Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Chitizenfour

Kürün ortasında takviye yapmak mantıklı mı?

Önerilen İletiler

Chitizenfour    84

Merhaba arkadaşlar. 20 haftalık Testo E. Boldenon ve primabolan küründeyim. Gerçi primabolanın gereksiz olduğu konusunda aldığım uyarı sebebiyle kürden çıkardım. Arkadaşlar benim sorum şu kürdeyken kürün ortasında 5 haftalık vey 6 haftalık Anapolon eklemek mantıklı mı? Verim alırmıyım? Cevaplarsanız sevinirim.. Saygılar ve sevgiler.. 🙏

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

otopsicikedi    1.358
Chitizenfour, 1 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. 20 haftalık Testo E. Boldenon ve primabolan küründeyim. Gerçi primabolanın gereksiz olduğu konusunda aldığım uyarı sebebiyle kürden çıkardım. Arkadaşlar benim sorum şu kürdeyken kürün ortasında 5 haftalık vey 6 haftalık Anapolon eklemek mantıklı mı? Verim alırmıyım? Cevaplarsanız sevinirim.. Saygılar ve sevgiler.. 🙏

Gereksiz olan boldenondu boldeyi çıkarıp rimoyla devam etmen daha sağlıklı olurdu. Anapolonla su tutarsın güçlenirsin ama tablet ilaçların verdiği toksik etkiyi yaşayacağına diyetine antrenmanına odaklan daha çok verim alırsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
otopsicikedi, 4 saat önce yazdı:

Gereksiz olan boldenondu boldeyi çıkarıp rimoyla devam etmen daha sağlıklı olurdu. Anapolonla su tutarsın güçlenirsin ama tablet ilaçların verdiği toksik etkiyi yaşayacağına diyetine antrenmanına odaklan daha çok verim alırsın.

Valla hocam 2side aynı dediler. İşlevi aynı boldenon kullanıyosan rimabolon niye var dediler. Rimabolon kullanıyosan boldenon niye var dediler. O sebepten ötürü bende rimabolan çıkardım:(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
Chitizenfour, 4 saat önce yazdı:

Valla hocam 2side aynı dediler. İşlevi aynı boldenon kullanıyosan rimabolon niye var dediler. Rimabolon kullanıyosan boldenon niye var dediler. O sebepten ötürü bende rimabolan çıkardım:(

Birisi veteriner ilacı diğeri insanlar için üretilmiş bir ilaç bulabiliyorsan diğer kürlerinde kullanırsın artık.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

bu primobolanı itin biryerine sokup çıkarmayı sadece türkiyede görüyorum yabancı youtube kanallarını takip ediyorum adamlar primobolana tapıyor adeta primo bulamıyorsanız yapacak bir şey yok en son bolde kullanın kafa yapısında adamlar paranız bütceniz kısıtlıysa anlarım ama primo gibi hem bulka hem definasyona giden östrojene dönmeyen diyette kas kaybını engellemeye katkı veren aynı zamanda aramotaz kontrolünde de armidex masteron kadar agresif olmadan işini yapan bir ilaç neden "suplemetten hallice"diyerek küçümsenir anlamıyorum

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.358
Hafifzargana, 6 dakika önce yazdı:

bu primobolanı itin biryerine sokup çıkarmayı sadece türkiyede görüyorum yabancı youtube kanallarını takip ediyorum adamlar primobolana tapıyor adeta primo bulamıyorsanız yapacak bir şey yok en son bolde kullanın kafa yapısında adamlar paranız bütceniz kısıtlıysa anlarım ama primo gibi hem bulka hem definasyona giden östrojene dönmeyen diyette kas kaybını engellemeye katkı veren aynı zamanda aramotaz kontrolünde de armidex masteron kadar agresif olmadan işini yapan bir ilaç neden "suplemetten hallice"diyerek küçümsenir anlamıyorum

Söylediklerine katılıyorum fakat bütçem kısıtlıysa anlarım demek olmadı kanka bütçesi yoksa direk uzak durması gerekiyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
Hafifzargana, 8 dakika önce yazdı:

Hocam kür işlerinde yeniyim ilk defa küre girdim. O yüzden küçümsediğim yok tavsiyeler üzerine ilerliyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Chitizenfour, Şimdi yazdı:

Hocam kür işlerinde yeniyim ilk defa küre girdim. O yüzden küçümsediğim yok tavsiyeler üzerine ilerliyorum

yanlış anladın sana söylemiyorum zaten türkiyede genel olarak böyle bir bakış açısı var onu eleştirdim küründe başarılar :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
Hafifzargana, Şimdi yazdı:

yanlış anladın sana söylemiyorum zaten türkiyede genel olarak böyle bir bakış açısı var onu eleştirdim küründe başarılar :) 

Eyvallah hocam teşekkür ederim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216

anapolon konusunda benim fikrim kürün atıyorum son 8 haftasının ilk 5 haftasına eklemek anapolondan sonra kürü çok uzun tutmanı tavsiye etmiyorum çünkü karaciğer fonksiyonlarını ciddi şekilde bozacak bir an evvel pct yapıp ya trt yapıp vücudu dinlendirmen gerek soldaki watsap simgesinden burak hocaya bir sor bence elinde anapolon vardır belki piyasa kötü güvenilir kişilerle alışveriş yapmak gerek kortizol hapı kitlemesinler sonra :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Chitizenfour    84
Hafifzargana, Bir saat önce yazdı:

anapolon konusunda benim fikrim kürün atıyorum son 8 haftasının ilk 5 haftasına eklemek anapolondan sonra kürü çok uzun tutmanı tavsiye etmiyorum çünkü karaciğer fonksiyonlarını ciddi şekilde bozacak bir an evvel pct yapıp ya trt yapıp vücudu dinlendirmen gerek soldaki watsap simgesinden burak hocaya bir sor bence elinde anapolon vardır belki piyasa kötü güvenilir kişilerle alışveriş yapmak gerek kortizol hapı kitlemesinler sonra :D 

Ulaşıcam hocam o aklımda zaten 20 haftalık kürün 8. Haftasındayım. Burak hocaya sorarım. Burak hocanın youtube kanalı falan var mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Chitizenfour, 3 saat önce yazdı:

Ulaşıcam hocam o aklımda zaten 20 haftalık kürün 8. Haftasındayım. Burak hocaya sorarım. Burak hocanın youtube kanalı falan var mı? 

bildiğim kadarıyla yok ya da ben bilmiyorum gerekli tavsiyeleri verir o zaten sana 

otopsicikedi, 4 saat önce yazdı:

Söylediklerine katılıyorum fakat bütçem kısıtlıysa anlarım demek olmadı kanka bütçesi yoksa direk uzak durması gerekiyor.

zaten ben de öyle düşünüyorum paran yoksa küre girme fikrini savunuyorum fakat primobolanın güzelliği güzel dozlarda çıkıyor ileri seviye bir sporcu için haftada 500-700 hatta 1 gramlara çıkması gerek bu da aylık sadece primoya 1-1.5 k vermek demek kişi parası olsa bile bu maliyetin altına girmek istemeyebilir fakat o zaman 3 kuruşa ne olduğunu bilmediği malları kullanmaktansa gidecek ya balkan ya iran yada sustononla only testo yapacak bence doğrusu bu 

Hafifzargana, 2 saat önce yazdı:

bildiğim kadarıyla yok ya da ben bilmiyorum gerekli tavsiyeleri verir o zaten sana 

zaten ben de öyle düşünüyorum paran yoksa küre girme fikrini savunuyorum fakat primobolanın güzelliği güzel dozlarda çıkıyor ileri seviye bir sporcu için haftada 500-700 hatta 1 gramlara çıkması gerek bu da aylık sadece primoya 1-1.5 k vermek demek kişi parası olsa bile bu maliyetin altına girmek istemeyebilir fakat o zaman 3 kuruşa ne olduğunu bilmediği malları kullanmaktansa gidecek ya balkan ya iran yada sustononla only testo yapacak bence doğrusu bu 

sonra 1.5 k primoya vereceğime 1000 liraya 500 bolde 500 testo yaparım diyor kişi ve aldığı bolde testo çıkıyor dolaylı yoldan only testo yapmış oluyor yine :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.