Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Acrad

Kür için pro yardım gerekli

Önerilen İletiler

Acrad    3

Merhabalar,

Hiç aralıksız tam 11 senedir ağırlık sporunu yapıyorum. Öncesi 8-9 sene tekvando geçmişim var. Kabaca 20 senelik aktif sporcuyum. Ve şuan 44 yaşımdayım. Derin ven trombozu (pıhtı sorunu) hastası olduğum için bu güne kadar hep natural kaldım. Müsabıkta olmadığım için bir küre girmedim, bir şekilde idare ettim. Ama artık yaşımın ilerlemesi ile birlikte iyi beslenme + vitaminler vs.  bana yetmiyor, güç düşüşü yaşıyorum, yoruluyorum ve bunu hissediyorum. Küre girmek istiyorum. Bunca yıldır salonlarda olduğum için sosyal çevrem oluştu, ancak benzer hastalığı olan yada bilgisi olan bir profesyonel arayışım da var. Konuyu doktorlara sorduğumda kesinlikle yardımcı olmak istemiyorlar.

Birinci sormak istediğim Türkiye'de yada yurt dışında (online) olarak danışmanlık hizmeti satın alabileceğim bir spor doktoru yada tıp merkezi var mı bildiğiniz?

İkincisi, 16 haftalık cypionate  + oxandrolone tavsiyesi aldım. DVT- Pıhtılaşma sorunu için böyle bir küre ekleme yada çıkarma yapılması gerekir mi ? (hali hazırda kan sulandırıcı sürekli kullanıyorum- Xeralto 20 mg ) sizin bir tavsiyeniz olabilir mi ? 

Teşekkürler.    

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mcanmeco    314
Acrad, 4 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

Hiç aralıksız tam 11 senedir ağırlık sporunu yapıyorum. Öncesi 8-9 sene tekvando geçmişim var. Kabaca 20 senelik aktif sporcuyum. Ve şuan 44 yaşımdayım. Derin ven trombozu (pıhtı sorunu) hastası olduğum için bu güne kadar hep natural kaldım. Müsabıkta olmadığım için bir küre girmedim, bir şekilde idare ettim. Ama artık yaşımın ilerlemesi ile birlikte iyi beslenme + vitaminler vs.  bana yetmiyor, güç düşüşü yaşıyorum, yoruluyorum ve bunu hissediyorum. Küre girmek istiyorum. Bunca yıldır salonlarda olduğum için sosyal çevrem oluştu, ancak benzer hastalığı olan yada bilgisi olan bir profesyonel arayışım da var. Konuyu doktorlara sorduğumda kesinlikle yardımcı olmak istemiyorlar.

Birinci sormak istediğim Türkiye'de yada yurt dışında (online) olarak danışmanlık hizmeti satın alabileceğim bir spor doktoru yada tıp merkezi var mı bildiğiniz?

İkincisi, 16 haftalık cypionate  + oxandrolone tavsiyesi aldım. DVT- Pıhtılaşma sorunu için böyle bir küre ekleme yada çıkarma yapılması gerekir mi ? (hali hazırda kan sulandırıcı sürekli kullanıyorum- Xeralto 20 mg ) sizin bir tavsiyeniz olabilir mi ? 

Teşekkürler.    

Abi geçmiş olsun benim bir arkadaşımın hastalığıydı eskiden, hergün ilaç alıyordu ve hergün 1-2 bardak kaçak viski yada vodka içerdi sonra çok küçük bir ameliyat ile hallettiler damar içine  bişey bırakılmış sonrada kasıktan kesilip toplar damara işlem yapılmış, şuan ilaç falan kullanmıyor gayet sağlıklı

Siz zaten biliyorsunuzdur bu ameliyatı ben yine arkadaş tecrübem olduğu için yazdım 

Kan sulandırıcı alıyorsan kür içinde pıhtı olcağını sanmıyorum ama bu sefer kalp rtim bozukluğu falan yapabilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Acrad, 20 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

Teşekkürler.    

