaması gerekir. Ürettiği insülini en efektif şekilde kullanması gerekir. Östrojen de kaslarda su tutmasını sağlar ilaveten. Bu daha az sakatlanma riski ve güç demektir aynı zamanda. Gelişimi de hızlandırır. O yüzden bulk kürlerinde bünyeye göre sorun yaşatmayacak en üst noktada E2 sahibi olmak iyidir. Bu kimisinde 50, kimisinde 150. Buradan başlarda çok test yaptırarak kendi doğrunu bulman lazım. Mesela benim 70'e ulaştığında ereksiyonum bozuluyor. Ereksiyon bozulmaya başladığında E2 frenliyorum.

Jinekomasti de prolaktin, e2'ye göre çok daha güçlü bir fail. Yine prolaktin testleri ile kendi doğrunu bulman gerekiyor.

tüm bunlardan sakınmak için ise mesela günde 10mg tamoksifen ile başlayıp 4-5 günü gözleyip gerekiyorsa doz artırmak yerinde oluyor. 

Test prosedürü şöyle olmalı:

1. Test: Kür öncesi testidir bu. Sizin orjininizi belirlemek için önemlidir. Kür bitimi PCT yapınca negatif yönde en az nereye döneceksiniz bunu bilirsiniz. Tam kapsamlı hormon testi gerekir.

2. Test: 3. hafta testi. İlaçların bünyenizdeki durumu hakkında bilgi alırsınız. Tam kapsamlı hormon testi gerekir.

3. Test: Öfke, mod düşüklüğü, ereksiyon sorunları, orgazm sorunları, kıskançlık, kumara yatkınlık, paranoya, baş ağrısı vs vs gibi yan etkiler gördüğünüzde test yaptırırsınız. Bu test kür uzunluğuna göre ara ara yapılmalıdır. Yani tek bir test gibi düşünmeyin. Sadece E2 ve Prolaktin hormonlarına baktırılır.

4. Test: Son enjeksiyondan 3 hafta sonra yapılır. Kandaki ilaç durumuna, kendi döngünüzün durumuna bakar ona göre PCT tarihi ve protokolü belirlersiniz. Tam kapsamlı hormon testi gerekir.

5. Test: PCT bitiminden en az 14 gün sonra yapılır. Her şey yolunda mı kontrol edilir. Tam kapsamlı hormon testi gerekir.

6. Test: PCT bitiminden 3 ila 4 ay sonra yaptırılır. Her şey yolunda mı kontrol edilir. Tam kapsamlı hormon testi gerekir.

Kür içindeki durumlar için en önemlisi 3. test diye adlandırdığımdır. Kendi doğrunuzu bulduğunuzda tekrar teste gerek kalmadan önlem alma aşamasına geçersiniz. 

Vakit yokluğundan bunları makale olarak toparlayıp başlık açamıyorum. İlk fırsatta test konusunu makale haline getireceğim.

İyi sporlar.

Teşekkürler ümit abi 

Prolaktini dengede tutmak için 14 günde bir yarım dostinex almaya devam edeceğim. e2 için şuanlık gözlemleme fırsatım yok dediğin gibi jinokomasti için prolaktin önemliyse e2 konusunda bir tık daha rahat ilerleyebilirim 7-10 günde bir libido durumuna göre yarım arimidex alıp yoluma edeceğim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
Jacop, 2 dakika önce yazdı:

Teşekkürler ümit abi 

Prolaktini dengede tutmak için 14 günde bir yarım dostinex almaya devam edeceğim. e2 için şuanlık gözlemleme fırsatım yok dediğin gibi jinokomasti için prolaktin önemliyse e2 konusunda bir tık daha rahat ilerleyebilirim 7-10 günde bir libido durumuna göre yarım arimidex alıp yoluma edeceğim 

Sol göğsümde jineko başlangıcı var. Tren kandan çıkana kadar tamoksifen ile büyütmeden götürsüm. Tren kandan çıkınca tamoksifeni kestim. İlave bir büyüme yok. Sadece testosteron da büyümüyor bende.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
rastlantisal, 22 dakika önce yazdı:

Sol göğsümde jineko başlangıcı var. Tren kandan çıkana kadar tamoksifen ile büyütmeden götürsüm. Tren kandan çıkınca tamoksifeni kestim. İlave bir büyüme yok. Sadece testosteron da büyümüyor bende.