Yerinde olsam anabolizanlara bulaşmam. Only testo ile doz abartmadan giderim. Tabi bununda mümkün olup olmadığını doktora danışarak. 

Önce sağlık, sonra diğer her şey.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Acrad    3
mcanmeco, 12 dakika önce yazdı:

Abi geçmiş olsun benim bir arkadaşımın hastalığıydı eskiden, hergün ilaç alıyordu ve hergün 1-2 bardak kaçak viski yada vodka içerdi sonra çok küçük bir ameliyat ile hallettiler damar içine  bişey bırakılmış sonrada kasıktan kesilip toplar damara işlem yapılmış, şuan ilaç falan kullanmıyor gayet sağlıklı

Siz zaten biliyorsunuzdur bu ameliyatı ben yine arkadaş tecrübem olduğu için yazdım 

Kan sulandırıcı alıyorsan kür içinde pıhtı olcağını sanmıyorum ama bu sefer kalp rtim bozukluğu falan yapabilir

Teşekkür ediyorum. Benim de şuan ameliyatlık bir durumum yok ama, tekrarından dolayı ömür boyu kan sulandırıcı kullanmak zorundayım. Arkadaşına da geçmiş olsun.

rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Yerinde olsam anabolizanlara bulaşmam. Only testo ile doz abartmadan giderim. Tabi bununda mümkün olup olmadığını doktora danışarak. 

Önce sağlık, sonra diğer her şey.

Merhaba, tavsiyeniz için teşekkürler. Evet güçlü anabolizanlara bulaşmayı bende düşünmüyorum. Benim asıl kafamı kurcalayan konu , tek yerli sustanon'un prospektüsünde tromboz riski olduğu yazması. Sustanon'da bir mix testo. Ancak yurt dışı kaynaklardan cypionate ile ilgili tromboz riskini , sustanonda ki gibi doğrulayamıyorum. Bizim Türk hekimlerimiz sağ olsun, Allah başımızdan eksik etmesin ama kür deyince, testo diyince hiç dinlemiyorlar bile. Bu anlamda bir doktordan yurt içi yurtdışı bir hizmet almak istiyorum. Varsa tavsiyeniz açığım. Şimdiden teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235

Yerinde olsam bende girmem ilaçlar vücudun içine ediyor bir de Pıhtı sorununuz varmış

tarihinde Larues tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.357
Acrad, 32 dakika önce yazdı:

Merhabalar,

Teşekkürler.    

öncelikle kan testi yaptrımalısınız. güç düşüşü artık normal yaşlanıyorsunuz biraz daha kendinizi iyi hissetmek adına kür değil tedavi protokolü uygulamanızı tavsiye ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.345
Acrad, 1 dakika önce yazdı:

Merhaba, tavsiyeniz için teşekkürler. Evet güçlü anabolizanlara bulaşmayı bende düşünmüyorum. Benim asıl kafamı kurcalayan konu , tek yerli sustanon'un prospektüsünde tromboz riski olduğu yazması. Sustanon'da bir mix testo. Ancak yurt dışı kaynaklardan cypionate ile ilgili tromboz riskini , sustanonda ki gibi doğrulayamıyorum. Bizim Türk hekimlerimiz sağ olsun, Allah başımızdan eksik etmesin ama kür deyince, testo diyince hiç dinlemiyorlar bile. Bu anlamda bir doktordan yurt içi yurtdışı bir hizmet almak istiyorum. Varsa tavsiyeniz açığım. Şimdiden teşekkürler.

Aşağıdaki makalede çok güzel toplanmış.

https://jag.journalagent.com/androloji/pdfs/AND_18_66_160_162.pdf

Anaboliklerin kanı koyulaştırdığı bilindik bir şey. Testosteron için ise yukarıdaki makale yeterli gelecektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Acrad    3
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Aşağıdaki makalede çok güzel toplanmış.

https://jag.journalagent.com/androloji/pdfs/AND_18_66_160_162.pdf

Anaboliklerin kanı koyulaştırdığı bilindik bir şey. Testosteron için ise yukarıdaki makale yeterli gelecektir.

Teşekkürler, faydalı bir makale, araştırmalarımda bana yardımı olacak.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mcanmeco    314
Acrad, 25 dakika önce yazdı:

Teşekkür ediyorum. Benim de şuan ameliyatlık bir durumum yok ama, tekrarından dolayı ömür boyu kan sulandırıcı kullanmak zorundayım. Arkadaşına da geçmiş olsun.

Abi YouTube videoları çeken bir üroloji doktoru var aynı zamanda steroid ler hakkında oldukça fazla teknik bilgisi var Birsürü steroid videosu var.. 

Baş harfleri kod luycam 

Üroloji doktoru Ö. E. Akkaya

bu doktora bir şekilde ulaşırsanız size bu konuda yardımcı olucaktır 

Bende kürlerimde testo olarak sustanon kullanıyorum, günlük omega 3 ile bu riski azaltmaya çalşyorum 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Acrad    3
mcanmeco, 11 dakika önce yazdı:

Abi YouTube videoları çeken bir üroloji doktoru var aynı zamanda steroid ler hakkında oldukça fazla teknik bilgisi var Birsürü steroid videosu var.. 

Baş harfleri kod luycam 

Bende kürlerimde testo olarak sustanon kullanıyorum, günlük omega 3 ile bu riski azaltmaya çalşyorum 

Çok teşekkürler , evet buldum hocayı, iletişime geçeceğim. Sustanon ile ilgili direk prospektüsünde tromboz riski yazdığı için şuan benim için söz konusu değil. Umarım sana faydası çok olur, iyi bir kür çıkarırsın. Başarılar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Larues    235
mcanmeco, 4 saat önce yazdı:

Baş harfleri kod luycam 

Omega 3 bir yere kadar azaltır. Sarimsak ve 5 lt üzeri su kani sivilastirir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hafifzargana    216
Acrad, 5 saat önce yazdı:

Çok teşekkürler , evet buldum hocayı, iletişime geçeceğim. Sustanon ile ilgili direk prospektüsünde tromboz riski yazdığı için şuan benim için söz konusu değil. Umarım sana faydası çok olur, iyi bir kür çıkarırsın. Başarılar. 

ağabeyin önerdiği doktor bey size yardımcı olacaktır güç düşüşünüz yaş dolayısıyla testesteron seviyenizin düşmesinden olabilir fakat sağlık problemleriniz nedeniyle trt yapmanız sizin için en az zararlı ve güvenli yol olacaktır aynı zamanda trt felsefesiyle grwoth hormonda kullanabilirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turhanoğlu    17
Acrad, 09.11.2022 - 15:59 yazdı:

Merhabalar,

Teşekkürler.    

Hocam iyi geceler. Şöyle bir durum yaşadım.

2020 yılında Bi sabah uyandığımda sol ayağımdan dizkapağıma kadar şiş olduğunu gördüm hiçbir acı ağrı sızı hissetmedim. Doktora gittim kalp damar, sanırım ultrason dedikleri bir cihazla dizkapağımdan yukarısına kasıklara kadar baktılar sonra bişey yok dedi. Bu şişlik bir hafta belki daha fazla durdu gitti. Bu toplam 3 kez gerçekleşti bugüne kadar . Ben bunun DVT olduğunu yeni keşfettim o doktoru izlerken. Şuan çok şükür hiçbirşey yok son bir senedir. İyi Bir doktor bulup gitmem gerekiyor mu sonuçta damarlara baktılar ama acaba sinsi Bi durum mu fikrinizi almak istedim ve daha kürden yeni çıktım boldenon vardı kürümde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.