Hocam düzenli tamoksifen mi 10 14 günde bir dostinex mi daha iyi koruma sağlar. pct için küre girmeden önce tamoksifen temin etmiştim elimde var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
Jacop, 24 dakika önce yazdı:

Hocam düzenli tamoksifen mi 10 14 günde bir dostinex mi daha iyi koruma sağlar. pct için küre girmeden önce tamoksifen temin etmiştim elimde var

Dostinexi sadece jinekomasti için düşünme. Yükselmiş prolaktin çok berbat bir şey. Bunu yaşamak istemezsin. Hormon işlerine girdikten sonra çevrede de çok fark eder oldum. Bir çoğuna antidepresan verip gönderiyorlar. Oysa ki derdi yüksek prolaktin. Buradan ne kadar kritik olduğunu anla. 

Tamoksifen kesin koruyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
rastlantisal, 15 dakika önce yazdı:

Dostinexi sadece jinekomasti için düşünme. Yükselmiş prolaktin çok berbat bir şey. Bunu yaşamak istemezsin. Hormon işlerine girdikten sonra çevrede de çok fark eder oldum. Bir çoğuna antidepresan verip gönderiyorlar. Oysa ki derdi yüksek prolaktin. Buradan ne kadar kritik olduğunu anla. 

Tamoksifen kesin koruyor.

Bu hafta 2 defa arimidex alıp e2yi biraz düşürdükten sonra tamoksifen ile libido düşüşü görene kadar ilerleyeceğim libido düşüşü durumunda daha önce yazdığın gibi arimidex ile müdahale ederim.Bu konu kilit bilgileri edinmem için çok güzel bir aracı oldu tekrardan çok teşekkür ederim ümit abi.

Prolaktin için dostinexi ihmal etmeyeceğim

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Tamoksifen etkisi 1 günlük mü , hani ben kürde arimidex kullanmıyorum diyenler kür başlangıcından bitene kadar her gün tamoksifen mi alıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BLACAXELOT    39
Markus Rühl, Şimdi yazdı:

Tamoksifen etkisi 1 günlük mü , hani ben kürde arimidex kullanmıyorum diyenler kür başlangıcından bitene kadar her gün tamoksifen mi alıyor.

Hocam ben sadece arimidex kullanıyordum göğüs uçları sertleşince tamoxifenede başladım ama yurt dışındaki forumlarda tamoxifenin arimidex letrozole gibi antiöstrojenlerin etkisini düşürdüğünü söylemişler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
Markus Rühl, 38 dakika önce yazdı:

Daha önce okuduğum konuda ümit abi tamoksifenin e2yi doğrudan düşürmediğini sadece jineko gibi yan etkilerden koruduğunu söylemişti.E2den faydalanmak isteyen arkadaşlar benim izlediğim yolu izleyip işlerini garantiye alabilirler.Jinekomastiden korunmak için günlük olarak tamoksifen e2nin çok yükselmesinde görülen libido düşüşü gbi durumlarda yarım arimidex

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

Güncelleme.

3 yarım arimidex -1 yarım dostinex sonrası göğüs ucundaki sertleşme tamamen gitti son 2 gündür libidoda artış var.Bugünden itibaren gün aşırı 10mg tamoksifen almaya başlıyorum değerleri benimki gibi cıkan arkadaşlar aynı yolu izleyebilirler 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.351
Jacop, 33 dakika önce yazdı:

Güncelleme.

3 yarım arimidex -1 yarım dostinex sonrası göğüs ucundaki sertleşme tamamen gitti son 2 gündür libidoda artış var.Bugünden itibaren gün aşırı 10mg tamoksifen almaya başlıyorum değerleri benimki gibi cıkan arkadaşlar aynı yolu izleyebilirler 

Sevindim düzelmene. Kürde böyle şeyler oluyor. Tecrübe ede ede sorun yaşadığında nasıl çözeceğini öğrenir oluyorsun. Herkesin bünyesi başka çünkü. Libido daha da artacak şu bir kaç günde.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.